Arkadiusz Włodarczyk

Popularność: 2346
Bardzo dobry coach (10)
Czy w pracy… - czujesz wstyd i zażenowanie, gdy masz się odezwać przy kolegach, ponieważ mówią lepiej od Ciebie ? - na spotknaiu biznesowym boisz się popełniać błędów, dlatego w ogóle nie zabierasz głosu, wycofujesz się, udajesz, że nie masz nic akurat do powiedzenia ? - uczestnicząc w spotkaniach biznesowych, ukrywasz się i czekasz z nadzieją, że może nikt cię nie zapyta. Nie chcesz się wygłupić i pokazać że nie umiesz mówić ? - udajesz przed przełożonymi, że umiesz język – ale tak naprawdę wysyłasz kogoś innego, bo on/ona zna język lepiej od Ciebie ? - zanim wyślesz emaila 3 razy sprawdzasz, czy dobrze napisałeś, bo boisz się kompromitacji, że popełnisz podstawowe błędy i że ktoś to zauważy ? - każdego roku tracisz możliwości awansu, projekty, kontrakty biznesowe oraz pieniądze. Jeden z moich uczniów na stanowisku menadżerskim przez ostatnie lata stracił dużo pieniędzy. Jak policzyliśmy ponad 90.000 zł. Odrzucał wszystkie lepiej płatne oferty pracy. Liczyłeś ile Ty już straciłeś ? - sprawdzając oferty pracy i chciałbyś wysłać swoje CV…jednak rezygnujesz i nie wysyłasz, ponieważ wymagają poziomu językowego, którego jeszcze nie masz ? - nie jeździsz na szkolenia zagraniczne, bo nie komunikujesz się płynnie? w innych sytuacjach ? - rozumiesz wszystko co do Ciebie mówią i rozumiesz to co czytasz, jednak gdy masz mówić…jest problem ? - chcesz wreszcie wyjechać za granice bez zajomych z którymi zawsze jeździłeś, bo przecież oni znają język, a Ty nie ? - nie podróżujesz, bo nie znasz języka i boisz się, że się zgubisz. Boisz się, że nie dogadasz się na lotnisku albo jak coś się złego wydarzy, to nie wiesz jak sobie poradzić ? - stresujesz się, że nie używasz dobrych słów ? A jak jest z czasami ? - będąc za granicą, wycofałeś się wiele razy z wielu sytuacji, ponieważ nie wiedziałeś, czy poprawnie zapytasz i czy ktoś Cię zrozumie ? - nie bierzesz udziału w rozmowach w grupie w obawie przed tym, że ktoś usłyszy, że popełniasz błędy ? Po naszych spotkaniach: - pokonasz obawy przed popełnianiem błędów, wstyd, zażenowanie - pokonasz blokadę przed komunikowaniem się w obcym języku - pokonasz negatywne przekonania, które ograniczają szybkie uczenie się języków - zyskasz pewność siebie i przekonanie o własnej skuteczności - obniżysz stres
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłem na spotkaniu u Arkadiusza, i szczerze polecam. Bardzo przyjazna atmosfera sprzyja otwarciu się. Sesje nie są, ani trochę męczące, z Arkiem każdy problem staje się prosty. Polecam spotkać się z Arkadiuszem.
23 sierpnia 2015 Łukasz - Doradca finansowy
Bardzo dobry coach
W chwili kiedy to piszę, mija rok odkąd znam Arka. Zawsze będę kojarzył go jako osobę otwartą, pomocną i gotową na wyzwania. Jedno muszę powiedzieć, Arek zaskoczył mnie swoim przygotowaniem praktycznym. Jestem pewien, że to właśnie zastosowanie wiedzy w praktyce czyni go fantastycznym coachem. Zmiany które zastosowałem w swoim podejściu do obowiązków i wielu innych prywatnych spraw, dają solidny efekt w postaci systematycznego zbliżania się do zaplanowanego celu. Arek przekonał mnie swoim spokojem i opanowaniem ale przede wszystkim trafnymi wskazówkami, które miały sens. Gorąco polecam współpracę z Arkiem !
26 czerwca 2015 Mateusz Augustyn - konsultant
Bardzo dobry coach
Polecam Arka jako coacha. Arek jest świetnie przygotowany merytorycznie, odniósł się do mojego życia. Ma przyjacielskie i ciepłe podejście. Jestem zadowolony z poświęconego mi czasu. Gorąco polecam !!!
22 czerwca 2015 Paweł Pałczyński - Specjalista ds. księgowości
Bardzo dobry coach
Arek to osoba, która poświęciła mi wiele swojego cennego czasu na początku naszej współpracy oraz wskazała drogę rozwoju osobistego, drogę pracy nad sobą. Osoba silnie zmotywowana i chętna do pracy i pomocy innym, osoba ze wspaniałymi wartościami. Relacje z nim czy to na stopie przyjacielskiej czy biznesowej to czysta przyjemność.
22 czerwca 2015 Mateusz Kretek - Service Desk Agent
Bardzo dobry coach
Jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale wspaniałą osobą, której można zaufać i z którą można normalnie porozmawiać jak z kolegą. Polecam tym, którym coś w życiu uwiera, przeszkadza, od jakiegoś czasu gryzie, ale nie wiedzą co dokładnie. Dziękuję i życzę powodzenia w zawodzie. Trzymaj się Arek
22 czerwca 2015 Kasia - Starszy referant ds. administracji
Bardzo dobry coach
Arek jest osobą bardzo kontaktową z którą szybko łapie się kontakt, co sprawia, że rozmawia się z nim jakbyśmy znali się od wielu lat. W jego towarzystwie czułem się bezpiecznie i komfortowo. Zadaje sporo pytań, nie narzuca, nie ocenia. Zdecydowanie polecam.
21 czerwca 2015 Jakub - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kiedyś byłam zamkniętą osobą, z polotem negatywnego myślenia, którą miotała chorobliwa ambicja i wyniesiony z domu perfekcjonizm. Tłumiłam w sobie emocje, które próbowałam zagłuszyć pracoholizmem udając, że wszystko pozornie jest dobrze. Praca z kolei, pomimo kontaktu z ludźmi odarła mnie z życia osobistego, gdyż poświęcałam jej cały swój czas. Trudno mi było przyznać się przed sobą, że mimo sukcesu zawodowego, głęboko w sobie czułam smak gorzkiej porażki i totalne zagubienie. Dopiero po kilku rozmowach z Arkiem, uświadomiłam sobie w co wplątało mnie moje ego, wygórowana ambicja i projektowane myśli, które nie do końca były właściwe. Arek pokazał mi, gdzie w moim rozumowaniu tkwił błąd, jak mam poradzić sobie ze swoimi kompleksami, wskazał książki, które warto przeczytać, zabrał na szkolenia, które podniosły poczucie wartości, dodały pewności siebie. Wiele razy ze mną rozmawiał o tym jaką kobietą chciałabym być za kilka lat, jak chciałabym żyć, o tym co czuję, czego potrzebuję i chcę . Dzięki temu mogłam stworzyć solidne fundamenty dla własnego, osobistego rozwoju - dla lepszego, fajniejszego życia .
21 kwietnia 2015 Magda - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkanie z Arkiem. Od dłuższego czasu męczył mnie strach przed wieloma rzeczami, czułem, że brakuje mi w niektórych momentach siły, myślałem o tym co inni pomyślą. Było to strasznie męczące. Po sesji spojrzałem na te kwestie z innej perspektywy, dostałem metody pracy na przyszłość
23 stycznia 2015 Tomasz W. - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Łukasz Grojak Byłem na coachingu u Arka i mogę potwierdzić,że ta osoba potrafi wysłuchać drugą osobę i pomóc w problemie z jakim dana osoba przychodzi. Ja przyszedłem z problemami związkowymi i mogę stwierdzić, że naprawdę inaczej postrzegam dane sytuacje w związku np. nie wybucham nerwowo na swoją dziewczynę i nie podejrzewam jej o zdradę. Polecam. Łukasz Gorajek, Strellson Łódź Manufaktura
7 stycznia 2015 Łukasz - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam wszystkim współpracę z Arkiem! Profesjonalne podejście do problemu, rozmowa przeprowadzona spokojnie i w miłej, bezpiecznej atmosferze. Kompetentna, chętna do pomocy i pozytywna osoba :)
25 grudnia 2014 Ewelina - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj