Arkadiusz Włodarczyk

Popularność: 1158
Bardzo dobry coach (10)
www.arkadiuszwlodarczyk.pl Witaj, Brak pewności siebie i zaburzone (niskie bądź wysokie) poczucie własnej wartości zatrzyma Cię przed realizacją celów, awansem, otworzeniem działalności i jej ekspansji później, zarabianiem więcej, skorzystania z ofert i szans biznesowych, czy znalezienie i stworzenie zdrowej relacji z płcią przeciwną. Przez ostatnie lata pracowałem nad tym u siebie, dlatego bardzo dobrze wiem, jakie korzyści przynosi zdrowe poczucie własnej wartości i pewność siebie oraz jakie niedogodności implikuje ich zaburzenie lub brak pewności siebie. Pamiętaj, że pewność siebie jest umiejętnością jak każdą inna, którą można wyćwiczyć. Najlepiej z pomocą eksperta w tej dziedzinie. Efekt, będzie po prostu szybszy niż byś miał sam/sama czytać książki i chodzić na warsztaty. Jeśli chcesz, bym Tobie pomógł, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłem na spotkaniu u Arkadiusza, i szczerze polecam. Bardzo przyjazna atmosfera sprzyja otwarciu się. Sesje nie są, ani trochę męczące, z Arkiem każdy problem staje się prosty. Polecam spotkać się z Arkadiuszem.
23 sierpnia 2015 Łukasz - Doradca finansowy
Bardzo dobry coach
W chwili kiedy to piszę, mija rok odkąd znam Arka. Zawsze będę kojarzył go jako osobę otwartą, pomocną i gotową na wyzwania. Jedno muszę powiedzieć, Arek zaskoczył mnie swoim przygotowaniem praktycznym. Jestem pewien, że to właśnie zastosowanie wiedzy w praktyce czyni go fantastycznym coachem. Zmiany które zastosowałem w swoim podejściu do obowiązków i wielu innych prywatnych spraw, dają solidny efekt w postaci systematycznego zbliżania się do zaplanowanego celu. Arek przekonał mnie swoim spokojem i opanowaniem ale przede wszystkim trafnymi wskazówkami, które miały sens. Gorąco polecam współpracę z Arkiem !
26 czerwca 2015 Mateusz Augustyn - konsultant
Bardzo dobry coach
Polecam Arka jako coacha. Arek jest świetnie przygotowany merytorycznie, odniósł się do mojego życia. Ma przyjacielskie i ciepłe podejście. Jestem zadowolony z poświęconego mi czasu. Gorąco polecam !!!
22 czerwca 2015 Paweł Pałczyński - Specjalista ds. księgowości
Bardzo dobry coach
Arek to osoba, która poświęciła mi wiele swojego cennego czasu na początku naszej współpracy oraz wskazała drogę rozwoju osobistego, drogę pracy nad sobą. Osoba silnie zmotywowana i chętna do pracy i pomocy innym, osoba ze wspaniałymi wartościami. Relacje z nim czy to na stopie przyjacielskiej czy biznesowej to czysta przyjemność.
22 czerwca 2015 Mateusz Kretek - Service Desk Agent
Bardzo dobry coach
Jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale wspaniałą osobą, której można zaufać i z którą można normalnie porozmawiać jak z kolegą. Polecam tym, którym coś w życiu uwiera, przeszkadza, od jakiegoś czasu gryzie, ale nie wiedzą co dokładnie. Dziękuję i życzę powodzenia w zawodzie. Trzymaj się Arek
22 czerwca 2015 Kasia - Starszy referant ds. administracji
Bardzo dobry coach
Arek jest osobą bardzo kontaktową z którą szybko łapie się kontakt, co sprawia, że rozmawia się z nim jakbyśmy znali się od wielu lat. W jego towarzystwie czułem się bezpiecznie i komfortowo. Zadaje sporo pytań, nie narzuca, nie ocenia. Zdecydowanie polecam.
21 czerwca 2015 Jakub - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kiedyś byłam zamkniętą osobą, z polotem negatywnego myślenia, którą miotała chorobliwa ambicja i wyniesiony z domu perfekcjonizm. Tłumiłam w sobie emocje, które próbowałam zagłuszyć pracoholizmem udając, że wszystko pozornie jest dobrze. Praca z kolei, pomimo kontaktu z ludźmi odarła mnie z życia osobistego, gdyż poświęcałam jej cały swój czas. Trudno mi było przyznać się przed sobą, że mimo sukcesu zawodowego, głęboko w sobie czułam smak gorzkiej porażki i totalne zagubienie. Dopiero po kilku rozmowach z Arkiem, uświadomiłam sobie w co wplątało mnie moje ego, wygórowana ambicja i projektowane myśli, które nie do końca były właściwe. Arek pokazał mi, gdzie w moim rozumowaniu tkwił błąd, jak mam poradzić sobie ze swoimi kompleksami, wskazał książki, które warto przeczytać, zabrał na szkolenia, które podniosły poczucie wartości, dodały pewności siebie. Wiele razy ze mną rozmawiał o tym jaką kobietą chciałabym być za kilka lat, jak chciałabym żyć, o tym co czuję, czego potrzebuję i chcę . Dzięki temu mogłam stworzyć solidne fundamenty dla własnego, osobistego rozwoju - dla lepszego, fajniejszego życia .
21 kwietnia 2015 Magda - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkanie z Arkiem. Od dłuższego czasu męczył mnie strach przed wieloma rzeczami, czułem, że brakuje mi w niektórych momentach siły, myślałem o tym co inni pomyślą. Było to strasznie męczące. Po sesji spojrzałem na te kwestie z innej perspektywy, dostałem metody pracy na przyszłość
23 stycznia 2015 Tomasz W. - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Łukasz Grojak Byłem na coachingu u Arka i mogę potwierdzić,że ta osoba potrafi wysłuchać drugą osobę i pomóc w problemie z jakim dana osoba przychodzi. Ja przyszedłem z problemami związkowymi i mogę stwierdzić, że naprawdę inaczej postrzegam dane sytuacje w związku np. nie wybucham nerwowo na swoją dziewczynę i nie podejrzewam jej o zdradę. Polecam. Łukasz Gorajek, Strellson Łódź Manufaktura
7 stycznia 2015 Łukasz - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam wszystkim współpracę z Arkiem! Profesjonalne podejście do problemu, rozmowa przeprowadzona spokojnie i w miłej, bezpiecznej atmosferze. Kompetentna, chętna do pomocy i pozytywna osoba :)
25 grudnia 2014 Ewelina - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom