Artur Brzeziński

Popularność: 943
Bardzo dobry coach (1)
life coach, terapeuta w nurcie terapii skoncetrowanej na rozwiązaniach. Zajmuję się wspieraniem osób, które: - przeżywają trudne chwile związane z przewartościowywaniem swojego dotychczasowego życia, - budują nowe życie po rozstaniu z partnerem, tworząc nowy związek, zmieniając pracę, miejsce zamieszkania, - stoją przed koniecznością podjęcia ważnych decyzji: o zawarciu małżeństwa, rozwodzie, zmianie zawodu,itd., - chcą lepiej zarządzać swoimi emocjami - mniej się denerwować i doświadczać częściej przyjemnych emocji. O tym piszę także na blogach: http://dobre-zycie.blogspot.com/ http://szkolaoptymizmu.edu.pl Podczas sesji wykorzystuje także koncepcje psychologii pozytywnej, założenia i metody Racjonalnej Terapii Zachowań, poznawczo behawioralnej terapii krótkoterminowej oraz technik krytycznego i kreatywnego myślenia. Prowadzę warsztaty od 1997 r. m.in. z zakresu rozwoju osobistego, umiejętności interpersonalnych, autoprezentacji, współpracy w zespole, zarządzania emocjami. Sesje coachingowe i terapeutyczne prowadzę w Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej Więcej informacji na stronie http://arturbrzezinski.pl
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
publikacje
Zapraszam na blogi:
http://dobre-zycie.blogspot.com/
http://szkolaoptymizmu.edu.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z p.Arturem Brzezińskim były ciekawym i cennym doświadczeniem, pomogły mi zmianie pracy i własnym rozwoju. Miałem pewne obawy, bo wcześniej nie korzystałem z tego typu pomocy, ale dziś z pełnym przekonaniem polecam serdecznie.
23 stycznia 2013 Marek - kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy myślisz o tym, jak myślisz?
3 stycznia 2016
Ludzie jako "skąpcy poznawczy" Krytyczne i twórcze myślenie, Myślenie "wolne i szybkie" wg. Daniela Kahnemana Krytyczne i twórcze myślenie w coachingu
O szantażystach emocjonalnych...
28 grudnia 2015
Na czym polega szantaż emocjonalny? Jak zachowywać się wobec takie szantażu?
O popełnianiu błędów
23 grudnia 2015
O czym informują nas błędy? Jak wobec nich postępować? Dlaczego trudno czasem się nam do nich przyznać? Jak coaching może pomóc w poradzeniu sobie z błędami?
W świecie "powinności"
22 grudnia 2015
Jedną z najważniejszych naszych potrzeb jest potrzeba wolności. Chcemy decydować o swoim życiu. Czasem jednak sami odbieramy sobie tą możliwość myśląc, że coś "powinniśmy" zrobić (mimo, że nie warto).
Jak radzić sobie z szantażystami emocjonalnymi?
26 sierpnia 2014
Jak radzić sobie z osobami, które nas obarczają odpowiedzialnością za ich złe samopoczucie? Dlaczego zdarza się nam wówczas robić to, czego oczekują? Kto odpowiada za powstawanie naszych emocji?
Wyobraź sobie...
3 marca 2013
Walentynkowo - "męska aleksytymia"
14 luty 2013
O trudnościach mężczyzn w dostępie i wyrażaniu emocji oraz co z tego wynika dla nich i dla ich partnerek.