Beata Insińska

Popularność: 777
Bardzo dobry coach (10)
Pomagam układać myśli. Pomagam dostrzec swoje mocne strony, zwiększyć poczucie własnej wartości, podjąć trudne decyzje czy w końcu rozpocząć życie od nowa. Zapraszam na sesje indywidualne life coachingu osobiście, przez skype czy telefon. Organizuję również warsztaty tematyczne stacjonarne jak również on-line. Obszary którymi się zajmuję to głównie tematy związane z codziennym życiem takie jak : praca, relacje, radość życia, poczucie własnej wartości, rozstanie czy rozwód i czas po nich. W swojej pracy wykorzystuję metody coachingu kryzysowego, działania nastawionego na rozwiązania i psychologii pozytywnej (posiitive psychology coaching) oraz CBC (coaching behawioralno – poznawczy). Czy któreś zdanie opisuje sytuację w której się znajdujesz ? 1. Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje. 2. Czujesz, że coś jest nie tak. 3. Problemy wydają Ci się nie do rozwiązania. 4. Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak się za to zabrać. 5. Próbujesz wielokrotnie osiągnąć upragniony cel, ale Ci się nie udaje. 6. Masz tyle spraw na głowie, że nie potrafisz ich uporządkować. 7. Stoisz przed trudną decyzją. Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś tak, zapraszam na sesję, porozmawiajmy o tym.
Kontakt
tel 730770111
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetna kobieta, pełna dobrej energii i empatii. Wspiera, buduje i kosekwentnie rozkłada problemy na czynniki pierwsze. Pomaga poznać i zrozumieć siebie, swoje potrzeby, granice itp. Potem jest już z górki :)
4 kwietnia 2023 Ania - Kierownik
Bardzo dobry coach
Dzięki tym spotkaniom poukładałam sobie wszystko w głowie. Już kilka spotkań pomogło zrozumieć czego tak naprawdę chcę. Sympatyczna atmosfera, poczucie zrozumienia, pozytywna motywacja. Dziękuję. Będę polecać.
15 sierpnia 2022 Beata - handlowiec
Bardzo dobry coach
Beata pomogła mi w trudnym momencie w życiu. Otaczał mnie niepokój i chaos w ogromnych ilościach. Zawsze po wyjściu z gabinetu było go mniej, pogoda była bardziej słoneczna, a droga lepiej widoczna...............................................................................................................................................................................................................................................................
24 stycznia 2020 L.. - Twórca
Bardzo dobry coach
Miła, stanowcza i ma sporo empatii, poukładana osoba. Plan to podstawa i wiara.Po takim czasie stwierdzam, ze bardzo zmienilo sie moje zycie. Dziekuję bardzo za wszystko. Same pozytywy. Ocena celująca.Bede polecać innym.
6 listopada 2019 M.L. - Pracuje
Bardzo dobry coach
Ogromny optymizm i wiara, że się tym razem uda to to, co wyniosłam z sesji z Beatą. Pomogła mi zrozumieć co dla mnie jest ważne i co zrobić, by to osiągnąć. Polecam z całego serca spotkania z Beatą. Naprawdę warto.
23 luty 2019 Ania - Spec. ds. HR
Bardzo dobry coach
Beata jest niezwykle pozytywna i kreatywna, w swojej pracy elastycznie dostosowuje się do klienta. Dla nas zrobiła specjalne warsztaty, wyzwoliła twórczą energię, zainspirowała refleksje i działania. Polecam bardzo!
20 sierpnia 2018 Kasia - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm w połączeniu z bardzo domową atmosferą. :) Współpraca pełna pozytywnej energii. Beata potrafi świetnie dostosować się do potrzeb klienta i w jasny sposób do niego dotrzeć. Polecam każdemu kto zmaga się z większymi lub mniejszymi problemami. :)
11 stycznia 2018 Natalia - Rat. Med.
Bardzo dobry coach
Profesjonalnie, konkretnie, skutecznie. Beata potrafiła dotrzeć szybko do sedna problemu, zadać pytania na które trzeba mieć odwagę odpowiedzieć i nauczyła kontaktowania się z samą sobą, odpowiadania na pytania - co jest dla mnie ważne, jakie są moje potrzeby i czy na pewno wszystkim trzeba aż tak się przejmować... Bardzo udana współpraca. Dziękuję!
26 września 2017 Ela - Architekt
Bardzo dobry coach
Skuteczność i profesjonalizm. Sesje z Beatą nie tylko pomogły mi wyjść z trudnej sytuacji, ale także nauczyły mnie jak radzić sobie z problemami, z którymi do tej pory sobie nie radziłam. Dzięki naszym spotkaniom znalazłam w sobie siłę do działania i do zmiany dotychczasowego życia. Coaching z Beatą pokazał mi nowy sposób myślenia o sobie i innych. Uwierzyłam w siebie. Dziękuję!
24 kwietnia 2017 Paulina - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność rozmawiać z Beatą nie znając jej wcześniej. Rozmowa była otwarta, szczera bez owijania w bawełnę. Wysłuchała mnie, dręczyła mnie pytaniami i pokazała że odwagi świat się nie zawali! Dodała energii do działania. Bardzo dobrze wspominam współpracę :)
13 kwietnia 2017 N.m - Praca z klientem
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy każdy cel powinien być smart ?
14 września 2018
O realizacji celów i marzeń słów kilka :)
Ze stresem na Ty.
19 sierpnia 2018
Jak w dzisiejszych czasach, gdy w obliczu zagrożenia nie możemy często ani walczyć ani uciekać dać sobie radę ze stresem ? Zapraszam do lektury :)
Jak poskładać życie od nowa.
24 października 2017
Coaching pokryzysowy - wsparcie po rozstaniu czy rozwodzie.
Psycholog czy coach ? Kto uczyni Cię bardziej szczęśliwym ?
24 października 2017
Różnica między life coachem, psychologiem a psychiatrą. Czym kto się zajmuje.
Dla kogo coaching ?
30 maja 2017
O tym czym dla mnie jest coaching i dlaczego kocham tę formę wsparcia :)