Bożena Szot - Matosek

Popularność: 9082
Bardzo dobry coach (24)
Specjalizuję się w coachingu społecznym, rodzinnym, szeroko rozumianym biznesie jak i w budowaniu własnej kariery w ujęciu integralnym, Pedagog, dydaktyk i trener posiada kompetencje naukowo - badawcze w pedagogice. Jako coach, trener i konsultant specjalizuję się również w coachingu, consultingu i szkoleniach dla początkujących przedsiębiorców i samozatrudnionych oraz rodzin i rad pedagogicznych. Pracuję z osobami, które poszukują własnej ścieżki w życiu zawodowym jak i w życiu osobistym. W Instytucie Rozwoju Integralnego pełnię funkcję Dyrektora ds Programowych Autor książki i artykułów z zakresu pedagogiki społecznej. Realizator i twórca wielu nowatorskich programów profilaktycznych w Polsce o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, adresowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, uzależnionych i ich rodzin. Koordynator merytoryczny projektów z zakresu: coachingu społecznego i rodzinnego. Organizator i czynny uczestnik Konferencji Naukowych, warsztatów międzynarodowych i sesji naukowych. Posiada doświadczenie szkoleniowe i dydaktyczne między innymi w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Jako pedagog od 20 lat wspiera w rozwoju dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i osoby dorosłe. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) i standardami jakie on wyznacza. Prowadzę coaching indywidualny i grupowy. Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji coachingowych przez skype i telefon - dzięki temu odległość nie ma znaczenia!
Kontakt
tel: +48 510 066 185
skype: bozena.szot2
Specjalizacje
Miasta
specjalizacja w coachingu
coach rodzinny, coach superwizor

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalna, rzetelna, kreatywna pełna empatii osoba. Sesje odbywały się w przyjaznej i życzliwej atmosferze, oparte były na wzmocnieniu płaszczyzn, na których wymagano wsparcia. Jednym słowem znakomity coach.
5 października 2020 Marzena - starszy inspektor BOI
Bardzo dobry coach
Wszystko co najlepsze. Bozenka ,to najlepszy coach. Profesjonalna ,rzetelna i niezwykle ciepła osoba. Zawsze służy dobrą radą niezwykle ciepła osoba. Sesje z Bozenka to cudowne przeżycia, dobre rady i zabawa. Bardzo gorąco polecam . Tylko Bozenka ♥️
5 października 2020 Hanna - Kierownik BOI
Bardzo dobry coach
Pani Bożena to ciepła i życzliwa osoba, potrafiąca słuchać innych. Spotkania z nią odbywały się zawsze w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Czułam się na nich komfortowo. Pomogła mi poznać i zrozumieć siebie, dodała sił do dalszej pracy. Bardzo polecam sesje z Panią Bożeną. Znakomity coach.
3 października 2020 Ewa - urzędnik
Bardzo dobry coach
Znakomity coach.Spotkania były bardzo profesjonalne, a zajęcia kreatywne,motywujące i pomocne w obszarach mojej pracy zawodowej.Przeprowadzone w przyjaznej i życzliwej atmosferze.To był bardzo dobry, owocny czas. Profesjonalizm + cudowna osobowość prowadzącej, tak w skrócie. Zdecydowanie bardzo polecam !!!
28 września 2020 Mariola - kierownik Biura Obsługi Interesanta
Bardzo dobry coach
Pani Bożena jest bardzo empatyczną osobą. Potrafi wsłuchać się w problem przedstawiony przez uczestnika sesji i znaleźć jego rozwiązanie. Podczas sesji czułem się bardzo komfortowo. Pani Bożena to siła spokoju i profesjonalizmu. Gorąco polecam.
20 września 2020 Grzegorz - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Pani Bożena to osoba, która potrafi wydobyć z każdego pozytywne cechy i sprawić że chce się dalej nad sobą pracować i ciągle udoskonalać styl pracy. Indywidualne podejście i życzliwe usposobienie pomaga znaleźć rozwiązanie różnych problemów.
13 września 2020 Krystian - Urzednik
Bardzo dobry coach
Pani Bożena cechuje się empatią, wrażliwością i ciepłem. Dzięki sesjom coachingowym poprawiła się moja relacja z najbliższymi mi osobami oraz zyskałem wewnętrzny spokój. Nauczyłem się kontrolować emocje w kontakcie z drugim człowiekiem i ze spokojem podchodzić do stresujących sytuacji. Bardzo polecam sesje z Panią Bożeną :)
31 grudnia 2017 Maciej - specjalista sprzedaży
Bardzo dobry coach
Byłem w trudnej sytuacji, nie wiedziałem jaką ścieżką życiową podążać. Ciężko przeżyłem rozstanie. Pani Bożena pomogła mi pozbierać swoje myśli do kupy i skoncentrować sie na właściwych celach w moim życiu. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu w podobnej sytuacji.
28 grudnia 2017 Michał - Programista
Bardzo dobry coach
Gorąco POLECAM !!! Wspaniała osoba o dużej empatii. Po sesjach mam wspaniałe wrażenie, że czas poświęcony z Panią Bożenką był nadzwyczaj owocny. Podczas sesji czułam się komfortowo. Wszystko co mnie dręczyło - przeminęło. Dziękuję :)
1 grudnia 2017 Danuta - Pracujący emeryt
Bardzo dobry coach
Bożena to coach, który potrafi wyłuskać w człowieku chęć do pracy nad sobą, bo początkowo nie chciałam i nie miałam na to ochoty. Po wielu sesjach czuję się lżejsza w otaczającej mnie dotychczas ciężkiej rzeczywistości. Codziennie budząc się widzę świat w jasnych barwach i mam chęć do zmiany swojego dotychczasowego życia. Polecam gorąco, jeśli przez chwilę ta opinia cię zaciekawiła to znaczy że już powinieneś wykręcać numer telefonu do Bożeny. ☺
9 kwietnia 2016 Magda - Kobieta sukcesu
Bardzo dobry coach
Polecam Bożenkę jako coacha. Wspaniała osobowość i duża empatia Bożeny pozwoliły mi przepracować ze sobą różne ale ważne rzeczy. Dużo zrozumiałam a jeszcze więcej dzięki pracy z coachem osiągnęłam. Gorąco polecam :)
8 marca 2016 Anna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Bożena jest niezwykłą osobą której profesjonalizm i pasja jest tak zaraźliwa, że żałujemy gdy nadchodzi kres naszych spotkań.Jej ciepło i sposób w jaki prowadzi nas w lepszą przyszłość jest nieoceniony i zostaje na dłużej z nam jej energia i zaraźliwy optymizm.Szczerze polecam i życzę każdemu aby tak wspaniale pokierował swoim życiem jak mnie się udało dzięki Pani Bożenie.
21 października 2015 Joanna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Panią Bożeną. Praca z Nią pomogła mi podjąć konkretne działania w moim życiu, które bardzo pozytywnie wpłynęły na moje relacje interpersonalne - bliższe i dalsze. Treningi bardzo podniosły moją samoocenę i dały mi do reki narzędzia, dzięki którym łatwiej pokonuję napotykane trudności. Trenerka jest profesjonalna, uważna, potrafi zmotywować do działania. Polecam!!!!
7 października 2015 Ania - wieczna studentka
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Bożenę. Na sesjach stwarza atmosferę komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Pomaga dotrzeć do sedna sprawy i poznać siebie od innej, ciekawej strony. Jej spokój i pozytywne nastawienie są zdecydowanie zaraźliwe.
7 luty 2015 Alana Rosier - menadżer
Bardzo dobry coach
Pani Bożena od pierwszego spotkania wzbudziła we mnie zaufanie, ze spokojem i zrozumieniem dla mnie przeprowadzała sesje. Życzę dalszych sukcesów w pracy. Pozdrawiam.
29 grudnia 2014 Barbara - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Wrażliwe i pełne odpowiedzialności podejście do pracy. Wyczucie potrzeb i dobre ukierunkowanie kursanta na jego cele to wspaniała umiejętność Pani Bożeny. Jestem w pełni zadowolony ze spotkań. Couch z dużym doświadczenie i profesjonalizmem. W pełni polecam.
22 grudnia 2014 Leszek - Pracownik techniczny.
Bardzo dobry coach
Pani Bożena jest osobą niezwykle ciepłą i wyrozumiałą co bardzo mi pomogło w pracy nad sobą. Sesje przeprowadzone profesjonalne, pomagają odkryć i zrozumieć siebie. Dzięki Pani Bożenie wyznaczyłam cele, które osiągnęłam. Bardzo dziękuję. Polecam Panią Bożenę jako coucha!!!
22 grudnia 2014 Bożena - pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Spokój i profesjonalizm Pani Bożeny jestem pełen podziwu, dzięki coachingowi poznałem wiele swoich stron i możliwości i utwierdziłem się że mam szczęście do najlepszych specjalistów, życzę dużo dobra i radosnego uśmiechu.
9 grudnia 2014 Andrzej - kierowca autobusu
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Panią Bożeną kilka miesięcy. Polecam szczerze jako bardzo dobrego coacha. Uważam za otwartą, ciepłą i profesjonalną osobę. Praca z nią była prawdziwą przyjemnością, wniosła w moje życie zawodowe wiele inspiracji, do których odkrycia doszedłem podczas sesji. Polecam gorąco sesje z Panią Bożeną.
4 listopada 2014 Jarek - Ekonomista, właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Super sesje, pełne profesjonalizmu, motywacji i zaangażowania. Choć z początku sceptycznie podeszłam do sprawy, pani Bożena uąwiadomiła mi, jak dobrą decyzje podjęłam zgłaszając się do niej, poprzez ukazanie mi prawdziwej mnie. Bardzo polecam! Rezultat gwarantowany.
29 października 2014 Kamila - student
Bardzo dobry coach
POLECAM!!!!! Bardzo Dobry Coach. Bożena jest osobą o bardzo wysokiej etyce zawodowej co było widać podczas naszych spotkań coachingowych. Potrafiła obudzić mnie ze "snu". Spotkania (sesje) z Panią Bożeną sprawiły, że zaczęło mi się chcieć, jestem zmotywowany i wiem czego chcę. Pani Bożena pokazała mi jak ważne jest mieć w życiu cele i co zrobić aby je zrealizować. Praca z Panią Bożenką miała wpływ nie tylko na życie zawodowe ale również prywatne. Atmosfera podczas pracy bardzo miła....., dziękuję. Gorąco Polecam !!!!!!!!
29 października 2014 Kazimierz - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo przepraszam Panią Bożenkę za zaznaczenie słaby coach w poniższej opinii. BARDZO DOBRY COACH !!!!!!!!!!!!! Polecam Panią Bożenę jako wspaniałego coacha. Praca z nią przynosi świetne rezultaty.BARDZO DOBRY COACH. !!!!!!!!!
28 października 2014 Anna - Sekretarka
Badzo słaby coach
Znakomity couch. Pełen profesjonalizm, siła spokoju i pogoda ducha Pani Bożeny zafascynowały mnie od pierwszej sesji. Zaufanie jakim ją obdarzyłam pozwoliło mi spojrzeć w głąb siebie, odkryć i poznać własne, prawdziwe ja. Jej wiara w człowieka dodaje siły do pracy, jej subtelność i wyrozumiałość łagodzi emocje podczas pracy, jej kreatywność pozytywnie zaskakuje. Po sesjach z Panią Bożenką odzyskałam wiarę w siebie. Gorąco zachęcam do współpracy. Dziękuję.
28 października 2014 Anna - sekretarka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Panią Bożeną. Według mnie - Pani Bożena jest profesjonalnym coachem, pełen kreatywności, uważności i pozytywnego nastawienia. Dzięki sesjom coachingowym zyskałam większą pewność siebie i pokonałam bariery które wcześniej były mi nieznane. Zwiększyła się moja motywacja do dalszej pracy nad sobą w życiu codziennym i zawodowym. Sesje odkrywcze :) Serdecznie polecam coaching z Panią Bożeną !!!!!!!
28 października 2014 Janina - ksiegowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj