Dagmara Nowicka

Popularność: 376
Certyfikowany Coach ICF, HR Manager, Mediator, Trener biznesu i rozwoju osobistego. Certyfikowany Konsultant DISC D3 (DISC, TEAMS/VALUES i BAI). Dyrektor w ICF Polska - Oddział Mazowsze. Członek Komisji Rewizyjnej w ICF Polska. Pomaga ludziom w osiąganiu równowagi życiowej między pracą zawodową a życiem prywatnym - Work&Life Balance. Dzięki równowadze wewnętrznej i szczęśliwym życiu prywatnym człowiek staje się bardziej efektywny i osiąga większe sukcesy zawodowe.
 Wspiera klientów w procesie zmiany oraz w kryzysie. Certyfikowany Coach Biznesu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu Pracowni Coachingu NOVO na ścieżce Approved Coach Specific Training Hours oraz członek zwyczajny w International Coach Federation. Ukończyła CoachWise Coaching Essentials™, który jest częścią programu akredytowanego w International Coach Federation na poziomie Accredited Coach Training Program (ACTP). 
 Absolwentka Bennewicz Instytut Kognitywistyki w zakresie Caoching Relacji i Coaching Transpersonalny (w trakcie stażu CHIGAT). Ukończyła Studia Podyplomowe o specjalności Zarządzanie Kryzysem i Rozwojem Osobistym oraz Szkołę Coachów i Trenerów w Nadbużańskiej Szkole Wyższej w Siemiatyczach i Polskim Towarzystwie Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Warszawie, studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Administracji Regionalnej i Europejskiej w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.
 Skończyła Introduction to Coaching z Gerard O’Donovan w największej i najstarszej szkole coachingu Noble Manhattan Coaching oraz Szkołę Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie. 
 Licencjonowana Interwentka I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Warszawie.
 Stały mediator sądowy. Specjalizuje się między innymi w sprawach cywilnych. Pomaga w znalezieniu wspólnego, najkorzystniejszego rozwiązania stronom, ugodowego przeprowadzenia procesu zmiany w relacji. Od ponad dziesięciu lat prowadzi działalność biznesową z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi pod marką DN Consulting. Prywatnie mama ośmiolatki, pasjonującą się nieustannym poszukiwaniem dróg do osiągnięcia harmonii.
Kontakt
tel. kom. +48 512-157-194
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Kraków, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj