dariusz trzebuniak

Popularność: 609
Bardzo dobry coach (47)
Jestem psychologiem. Skończyłem studia ze specjalizacją coachingu i doradztwa personalnego. Dodatkowo ukończyłem studia ze specjalizacji psychologii klinicznej i osobowości oraz studia podyplomowe z zakresu psychoseksuologii. Posiadam liczne kursy oraz certyfikaty poświadczające oferowane przeze mnie usługi oraz wsparcie. Specjalizuję się w treningu uważności mindfulness MBSR - redukcja stresu, zmniejszanie napięć emocjonalnych, większa samoświadomość. Zapraszam serdecznie na spotkanie.
Kontakt
Telefon: 790 846 113
Cena
180zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Skawina, Wieliczka, Kraków, Katowice, Sucha Beskidzka, Maków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coaching indywidualny - on-line
180 zł
Sesja Mindfulness MBSR
200 zł spotkanie
Inne
-wsparcie psychologiczne
-doradztwo personalne i coaching zawodowy
-trening redukcji stresu metodą MBSR - Medytacja Mindfulness
-life coaching, coaching kryzysowy, business coaching
-mentoring i intermentoring oraz facylitacja
-wsparcie w kryzysie
-pomoc w przezwyciężaniu nałogów oraz uzależnień
-szkolenia zawodowe
-konsultacje osób LGBT+
Pomoc dla Ukrainy
Darmowe wsparcie dla osób z Ukrainy.

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie współpracę! To były bardzo merytoryczne i konkretne spotkania bez zbędnego "lania wody", tylko kawa na ławę, bardzo konkretnie się mi pracowało nad swoimi problemami z panem Darkiem, polecam!
13 stycznia 2024 Mariiusz - tester
Bardzo dobry coach
Skutecznie! Choć kosztowało mnie to sporo wyrzeczenia, czasu oraz pracy nad sobą. Zderzyłem się ze swoimi trudnościami! Ale jestem zadowolony! Tego było mi chyba trzeba. Polecam z całego serducha jeśli się ktoś waha!
15 września 2023 Maks - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Strzał w 10tkę! Potrzebowałem chyba kogoś, kto mnie na spokojnie wysłucha, pomoże mi przemyśleć pewne rzeczy. Kilka spotkań wystarczyło i od razu umysł jest spokojniejszy. Myślę, że wato polecić!!!! Pozdrawiam
20 lipca 2023 Mariusz - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Myślałam, że jako kobieta będę miała gorzej. Że facet mnie nie zrozumie i nie znajdziemy porozumienia, a tutaj jednak okazało się inaczej. Jestem mile zaskoczona z tych kilku sesji. Wiec warto czasami przelamac swoje opory polecam!
5 lipca 2023 Maria - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Panie Dariuszu, dziękuje za spotkania. To była cenna lekcja życiowa dla mnie. Dzięki Panu na wiele rzeczy spojrzałam z innej perspektywy. Myślę, że podjełam teraz właścwie decyzje co do swojego życia prywatnego i zawodowego, Serdecznie polecam
22 maja 2023 Karolina - manager
Bardzo dobry coach
Praca z Darkiem pomogła mi w zrozumieniu własnych emocji, zachowań i myśli, co z kolei pomogło mi w osiągnięciu osobistych celów i większego zadowolenia z życia. Spotkania pomogły mi również poradzić sobie z codziennym wyzwaniami! Polecam!!
6 maja 2023 Karolina - studentka
Bardzo dobry coach
Skorzystał już kilkukrotnie ze spotkań z Darkiem. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy. Darek jest mega zaangażowany, punktualny, nie robi problemów z płatnościami. Ma szeroką wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się dzieli przy rozwiązywaniu problemów. Polecam
21 marca 2023 Malwina - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Muszę przyznać, że współpraca z Darkiem okazała się dla mnie bardzo pomocna. Korzystałem u niego z coachingu biznesowego. Miałem ogromne dylematy związane z moją karierą zawodową. Sesje pomygły mi wszystko na nowo uporządkować i przemyśleć pewne rzeczy, co przełożyło się na efektywną i skuteczną zmianę pracy. Mogę polecić współpracę!
8 stycznia 2023 Kamil - dyrektor finansowy
Cieszę się, że mogłem pomóc :)
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Potrzebowałam zmian. Utrata pracy, problemy w związku. Bałam się tego co mnie czeka. Skorzystałam ze wsparcia Darka. Nie żałuję. Powoli wychodzę na prostą, ustalam cele i brnę do przodu! Jeśli ktoś się waha to nie ma na co czekać i szkoda czasu. Spotkania on line - oszczędność czasowa. Przystępne ceny spotkań. Polecam!! Dzięki Darek
20 września 2022 maja - hr rekruter
Dziękuję
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to właśnie Darka wybiorę jako coacha. Odbyłam kilka rozmów z różnymi coachami, ale zaangażowanie i pasja, którymi emanuje Darek porwały mnie do działania i wspólnej drogi rozwojowej. Jasne zasady, trzymanie się celu oraz niesamowity optymizm i zaangażowanie, sprawiły, że ruszyłam z miejsca i przebiłam ścianę, która mnie ograniczała. Dzięki sesjom pobudziłam swoją twórczość i kreatywność, a rzeczy trudne stały się bardziej przystępne i ludzkie. Pozdrawiam Mojego Coacha — a polecenia ślę w przestrzeń. Polecam gorąco! :)
6 września 2022 Wioletta - handlowiec
Pani Wioletto! Dziękuję za merytoryczną opinię!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Co mogę powiedzieć? Szczerze po prostu polecam! Człowiek z powołaniem, który nie przychodzi obojętnie wobec problemów! Dzięki Panu Darkowi odnalazłam nowa drogę życia dla siebie. A to wszystko przez lek, który mnie paraliżował przed zmianą. Nie ma co stać w miejscu. Trzeba działać! Dziękuję za wspólny czas!
3 sierpnia 2022 Maria - Ksiegowa
Dziękuję! Miło się czyta takie opinie!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Niedawno skończyłem 3-miesięczny coaching u Darka i jestem z niego bardzo zadowolony. Już na pierwszym spotkaniu dało się wyczuć, że jest to bardzo pozytywna, ciepła i uśmiechnięta osoba, co bardzo ułatwia otwieranie się ze swoimi trudnościami.Coach pomógł mi obrazować moje obawy i myśli, dzięki czemu stawały się one bardziej namacalne i widoczne, a w konsekwencji - prostsze do pokonania. Polecam!!
19 maja 2022 Marek - dyrektor finansowy
Bo najtrudniejsza jest podjęcie decyzji! Powodzenia!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Nigdy nie byłem przekonany do tego typu pomocy. Uważałem, że coaching to puste gadanie i słabe motywowanie, ale p. Dariusz pokazał mi inną perspektywę i przestrzeń do rozmowy i spojrzenia na swoje życie. Serdecznie polecam i dziękuję za udaną współpracę!
19 kwietnia 2022 Adam - rekruter
Cieszę się, że przełamałem stereotypy "utartego coachingu"!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Pierwsza wizyta była bezpłatnie i Pan Dariusz zachęcił mnie do współpracy. Nie naciąga na koszty. Jest nastawiony na realną pomoc. Jest zaangażownay i dyspozycyjny. Na pewno jeszcze wrócę!
14 kwietnia 2022 Magda - Hr
Bo w coachingu musi "grać"! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Wystawiam opinię bardzo dobrą opinię, jestem już po wielu spotkaniach Jestem zadowolona z dotychczasowego przebiegu współpracy z coachem. Mega ambitny z dobrym podejściem do klienta człowiek. Mogę śmiało polecić. Pozdrawiam
22 luty 2022 Anna S. - kosmetolog
Dziękuję! Powodzenia!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Konretne podejście do coachingu. Na plus korzystanie z kart coaching rewelacyjnie pozwalały mi zbudować odpowiednią atmoferę otwartości i zaufania. Jestem po kilku sesjach i na pewno jeszcze skorzystam.
31 stycznia 2022 Mateo - lekarz
Korzystam z wielu narzędzi i technik! Dziękuję za opinię!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz brałam udział w spotkaniu z coachem. Miałam takie mieszane uczucia. Ale Darek zmienił jednak moje podejście. Odkryłam, że mam wiele do przepracowania i chce coś osiągnąć w tym nowym roku. Polecam.
27 stycznia 2022 Martyna - studentka
Gratuluję odwagi!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Jestem po kilkunastu spotkaniach z Darkiem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne i naturalne podejście tego coacha sprawiaja, że każda sesja jest prawdziwym wyzwaniem. Jestem mega zadowolony. Polecam
22 stycznia 2022 robert - dyrektor
Złota reguła etyczna — zasada etyczna „traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany"!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra współpraca z coachem. Solidny i przygotowany do spotkań. Fajne ceny nie zdziera z ludzi. Mega profesjonalne i praktyczne podejscie do każdego klienta. Polecam serdecznie. Nie mam zastrzeżeń.
24 grudnia 2021 Mariusz - student
Każde spotkanie to szansa! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Właśnie jestem po kilkunastu spotkaniach coachingowych z Darkiem. Moje sesje dobiegły końca i czekam na zakończenie procesu. Było naprawdę ok Facet ma dużą wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim doskonałą komunikację - mowę ciała. Do tego jest mega empatyczny i otwarty. Ze spokojem potrafi słuchać oraz tranie zadaje pytania, aby uderzyć w sedno. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić współpracę!
4 września 2021 Marcin - student IT
Komunikacja to podstawa! Dziękuję zatem za opinię!
dariusz trzebuniak
Dobry coach
Szczerze polecam pana Darka, dla osób, które szukają odpowiedzi na pytanie: "co dalej", bądź też nie wiedzą jaką decyzję podjąć. Pan Darek skłania do myślenia i zadaje trafne pytania, które pomagają zajrzeć w głąb siebie. Jestem po pierwszej sesji i z przyjemnością będą uczęszczać na kolejne. Młody, profesjonalny i pozytywnie nastawiony do ludzi i świata człowiek.
12 sierpnia 2021 Paula - Smile
Co dalej? Teraz już wiesz! Powodzenia!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Mlody chłopak, ale zna się naprawdę na rzeczy. Spodziewałem się standardowych coachingowych gadek a dostalem fajne sesje na poziomie z różnymi elementami pracy z klientem. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę.
15 lipca 2021 Mateusz - Prawnik
Panie Mateuszu był Pan dla mnie "wyzwaniem".
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Miła i serdeczne atmosfera na spotkaniach. Bardzo korzystna cena i dostosowane godziny spotkań do moich możliwości. Cenię sobie bezpośredni kontakt i wsparcie pana Darka, polecam! Miałam kilak sesji.
22 maja 2021 Katarzyna - doradca klienta
Dziękuję i w razie potrzeb zapraszam w przyszłości!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam. Już jedna godzina pozwoliła mi poukładać sobie w głowie elementy niezbędne do podjęcia trudnej dla mnie decyzji. Bardzo skuteczne ćwiczenia. Luźna i sympatyczna atmosfera na spotkaniu. Coś czuje, ze będę do Pana Darka się zgłaszać częściej :)
19 maja 2021 Maria - psycholog
Dziękuję z całego serca!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Duża wiedza i zainteresowanie klientem. To po prostu widać. Oceniam bardzo pozytywnie współpracę i zakończenie sesji coachingowych. Bardzo przyjazny człowiek nastawiony na pomoc a nie tylko kase. Polecam
13 marca 2021 Emil - kierowca
Finanse też są ważne! Dziękuję za cenne uwagi!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Mega fajna i udana praca z Panem Dariuszem. Docelowo udalo się mi w pełni zrealizować zamierzone i obrane cele. Każda zmiana kosztuje ale jak się ma takiego coacha to wszystko staje się prostsze i łatwiejsze. Szczerze polecam!!
21 luty 2021 Zuza - Własna działalność
To nie był łatwy proces, ale udało się! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze układała mi się współpraca. Odbylam z20 sesji .Coach jest bardzo rzeczowy i merytoryczny. Na plus elastyczność czasowa i dostosowanie się do klienta. Korzystna cena. Polecam serdecznie bez wahania.
7 luty 2021 Wiki - Kas
Cieszę się, że spełniłem Pani oczekiwania! Powodzenia!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Fachowa pomoc, komfortowa atmosfera, zainteresowanie pacjentem i bardzo dobra komunikacja. Polecam z całego serca! Co prawda miałam tylko kilka sesji, ale jestem zadowolona z podejścia coacha oraz zainteresowania klientem. Widać, że gościu jest dobrze do tego przygotowany no i przede wszystkim merytorycznie. Szczerze poleca!
14 stycznia 2021 Wiki - consultant
Z przyjemnością czyta się takie opinie! Dziękuję!!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Pan Dariusz ma bardzo osobiste podejście do każdego. To mi się najbardziej podoba w jego postawie. Jest szczery, empatyczny i potrafi sprawnie posługiwać się różnymi technikami wsparcia klienta, polecam!
22 października 2020 Marek - KeyAccount
Cieszę się niezmiernie! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Polecma serdecznie konsultacje z Panem Dariuszem. Jestem zadowolony bo wiem po prostu co mam dalej robić ze swoim życiem i jego różnymi wymiarami dziękuję za wsparcie. Jestem w pleni zadowolony u bede polecał
12 września 2020 mariusz - Kacc
Proszę nieść dobre wieści! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Polecam spotkania z coachem. Sympatyczny młody pełen energii dużo pomysłów jak rozbudzić potencjał w kliencie. Z czystym sumieniem mogę polecić spotkania z Panem Dariuszem. Spotkania odbywały się punktualnie.
21 sierpnia 2020 Marcin - koordynator projektow
Punktualność to moja cecha i wartość! Dzięki!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Praca w dobie koronawirusa w dobie pandemii była dla mnie wyzwaniem. Potrzebowałem drogowskazów i wsparcia. Kontakt z p. Darkiem oceniam jako bardzo dobry - elastyczne godziny spotkań oraz dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego spotkania. polecam
29 czerwca 2020 Wojciech - keyaccount
Czas nie był łatwy, ale udało się!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz miła współpraca. Podczas sesji czułem się bardzo otwarty i chętny do współpracy. Coaching przebiegł bez zastrzeżeń - pomimo zdalnych sesji - karty coachingowe były rewelacyjne w określeniu celu spotkania, serdecznie polecam
22 czerwca 2020 Maciej - własna działalność -
Prosto do celu! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Bardzo dobre sesje. Korzystałem z coachingu kryzysowego, ktory mi bardzo pomog. Stracilem prace i ware w siebie. Potrzebowalem wsparcia. Przystepne ceny uslug. Z reka na sercu moge polecic kontakt z p. Dariuszem.
15 czerwca 2020 Maciek - student
Z całego serca dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Przystepne ceny konsultacji i spotkan w porownaniu do innych coachow i osob na tej stronie. Fajny i sympatyczny czlowiek o normalnym podejsciu do ludzi bez psychologizowania. Fajne spotkania, ktore duzo mi dalo do myslenia i zmian w moim zyciu, polecam!!!!
15 maja 2020 Kasia - ksiegowa
Uwielbiam prowokować ludzi do myślenia! Dzięki!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Polecam. Co tutaj dużo będę pisać. Gościu i jego pomoc okazały się w momencie kryzysu dla mnie nieocenione. Gościu jest mega empatyczny i ma przyjazne podejście do ludzi. Nie cedzi czasu jak inni tylko traktuje człowieka z mega dużym szacunkiem i empatia. Warto skorzystać.
2 maja 2020 Mario - własną działalność
Cieszę się i dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Miałam okazję wziąc udział w skróconym kursie MBSR - mindfulnes w formie zdalne z p. Darkiem. Pełne skupienie, esencja, konkret, bardzo ciekawie opowiada i mówi o tym w czym tak naprawdę jest rewelacyjnym specjalistom. Będę polecała z całego serca! I wrócę na powtórkę ! Dziękuję panie Dariuszu!
8 kwietnia 2020 Kasia - Doktorantka
Mindfulness! Kocham to!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Pan Darek to pełen profesjonalista. Co tutaj dużo mam pisać.. miałem skomplikowany problem. 10 sesji I się udało. Alternatywnie na plus spotkania on linę. Polecam serdecznie!!!!!!!!! Duża piątka bez zastanowienia się.
28 marca 2020 Mariusz - Consulting
Udało się dzieki wytrwałości i zaangażowaniu!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Dziwię się niektórym opiniom, które tutaj zostały wystawione. Ja osobiście cenie sobie Pana Darka za pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim za to, ze sesje potrafi łączyć z praktyką treningu uwaznosci mindfulness
1 marca 2020 tomek - date
Pełna zgoda! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Badzo słaby coach
To co tutaj czytam odchodzi od normy i od rzeczywistość znam pana Darka z ostatniej sesji Niestety potraktował mnie bardzo Nie miło !!! Myśle ze to moja ostatnia sesja z panem Darkiem !!!! nie polecam
20 luty 2020 Karolina - Prawniczka
Pani Karolino, nie przypominam sobie kontaktu ani spotkań z Panią. Proszę o wiadomość trzebuniakdariusz@gmail.com w celu wyjaśnienia nieścisłości.
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Pana Darka poznałem na uczelni Wyższa Szkoła Europejska. Prowadził tam rewelacyjny warsztat na temat mindfulness - redukcji stresu i wzmocnienia zasobów emocjonalnych. Potem spotkaliśmy się na sesjach coachowych. nigdy wczesniej nie korzystałem z coachingu myśląć, że to forma pomocy tylko dla "lepszych, bogatych" - zostałem miło przyjęty i szczerze mogę polecić współpracę z panem Darkiem
19 stycznia 2020 Mateusz - student
Pełna uważność i zgoda! Dziękuję!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Dobry supervisor. Bardzo praktyczne podejscie. Elastyczny grafik spotkań. Sympatyczny i mily w odbiorze człowiek. Jedyny minus to brak kart Dixit na których lubię pracować. Poza tym reszta bez zastrzeżeń.
16 stycznia 2020 Jack - Hr dr
Moje zaplecze materiałów już uzupełniłem! Dziękuję za cenne uwagi!
dariusz trzebuniak
Dobry coach
Miał przyjemność odbyć dzisiaj pierwszą sesję life coachingu z Panem Darkiem. Jestem miło zaskoczona. Pomimo tak młodego wieku, Pan Dariusz jest w pełni profesjonalistą, którego z miłą chęcią mogę zarekomendować innym. Pozdrawiam i do zobaczenia na sesji
10 października 2019 Karola - manager w restauracji
Wiek nie gra tu roli! Dzięki!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Ja szczerze mogę polecić Pana Darka to, że ma takie ceny jest czymś oczywistym i nie podlega dyskusji. Specjalistów się ceni. A jak kogoś nie stać na coaching no to sorry.... taka mamy rzeczywistość
9 października 2019 Mariusz - Paycholog
Nie dyskytuję, akceptuję, słucham i rozmawiam! Dziękuję
dariusz trzebuniak
Badzo słaby coach
Brak wyrozumienia nie konkretny nie umie wysłuchać oraz zmotywować uważam ze ceni się za wyskoki cena nie adekwatna do poziomu wiedzy Myśle ze powinien przejść jakiś kurs dodatkowy aby nawracać i motywować ludzi
9 października 2019 Halina - Hr rekruter
Pani Halino, proces nie zawsze może przebiec po naszej myśli! Starałem się to wyjaśnić Pani bardzo szczegółowo! Niemniej życzę powodzenia!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność odbyć z Panem Dariuszem kilka sesji coachowych oraz kilka spotkań terapeutycznych. Jest to bardzo empatyczna osoba z dobrym wyczuciem i otwartością na potrzeby pacjenta. Serdecznie polecam
3 września 2019 Piotr - hr rekruter
Dziękuję Panie Piotrze!
dariusz trzebuniak
Bardzo dobry coach
Profesjonalny i pelen empatii polecam go serdecznie. Zna sie na tym co robi. Profesjonalne sesje pelne wyzwan i motywacji. Zawsze dyspozycyjny. Osiągnęłam dzieki niemu wiele w biznesie. Potrafi wycisnac cytrynke z problemu.
1 grudnia 2018 Natasza - Hr rekruter
Dziękuję za podzielenie się opinią! Zapraszam w przyszłości!
dariusz trzebuniak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj