Dominika Bury

Popularność: 1717
Bardzo dobry coach (11)
Nazywam się Dominika Bury-Czupich, prowadzę firmę szkoleniową i chętnie pomogę rozwinąć twoje kompetencje. Jestem certyfikowanym coachem ICI, pedagogiem, trenerem kompetencji miękkich i doradcą zawodowym. Od ponad 6 lat jestem trenerką kompetencji miękkich – czyli inaczej mówiąc, umiejętności społecznych, które wpływają na to kim jesteś, jak się zachowujesz, komunikujesz, pracujesz oraz rozwijasz.
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź, Krosno, Kraków, Tarnobrzeg, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dominiko ! Zmieniłaś moje myślenie o 180 stopni. Nauczyłaś mnie szukać siły w moich słabościach. Dzięki Twojemu programowi Uwolnij kobiecą siłę, pokonałam swoje obawy. Mija miesiąc od zakończenia naszej pracy, a ja widzę kolosalne efekty. Dziękuję, za zaszczepienie we mnie wiary i siły ;) Pozdrawiam i oczywiście, że polecam !
13 kwietnia 2017 Kasia - ---
Bardzo dobry coach
Jedna z najlepszych Pani coach z jakimi miałam przyjemność pracować. Wyrozumiała,ciepła,wrażliwa zawsze słuchająca i aktywizująca do działania ;) Świetne metody coachingowe, oraz od razu widoczne efekty. Polecam!
25 października 2016 Jolanta - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Dominike poznalam przypadkiem - wygralam konkurs, dzieki ktoremu mialam mozliwosc wspolpracy z Nia. Na poczatku sceptycznie podchodzilam do sprawy. Sytuacja sie zmienila, gdy zaczelam widziec efekty naszej pracy. Efekty sa i to duze, ale nie oszukujmy sie - najwazniejsze jest, by zaufac i zaczac wprowadzac zmiany, ktore Dominika doradza. Nie bede mowic "serdecznie polecam". Po prostu sami sie przekonajcie, ze warto! Pozdrawiam :)
5 września 2016 Kamila - Położna
Bardzo dobry coach
Dominika ma ogromne pokłady pozytywnej energii, którą rozdaje wszystkim potrzebującym. Jej autorski Program „Kobieta pewną siebie” jest rewelacyjny, przede wszystkim dlatego iż Dominika dopasowuje go indywidualnie do potrzeb kobiet. Warto poświęcić czas na pracę z Dominiką, aby osiągnąć swoje cele, pokonać blokady i uwierzyć w siebie. Dodatkowo, każdej sesji towarzyszy profesjonalizm i dobry klimat. Gorąco polecam!
25 sierpnia 2016 Karolina - Specjalista ds szkoleń
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra Pani coach to za mało. Pierwsza prawdziwa Pani coach. Dominika stale zdaje ze pytania i pyta tak długo aż znajdzie sie odpowiedź:) Na wszystkie sposoby, najbardziej zdeterminowana pani coach jaka znam. Polecam i to tylko ja!:))
1 czerwca 2016 iza - Specjalistka social media
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie podejście Dominiki do szkoleń i sesji jest profesjonalne. Każde ćwiczenie jest przemyślane i adekwatne do sytuacji klienta. Można naprawdę wynieść wiele i zdobyć wiedzę na temat siebie. Do tego bardzo kreatywna, elastyczna, pogodna. Najbardziej podoba mi się to, że ma autorskie szkolenia nie kopiuje innych. Wie z kim che pracować i wie dokładnie co zrobić aby klient wyszedł z tym z czym chce na dany moment.
14 stycznia 2016 Magdalena - coach
Bardzo dobry coach
Coach Dominika to ciepła ale profesjonalna Specjalistka w swojej dziedzinie. Ciekawe pomysły, świeża energia, duża dawka motywacji! Praca z nią to duża przyjemność i duże efekty! Serdecznie polecam współprace!
20 grudnia 2015 Magda - projektant
Bardzo dobry coach
Warsztaty wzbudziły duży entuzjazm we mnie oraz uczestnikach. Były prowadzone bardzo rzetelnie, a prowadząca dbała o atmosferę oraz wzmacniała motywację. Zdobyłam dużo umiejętności oraz zdecydowanie poznałam swoje mocne strony co zaowocowało w pracy zawodowej. Polecam każdej kobiecie, które pragnie coś zmienić w swoim życiu :)
25 listopada 2015 Ewelina - księgowa
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w całej krasie. Sesja spełniła wszystkie moje oczekiwania i dała więcej, niż się spodziewałam. Jestem pod wrażeniem i polecam każdemu, kto ma wrażenie, że w jakiejś dziedzinie swojego życia doszedł do ściany.
24 listopada 2015 Beata - dziennikarz
Bardzo dobry coach
tak podobały mi się Twoje warsztaty i tym bardziej, ze była z Twojej strony obecność motywacja i mentoring:) o to chodzi w warsztatach, a czytanie książki tak nie rozwija:( Ćwiczenia bardzo porządkujące i skłaniają do zastanowienia się nad sobą, swoimi wartościami, w toku warsztatów człowiek sam widzi swoje słabe ogniwo, wie nad czym powinien popracować, a także co jest w nim dobrego i wartościowego. Gorąco polecam!
23 listopada 2015 urszula - fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Pani coach to młoda miła z dużym potencjałem osoba , pełna energii , dodaje motywacji , pozytywnie nastraja do działań i dążenia do celu. Sesja bardzo udana SERDECZNIE POLECAM :) :)
30 października 2015 Renata - kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Metaforyczna przypowieść o wieśniaku
2 listopada 2015
Nowoczesna wersja przypowieści o wieśniaku, która ma za zadanie pokazać jak wiele dobrych i wspaniałych niespodzianek czeka na nas w życiu i wystarczy tylko szerzej otworzyć oczy.