Dominika Cwynar

Popularność: 209
Bardzo dobry coach (13)
Jestem mentor coachem, facilitatorem, terapeutką zajęciową, w pracy łączę wiele nurtów łącznie z psychoedukacją. Pracuje systemowo. Na co dzień prowadzę również spotkania mastermind oraz kursy i warsztaty online. Jestem współzałożycielem Instytutu PsychoTechnologii FloWish, współautorką i prowadzącą szkolenia Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki bezpieczeństwa BezpiecznaJa. Mam również 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu wielu rodzajów biznesów, od sieci hurtowni budowlanych, przez MLM, po stowarzyszenie wspierające kobiety i firmę rozwoju osobistego. Jestem też trenerem mentalnym, instruktorem samoobrony oraz mówcą motywacyjnym. Pracuję również ze sportowcami [golf, tenis, sporty walki] Znajdziesz u mnie: - poradę psychologiczną - coaching - mentor-coaching - coaching kariery - sesje kryzysowe i interwencyjne - sesje dla par - pracę z emocjami - trening mentalny / motywacyjny [również sportowy] Zadzwoń lub napisz i zapytaj w czym jeszcze mogę Ci pomóc. Ceny spotkań indywidualnych wahają się od 150 do 230zł za spotkanie. Czas trwania spotkań to 60 lub 90 minut. Ceny uzależnione są od rodzaju podpisanego kontraktu.
Kontakt
TEL: +48 516202606
FB: https://www.facebook.com/FloWish
FB: https://www.facebook.com/dominika.cwynar.395

Możesz również dołączyć do grupy i pracować wspólnie z innymi pod moim okiem i z moim przewodnictwem:
https://www.facebook.com/groups/1615309772091304
Cena
180zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
ONLINE, Europa, Poznań i okolice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowalam z Dominika około 3 miesięcy, świetny fachowiec w swojej dziedzinie, kobieta z super podejsciem do życia, dosłownie zaraża swoim optymizmem, uwielbiam jej poczucie humoru
12 kwietnia 2021 Marzena - Tech. Farmaceutyczny
Bardzo dobry coach
Dominika pojawiła się w moim życiu, gdy wylądowałam na samym dnie i myślałam, że już nigdy się nie pozbieram w całość, że całe moje życie to jedna wielkie bagno. Została mi polecona i jestem wdzięczna za to, że ta fantastyczna kobieta pojawiła się w moim życiu. Sesje z Dominiką to jak spotkania z przyjaciółką, która Cię wysłucha, nie ocenia, zrozumie i nakieruje jak odnaleźć w tym całym bałaganie siebie oraz pozwoli odszukać w sobie odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania ( i nie jest łatwo, a czasami wręcz ciężko - ale naprawdę warto). Dzięki naszym spotkaniom zmieniłam swoje życie diametralnie. Poprawiłam swoją relacje ze dziećmi,rodziną, zmieniłam pracę, wyszłam ze swojej strefy komfortu. Nauczyłam się walczyć o swoje. Zmieniło się całe postrzeganie mojej osoby oraz spojrzenie na moje potrzeby. Zmieniłam otoczenie, zweryfikowałam całe swoje życie i chcę więcej. Polecam z całego serca pracę z Dominiką
8 kwietnia 2021 Kasia - Manager
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Dominiki poszukując kogoś, kto pomoże mi poukładać moje myśli i emocje. Koleżanka dała mi kontakt. Przez ówczesną sytuację nie mogłam się na niczym skupić, bo ciągle wracałam myślami do nierozwiązanych problemów. Spotkałam się z Dominiką tylko 2 razy i wystarczyło. Byłam zdziwiona, że wystarczyło poukładać kocki jak w układance żeby wszystko zaczęło wyglądać logicznie. Od tamtych spotkań minął prawie rok, a ja nadal czasami w trudniejszych momentach wracam do notatek, które wtedy zrobiłam. Nadal działa :)
10 luty 2021 Małgosia Koźlak - beauty designer
Bardzo dobry coach
Mogę zaryzykować stwierdzenie, że Dominika wyciągnęła mnie z najtrudniejszej sytuacji w moim życiu. Nie ocenia, nie wyrokuje, słucha, nakierowuje, szybko jej zaufałam i poczułam się bezpiecznie. Nie spodziewałam się, że terapia jest mi tak potrzeba i tyle zmieni w moim życiu. Polecam każdemu!
4 luty 2021 Alicja - Media
Bardzo dobry coach
Przez -dziesci lat tkwiłam w pułapce współuzależnienia.Przeszlam terapię,czytałam książki i wertowalam strony internetowe o tej tematyce.Czulam się coraz gorzej .Bezsilna , nieszczęśliwa ,byłam w przysłowiowej ,,czarnej dupie''
30 stycznia 2021 Grażka - Opiekunka
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Dominika przez pół roku i nie żałuję że zdecydowałam się na terapię. Odzyskałam pewność siebie zyskałam poczucie własnej wartości i więcej spokoju. Zakończyłam toksyczny związek i jestem szczęśliwa singielka, która w dalszym ciągu uczy się wiele o sobie. Dominika pomogła mi z moimi myślami samobójczymi i okaleczaniem się, gdyby nie ona mogło by być różnie. Pokochałam siebie i doceniam to co mam, polecam terapię z Dominika z całego serca, cudowna kobieta
29 stycznia 2021 Kasia - ...
Bardzo dobry coach
Pracowalam z Dominiką w grupie 9 miesięcy. Praca w grupie dała mi poczucie bliskości osób które borykają się z podobnymi problemami, emocjami. Na spotkaniach omawiane były różne sytuacje min z dnia codziennego po to żeby móc przeanalizować co zrobić jak się zachować jak się zmieniać dla siebie Uwierzyć w siebie i mieć zawsze pewność o swojej ważności Po każdym spotkaniu Dominika zadawala pracę domową z której skrupulatnie odpytywała przy każdym spotkaniu Dziękuję Dominiko, że byłaś i jesteś Wiem, że 9 miesięcy to krótko, żeby mieć emocje na wodzy ale ciągle pracuję....
29 stycznia 2021 Iwona - asystentka stom.
Bardzo dobry coach
Praca z Dominiką, to poznawanie siebie. Spokojnie, krok po kroku. Dzięki jej obecności widzę dużo spraw z innej perspektywy. Motywuje i wzmacnia, wspiera, gdy potrzebuję. Widzę zmiany, zdecydowanie polecam.
26 stycznia 2021 Maria - Inny
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Dominiką to jedne z najlepszych doświadczeń i lekcji w moim życiu. Choć powody tej współpracy nie były łatwe, to wyszłam z niej silniejsza, dużo się nauczyłam o sobie, o relacjach z ludźmi, o tym że czasami trzeba podjąć trudną decyzję , by być szczęśliwym, by się szanować i pokochać. Zawsze szczerze polecam Dominikę. Sama gdybym mogła, to kontynuował bym nasze sesje,gdyż rozmowa z silną i mądra kobietą z dobrym poczuciem humoru zostawia Cię z dobrą energią na długi czas.
26 stycznia 2021 Kasia - Dog groomer
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Dominiką przez 3 miesiące w zakresach coachingu kariery. Każde spotkanie pozwalało mi na przygotowanie się i wykonanie kolejnych kroków w zmianach, do których nie mogłam się zmotywować od porodu 6 lat temu. Cieszę się, że wróciłam do pracy i potrafię to pogodzić z życiem osobistym. Możliwość korzystania obecnie z pojedynczych spotkań daje mi poczucie bezpieczeństwa przy podejmowaniu kolejnych decyzji. Naprawdę POLECAM!!
25 stycznia 2021 Monika - Koordynator
Bardzo dobry coach
Dominikę poznałam przypadkiem z polecenia po jednej z gorszych historii w moim życiu. Facet z którym planowałam przyszłość podbił mi oko i skopał mnie dosyć solidnie. Wróciłam do niego ale wiedziałam, że potrzebuję pomocy i sama nie odejdę definitywnie. Szukałam kogoś, kto pozwoli mi uwierzyć w siebie, odnaleźć siebie samą i pokochać. Mija 3 miesiąc odkąd pracuję z Dominiką i jestem pewna, że była to najlepsza decyzja w 2020 roku jak nie w moim życiu!
23 stycznia 2021 Sylwia - Asystentka
Bardzo dobry coach
Pierwsza osoba, która przekonała mnie, że terapia nie jest dla wariatów. W końcu znów się uśmiecham :-) Dziękuję Pani Dominiko, także za pomoc w kwestiach technicznych. Jednak online to nic strasznego.
19 stycznia 2021 Alicja Jolanta - Nie istotne
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna w kontakcie,bardzo ciepła a jednocześnie wymagająca co sprawia, że szybko wytwarza się więź niezbędna do fajnej pracy nad zmianami. Jestem bardzo zadowolona. Miałam okazję odbyć jedno spotkanie osobiście podczas warsztatów w Wenecji i 6 spotkań online. W obu przypadkach czas uciekał niezauważenie. Polecam pracę z Dominiką, pełen profesjonalizm!
2 stycznia 2020 Kalina - nie dotyczy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj