Dominika Toczek

Popularność: 122
Bardzo dobry coach (2)
Jestem coachem pracującym wg standardów i etyki ICF, stwarzam moim Klientom warunki do pełnego wykorzystania ich zasobów tak, by mogli zbudować swoją upragnioną przyszłość. Jestem psychologiem zawodowo zajmującym się HRem, co wynika z mojego zainteresowania ludźmi i ich różnorodnością. Po pracy ładuję baterie poprzez aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie, a także spędzając czas z najbliższymi. Z Klientami pracuję nad takimi tematami jak m.in.: - poprawa ogólnej jakości życia - bliskie relacje (np. w związku, z rodzicami, dziećmi) - zmiana w życiu zawodowym - rozwój inteligencji emocjonalnej - zdrowy tryb życia Najwięcej satysfakcji ze swojej pracy czerpię, gdy Klient przybliża się do osiągnięcia takiego kształtu swojego ja, o jakim marzył. W moim pakiecie godzin coachingowych do certyfikacji ACC pozostało jeszcze kilkanaście darmowych, więc serdecznie zapraszam na bezpłatną sesję lub ich pakiet.
Kontakt
Napisz do mnie maila, odpiszę lub oddzwonię w ciągu 24 godzin.
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Rumia, Pruszcz Gdański,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesja z Dominiką to skuteczna praca nad sobą w przyjaznej atmosferze. Po spotkaniu czuję ogrom pozytywnej energii i chęci do dalszego działania. Uważam, że Dominika uważnie słucha i spostrzega potrzeby klienta, przez co zawsze zadaje adekwatne i trafne pytania. Dzięki tym spotkaniom można uświadomić sobie bardzo dużo rzeczy, które skutecznie pomogą osiągnąć sukces. Polecam serdecznie!
29 stycznia 2021 Agnieszka - Studentka
Bardzo dobry coach
U Dominiki wybrałam sesję "life coaching". Przyznam, że atmosfera którą stworzyła Dominika była bardzo komfortowa, był to dla mnie ważny aspekt spotkania ze względu na omawiany problem. Podczas sesji czułam się dobrze a cała rozmowa przebiegała w moim tempie, miałam dużo czasu aby na spokojnie zastanowić się nad omawianym tematem. Po zakończonej sesji otrzymałam wypracowane materiały do których mogę wracać, w których ujęłyśmy kolejne kroki wg których będę pracować. Z pewnością powrócę do tego Coacha aby zaplanować inne działania.
6 października 2020 Aneta - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj