Elwira Kalisiak

Popularność: 533
Bardzo dobry coach (9)
Neuropsycholog rozwijający własne koncepcje modelowania zachowań oraz strategie działań, uczenia się i komunikacji. Zapoczątkowała w Polsce neurofeedback oraz nurt coachingu praktycznego. Prowadzi prace badawcze nad rozwojem terapii neuropeptydowej oraz neurogenezy w kierunku leczenia uzależnień u młodych ludzi. Jest autorką audiobooka „nie dla Ciebie” będącym studium uzdrawiania ciała za pomocą umysłu. Twórca marki neurostacja, telepin, neuroniki oraz założycielka fundacji ecostacja. Mentor, trener oraz praktyk MBA. Na co dzień zajmuje się terapią biofeedback oraz rozwianiem osobistych talentów ludzi.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zbieramy Wasze doświadczenia
Kochani, Zbieramy Wasze doświadczenia do pracy badawczej z zakresu integracji trzech pokoleń. Zachęcamy do dzielenia się z nami w poniższym i szerszym zakresie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pierwsze spotkanie było zaskakujące ponieważ Pani Elwira trafnie podsumowała oczekiwania a jak dotąd żaden z wcześniej poznanych specjalistów tego nie zrobił. Kolejnym pozytywem jest dobre tempo w jakim udało mi sie stanąć na własne nogi w tych trudnych okolicznościach pandemii. Dziękuję i pozostaję w kontakcie Andrzej
4 stycznia 2021 Andrzej - właściciel
Bardzo dobry coach
Dziś każdy potrzebuje wsparcia nue tylko dobrego psychologa jakim jest Pani Elwira. Spotkanie odbyło sie on line stąd był dystans ale ciepłe profesjonalne słowa dały mi siłe do dalszego życia bo po krótkim przeliczeniu za i przeciw jednak wyszliśmy na za.. no i dobry negocjator z Pani Elwiry. Polecam i pozdrawiam.
27 października 2020 Mateusz - Manager
Bardzo dobry coach
Coaching połączony z precyzyjną diagnostyką. Na spotkaniach można korzystać z laptopa i robić notatki a nawet reagować na bierzaco na problemy- polecam. Osobiście w MOK Kobyłka niedaleko stacji PKP
28 listopada 2019 Krzysztof - Manager
Bardzo dobry coach
sport to drugie ja tera mam złoto, warto. pierwsze spotkanie trochę kabli ale kolejne bajka..polecam dla konkretnych osób które potrzebują stymulacji w kierunku zdrowia. Ja mam koncentracje i pamięć teraz na 100%
23 luty 2018 gadżet - gadżet
Bardzo dobry coach
POPRAWKA Nowe techniki i dużo praktycznych spostrzeżeń to były dobrze zainwestowane pieniądze. Tak wracam na trening koncentracji najwyraźniej jest jeszcze obszar nad którym warto popracować tym razem dam sie namówić na kosmiczna technologie neurofeedbacku..
3 maja 2017 Maks - Trener osobisty
Badzo słaby coach
Nowe techniki i dużo praktycznych spostrzeżeń to były dobrze zainwestowane pieniądze. Moj kalendarz zmienił się a z nim myślenie. Tak Pani Elwira ożywia zmysły także poprzrz EEGB. W sumie 99% na plus a jedyna niedogodność to korki ale przynajmniej jest gdzie zaparkować.
3 maja 2017 Maksymilian - Trener
Bardzo dobry coach
Ufam poleceniom a Pani Elwira ma doświadczenie, możliwość konsultacji także po sesjach dała mi poczucie zmiany. Jest bezpośrednia, permanentnie podnosi poprzeczkę także w biofedbacku ale to działa, mam to nad czym pracowałem i dziękuję oczywiście jak się nauczyłem po pierwsze sobie no i mojemu coachowi :-)
26 stycznia 2017 Adam - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Profesjonalna rozmowa, czujne pytania, może bolą ale dają do myślenia. Zachęcam do spotkania tylko świadome potrzeb osoby które za pomocą takiego narzędzia będę miały siłę się zmienić jak ja. Dlaczego polecam? Ponieważ warto się doskonalić!
28 grudnia 2016 Robert - Prezes
Bardzo dobry coach
Zastanawiałem się nad tym aby się wypowiadać na forum. To nieco stresujące. Mój tata zawsze mi przypominał daj przykład i sam nim bądź to mega wyzwanie ale da się zrealizować tak dałem radę. Dziękuję i polecam!
27 grudnia 2016 Ernest - manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Uzdrawiająca moc miłości
28 grudnia 2017
Nie wszystkie jednak ćwiczenia pamięciowe wspierają rozwój neurogenezy, warunkiem jest stopień trudności. Najprawdopodobniej najwięcej neuronów przeżywa podczas wykonywania zadań, które są niemożliwe do wyuczenia i wymagają większego wysiłku umysłowego czym jest neurofeedback.
Warunkowanie zachowania zdrowia psychicznego
27 grudnia 2017
Zwiększona podaż kwasów omega-3 w diecie zapobiega otępieniu starczemu, a także ma pozytywny wpływ w terapii depresji.Dbałość o racjonalne odczytywanie stresorów oraz umiejętność kierowania uwagą mogą spotęgować dobre samopoczucie i trwałe zachowanie zdrowia.