Elżbieta Brzyska

Popularność: 198
Bardzo dobry coach (4)
Jestem socjologiem, psychologiem, coachem, mam doświadczenie pracy w korporacjach w obszarze HR, jako rekruter i wsparcie kadrowe. Aktualnie jestem słuchaczką akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Jestem w miejscu, w którym chcę być, bo posłuchałam swojego wewnętrznego głosu i zaczęłam w końcu realizować siebie. Będę dla Ciebie wsparciem w procesie rozwoju. Pomogę Ci poznać siebie, odkryć Twoje zasoby. Dzięki coachingowi przekonasz się, że masz w sobie moc i siłę, by działać. Będę Twoim towarzyszem w zmianie i wędrówce do celu. Od niedawna spełniam się jako mama - macierzyństwo dało mi prztyczka w nos, obudziło. Kiedy zostałam mamą, mocniej do mnie dotarło, co chcę robić w życiu - słuchać, wspierać, towarzyszyć. Nie jest mi obce testowanie i zaczynanie od nowa. Wiem, że w takim momencie ważne jest wsparcie drugiej osoby. Cenię sobie niezależność, która pomaga mi realizować moje inne wartości jakimi jest szczęśliwa rodzina, pomoc innym i wewnętrzny spokój. Gwarantem utrzymania tych wartości jest harmonia, do której dążę. Lubię podróżować, zwiedzać nowe miejsca. Lubię czytać książki i przebywać wśród natury. Kocham kwiaty i ładne rzeczy. W wolnych chwilach robię własnoręcznie biżuterię, ozdoby do domu i dywany na szydełku.
Kontakt
Jeśli zastanawiasz się nad współpracą ze mną, zapraszam na 30-minutową bezpłatną konsultację telefoniczną. Poznamy się, porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach oraz ustalimy warunki współpracy.
Nr. tel.: 792770952
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz, Białystok, Zielona Góra, Opole, Katowice, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli ktoś poszukuje osoby, która go wysłucha i odpowiednimi metodami nakieruje na właściwą ścieżkę, to dobrze trafił. Polecam współpracę z Elą, to właściwa osoba na właściwym miejscu. Potwierdzeniem tego jest to, że w ciągu 4 miesięcy zrobiłam dla siebie więcej niż w ciągu kilku lat. Dzięki pomocy Eli odnalazłam sposób realizacji własnych pomysłów i założyłam sobie cele, do których małymi krokami dążę. Wielkie dziękuję!
4 listopada 2020 Joanna - Mama
Bardzo dobry coach
Temat coachingu był dla mnie do niedawna nowością. Jeszcze przed pierwszą sesją, już gdy byłam zdecydowana na pomoc "z zewnątrz", podchodziłam do tematu z dystansem na zasadzie "może nie pomoże ale napewno nie zaszkodzi". Już na pierwszym spotkaniu zauważyłam, że się myliłam, a moje obawy były bezpodstawne. Ela to bardzo życzliwa osoba, która konsekwentnie towarzyszyła mi w celu. Miałam wrażenie, że na spotkaniach szybko "mnie wyczuła" i stawiala bardzo odpowiednie pytania, dzięki czemu doszłam do wniosków na które w pojedynkę mogłabym nigdy nie wpaść. Brakowało mi odpowiedniego punktu widzenia, który dzięki rozmową z Elą zaczęłam zauważać. W czymś co wydawało mi się "czarnymi chmurami" nad karierą znalazłam pozytywy. Zdecydowanie jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebowała tego rodzaju pomocy będę wiedziała gdzie zadzwonić, Elę polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka bardzo dobrego coacha. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)
9 września 2020 Eliza - Specjalista w branży Biotechnologicznej
Bardzo dobry coach
O usługach Pani Eli dowiedziałam się od koleżanki. Nigdy nie miałam okazji rozmawiać z coachem. Była to dla mnie nowość i wyzwanie, aby zmierzyć się z samym sobą przed obcą osobą. Moje obawy zniknęły po paru minutach podczas naszej rozmowy telefoniczne. Pani Ela jest osobą profesjonalną, empatyczną i słuchającą. Sama jej postawa, uśmiech, dobre słowo, przyjazne nastawienie, oraz chęć niesienia pomocy było dla mnie bardzo pomocne. Dzięki Pani Eli zrozumiałam, że mój problem nie był w znalezieniu celu. Najważniejsza była sama myśl, że mogę osiągnąć wszystko jeśli tego bardzo chcę. Te kilka zajęć pomogły mi uwierzyć we własne siły, umiejętności i doświadczenie jakie zdobyłam przez całe swoje życie. Zaczęłam się mniej przejmować niepowodzeniami w życiu i w pracy. Zmieniłam moje spojrzenie na rzeczy z którymi się zmagałam, oraz o których istnieniu nie zdawałam sobie sprawy. Z całego serca polecam Panią Elę jeśli będę potrzebowała pomocy wiem do kogo się zgłosić. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
20 sierpnia 2020 Izabela - Sprzedawca/Recepcjonistka
Bardzo dobry coach
Panią Elżbietę poznałam dzięki poleceniu znajomej. I był to strzał w dziesiątkę. Był to czas mojego powrotu do pracy po macierzyńskim, mojego psychicznego i fizycznego wyczerpania. Moim problemem, który przekształcił się bardzo szybko w cel było znalezienie, pomimo wielu obowiązków ( powrót do pracy, dom, małe dzieci) czasu dla siebie, czasu na odpoczynek, na swoje hobby, bez wyrzutów sumienia, że coś innego (lub kogoś) zaniedbuje. Pani Ela jest świetnym słuchaczem i jednocześnie przewodnikiem w znalezieniu rozwiązań prowadzących do osiągnięcia celu. Dzięki Jej zaangażowaniu, umiejętności "wychwytywania" istotnych informacji oraz drążenia tematu na wiele rzeczy zaczęłam patrzeć z innej perspektywy, wiele rzeczy przestało mieć znaczenie a inne z kolei nabrały znaczenia. Dotarłam w głąb siebie aby odkryć i ustalić priorytety, którymi od tej pory się kieruje. Nasze spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu ze strony Pani Eli. Serdecznie polecam Panią Ele, dzięki której nie tylko osiągnęłam swój cel, ale również zmieniłam sposób myślenia. Dzięki temu radzę sobie teraz w trudnych, stresowych sytuacjach znacznie łatwiej i szybciej. Pozdrawiam i dziękuję Pani Elu !
2 sierpnia 2020 Barbara - Zastępca kierownika Drogerii
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom