Elżbieta Brzyska

Popularność: 613
Bardzo dobry coach (8)
Jestem socjologiem, psychologiem, coachem, mam doświadczenie pracy w korporacjach w obszarze HR, jako rekruter i wsparcie kadrowe. Ukończyłam studia podyplomowe (Coaching i Mentoring) akredytowane przez Izbę Coachingu. Jestem w miejscu, w którym chcę być, bo posłuchałam swojego wewnętrznego głosu i zaczęłam w końcu realizować siebie. Będę dla Ciebie wsparciem w procesie rozwoju. Pomogę Ci poznać siebie, odkryć Twoje zasoby. Dzięki coachingowi przekonasz się, że masz w sobie moc i siłę, by działać. Będę Twoim towarzyszem w zmianie i wędrówce do celu. Od niedawna spełniam się jako mama - macierzyństwo dało mi prztyczka w nos, obudziło. Kiedy zostałam mamą, mocniej do mnie dotarło, co chcę robić w życiu - słuchać, wspierać, towarzyszyć. Nie jest mi obce testowanie i zaczynanie od nowa. Wiem, że w takim momencie ważne jest wsparcie drugiej osoby. Cenię sobie niezależność, która pomaga mi realizować moje inne wartości jakimi jest szczęśliwa rodzina, pomoc innym i wewnętrzny spokój. Gwarantem utrzymania tych wartości jest harmonia, do której dążę. Lubię podróżować, zwiedzać nowe miejsca. Lubię czytać książki i przebywać wśród natury. Kocham kwiaty i ładne rzeczy. W wolnych chwilach robię własnoręcznie biżuterię, ozdoby do domu i dywany na szydełku.
Kontakt
Jeśli zastanawiasz się nad współpracą ze mną, zapraszam na 30-minutową bezpłatną konsultację telefoniczną. Poznamy się, porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach oraz ustalimy warunki współpracy.
Nr. tel.: 792770952
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz, Białystok, Zielona Góra, Opole, Katowice, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Ela bardzo dobrze mi się procowało Cenne wskazówki , pytania które nakierowywaly mnie i dawały do myślenia nad problemem . Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze . Nie czułam się w ogóle skrępowana . Rozmowy jak z osobą , z którą znam się bardzo długo . Polecam !!!
15 lipca 2022 Agata - Lekarz weterynarii
Bardzo dobry coach
Pracę z Elą rozpoczęłam z polecenia i uważam, że to była jedna z lepszych rekomendacji z których skorzystałam. Ela jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, ale jednocześnie wie jakie pytanie zadać w odpowiednim momencie. Cieszę się, że udało nam się dotknąć tematów i obszarów, gdzie wszystkie uczucia i emocje mogły swobodnie wypłynąć. Na sesji można było poczuć się jak na rozmowie z przyjaciółką, z którą można porozmawiać o wszystkim. Ten cykl sesji sprawił, że zaczęłam inaczej patrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość i nabrałam innej perspektywy. Zaczęłam sama siebie obserwować i wyciągać wnioski. Uwierzyłam bardziej w siebie i zobaczyłam, że nie muszę ciągle starać się sprostać oczekiwań innych, a być sobą. Na samym procesie coachingu się nie znam, ale wiem, że nikt nie pożałuje ani jednego spotkania z Elą i jej słonecznym uśmiechem. Dziękuję!
15 luty 2022 Agata - Prawnik
Bardzo dobry coach
Ostatnie trzy lata mojego życia to ciągłe zmiany. Doprowadziły one do wielkiego zmęczenia, wypalenia, braku określonego celu w życiu. Wiedziałam, że tak być dalej nie może, zaczęłam poszukiwania i tu nagle pojawia się propozycja coachingu edukacyjnego u Elżbiety. Dzięki jej zaangażowaniu, umiejętności wysłuchiwania i odpowiedniemu towarzyszeniu w ciągu podejmowania decyzji w moim chaotycznym życiu nastąpił spokój, ład i porządek. Podjęłam decyzje, zaczęłam je realizować. Elżbieta umiejętnie stosowała odpowiednie narzędzia i metody, a przede wszystkim stwarzała wspaniałą życzliwą atmosferę do "wygadania się", co okazało się w moim przypadku najważniejsze. Zdecydowanie polecam Elżbietę jako coacha.
9 marca 2021 Monika - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Nasza współpraca zaczęła się od przypadku. Ale czy tak rzeczywiście było? Myślę, że moje poszukiwania, przymierzanie się do decyzji o zmianach dojrzewały we mnie od dłuższego czasu. Gdy spotkałyśmy się pierwszy raz, wiedziałam, że Elżbieta jest osobą dla mnie. Wyrozumiała, na początku delikatniej stymulująca struny, których nie chciałam poruszać. Z czasem dopasowująca metody i formy rozmowy do założonego celu. Postawienie celu i jego realizacja były najważniejsze podczas naszych spotkań, ale odbywało się bez nacisku. Potrzeba było kilku spotkań, aby cel, który chciałam realizować wybrzmiał i nabrał kolorów. Każde nasze spotkanie zostało dopasowane do moich możliwości, jak i oczekiwań. Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że Elżbieta jako coach jest doświadczona, profesjonalna, plastyczna i empatyczna. Po zakończonym procesie coachingu jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki, którym będę kształtować swoją przyszłość z większą świadomością siebie. Poza sferą zawodową Elżbieta spojrzała na pewne sprawy z innej perspektywy, dzięki temu to ja poukładałam sobie poszczególne sfery życia na odpowiednie miejsca. Elżbieta jako coach okazała się godną zaufania, wyrozumiałą, ciepłą a jednocześnie szalenie profesjonalna osobą. Zdecydowanie polecam Elżbietę jako coacha, dziękując jednocześnie za wsparcie i pomoc.
7 marca 2021 Małgorzata Łaszcz-Toczek -
Bardzo dobry coach
Jeśli ktoś poszukuje osoby, która go wysłucha i odpowiednimi metodami nakieruje na właściwą ścieżkę, to dobrze trafił. Polecam współpracę z Elą, to właściwa osoba na właściwym miejscu. Potwierdzeniem tego jest to, że w ciągu 4 miesięcy zrobiłam dla siebie więcej niż w ciągu kilku lat. Dzięki pomocy Eli odnalazłam sposób realizacji własnych pomysłów i założyłam sobie cele, do których małymi krokami dążę. Wielkie dziękuję!
4 listopada 2020 Joanna - Mama
Bardzo dobry coach
Temat coachingu był dla mnie do niedawna nowością. Jeszcze przed pierwszą sesją, już gdy byłam zdecydowana na pomoc "z zewnątrz", podchodziłam do tematu z dystansem na zasadzie "może nie pomoże ale napewno nie zaszkodzi". Już na pierwszym spotkaniu zauważyłam, że się myliłam, a moje obawy były bezpodstawne. Ela to bardzo życzliwa osoba, która konsekwentnie towarzyszyła mi w celu. Miałam wrażenie, że na spotkaniach szybko "mnie wyczuła" i stawiala bardzo odpowiednie pytania, dzięki czemu doszłam do wniosków na które w pojedynkę mogłabym nigdy nie wpaść. Brakowało mi odpowiedniego punktu widzenia, który dzięki rozmową z Elą zaczęłam zauważać. W czymś co wydawało mi się "czarnymi chmurami" nad karierą znalazłam pozytywy. Zdecydowanie jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebowała tego rodzaju pomocy będę wiedziała gdzie zadzwonić, Elę polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka bardzo dobrego coacha. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)
9 września 2020 Eliza - Specjalista w branży Biotechnologicznej
Bardzo dobry coach
O usługach Pani Eli dowiedziałam się od koleżanki. Nigdy nie miałam okazji rozmawiać z coachem. Była to dla mnie nowość i wyzwanie, aby zmierzyć się z samym sobą przed obcą osobą. Moje obawy zniknęły po paru minutach podczas naszej rozmowy telefoniczne. Pani Ela jest osobą profesjonalną, empatyczną i słuchającą. Sama jej postawa, uśmiech, dobre słowo, przyjazne nastawienie, oraz chęć niesienia pomocy było dla mnie bardzo pomocne. Dzięki Pani Eli zrozumiałam, że mój problem nie był w znalezieniu celu. Najważniejsza była sama myśl, że mogę osiągnąć wszystko jeśli tego bardzo chcę. Te kilka zajęć pomogły mi uwierzyć we własne siły, umiejętności i doświadczenie jakie zdobyłam przez całe swoje życie. Zaczęłam się mniej przejmować niepowodzeniami w życiu i w pracy. Zmieniłam moje spojrzenie na rzeczy z którymi się zmagałam, oraz o których istnieniu nie zdawałam sobie sprawy. Z całego serca polecam Panią Elę jeśli będę potrzebowała pomocy wiem do kogo się zgłosić. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
20 sierpnia 2020 Izabela - Sprzedawca/Recepcjonistka
Bardzo dobry coach
Panią Elżbietę poznałam dzięki poleceniu znajomej. I był to strzał w dziesiątkę. Był to czas mojego powrotu do pracy po macierzyńskim, mojego psychicznego i fizycznego wyczerpania. Moim problemem, który przekształcił się bardzo szybko w cel było znalezienie, pomimo wielu obowiązków ( powrót do pracy, dom, małe dzieci) czasu dla siebie, czasu na odpoczynek, na swoje hobby, bez wyrzutów sumienia, że coś innego (lub kogoś) zaniedbuje. Pani Ela jest świetnym słuchaczem i jednocześnie przewodnikiem w znalezieniu rozwiązań prowadzących do osiągnięcia celu. Dzięki Jej zaangażowaniu, umiejętności "wychwytywania" istotnych informacji oraz drążenia tematu na wiele rzeczy zaczęłam patrzeć z innej perspektywy, wiele rzeczy przestało mieć znaczenie a inne z kolei nabrały znaczenia. Dotarłam w głąb siebie aby odkryć i ustalić priorytety, którymi od tej pory się kieruje. Nasze spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu ze strony Pani Eli. Serdecznie polecam Panią Ele, dzięki której nie tylko osiągnęłam swój cel, ale również zmieniłam sposób myślenia. Dzięki temu radzę sobie teraz w trudnych, stresowych sytuacjach znacznie łatwiej i szybciej. Pozdrawiam i dziękuję Pani Elu !
2 sierpnia 2020 Barbara - Zastępca kierownika Drogerii
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj