Ewa Cisło

Popularność: 725
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem, trenerką, psychodietetykiem i terapeutką. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi i - przede wszystkim - dla ludzi. Postrzegam swoją rolę jako drabinę, po której współpracujące ze mną osoby oglądają swoje życie i decyzje z góry i wspinają się po to, być żyć pełniej, szczęśliwiej, po prostu w zgodzie z sobą. Staram się, by dzięki naszej relacji, klienci zyskiwali wiarę i umiejętności, by świadomie i z radością kształtować swoje życie.
Kontakt
tel. kom. +48694559999
skype - evacska
e-mail: ewa@cislo.pl
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Już od pierwszej sesji z Panią Ewą miałam silne odczucie, że naprawdę słucha tego co mówię, że jest skupiona na kliencie. Podobało mi się to jak Pani Ewa prowadziła mnie do odkrywania i nazywania moich wewnętrznych strachów, napięć i ograniczeń. Okazało się, że mój wewnętrzy sędzia jest silny i zbyt kreatywny co prowadzi do paraliżu w działaniu. Na szczęście dostałam też narzędzia do okiełznania mojego krytyka. Zaczęłam powoli rozpoznawać swoje potrzeby. Dużo pracy jeszcze przede mną, ale te narzędzia ułatwiają cały proces. Dzięki naszej wspólnej pracy powoli, krok po kroku działam. Staram się być uważna i wybierać to co zgodne z moimi autentycznymi potrzebami. To z kolei daje mi poczucie spokoju wewnętrznego. Nie do przecenienia. Serdecznie polecam pracę z Panią Ewą - na pewno będą efekty.
7 luty 2020 Urszula - Obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Miałam ogromne szczęście i niekłamaną przyjemność współpracować z Panią Ewą, która stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją przygodę jako COACH. Wykonałyśmy wspólnie ogromną pracę, której owoce widać każdego dnia – zmiana sposobu myślenia, rozpatrywania kwestii spornych/problematycznych, zaszczepiona chęć wyznaczania sobie nowych celów i co więcej, osiągania ich oraz masę metod do walki w coraz trudniejszych realiach. Po latach nieustających prób – od niespełna 10 msc nie palę, zrzuciłam zbędne, zalegające kilogramy (a było ich ponad 30) i dalej planuję kolejne kroki mając niezmiennie wysoką motywację. Pani Ewa doskonale „wchodzi w skórę” klienta, bezbłędnie rozpoznaje jego potrzeby, indywidualnie dobierając niezbędne narzędzia. Czujnie podąża, krok w krok, wraz z nim prosto do celu. To zaszczyt spotkać na swojej drodze tak zaangażowaną i kompetentną osobę, która jest oddana sprawie – gorąco i serdecznie polecam!
1 listopada 2017 Zuza - Służba zdrowia
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Ewą przez wiele miesięcy i mogę śmiało ja polecić jako Coacha. Ewa ma niezwykłą zdolność docierania do ludzi i odkrywania w nich nowych pokładów energii, której jej samej nigdy nie brakuje. W zasadzie na początku sam nie wiedziałem jak mają wyglądać nasze spotkania. Zaczęliśmy od długich rozmów podczas których rozmawiałem o różnych sprawach. To niesamowite jak poprzez rozmaite narzędzia i pytania cele spotkań się z czasem wykrystalizowały. Doszedłem do bardzo konkretnych wniosków, które pozwoliły mi poukładać kilka spraw w nadchodzącym czasie. Z chaosu przeszedłem w stan dobrego planu :) Do tej pory z rezerwą podchodziłem do coachingu, bo różne z tym miałem doświadczenia. Ale mimo tego uważam, że warto czasem spróbować. Od spotkań z Ewą minęło wiele miesięcy, a ja nadal trzymam się tego do czego doszedłem podczas tych rozmów. Mogę ją zdecydowanie polecić jako doświadczoną, w pełni zaangażowaną i fachową osobę!
10 października 2017 Adam - Manager
Bardzo dobry coach
Chętnie chodziłam na spotkania, bo Ewa potrafi stworzyć ciepłą atmosferę, dzięki której człowiek nie czuje się jakby szedł poleżeć na przysłowiowej kozetce, tylko pogadać o ważnych dla niego sprawach i dowiedzieć się czegoś przydatnego/ odkrywczego. Ewa ma indywidualne podejście do ludzi, w czasie sesji można odczuć, że naprawdę interesuje się twoimi sprawami i chce pomóc. Potrafi wyłapać wiele rzeczy, które głównemu zainteresowanemu może trudno dostrzec. Ewa pomaga nie tylko w trybie "nakarm głodnego", ale też "daj mu wędkę i naucz łowić", dzieląc się przydatnymi dla danej osoby strategiami, na których można się potem oprzeć. Chęci i zaangażowanie są potrzebne, ale pracując z Ewą można mieć pewność, że będą efekty. Po zakończeniu coachingu widzę (i nie tylko ja) zmiany na lepsze, które postępują nadal. Szczerze polecam!
3 października 2017 Dorota - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pełny profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta, elastycznie reaguje na to, co się dzieje w czasie sesji. Bardzo kontaktowa, życzliwa, ma poczucie humoru, bardzo trafione porównania. Zdecydowanie mogę polecić!
3 września 2017 Krzysztof - Księgowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom