Ewa Muciek

Popularność: 225
Bardzo dobry coach (1)
Pomagam ambitnym menedżerom śmiało i odważnie umacniać swoją pozycję lidera, budować efektywne zespoły, osiągać nieprzeciętne wyniki, zachowując przy tym radość i balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnymJestem coachem, mentorem, mediatorem biznesowym, liderką transformacji cyfrowych, procesowych i kulturowych z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach finansowych. Jako coach pracuję z osobami, które są gotowe na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu w następujący sposób:  najpierw przyjrzymy się temu jak jest teraz, z czego jesteś zadowolony/na i jakie aspekty życia Cię satysfakcjonują,  potem pomogę Ci doprecyzować Twoje marzenia w danym obszarze i stworzyć Twoją wizję przyszłości,  następnie przyjrzymy temu co już masz, co już zrobiłaś/łeś, jakie są Twoje atuty, tak abyśmy mogli najlepiej to wykorzystać do realizacji Twojego planu,  potem odkryjemy czego Ci jeszcze brakuje, co pozostaje do zrobienia, abyś mogła/mógł dojść tam gdzie chcesz. Porozmawiamy też o tym, jakie przekonania Cię blokują i jak sobie z nimi poradzić.  stworzymy plan działania i podzielimy go na kilka kroków,  następnie skupisz się na realizacji tego planu, a ja wesprę Cię obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności. Zapraszam Cię do wspólnej podróży do Twojego Nowego Życia. Zdaję sobie sprawę, że ważne podróże odbywa się z ludźmi, do których ma się zaufanie, dlatego zapraszam Cię, na 30 minutowe, darmowe spotkanie, na którym przekonamy się, czy jest nam po drodze.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 601 678 743
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Trafiłam do pani Ewy kiedy byłam na zakręcie, kiedy myślałam, że moja obecna praca to błąd. Pani Ewa zadała mi kilka bardzo celnych pytań i dzięki temu byłam w stanie ruszyć do przodu. Okazało się, że tak naprawdę sama wiem, co powinnam zrobić, że wiedziałam od samego początku, co jest dla mnie dobre. Potrzebowałam tylko kogoś, kto pozwoli mi spojrzeć z innej perspektywy. Zaczęłam działać w dobrym kierunku - dzięki pani Ewie było to możliwe.
27 maja 2021 Aleksandra - Data Scientist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

JAK UMACNIAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI  - CZ. I
15 luty 2022
Czasami wpadamy w pułapkę własnych przekonań, że poczucie naszej wartości wynika wprost z umiejętności. Zapraszam do zapoznania się z moimi przemyśleniami w tym temacie