Ewa Szpakowicz

Popularność: 1250
Bardzo dobry coach (11)
Coach z międzynarodową akredytacją PCC ICF (International Coach Federation – największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów), Trener i Doradca Biznesowy, właścicielka firmy ZEMA, autorka książki “Dwa miesiące na zmianę“, Plannera ZEMA, kart coachingowych ZEMA oraz autorskich programów szkoleniowych. Ukończyła Międzynarodowe Studia Coachingu w Warszawie. Z wykształcenia ekonomista, pedagog oraz doradca zawodowy. Posiada międzynarodowy certyfikat International Project Management Association. Ponad dwadzieścia lat w biznesie. Od ponad 7 lat wspiera coachingowo przedsiębiorców oraz menedżerów wyższego i średniego szczebla. Od 17 lat skutecznie stosuje narzędzia coachingowe zarządzając zespołami m.in. jako pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością, dyrektor finansowy, doradca biznesowy. Swoje doświadczenie wykorzystuje w coachingu indywidualnym oraz zespołowym wydobywając ukryte potencjały i talenty, dzięki którym klienci zwiększą swoją efektywność działań. W związku z tym, że jest też dyplomowanym trenerem i doradcą biznesowym, proces coachingowy dodatkowo może być wspierany szkoleniem lub mentoringiem. Do relacji coachingowej wnosi energię, uważność i szacunek. Klienci cenią ją za skupienie na celu, efektach i działaniu oraz za umiejętność prowokatywnego podejścia do zmiany. Kieruje się mottem: Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. (Paulo Coelho) Zadzwoń lub napisz, umówimy się na bezpłatną konsultację, by sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie. www.zema.com.pl www.ewaszpakowicz.pl
Kontakt
tel. 660 40 11 61

Specjalizacje
Miasta
Lublin, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Białystok, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Łódź, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze dziękuję, że nasze drogi się skrzyżowały. Pojawiła się akurat wtedy, gdy potrzebowałam zapanować nad chaosem wokół siebie. Skąd wiedziała, że mam tyle do uporządkowania? Jak mogła się tak szybko na mnie poznać i zrozumieć, że rozkwitnę i zdobędę każdy szczyt gdy przepracujemy emocje, które mnie trapią? Ewa nie ocenia. Ewa słucha i zadaje bardzo dobre pytania. Już pierwsze spotkanie z nią wykrzesało ze mnie zapomnianą przez lata energię. Chcę więcej. Chcę wracać do tych rozmów. Dlaczego? Chcę być szczęśliwa i rozwijać swój potencjał. Z Ewą mogę to osiągnąć.
30 października 2019 Marta - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje z Ewą. Kiedy zdecydowałam się na podjęcie z nią współpracy byłam w momencie wypalenia zawodowego, nie wiedziałam w którą stronę iść, co robić. Na kolejnych sesjach zaczęło mi się to rozjaśniać, mogłam 'dotknąć' różnych tematów po to, aby podjąć świadomą decyzję i zobaczyć co mi w duszy gra.
1 października 2017 Aniap l - Samodzielna księgowa
Bardzo dobry coach
Polecam dla osób które chciałyby przyspieszyć swoje działania, ruszyć z miejsca, albo tez dowiedzieć się więcej o sobie - swoich potrzebach. Co prawda nie mam porównania z innymi coachami ale Ewa wydaje się być profesjonalistką w tym co robi, o czym świadczą zarówno ukończone szkoły czy instytuty jak i efekty pracy. Potrafi zmotywować do działania ( przekonać że warto zmienić pewne nawyki, pewne działania) jak mi pokazać nam nasze braki, trudności i je przełamać. Jestem zadowolony ze współpracy. Gorąco polecam.
13 luty 2016 Jacek - wykańczanie wnętrz oraz wolny zawód
Bardzo dobry coach
Ewa zdumiewa! Jeśli chcesz w krótkim czasie otrzymać poruszającą twoje ciało, duszę, umysł informację zwrotną o samym sobie - nie zwlekaj i umów się na sesje couchingową lub warsztaty i kreuj swoje życie. Ewa jak dobry ogrodnik - wspiera i podlewa ziarna potencjału, bo ona umie pomóc zobaczyć, jakie to drzewo może z tego wyrosnąć :)
26 stycznia 2016 Magdalena - organizatorka imprez, promotorka kultury i sztuki
Bardzo dobry coach
Prawdziwa Wiedźma Naszych Czasów :) to Ta co Wie! :) i ma Wiedzę jak wysłuchać...łowiąc esencję problemu z kosmosu emocji w jakich pływamy...i Doradzić tak Precyzyjnie, że zaczyna się Chcieć Żyć na Nowo :) Tak! :) zdecydowanie Ewa jest bardzo profesjonalnym Coachem i polecam jej usługi całym Sercem
25 stycznia 2016 Monika - architekt
Bardzo dobry coach
Ewa jest idealna do celów biznesowych. Prowadzę swój biznes od trzech lat, ona pozwala mi przyspieszyć realizację moich celów. Jasno o klarownie pozwala dochodzić mi do swoich wniosków.Gorąco polecam.
24 stycznia 2016 Marcin - Wlasciciel Clevercode.pl
Bardzo dobry coach
Po rozmowie z Ewą czułam się zainspirowana do zmian na lepsze w moim życiu - jak sama coach kiedyś powiedziała o sobie: "Ja tylko (!;)) dotykam tematów, klient odkrywa przed sobą możliwości", Ewie wychodzi to skutecznie. Cieszę się, że spotkałyśmy się w takiej relacji: coach-coachee. Chcę skorzystać z kolejnej sesji. Niezdecydowanym osobom polecam pracę z Ewą.
24 stycznia 2016 Ela - pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna i empatyczna osoba. Ewa posiada doskonale rozwinieta kompetencje obecnosci coachingowej. Bycie uczestnikiem sesji jest niesamowitym przezyciem zarowno wewnetrznym jak i zewnetrznym - rozwoj i dzialanie. Polecam
21 luty 2015 Robert - Lider i coach
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Ewę jako coacha.Po każdym naszym spotkaniu wychodziłam radosna,szczęśliwa z poczuciem,że mogę WSZYSTKO!!!Dzięki Ewie myślę o sobie BARDZO DOBRZE,doceniam i znam siebie,mam w sobie mnóstwo RADOŚCI,którą pragnę dzielić się z innymi.Ewa jest coachem,który działa skutecznie a zarazem delikatnie,nie wywyższa się.Podczas sesji to JA byłam najważniejsza i wartości,które wyznaję.Polecam!!!
17 luty 2015 Teresa - pracownik administracji
Bardzo dobry coach
Ewa jest profesjonalnym coachem i pasjonatem tego co robi. Bardzo wnikliwie obserwuje i słucha. Spotkania prowadzone są w sposób rzetelny, dają podstawy do wdrożenia zmian w swoim życiu. Czas spędzony z nią nie jest ani w jednej sekundzie zmarnowany, gdyż poprzez każde jej pytanie wnosimy coś nowego w swój dotychczasowy byt, co pozwala się nam rozwijać. Polecam wszystkim, dzięki niej dowiedziałam się czym jest coaching i bardzo polubiłam te spotkania, więc jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu niech się nawet nie waha tylko biegnie do Ewki :)
13 luty 2015 Kasia - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie mogę polecić tego coacha, profesjonalizm i pozytywne podejście do człowieka.Warto umówić się na pierwszą sesję, sprawdzić i zmienić coś w życiu na lepsze!!! Pierwszy krok bywa najtrudniejszy...polecam!!!
13 luty 2015 Anka - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj