Grażyna Matys

Popularność: 275
Bardzo dobry coach (11)
Coaching in Polish and English/ Ukończyłam Podyplomowe studium Coachingu na Uczelni Łazarskiego, (Warszawa 2014), ‘Akademię Liderów’ Tonego Robbinsa (PalmBeach-Floryda, SanDiego- Kalifornia, USA - 2019). Jestem Certyfikowanym Coachem ICF oraz Certyfikowanym Gobalnym Coachem - izraelskich twórców metody Points of You (2016-2019) i przyszłym psychologiem (to moj kolejny fakultet po ekonomii i finansach). Moim drugim obszarem zawodowym, ktorym zajmuję się ponad 20 lat jest zarządzanie ludzmi (HR) w organizacjach. Jako Coach i Mentor czerpię inspirację z moich zawodowych oraz personalnych doświadczeń, psychologii, którą w wielką pasją nieustannie zgłębiam oraz niezliczonej ilości międzynarodowych warsztatów Coachingowych i rozwojowych, w których wzięłam udział. • Certyfikowany Coach ICF (International Coach Federation) oraz Certyfikowany Globalny Coach 'Points of You', metody wykorzystującej wizualne karty oraz warsztatowej pracy praktycznej: Coaching Game, Punktum, Faces. • Absolwentka Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej - autorstwa Jacka Santorskiego. • Uczestnik praktycznych warsztatów w ramach Programu Coachingowego - ‘Akademii Liderów’ Tonego Robbinsa. • Wieloletni HR Menedżer/Dyrektor w korporacjach (Nestle, Grupa Żywiec, CocaCola, Solenis) w Polsce, Skandynawii, Szwajcarii. Zarządzałam projektami dla niezliczonej liczby krajów europejskich. • Mama, Liderka, Kobieta Zmiany. Moją wieloletnią pasją są biegi, narty, rower, książki, a dosyć nowym odkryciem tańce latyno i psychologia. W różnorodności i kompleksowości, odnajduję inspiracje do innowacyjności i kreatywności, by postawić na proste schematy. Prywatnie jestem osoba ciepłą, otwartą, dojrzałą i świadomą, wrażliwą na trudności i potrzeby drugiego człowieka. Coaching jest dla mnie możliwością wsparcia innych osób w ich dążeniu do własnych sukcesów. Moim wyzwaniem i sukcesem jest spełnienie, satysfakcja i sukces moich klientów. Pracuje z osobami indywidualnymi i z grupami. Prowadzę Coaching indywidulany, warsztaty grupowe programu autorskiego - pod hasłem - “Przebudzenie” oraz współpracuję jako Coach i Mentor w Akademii Liderów Przywódców Oświaty. Specjalizacja; - Life Coaching (dotyczący życiowych problemow, coaching wewnętrznej i duchowej spójności, siły psychicznej, Coaching zarządzania stresem), - Objective Coaching (nastawiony na realizacje celów) - Coaching Kariery, - Executive Coaching (Coaching dla Kadry zarządzającej, Przywództwo, Integralność, Osobowość/Toższamość, Autentyczność). Linki - odnośniki; https://brainmasterycoaching.com/pl/strona-glowna/ https://points-of-you.academy/ https://www.biznes.edu.pl/akademia-psychologii-przywodztwa https://www.tonyrobbins.com/ https://www.facebook.com/Life-Business-Success-Coach-1448562515425747/ https://aplo.pl/trenerzy/grazyna-matys/
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na sesje coachingowe z Grażyną. Profesjonalizm, naprawdę dobre przygotowanie, prawdziwe zaangażowanie w zdefiniowany problem, otwarta ale nastawiona na rezultaty atmosfera to zdecydowanie to czego doświadczyłem podczas naszej współpracy. Co było dla mnie ważne, afekty naszej pracy wpłynęły pozytywnie na zdefiniowany temat już po kilku sesjach. Dzięki bardzo, Grażyna
14 stycznia 2021 Bartek - Manager
Bardzo dobry coach
In the past 12 months I moved countries, lost my beloved job, independence and my self-love. Things were not going well for me at all. I felt stuck, isolated and unhappy about every aspect of my life. I lost sense of belonging and could not find motivation to make a change. One day, a close friend of mine, connected me with Grazyna. This was a breakthrough moment! We started working together to help me get out of that dark, lonely place where my mind was. Grazyna has been absolutely pivotal in the process of building my self-esteem back. She helped me see ‘the future’ and has been guiding me how to get there. I can’t wait for the final outcome – the transformation of my life! I highly recommend Grazyna as a personal coach.
27 lipca 2020 Ela Jones -
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam, świetny Coach, Podczas naszych sesji szczegółowo zaplanowałem ścieżkę swojej kariery, określiłem co powinienem uczynić aby zrealizować swój cel. Dzięki profesjonalnemu podejściu Grażyny po każdym spotkaniu czułem się, że jestem pozytywnie naładowany, zmotywowany i przekonany, że podążam właściwą drogą. Zrealizowałem założenia, dzięki czemu byłem gotów na podjęcie nowej funkcji. Podczas naszej wspólnej współpracy, przełamem wiele barier słabości i ograniczeń. Nabrałem pewności siebie oraz zwiększyłem swoje kompetencje. Dzisiaj jestem w stanie zrealizować każde wyzwanie. Dziękuję Grażyna.
24 lipca 2020 Mariusz - Manager
Bardzo dobry coach
I had a chance to work with Grazyna on my career path considering an international development both in marketing and sales. I ended up as a sales manager managing the team of 8 people in a global, leading SDA company within 3 years. Grazyna is a very experienced and professional coach. Thank you Grazyna for your support.
26 kwietnia 2020 Tomasz - Sales Manager Germany
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam coaching z Grażyną. Jej profesjonalizm, empatia, otwartość i pasja z jaką prowadzi sesje sprawiła, że czułem się w ich czasie zrelaksowany i zmotywowany do pracy nad sobą. Po kilku zaledwie sesjach dostrzegłem wiele pozytywnych zmian w sobie, co bezpośrednio przełożyło się na poprawę mojego życia zawodowego i prywatnego. Serdecznie polecam !.
14 kwietnia 2020 Sławek - Manager
Bardzo dobry coach
I would highly recommend coaching with Grazyna! Before starting coaching with Grazyna I had no life balance and was struck in a cycle of stress. At first, I was nervous of open up especially being so young and inexperienced, however Grazyna’s open and friendly nature made me more confident as she is keen to be part of your success. I started coaching whilst still at university; I wanted to get ahead of my competition and career prospects. Grazyna has helped me to achieve my goals and find inner peace; something I had been missing for a long time. Thus, if you are in your 20’s and feel a sense of unbalance in your life I would highly suggest to take up coaching with Grazyna. The coaching has helped me on so many different levels, which have influences both my personal and professional life. With her help and enthusiasm, I am keen to develop myself further through her guidance.
7 kwietnia 2020 Kamila - Student-University of Kent
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam -świetne przygotowanie ,pełna pasji ,witalności ,świeże spojrzenie na życie i ludzi. Nie narzuca swoich opinii i światopoglądu ,potrafiąca słuchać i naprowadzać na rozwiązania. Teraz wyraźnie widzę potrzebę współpracy tej rangi coacha wśród grupy pracowników co ma przełożenie na jakość i atmosferę w pracy,ale również na życie osobiste.
7 kwietnia 2020 Iza - Lekarz dentysta
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Grażynę. Doskonała profesjonalistka w tym co robi. Zawsze mega przygotowana. Duża empatia. Głębia wiedzy i doświadczenia w pracy z ludźmi. Niesamowita umiejętność analizy i nazwania rzeczy po imieniu. Bardzo polecam.
4 kwietnia 2020 Olgierd - Trener Biznesu, Mentor
Bardzo dobry coach
Cieszę się, że zdecydowałem się na pracę z Panią Grażyną. Coaching to dla mnie nowe doświadczenie, więc rozpocznając pracę nie miałem pełnego obrazu tego procesu. Mam stosunkowo duże oświadczenie w biznesie ale dzięki współpracy z Panią Grażyną zidentyfikowałem obszary, nad którymi będę pracował. Uważam, że warto pracować z coachem, który potrafi pomóc w uświadominiu sobie obszarów do rozwoju oraz nakierować na dobrą drogę w realizacji celów. Mi pomogła w tym Pani Grażyna i myślę, że nasza współpraca będzie kontynuowana.
4 kwietnia 2020 Piotr - Manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panią Grażyną umożliwiła mi zdobycie umiejętności w zakresie zarządzania zespołem. Pani Grażyna nie daje gotowych rozwiązań, ale prowokuje do ich samodzielnego poszukiwania. Jest osobą otwartą i serdeczna. Potrafi uważnie słuchać, co jest nieocenioną umiejętnością. Dzięki Pani Grażynie i mnie udaje się słuchać innych. Mój zespół jest coraz lepiej zintegrowany. Myślę, iż miałam wiele szczęścia spotykając na początku swojej drogi zawodowej Panią Grażynę świetnego coacha. Polecam.
4 kwietnia 2020 Małgorzata - dyrektor przedszkola
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam coaching z Grażyną. To bardzo otwarta i empatyczna osoba, dzięki czemu szybko nawiążecie relacje. Jej otwarty umysł, oczytanie i szeroka wiedza o świecie sprawiają, że nigdy nie brak jej inspiracji do sesji. Jako coach nie pokazuje odkrytych dróg, nie daje gotowych recept. Jest jak towarzysz podróży, który zwraca Ci uwagę na drogowskazy i zmusza do refleksji przed wyborem ścieżki. Grażyna zaraża nigdy niesłabnącym apetytem na życie i wiarą we własne możliwości. Doskonale pomoże Ci zrozumieć Twoje potrzeby. Nauczy Ciebie, jak stawiać sobie cele, szukać sposobu ich realizacji i nie poddawać się.
3 kwietnia 2020 Paulina - Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj