Grażyna Mikusek

Popularność: 988
Bardzo dobry coach (1)
Kluczem mojego sukcesu zawodowego jest praca na wartościach i dobrych przekonaniach. Na moje doświadczenie sesyjne składają się 943 godziny. Zachowuję najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Mój Klient przynajmniej jeden obszar swojego życia określa jako "to skomplikowane". Podejmując pracę nad zmianą opartą na wartościach i dobrych przekonaniach doprowadza do zwiększenia zadowolenia z życia, obniża poziom stresu i napiecia, a także ilość enrgii potrzebną do realizacji celów. Niewielka zmiana wprowadzona w najmniej kłopotliwym obszarze, korzystając z prawa dźwigni, doprowadza do zmian w pozostałych obszrarch.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: 0502-572-103
skype: coach.mikusek
Facebook: /Mikusek.Coach/
LinkedIn: Grażyna Mikusek
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Chełmno, Tuchola, Chojnice, Gdańsk,
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Jestem absolwentką Wydzialu Prawa i Administracji, podyplomowej pedagogiki, przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego, posiadam międzynarodowy certyfikat Cocha ICC.

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Grażyną odmieniły moje życie. Poczułem swoją wartość! Nauczyły mnie radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dzisiaj już nie boję się jutra. Serdecznie polecam tego wysoko wykwalifikowanego coacha!
23 maja 2014 Sławomir - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

coaching rodzicielski
25 listopada 2013
Wspólny język z nastolatkiem? Spokojne rozmowy - dyskusje o najważniejszych sprawach życiowych. Nasza Młodzież już jest gotowa, przyszedł czas na dorosłych.