Grażyna Mikusek

Popularność: 1161
Bardzo dobry coach (7)
Pracę zawsze rozpoczynam od testu stylów zachowań DISC. Dzięku niemu wiem jaki styl zachowania, pracy i zmiany jest naturalnym dla Klienta. Wiem też jaki poziom stresu towarzyszy Ci w codziennym życiu i od razu opracowujemy strategię radzenia sobie z nim. Kluczem mojego sukcesu zawodowego jest praca na wartościach i dobrych przekonaniach. Na moje doświadczenie sesyjne składa się ponad 1 tysiąc sesji coachingowych i mentoringowych. Zachowuję najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Mój Klient przynajmniej jeden obszar swojego życia określa jako "to skomplikowane". Podejmując pracę nad zmianą opartą na wartościach i dobrych przekonaniach doprowadza do zwiększenia zadowolenia z życia, obniża poziom stresu i napiecia, a także ilość enrgii potrzebną do realizacji celów. Niewielka zmiana wprowadzona w najmniej kłopotliwym obszarze, korzystając z prawa dźwigni, doprowadza do zmian w pozostałych obszrarch.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: 502-572-103
skype: coach.mikusek
Facebook: /Mikusek.Coach/
LinkedIn: Grażyna Mikusek
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Toruń,
Coaching przez Skype: Tak
Co jeszcze robię?
Nauczam o motywacji i emocjach na kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz coachingu biznesowego w Państwowej Szkole Wyższej we Włoclawku. Jestem konsultantem biznesowym dla indywidualnego przedsiębiorcy oraz konsultantem MAXIEDISC.
Wykształcenie
UKM w Toruniu Wydział Prawa i Administracji, podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i pedagogiki.

Opinie

Bardzo dobry coach
Współpraca z Grażyną to bardzo rozwijające doświadczenie. Potrafi bowiem bardzo skutecznie przeprowadzić człowieka przez gmatwaninę własnych opinii i znaleźć rozwiązanie dreczacego problemu. Dzięki wielkiemu zrozumieniu i zaangazownaiu pomogła mi budować mocny zespół w firmie. Spotkania z Grażyną odmieniły moje myślenie, usprawniły proces decyzji i do tej pory pozwalają mi na szybką, ale głęboką refleksje.
28 listopada 2022 Aneta - Project Manager
Bardzo dobry coach
Poznałem Panią Grażynę jeszcze jako uczeń i już na tych zajęciach zaszczepiła we mnie zainteresowanie przedsiębiorczością. Od dwóch lat chodzę na spotkania do Pani Grażyny i skłamałbym, gdybym powiedział, że nie była ona ważnym elementem w budowaniu mojej działalności. Polecam!
28 listopada 2022 Tymoteusz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Rekomenduję pracę coachingową z Grażyną. Ja poczułam, nazwałam i zaczęłam realizować swoje wartości. Każda z sesji była dla mnie niesamowitym przeżyciem i inspiracją do zmian w biznesie i poza nim. Teraz pracujemy mentoringowo.
27 listopada 2022 Monika - Właścicielka firmy od 15 lat
Bardzo dobry coach
Grazyna to świetny coach, potrafi wydobyć potencjal, spojrzeć na swiat z innej porspektywy, odnaleźć siebie. Dzięki niej duzo sprawniej komunikuje sie z otoczeniem, lepiej identyfikuke swoje potrzeby, odnalazlam "swój spokój", potrafie kontrolowac i rozumiec swoje emocje. Pracuję bardziej wydajnie, potrafie stworzyc zdrowe relacje w pracy oraz prywatnie. Szczerze polecam, sesja coachingowa to świetne doświadczenie. Grażyna pomaga zrozumieć swiat
27 listopada 2022 Marta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Praca z Grażyną jest uczciwym, zdrowym odkrywaniem siebie i swoich celów, uczeniem się dążenia do nich oraz ciekawą podróżą wgłąb siebie. To dzięki niej jasno określiłam najważniejsze wartości w życiu i zdobyłam determinację, aby do nich dążyć. Zrozumiałam też lepiej, dlaczego funkcjonuję tak, a nie inaczej - to bardzo cenne lekcje, po prostu. Do tego Grażyna jest po prostu przemiłą, ciepłą i serdeczną osobą, która, jeżeli trzeba, potrafi też uderzyć pięścią w stół ;) Polecam najserdeczniej!
27 listopada 2022 Olga - właścicielka/freelancerka
Bardzo dobry coach
Potrafi poukładać w głowie. Bardzo profesjonalne, a zarazem ciepłe podejście. Niezastąpiona w ciężkich chwilach. Serdecznie polecam!
27 listopada 2022 Władysław - Mały przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Spotkania z Grażyną odmieniły moje życie. Poczułem swoją wartość! Nauczyły mnie radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dzisiaj już nie boję się jutra. Serdecznie polecam tego wysoko wykwalifikowanego coacha!
23 maja 2014 Sławomir - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak mówić, żeby być zrozumianym?
23 października 2022
Jeśli chcesz być zrozumianym, to mów do kogoś, tak jak chcesz, żeby mówiono do Ciebie. To powszechna rada dotycząca komunikacji. W mojej ocenie jest zwyczajną bzdurą. Nie jest skuteczna ani pomocna.
coaching rodzicielski
25 listopada 2013
Wspólny język z nastolatkiem? Spokojne rozmowy - dyskusje o najważniejszych sprawach życiowych. Nasza Młodzież już jest gotowa, przyszedł czas na dorosłych.