Iwona Ksiądzyna

Popularność: 94
NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY, BO NIKT Z NAS NIE JEST NICZYJĄ POŁOWĄ. * * * * * * * * * * * * * * * * * KAŻDY Z NAS JEST CAŁOŚCIĄ, PEŁNIĄ SAMEGO SIEBIE I TO DLATEGO SZCZĘŚLIWA MIŁOŚĆ ISTNIEJE NAPRAWDĘ. * * * * * * * * * * * * * * * Nazywam się Iwona Ksiądzyna. Jestem coachem relacji, soul coachem, mentorką i autorką programu Kod Miłości, który pokazuje jak w 10 krokach zdobyć wymarzonego partnera i stworzyć szczęśliwy związek będąc sobą, a nie czyjąś połówką. Nagrania Kod Miłości odsłuchało już tysiące kobiet mówiąc, że oddało im ono odwagi do działania i sprawiło, że w relacjach z mężczyznami stały się pewniejsze siebie. Mówią także, że „Kod Miłości to rewolucyjne spojrzenie na związek i szukanie wymarzonego partnera”. Wspieram świadome kobiety, które są gotowe na zgłębienie swojej podświadomości, poszerzanie swojej świadomości, zdecydowały się na pracę nad sobą i naprawdę pragną spełnienia w miłości. Zajmuje się coachingiem od 7 lat. Posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby towarzyszyć Ci w Twojej transformacji. Uczyłam się coachingu w Polsce i za granicą, m. in.: w Coaching Academy w Londynie. Ukończyłam kurs „Neuronauka w coachingu” i jestem certyfikowanym coachem Brain Prism Mapping oraz Soul Caoching®. Pracuję w nurce: nuerocoachingu, coachingu, psychologii pozytywnej, psychologii behawioralnej i Soul Coachingu®. ZOBACZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC: * masz konflikt z partnerem * jesteś po trudnym rozstaniu * chcesz uwolnić się od toksycznego związku * chcesz uwolnić się od roli ofiary * Twój związek nie jest taki jakbyś chciała * często się kłócisz * masz problemy w komunikacji * jesteś singielką i chciałabyś być w związku * nie chcesz dopuścić do rozwodu * jesteś w kryzysie małżeńskim * chcesz w końcu osiągnąć spełnienie w miłości * chcesz otworzyć się na miłość * jesteś nieśmiała * chcesz wzmocnić pewność siebie / poczucie wartości i nauczyć się stawiać granice * chcesz być bardziej odważna w relacjach damsko-męskich * chcesz zapobiec/uwolnić się/radzić sobie z przemocą psychiczną Dowiedz się więcej o mnie na stronie internetowej www.iwonaksiadzyna.com lub zadzwoń pod numer 605-408-226. Pierwsza konsultacja jest darmowa i ma na celu sprawdzenie, czy nasza współpraca będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i dla mnie.
Kontakt
Tel. 605-408-226
Specjalizacje
Miasta
Ile kosztuje sesja:
Pierwsza konsultacja jest bezpłatna * Pojedyncza sesja to 240 zł * Pakiety sesji ustalane są indywidualnie * Wystawiam faktury VAT. * Cena obejmuje sesje, dodatkowe materiały, testy, narzędzia do pracy własnej między sesjami, nagrania z wiedzą, medytacje *
Dlaczego chcę Ci pomóc:
Sama doświadczyłam życia w toksycznym związku, a wcześniej jako mała dziewczynka agresji ze strony ojca. * Ogromne znacznie miał dla mnie moment, gdy uświadomiłam sobie, że kobieta jest równie silna jak mężczyzna. Dawniej uważałam, że mężczyzna jest silniejszy od kobiety zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Taki wypaczony obraz związku i mężczyzny wyniosłam z domu i przeniosłam go do swojego życia. * Szczęśliwy związek zaczyna się w nas, dlatego, aby osiągnąć spełnienie w miłości, musimy zacząć od siebie, odkryć wzorce, które wynieśliśmy z domu, przetransformować je, odkryć to, czego naprawdę pragniemy i dążyć do tego, nie poddawać się. * Mnie się udało. Dziś jestem w szczęśliwym związku. Jestem spełnioną kobietą. Mieszkam z mężem w małej miejscowości pod Warszawą w domku z ogrodem. Jeśli mnie się udało to i Tobie się uda. JA WIERZĘ W TO I WIERZĘ W CIEBIE.
Wierzę w Ciebie!
Wierzę, że wszystko co nam się przydarza w życiu w jakiś sposób nam służy. Szczególnie trudne doświadczenia niosą ze sobą ogromy potencjał i wskazówki, które można wykorzystać do zmiany i do tego, by w końcu żyć na swoich warunkach, pielęgnować relacje, miłość i radość.

Wiem, że każdy z nas ma w sobie moc do stworzenia szczęśliwego związku. Miłość jest w każdym z nas. Wystarczy po nią sięgnąć i wydobyć na światło dzienne.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj