Jakub Rozbicki

Popularność: 1414
Bardzo dobry coach (8)
Zapraszam na COACHING! Jestem wyspecjalizowanym coachem i trenerem potrafiącym skutecznie i profesjonalnie kierować procesem grupowym w czasie trwania szkoleń prowadzonych nowoczesnymi metodami nauczania. Moje kwalifikacje są wynikiem ciągłej edukacji potwierdzonej certyfikatami najbardziej renomowanych federacji coachingu na świecie (International Coach Federation, International Coaching Certification). Kwalifikacje trenerskie zdobywam od 1996 roku w czasie pracy z ludźmi w różnych układach i konfiguracjach, na setkach szkoleń i imprezach prowadzonych w ramach mojej własnej firmy jak również będąc podwykonawcą treningów zlecanych. Mam ponad 800 godzin doświadczenia w pracy jako executive, biznes i life coach oraz kilkaset godzin jako trener coachingu. Wcześniej jako licencjonowany instruktor wspinaczki skalnej oraz taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu, a także trener team building. Jestem coachem ICF na poziomie PCC-Professional Certified Coach oraz certyfikowanym coachem ICC, a także trenerem CCLP (Coaching Clinic Licensing Program). Skończyłem 1 i 2 poziom szkoły CTSR (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Ukończyłem studia podyplomowe Coaching w Biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Wykładam coaching dla studentów socjologii w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jestem kierownikiem programowym i wykładowcą studiów podyplomowych z coachingu na tejże uczelni. Pracowałem z kadrą menedżerską prowadząc procesy business oraz executive coachingu koncentrujące się na przywództwie w biznesie, a także z branżą rolniczą, hotelarską, spożywczą, energetyczną, developerską, bankową, szkoleniową, sportową, medyczną, lingwistyczną, prawniczą, muzyczną, artystyczną. Mam na swoim koncie pracę w diadach (rzadko prowadzone sesje w parach) zakończoną spektakularnymi sukcesami. Prowadzę też mentoring dla coachów ubiegających się o akredytację ICF na poziomie ACC oraz PCC. Moją dewizową życiową jest myśl, że praca, aby była wykonywana perfekcyjnie, musi być związana z autentyczną pasją i przyjemnością. Prywatnie: mąż, ojciec, alpinista, muzyk, pasjonat zdrowego trybu życia. Referencje wysyłam na życzenie.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Olsztyn, Warszawa, Szczecin, Katowice, Gdańsk, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zaczynając pracę z Kubą postawiliśmy sobie konkretne cele, zmiany mojego zachowania, jakie chcę osiągnąć. Było to pół roku temu, ja zmiany widzę wyraźnie. To wg mnie najlepsza rekomendacja dla coacha. Polecam więc Kubę zdecydowanie.
8 luty 2018 Piotr - Menedżer
Bardzo dobry coach
Jakub to nie tylko profesjonalny coach, ale również ciepły i miły człowiek, z którym od samego początku współpracy ma się dobry kontakt. Niesamowite jest to, ze Jakub potrafi wyczuć obszar, w którym pożądana jest zmiana, mimo ze przychodzi się na sesję z zupełnie innym zagadnieniem. Trafne pytania doprowadzają do szybkich rozwiązań, a czasami skłaniaja do potrzebnej refleksji. Owocna współpraca widoczna jest w jakosci naszego życia, zdecydowanie lepszej:-) Polecam w 100% coaching z Jakubem !!!
25 listopada 2017 Agnieszka - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Kuba ma wyjątkowy dar natychmiastowej identyfikacji sedna sprawy nurtującej Klienta. Równocześnie, w sposób wyważony, dojrzały i delikatny umie naprowadzić na najlepsze rozwiązania. Jest też konsekwentny w motywowaniu do wprowadzania w życie wypracowanych rozwiązań. Zawodowiec z jednej strony, a z drugiej zaufany dyskretny doradca. Rozumie ograniczenia i trudności biznesowe, ale wspiera w szukaniu najodpowiedniejszych dla nich rozwiązań. A do tego wszystkiego, to także interesujący człowiek, którego droga życiowa i zawodowa inspiruje.
23 listopada 2017 Tomasz - Prawnik
Bardzo dobry coach
Kuba jest wspaniałym coachem. Jego zaangażowanie i wyczucie nie pozostawiają wątpliwości, że celne pytania są skierowane właśnie do ciebie. Sesje pomagają trwale zmienić perspektywę, po każdym spotkaniu nic nie pozostaje takie samo w najlepszym możliwym rozumieniu. Prowadzi w sposób niewyczuwalny, jest jak samolot niewidzialny dla radarów, jak lustro. Jego ogromnym atutem jest też to, że w prowadzeniu, bezpiecznym prowadzeniu, ma wieloletnie doświadczenie zdobyte we wspinaniu, gdzie ta umiejętność jest kluczowa w dochodzeniu do celu. Jego pomysł przeniesienia tego doświadczenia do coachingu uważam za genialny.
25 sierpnia 2017 Bartek - Artysta
Bardzo dobry coach
Świetny coach - rzeczowy, twardo stąpający po ziemi, a jednocześnie bardzo ciepły i dużo rozumiejący człowiek. Odbyliśmy co prawda tylko kilka sesji, ale muszę powiedzieć, że wystarczyło to, abym kilka spraw zobaczył z zupełnie innej perspektywy - pomogło. Bardzo polecam!
21 sierpnia 2017 Marcin - Menadżer
Bardzo dobry coach
Myślę, że nikt tak dobrze jak Kuba nie wie co znaczy "zdobyć szczyt" i "osiągnąć cel". Unikalne połączenie kompetencji coacha i instruktora wspinaczki i taternictwa oraz niezwykła osobowość pełna ciepła i wrażliwości sprawiają, że niemożliwe staje się możliwym :). Polecam bardzo!
18 sierpnia 2017 Renata - CEO
Bardzo dobry coach
Kuba to przede wszystkim fantastyczny człowiek, który jest w pełni zaangażowanym, empatycznym i wspierającym Coachem. Współpracując z Kubą da się zdecydowanie odczuć, że robi to, co kocha. Dzięki temu efekty z takiej współpracy satysfakcjonują obie strony. Z Kubą jest możliwe osiąganie celów z "górnej półki".
17 sierpnia 2017 Aga - IT Sales Manager
Bardzo dobry coach
Kuba jest najbardziej wartościowym coachem jakiego spotkałam. Cierpliwy, rozumiejący, ciepły , a z drugiej strony profesjonalny i rzeczowy. Bez wątpienia zna się na tym co robi, a praca jest jego pasją . Jest to idealne połączenie , które przynosi oczekiwane rezultaty. Polecam w 100 %
17 sierpnia 2017 Magdalena - Właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj