Justyna Mełnicka

Popularność: 298
Bardzo dobry coach (2)
"Poznanie siebie jest początkiem wszelkiej mądrości" - Arystoteles Proces coachingowy pomoże Ci się rozwinąć, dostrzec nowe perspektywy, odkryć nowe możliwości, poznać siebie i stać się bardziej świadomym. Proces ten jest jak planowanie swojej podróży życiowej łącząc się z wewnętrzym sobą. Pomoże Ci również nawigować w labiryncie wyzwań tak, aby znaleźć najlepszą dla swojego potencjału drogę. Coaching da Ci świeże spojrzenie na twoje życie. Jako Coach będę dla Ciebie lustrem, zadam pytania, których sam byś sobie nie zadał/nie zadała. Dzięki pracy ze mną wygenerujesz nowe pomysły, odnajdziesz nowe nieoczywiste rozwiązania dla swoich wyzwań. Przez cały proces coachingowy będę dla Ciebie partnerem, który buduje relację w oparciu o szacunek i zaufanie. Wyobraź sobie, że stoisz przed wielkimi drewnianymi drzwiami, które są zamknięte. Te zamknięte drzwi to twoje cele, wyzwania, plany. Podczas procesu coachingowego odnajdujesz klucz, dzięki któremu drzwi te się otwierają i wewnątrz zaczynasz widzieć wiele skarbów - swój pełny potencjał, swoje mocne strony, nowe możliwości, różne perspektywy, wiele różnych ciekawych opcji. Wszystko co jest za tymi drzwiami jest zgodne z Tobą. Po przekroczeniu ich zaczynasz swoją ciekawą podróż w głąb siebie, gdzie odkryjesz nowe obszary, poczujesz pozytywną energię oraz wiarę w siebie i usłyszysz swój prawdziwy wewnętrzny głos. Jesteś gotów na taką podróż? Jako Coach będę Ci towarzyszyć w tej podróży. Moim celem jest to, abyś miał/miała możliwość odkryć siebie, miał/miała okazję na kreatywność i swobodę w poszukiwaniach, swobodę w wyrażaniu tego co jest w Tobie. Krótko o mnie: Coaching jest moją pasją. W mojej pracy wykorzystuję swój potencjał, mocne strony, talenty i intuicję, aby Twoja podróż była dla Ciebie odkrywcza. W swojej pracy często wykorzystuję metaforę, która pobudza kreatywność, poszerza perspektywę. Prywatnie uwielbiam podróże, naturę i sporty ekstremalne i kiedy tylko mam okazję staram się łączyć te 3 rzeczy i cieszyć chwilą. Bardzo ważny jest dla mnie balans w życiu codziennym, regularnie medytuję i praktykuję jogę. Pracuję w języku polskim i angielskim. Moje obszary pracy • Mocne strony • Umiejętności miękkie • Cele życiowe • Misja życiowa • Wartości • Wiara w siebie • Rozwój osobisty • Rozwój zawodowy • Przedsiębiorczość • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym • Duchowość Z kim najczęściej pracuję? • Freelancerzy • Samozatrudnieni • Właściciele firm • Kobiety dbające o swój profesjonalny rozwój osobisty Moja przygoda z Coachingiem zaczęła się 8 lat temu, kiedy sama zaczęłam odkrywać czym jest coaching i pracować na sobie. W 2020 roku ukończyłam Szkołę Coachów Grupy SET. W chwili obecnej jestem w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikacji Międzynarodowej Federacji Coachów ICF (www.icf.org.pl). Działam zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF.
Kontakt
Tel: +48 513 945 202
Cena
140zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracuję z Justyną od kliku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i osiagniętych celów. To co najbardziej ujmuje mnie w pracy rozwojowej z nią jest jest silne zaangażowanie, ogromne skupienie na kliencie. Jako coach daje mi wiele wsparcia i spokoju, dzięki czemu łatwiej mi się przed nią otworzyć i dzielić się wątpliwościami na jakie napotykam w życiu. Justyna używa metafory i wizualizacji, ktore genialnie oddziaływuja na moją kreatywność i dzięki temu przychodzi mi do głowy wiele pomysłów, o ktorych wcześniej w ogóle nie pomyślałam. To co wyróżnia Justynę od innych coachów, to je oddanie wyrażone aktywnym słuchaniem, zadawaniem mocnych pytań w momencie kiedy ich potrzebuje, aby wypaść z błędnego koła schematu czy zmienić perspektywę i wtedy dzieją się cuda – na dany problem pada zupełnie inne światło. Nie byłabym w stanie osiągnąć takich szybkich i skutecznych rezultatów gdyby nie spotkania z Justyną. Dziękuję Ci!
26 sierpnia 2021 Dominika - Program Manager i Coach
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Justyną. Jest świetnym coachem, ma ogromne pokłady spokoju w sobie, dzięki czemu proces idzie do przodu, a klient może iść we własnym tempie w stronę swojego celu. Justyna pomogła mi z dylematem otworzenia własnej firmy, a także w trudnych chwilach, w momentach słabości. Dzięki tej współpracy odnalazłam własny kierunek, rozwinęłam się w swoich zdolnościach i pierwszy raz w życiu kocham to co robię! Dziękuję Justyno, jesteś niesamowita!
24 sierpnia 2021 Angelika - Właściciel firmy szkoleniowej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj