Justyna Mełnicka

Popularność: 717
Bardzo dobry coach (3)
Pomagam kobietom opracować nową ścieżkę kariery, przygotować się do tej zmiany i wdrożyć plan w życie tak, aby poczuły się pewniej i szczęśliwiej. Jeżeli: - czujesz wypalenie, - nie masz pomysłu na kolejny etap w swojej karierze, - masz przed sobą duże wyzwanie życiowe bądź zawodowe, - masz do podjęcia ważną decyzję lub chcesz zmienić sytuację, w której się znajdujesz, zapraszam Cię na spotkanie rozwojowe ze mną, dzięki którym znajdziesz odpowiedzi i wyznaczysz swój kierunek działania. Jeżeli chcesz: - mieć jasną wizję jak ta zmiana ma wyglądać, - widzieć konkretne kroki działania, - uporządkować chaos wewnętrzny, - poczuć spokój i pewność siebie, - być dobrze przygotowana do kolejnego etapu oszczędzając czas, pieniądze i stres, zapraszam Cię do kontaktu. Podczas naszej wspólnej pracy znajdziesz wiele odpowiedzi i wyznaczysz swój kierunek działania. Na spotkaniach wykorzystuję wiele narzędzi, ćwiczeń, aby praca była owocna, pełna świeżego spojrzenia na tematy. Zadam pytania, których sama byś sobie nie zadała. Dzięki pracy ze mną wygenerujesz nowe pomysły, odnajdziesz nowe nieoczywiste rozwiązania dla swoich wyzwań. Przez cały proces rozwojowy będę dla Ciebie partnerką, która buduje relację w oparciu o szacunek i zaufanie. Krótko o mnie: Coaching jest moją pasją. W mojej pracy wykorzystuję swój potencjał, mocne strony, talenty i intuicję, aby Twoja podróż była dla Ciebie odkrywcza. W swojej pracy często wykorzystuję metaforę, która pobudza kreatywność, poszerza perspektywę. W Coachingu wykorzystuję również elementy mentoringu, mindfullnesu, medytacji. Prywatnie uwielbiam podróże, naturę i sporty ekstremalne i kiedy tylko mam okazję staram się łączyć te 3 rzeczy i cieszyć chwilą. Bardzo ważny jest dla mnie balans w życiu codziennym, regularnie medytuję i praktykuję jogę. Pracuję w języku polskim i angielskim. Z kim najczęściej pracuję? • Freelancerzy • Samozatrudnieni • Właściciele firm • Kobiety dbające o swój profesjonalny rozwój osobisty Działam zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF. Pojedyncza sesja: 240 zł/h
Kontakt
Umów się na 30-min bezpłatną konsultację wybierając termin w kalendarzu (skopiuj adres strony i wklej do przeglądarki):

www.calendly.com/jmelnicka

lub
Skontaktuj się ze poprzez SMS, a ja oddzwonię do Ciebie
tel. +48 513 945 202

lub
zadaj mi pytanie poprzez zakładkę "Kontakt" na mojej stronie internetowej
www.justynamelnicka.com
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Justyną każdej osobie, która chce zmienić siebie i pracować nad sobą ale potrzebna jest pomocna dłoń. Justyna bardzo dobrze jest w stanie zrozumieć drugą osobę, "wejść w jej buty", przez co świetnie nakieruje na właściwe tory. Nie korzysta ze schematów i świetnie pomaga w różnych sytuacjach w jakich każdy może się znaleźć. Bardzo dobrze słucha i potrafi znaleźć drugie dno problemu. Zawsze patrzy na tematy z różnej perspektywy, wskazuje rzeczy, których sama nie zauważyłam. Podczas rozmów czułam bardzo duży spokój wewnętrzny, pomimo, że jestem osobą nadpobudliwą i mam problemy ze skupieniem. Bardzo profesjonalnie omawiane były wszystkie tematy z jakimi musiałam się mierzyć. Justyna pomagała mi zarówno w kwestiach biznesowych jak i prywatnych i nigdy nie się zawiodłam. Jeśli ktoś szuka coacha z powołania, a nie tylko z książek, to bardzo polecam!
6 marca 2022 Aleksandra - Business Development Manager
Bardzo dobry coach
Pracuję z Justyną od kliku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i osiagniętych celów. To co najbardziej ujmuje mnie w pracy rozwojowej z nią jest jest silne zaangażowanie, ogromne skupienie na kliencie. Jako coach daje mi wiele wsparcia i spokoju, dzięki czemu łatwiej mi się przed nią otworzyć i dzielić się wątpliwościami na jakie napotykam w życiu. Justyna używa metafory i wizualizacji, ktore genialnie oddziaływuja na moją kreatywność i dzięki temu przychodzi mi do głowy wiele pomysłów, o ktorych wcześniej w ogóle nie pomyślałam. To co wyróżnia Justynę od innych coachów, to je oddanie wyrażone aktywnym słuchaniem, zadawaniem mocnych pytań w momencie kiedy ich potrzebuje, aby wypaść z błędnego koła schematu czy zmienić perspektywę i wtedy dzieją się cuda – na dany problem pada zupełnie inne światło. Nie byłabym w stanie osiągnąć takich szybkich i skutecznych rezultatów gdyby nie spotkania z Justyną. Dziękuję Ci!
26 sierpnia 2021 Dominika - Program Manager i Coach
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Justyną. Jest świetnym coachem, ma ogromne pokłady spokoju w sobie, dzięki czemu proces idzie do przodu, a klient może iść we własnym tempie w stronę swojego celu. Justyna pomogła mi z dylematem otworzenia własnej firmy, a także w trudnych chwilach, w momentach słabości. Dzięki tej współpracy odnalazłam własny kierunek, rozwinęłam się w swoich zdolnościach i pierwszy raz w życiu kocham to co robię! Dziękuję Justyno, jesteś niesamowita!
24 sierpnia 2021 Angelika - Właściciel firmy szkoleniowej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj