Justyna Żak

Popularność: 840
Bardzo dobry coach (3)
Pracuję z osobami, które mają poczucie, że stres ich ogranicza i paraliżuje. Pomogę Ci tak zarządzać stresem, aby nie blokował Cię przed tym co chcesz osiągnąć - pozwoli Ci to rozwijać się, sprostać wyzwaniom i ze spokojem reagować na pojawiające się przed Tobą zmiany. Zapraszam Cię do współpracy jeśli: - chcesz pójść do przodu, a stres Cię w tym ogranicza - stres Cię paraliżuje w różnych sytuacjach zawodowych, co utrudnia Ci uzyskanie awansu - myślisz o założeniu własnej firmy, ale ten stres cały czas jest z Tobą - masz poczucie, że stres odbija się na Twoim zdrowiu, które cały czas się pogarsza Po zakończonym procesie coachingowym: - będziesz gotowa/y na awans i przyjmiesz go z pełnym spokojem i opanowaniem - będziesz odczuwać radosną równowagę organizując i rozpoczynając własną działalność - uspokoisz swoje emocje i natrętne myśli, co poprawi Twój stan zdrowia Jak może wyglądać organizacja procesu coachingu? 1. Spotykamy się bezpośrednio lub za pośrednictwem różnych narzędzi komunikacyjnych (telefon, Skype, a nawet e-mail) 2. Sesje odbywają się co ok. 2 tygodnie i trwają ok. 1,5h 3. Cykl sesji to przeważnie 7 – 9 spotkań 4. Na każdej sesji rozmawiamy, rozmawiamy i jeszcze raz rozmawiamy, a ponad to wykorzystujemy różne narzędzia coachingowe, które wspierają w osiągnięciu celu Zapraszam Cię na profesjonalne sesje coachingowe!
Kontakt
tel. 660 488 568
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Szczecin, Wrocław, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź, Suwałki,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Justynę jako dobrego coacha, jej podejście do pracy z klientem jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne. Potarfiła pokazać i wydobyć moją wewnętrzną siłę i motywację do działania. Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji coachingowych!
23 listopada 2017 Aneta - Tłumacz
Bardzo dobry coach
Justyna jest wyjątkową osobą. To prawdziwa profesjonalistka, osoba niezwykle empatyczna i ciepła. Każda z sesji była bardzo głębokim doświadczeniem i podróżą wgłąb siebie. Pracowałyśmy nad poczuciem własnej wartości, akceptacji i wybaczeniu sobie. Justyna od pierwszej sesji wytworzyła swoim głosem atmosferę spokoju, zrozumienia i czułam tą przestrzeń, gdzie mogę powiedzieć o sprawach intymnych, które były istotne podczas naszej wspólnej pracy. Niesamowite było to, że za każdym razem potrafiła odkryć nad czym chcę pracować i trafiała w 100% w tą konkretną potrzebę. Dzięki Justynie odkryłam prawdziwą radość życia. Bardzo dziękuję!
24 września 2017 Beata - trener
Bardzo dobry coach
Justyna od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Choć częściowo znałam definicję coachingu i miałam wyobrażenie na temat naszych spotkań, prowadzona przez Justynę wdrożyłam w życie więcej zmian, niż się spodziewałam. Najważniejszym momentem było zdefiniowanie celu spotkań, a potem uświadomienie mi, że mogę osiągnąć więcej niż mi się wydaje. Szczególnie ćwiczenie ze zdefiniowaniem siebie i nadchodzących celów w skali od 1 do 10 pokazało mi, że jak dotąd zbyt skromnie siebie definiowałam i oceniałam. Atuty Justyny: - jest profesjonalna, - umie słuchać, tworzy przyjazną atmosferę spotkań, co przekładało się na wykonywanie powierzonych mi zadań, - proponuje dużą liczbę ćwiczeń i aktywności, które obrazują cel oraz motywują do działania, - cenię sobie dobry kontakt poprzez e-mail - nie było problemów z ustaleniem szczegółów spotkania. Szczerze mówiąc to nie mam feedbacku w stronę poprawy jakiś elementów we współpracy. Mam nadzieję, że Twoja dalsza praca będzie przynosić Ci wiele radości i satysfakcji.
16 września 2017 Anna - pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj