Kamila Malanowicz

Popularność: 292
Bardzo dobry coach (15)
Założycielka i właścicielka Coach4U, certyfikowany coach ICC – International Coaching Community, członek międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Ma na swoim koncie ponad 350 godzin doświadczenia w coachingu indywidualnym – jako biznes coach i life coach. Specjalizuje się w pracy z kobietami które od jakiegoś czasu coraz wyraźniej czują, że są nie tam, gdzie chcą być w swoim życiu, że marnują czas na pracę i działania, które nie przynoszą im satysfakcji, że nie realizują jakiegoś ważnego aspektu siebie, swojego talentu, pasji, marzenia i czują, że zbliża się ostatni moment na to, żeby coś z tym wreszcie zrobić. Pomaga im wykreować życie, jakiego pragną, żyć bardziej autentycznie, pełniej realizować siebie i doświadczać więcej wolności i radości każdego dnia. Autorka skutecznych programów rozwojowych: KOBIETA AUTENTYCZNA! i ŻYJ PEŁNIEJ!, w których pomaga brać odpowiedzialność za swoje życie we własne ręce, kreować je w zgodzie ze sobą i na własnych warunkach.
Kontakt
Zrób pierwszy krok w kierunku życia, którego pragniesz!
Umów się ze mną na bezpłatną 40-minutową konsultację przez telefon lub Skype.

TY:
- przyjrzysz się swojej aktualnej sytuacji, swoim marzeniom, zamierzeniom i wyzwaniom.
- zdecydujesz, czy chcesz za nimi podążyć.
- sprawdzisz, czy jestem osobą, która pomoże Ci dojść do celu i podejmiesz decyzję, czy chcesz mnie zatrudnić jako swojego coacha.

JA:
- dam Ci coś wartościowego, pomogę Ci określić, co jest dla Ciebie naprawdę ważne oraz odkryć, co utrudnia Ci osiągnięcie Twojego celu.
- przyjrzę się Twoim zamierzeniom i Twojej gotowości do pracy.
- sprawdzę, czy będę w stanie Ci pomóc i podejmę decyzję, czy chcę z Tobą pracować

Wyślij do mnie maila i umów się na Bezpłatną Konsultację!

Zapraszam serdecznie,

Kamila Malanowicz

tel. 607 685 073
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalnie dla Ciebie
Masz ochotę przyjrzeć się swojemu życiu z lotu ptaka i sprawdzić na ile jesteś zadowolona z poszczególnych jego obszarów?

Jeśli tak, mam dla Ciebie ćwiczenie coachingowe, które odbierzesz po zapisaniu do mojego newslettera na stronie www.coach4u.pl
Letnia promocja
Lato to doskonały moment na to, żeby spojrzeć nieco z dystansu i zdecydować, które obszary Twojego życia wymagają zmiany.

Jeśli jesteś nie do końca zadowolona ze swojego życia, pragniesz zmian i czujesz, że jesteś gotowa na to, żeby w ciągu najbliższych miesięcy znacząco podnieść jakość Twojego życia, zapraszam Cię do współpracy!

Decydując się na rozpoczęcie indywidualnego programu coachingowego w okresie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) – zapłacisz mniej!

Chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się, co konkretnie chcę Ci zaproponować?

Umów się ze mną na bezpłatną 40-minutową konsultację przez telefon lub Skype.

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Kamilą zaczęłam pracować ponownie, gdy kończyła mi sie umowa o pracę i panicznie bałam się bycia bez pracy.Pragnęłam aby nowa praca była związana z obszarem, który był dla mnie nowy, bo własnie byłam w procesie zmiany zawodu. Nowa praca przyszła i nie była tą docelową, ale to dzięki Kamili i jej sugestii, ze mam jeszcze blokadę/-y, aby przyjąć moją wymarzoną pracę zaczęłam intensywną pracę nad moją wizją wymarzonej pracy.Moją największą blokadą był wiek. Mysłalam że po 40ce jest trudniej zacząć wszystko od nowa. Kamila pomogła mi uwierzyć,że jest to możliwe! Właśnie zaczęłam nową pracę w moim wymarzonym obszarze. Rekrutowali mnie bardzo młodzi ludzie i w takim zespole też pracuję i od nich się uczę. Kamila ma niesamowitą empatię i jest bardzo profesjonalna. Praca z nią jest zawsze uwieńczona sukcesem i poczuciem spełnienia :)Jestem jej bardzo wdzięczna.
19 luty 2017 Agnieszka - Koordynator rekrutacji
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz wreszcie podążać za swoimi pasjami, wybierz Kamilę :) Kamila jest wyjątkowym Coachem. Dzięki niej stałam się bardzie asertywna i pewna siebie a przede wszystkim nauczyłam się radzić ze swoimi emocjami i negatywnymi przekonaniami na swój temat. Kamila pomogła mi zmienić środowisko pracy, które mnie wyniszczało, odzyskać zagubioną pasję i uwierzyć w siebie dzięki czemu odważyłam się założyć własną działalność mimo dużych obaw. Ona we mnie uwierzyła i dała potrzebne wsparcie. Cieszę się, że miałam okazję z nią pracować. Ponadto Kamila jest kobietą o bardzo dobrej energii, ciepłą i wyrozumiałą. Potrafi wesprzeć w każdej sytuacji, nie szczędzi gratulacji, pomaga zauważyć sukcesy. Uskrzydla. Czuję, że po półrocznym procesie coachingowym jestem wyposażona w skuteczne narzędzia, które pozwolą mi się nadal rozwijać i wiem, że nadal mogę na nią liczyć. Z całym przekonaniem polecam Kamilę jako coacha!
2 kwietnia 2016 Malwina - Fizjoterapeuta, blogerka
Bardzo dobry coach
Zanim zdecydowałam się na sesje coachingową, musiałam dojrzeć do tej decyzji. Wierzę w to że w życiu nic nie przytrafia się przypadkowo, dlatego kontakt właśnie z Kamilą był tym czego potrzebowałam. Na pewno nabrałam znacznej pewności siebie i uwierzyłam w swoją wartość jako Kobiety i jako Pracownika. Jestem o wiele spokojniejsza, na pewno szczęśliwsza. Uwielbiałam sesje z Kamillą ponieważ za każdym razem byłam ciekawa kolejnych zmian jakie pojawią się w moim życiu. To właśnie te zmiany doprowadziły mnie do obecnego momentu, kiedy to w końcu znałam pracę ktora uwielbiam, to czego szukałam od lat.
6 marca 2016 Joanna - Data manager
Bardzo dobry coach
Kiedy rozpoczynałam sesje z Kamilą, rozpoczynałam też na nowo życie zawodowe. Szukałam dla siebie możliwych rozwiązań. Zaczynałam w momencie kiedy metaforą mojego życia był akumulator ale teraz, już jakiś czas po zakończeniu procesu pojawiła się nowa metafora – układanka/puzzle. Wszystko wskakuje na swoje miejsce i wciąż pojawiają się nowe elementy :-) Zmiany w jednym obszarze wpływają także na pozytywne efekty w innych obszarach. Więc jeśli się zastanawiasz czy rozpocząć pracę z Kamilą to zdecydowanie nie podejmuj się tego jeśli nie jesteś przygotowany na fenomenalne zmiany, które wprowadzisz w swoim życiu. Zdecydowanie polecam rozwój u boku Kamili :-)
21 luty 2016 Iza - Doradca Personalny/Coach
Bardzo dobry coach
Praca z Kamilą przyszła nieoczekiwanie w moim życiu jako dar. Był to moment, w którym byłam bez pracy. Poprzednie miejsca pracy nie były tymi wymarzonymi i konczyły się przedwcześnie. Kamila pokazała mi, dlaczego tak się działo i zdyscyplinowała mnie do pracy, której efektem było jej znalezienie. Nie jest to docelowa praca, lecz to tutaj dzieki pracy z Kamilą po raz pierwszy jestem traktowana po partnersku, ponieważ zaczynam wierzyć w siebie i wyszłam ze stanowiska asystentki, w którym tkwiłam 15 lat. Koło mnie pojawili się ludzie, którzy wierzą we mnie i dodają mi odwagi.Kamila jest bardzo uważna i konsekwentna, i bardzo cenię ją za szczerość. To początek mojej drogi i na pewno powrócę do pracy z Kamilą. Bardzo jestem jej za to wdzięczna!
24 listopada 2015 Agnieszka - Koordynator ds.Marketingu
Bardzo dobry coach
Jestem szczęśliwa, że odważyłam się na rozpoczęcie pracy z coachem i że trafiłam właśnie na Kamilę. Po raz drugi korzystam z jej pomocy, bo rozwój to proces. Coś osiągnęłam, potem znów pogubiłam się i razem z Kamilą szukałam nowych ścieżek. Trudno opisać co dzieje się na sesjach coachingowych, a także pomiędzy nimi ze mną i we mnie. Trzeba tego doświadczyć samemu. Jedna sesja to wytyczanie szczegółowych do bólu ścieżek, planów działania. Inna natomiast porusza moje serce i duszę, wyciskając niespodziewane łzy. Kamila jest wspaniałym towarzyszem w procesie zmian i ich katalizatorem. Cieszy mnie myśl, że w każdej chwili mogę do niej wrócić, jeśli będę tego potrzebowała.
16 listopada 2015 Agnieszka - pedagog
Bardzo dobry coach
Z Kamilą zaczęłam współpracę w trudnym momencie mojego życia po przebytej chorobie nowotworowej, stracie bliskiej osoby, wypaleniu zawodowym i zachwianym życiu prywatnym. All in 1 (wszystko w jednym). Małymi krokami zaczęłyśmy współpracę a pierwszym naszym sukcesem było moje przebiegnięcie pół maratonu, które pozwoliło mi odzyskać balans, spokój i okazało się sposobem na rozładowanie skumulowanych emocji. Później już były dalsze biegowe sukcesy a w rezultacie dużo lepsze samopoczucie. Kamila pomogła mi zobaczyć inne opcje w moim życiu zawodowym raczej niż na siłę próbować zmienić sytuację w korporacji, w której byłam. Mocnym momentem było jak Kamila dobitnie mi powiedziała, że ryba musi pływać a nie próbować wspinać się na drzewo. To dało mi dużo do myślenia i dalej zaczęłyśmy iść w całkiem innym kierunku. Po 12 m-cach pracy z Kamilą jestem w innym kraju, w innej firmie i na stanowisku, które odzwierciedla moje kwalifikacje i plany zawodowe. Kamila mnie profesjonalnie wspierała w czasie tych wszystkich zmian i pomagała wytyczać kolejne cele. Bardzo polecam Kamilę jako coacha w różnych aspektach życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego.
2 października 2015 Ilona - Global Senior Manager
Bardzo dobry coach
Uważam, że Kamila jest bardzo dobrym coachem, ponieważ jest skuteczna, tzn osiągam z nią obrane przez siebie cele. Jak ona to robi? Oczywiście posługuje się sprawnie różnymi coachingowymi technikami ale dla mnie przede wszystkim jest czujna i odważna – wszystko co instynktownie chowasz pod dywan na 100% ujrzy światło dzienne. Na sesjach z nią nie ma udawania, kokieterii za to jest praca. Jeśli pobłądzisz ona przypilnuje, żebyś wrócił na główną drogę. Towarzyszyła mi w sposób zdecydowany. Czułam, że albo muszę zacząć zmianę naprawdę albo zrezygnować z procesu coachingowego. Za to cenię ją chyba najbardziej, potrafi sprawić, że staję w prawdzie przed sobą samą. Jest w dochodzeniu do prawdy bezkompromisowa! 2 min sesji to dla niej bardzo dużo. Wiele się może w tym czasie wydarzyć…
28 sierpnia 2015 Justyna - antropolog/trener/coach
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam! :) Już na 1 rozmowie pełna swoboda i trafność spostrzeżeń. .
25 sierpnia 2015 Marcelina - bibliotekarz/właściciel firmy-przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kamila to super coach ! Nie sądziłam, że w ciągu kilku sesji uda mi się przepracować tak wiele problemów / wątpliwości. Różnorodność stosowanych technik sprawia, że każde spotkanie to zupełnie inne doświadczenie. A co najważniejsze samemu dochodzisz do ważnych wniosków odpowiadając na konkretne pytania i zastanawiając się nad samym sobą. Dzięki sesjom z Kamilą, rozpoczęłam nowy, lepszy rozdział w życiu :-))
14 sierpnia 2015 Aleksandra - Ekspert ds. Procesów Biznesowych
Bardzo dobry coach
Odbyłyśmy 40 minutową rozmowę i nie przypuszczałam, że w tym czasie tak wiele zrozumiem, przyjrzę się swoim potrzebom i zdecyduję, co chcę z tym zrobić. Otrzymałam dużo ciepła, zrozumienia i inspiracji. Problem, do którego podchodziłam wiele razy, został rozwiązany.
12 sierpnia 2015 Ewa - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem polecam sesje z Kamilą. W ciągu godziny profesjonalnie przeprowadza przez nieuświadamiane sobie dotąd emocje i potrzeby, by negatywne przekonania zamienić na wspierające myśli. Dostarcza narzędzi oraz metod do późniejszej pracy nad sobą. Precyzyjnie realizuje zdefiniowane oczekiwania oraz umiejętnie naprowadza na szukanie w sobie odpowiedzi. Efekt? Jakość i plan działania. Optymizm i spokój. Przekonanie, że aby dokonać zmian w swoim życiu potrzebujesz… siebie.
5 sierpnia 2015 Elka - Korektelka
Bardzo dobry coach
Chcesz zmiany w swoim otoczeniu, rodzinie, życiu ?. Zacznij od siebie - oczywiście z pomocą Kamili. Doświadczona swoim życiem i ilością osób, którym pomogła, w niecodzienny sposób otwarła mi oczy na mnie i moje niepewności, lęki i problemy. Pokazała prawdę o mnie i otoczeniu, oraz wskazała sposoby i metody jak czuć, myśleć i działać w zgodzie ze sobą i dla swojego! lepszego i innego niż dotychczas dobra. Gorąco polecam!
22 lipca 2015 Małgorzata - gospodyni domowa
Bardzo dobry coach
Sesje z Kamilą to było to czego potrzebowałam! Umiejętnie wskazywała mi sposób postępowania w konkretnych sytuacjach, z którymi sama nie umiałam sobie poradzić. Na sesji miałam możliwość przepracowania swoich emocji w różnych aspektach mojego życia, które odbierały mi chęci do działania lub wprowadzały dyskomfort i chaos, nad którymi nie panowałam. Po 5 miesiącach współpracy jestem silniejszą i świadomą własnej wartości kobietą. Z największą radością polecam współpracę z Kamilą!
23 czerwca 2015 Joanna - Konsultant
Bardzo dobry coach
Kamila to bardzo dobry coach! Ma wiedzę, doświadczenie i to "coś" co wyróżnia ją od innych coachów. W trakcie sesji z troską towarzyszy klientowi i w sposób łagodny pomaga mu odkryć to, na czym mu naprawdę zależy. Świetnie wspiera, ale i motywuje, dzięki czemu szybko wprowadza się pozytywne zmiany w życiu. Kamila pomaga wykreować życie jakiego się pragnie. Bardzo polecam!
22 czerwca 2015 Marta - właścicielka firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jesteś średnią 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu
14 października 2015
Stajesz się, jak Ci, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Szokujące? Być może trochę tak. Jednocześnie uświadamiając sobie ten fakt, odzyskujesz wpływ na swoje życie, masz wybór.
Czy wizualizujesz swoje cele?
30 września 2015
Ty też możesz skorzystać z potęgi wizualizacji przy realizacji Twoich celów!
Czy Twoje życie jest jak idealnie dopasowana sukienka?
23 września 2015
Rozmawiałam ze znajomą o sukience. Że chciała sobie uszyć na wymiar taką piękną, drogą, idealnie dopasowaną. Wyjściową. Pojechała do pracowni krawieckiej do innego miasta.
Czy wiesz, jak efektywnie wypocząć w wakacje?
3 lipca 2015
Jeśli urlop masz jeszcze przed sobą, mam dla Ciebie dzisiaj kilka wskazówek na temat tego, jak efektywnie wypocząć.
Jak świadomie kreować życie, jakiego pragniesz?
18 czerwca 2015
Chcę się dzisiaj podzielić z Tobą moimi refleksjami na temat tego, co to znaczy świadomie kreować życie jakiego pragniesz.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom