Karolina Hudowicz

Popularność: 1905
Bardzo dobry coach (25)
Dyplomowany i Akredytowany Coach International Coach Federation ACC, Dyplomowany Trener i Psycholog Biznesu, Certyfikowany konsultant narzędzia psychologicznego MindSonar®, Trener, konsultant strategiczny i HR , Członek Zarządu Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna Od 2017 r. wykładowca Akademicki i Doktorant katedry zarządzania Akademii WSB, W latach 2016 2019 Członek Zarządu ICF POLAND i Dyrektor Śląskiego oddziału ICF Twórca pierwszego w Polsce unikatowego programu Holilider™ Integralny lider organizacji przyszłości oraz pierwszych w Polsce studiów podyplomowych: „Turkusowe przywództwo Holilider™ i MBA w Turkusowym Przywództwie Holilider™” prowadzonych na uczelniach na Śląsku i w Warszawie O sobie: „Jestem ekspertem i doradcą w zakresie strategii rozwojowych i propagatorem integralnego turkusowego podejścia do ludzi i pracy także w codziennym życiu. Towarzyszę ludziom i firmom w zmianach osobistych, organizacyjnych i procesowych, a także wspieram w ich wdrażaniu. Przez 20 lat zdobywała m doświadczenie wewnątrz międzynarodowych i polskich struktur korporacyjnych w obszarze HR . Moją pasją jest budowanie świadomości obszarów do rozwoju, potencjałów i deficytów, zasobów i wartości, a także budowanie postaw liderów między innymi w oparciu o metody i narzędzia coachingowe, Non Violence Communication czy Mindfulness. Jestem pozytywną idealistką zafascynowaną turkusowym zarządzaniem i życiem w oparciu o wartości i pragnę wdrożyć realną zmianę w polskim otoczeniu biznesowym i społecznym! W ramach współpracy z Akademią WSB przeprowadziłam zajęcia dydaktyczne oraz wykłady również w języku angielskim między innymi z: coachingu, psychologii zarządzania, psychologii podejmowania decyzji, psychologii obsługi klienta, metody rekrutacji i selekcji personelu, oraz liczne zajęcia w ramach autorskich studiów podyplomowych Holilider- turkusowe zarządzanie (dwie edycje) Prowadzę coaching dla grup oraz coaching indywidualny. Specjalizacje: Executive Coaching Business Coaching Corporate Coaching Career Coaching Team Coachig Life Coaching Przez wiele lat pracowałam na stanowiskach średniego i wyższego szczebla zarządzania strukturami HR w dużych korporacjach zarówno polskich jak i międzynarodowych. Dzięki swojej szerokiej wiedzy na tematy związane z rozwojem osobistym i zawodowym, również w strukturach korporacji, jestem w stanie lepiej zrozumieć i wspierać swoich klientów w definiowaniu celów i tworzeniu strategii ich osiągania. Zobacz moją wizytówkę na oficjalnej stronie ICF: https://icf.org.pl/o-nas/zarzad/ https://icf.org.pl/znajdz-coacha/?first_name=Karolina&last_name=Hudowicz&um_search=1 Możliwe sesje i konsultacje w języku angielskim oraz w trybie zdalnym: MsTeams, ZOOM, telefon, skype, etc.
Kontakt
Zadzwoń i umów się na konsultację.

tel. +48 889 210 350

Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Kraków, Bytom, Opole, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Gliwice, Zabrze,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
HR Consulting
- Rekrutacja
- Zatrudnianie
- Zwalnianie
- Kadry, Dokumentacja, Procedury, regulaminy, KP
- Procesy HR – owe (systemowe, rozwojowe, optymalizacyjne)
Training
- On the job training
- Outdoor
- Games

Opinie

Bardzo dobry coach
best dissertation writing business dissertation topics
18 września 2021 DbgvVoste - DbgvVoste
Bardzo dobry coach
good thesis writing phd thesis defense
17 września 2021 CnukBoazy - CnukBoazy
Bardzo dobry coach
custom coursework writing coursework support
17 września 2021 Fnnipielt - Fnnipielt
Bardzo dobry coach
Jestem BARDZO zadowolona z pracy z Karolina jako moim coachem i wdzięczna, że taka miałam możliwość. Niezwykła uwaznosc, umiejętności słuchania i świetne podążanie za klientem i wiele jeszcze innych jej umiejętności mogłabym tu wymienić.. Dzięki pracy z Karolina wiele doświadczyłam, zobaczyłam i poczułam. Pracowałam z Karolina również jako moja Mentorka i szczerze polecam ja i w tej roli.
2 kwietnia 2019 Patrycja - Dział HR
Bardzo dobry coach
W mojej firmie Karolina pracowała z managerami zespołów trzech działów i te procesy przyniosły wymierne efekty w postaci większego zaangażowania zespołów, zadowolenia ich członków ze współpracy z „odmienianym szefem” oraz ogólnej poprawy atmosfery w firmie! Polecam!
20 marca 2019 Piotr - CEO
Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo profesjonalnym coachem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. Na spotkaniach dzięki jej zaangażowaniu oraz empatii potrafiła przekazać mi wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Dzięki zrozumieniu oraz zadanym pytaniom w punkt pokazała mi rozwiązania, które mogłam wykorzystać w rozwoju osobistym jak i kariery. Z przekonaniem mogę polecić Karolinę jako profesjonalnego coacha zarówno osobom poszukujących rozwiązań na swojej drodze kariery jak i firmom poszukujących doradcy i szkoleniowca dla swoich pracowników. Agnieszka Dubiel IT Project Manager
27 grudnia 2018 Agnieszka Dubiel -
Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo profesjonalnym coachem. Pomogła mi zrozumieć procesy, które zachodzą w głowie w różnych sytuacjach oraz jak wybrać właściwą reakcję. Świetnie łączy fakty. Pomaga ujrzeć wszystko z szerszej perspektywy oraz wyznaczyć sobie cele. Bardzo ciekawa podróż, którą każdemu serdecznie polecam :)
25 lipca 2018 Piotr - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Zajęcia coachingowe z Karoliną pozwoliły mi spojrzeć na moje sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie , swojego stylu myślenia i działania przez badanie Mindsonar. Karolina wyposażyła mnie w wiedzę i narzędzia, dzięki którym mogę teraz samodzielnie dalej pracować nad sobą i kształtować swoje życie zarówno zawodowe jak i osobiste. Karolina jest osobą bardzo empatyczną, ciepłą, godną zaufania, a jednocześnie bardzo profesjonalną i konkretną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Istotne jest również to, że jej zainteresowanie daną osobą nie kończy się po zamknięciu przysłowiowych „drzwi od gabinetu” - za co jestem nirzmiernie wdzięczna. Zdecydowanie polecam coaching i kontakt z Karoliną!
15 marca 2017 Iwona - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Miałam wątpliwości, czy coach jest mi potrzebny. Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, znam również dobrze metodykę. A jednak ! Karolina pomogła mi spojrzeć na moje myślenie i działania z boku i zauważyć wiele rzeczy. Ta wiedza pozwala działać skuteczniej. Konkretna i rzeczowa, bardzo profesjonalna. Polecam!!!
15 luty 2017 Maja - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Karolina to bardzo profesjonalny coach z ogromnym zapleczem merytorycznej wiedzy. Przekazane rozwiązania i zdobyta wiedza na spotkaniach dużo wniosła w moje decyzje o kierunku rozwoju i kariery. Jednocześnie współpraca jest prowadzona w bardzo miłej atmosferze oraz z poświęceniem czasu i cierpliwością co było dla mnie bardzo istotnym elementem współpracy. Z przekonaniem mogę polecić Karolinę oraz Human Growth zarówno osobom poszukujących rozwiązań na swojej drodze kariery jak i firmom poszukujących doradcy i szkoleniowca dla swoich pracowników.
25 stycznia 2017 Anna - Specjalista ds marketingu
Bardzo dobry coach
Karolina zobrazowała mi procesy zachodzące w umyśle, które dectdują o naszym postępowaniu oraz pokazała jak nimi sterować aby osiągnąć zamierzone efekty. W moim przypadku to osiągnięcie równowagi w życiu zawodowym i prywatnym oraz pokonanie wypalenia.
24 stycznia 2017 Dariusz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Moje poszukiwania coacha doprowadziły mnie do Karoliny. Przyznam iż nie byłem pewien czy coaching to jest to czego potrzebowałem aby zmienić siebie i firmę na leprze. Teraz jestem pewien - tak. Karolina po wywiadzie, zidentyfikowała obszar pracy, przeprowadziła i wskazała konkretne i kluczowe obszary, nad którymi pracowałem. Pozwoliło mi to prywatne osiągnąć poziom równowagi. Natomiast firma zyskała nowy oddech. Karolina dzieliła się wiedzą i umiejętnościami. Profesjonalnie i rzeczowo przeprowadzała mnie przez proces swoistej transformacji. Otworzyła oczy na to co teraz. Dała narzędzia do rozwoju tak osobistego jak i zawodowego. Kontakt z Karoliną to jedna z moich najlepszych decyzji. Karolina uchroniła mnie przed popełnieniem poważnych błędów biznesowych. Jednocześnie sesje zadziałały jak trampolina dla niektórych procesów wewnętrznych firmy. Polecam naprawdę warto.
27 października 2016 Marcin - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Podchodziłem z dużym dystansem do szkolenia, na które mnie skierowano. Na szczęście, prowadziła je Karolina. Nie będę powtarzał wszystkich zamieszczonych wcześniej pochlebnych opinii o Karolinie. Po prostu - szczerze polecam.
27 lipca 2016 Sławek - R&D
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna współpraca, dostosowana do potrzeb klienta. Dla mnie pozytywne zaskoczenie, którego skutkiem są wprowadzone zmiany w firmie. Polecam serdecznie współpracę z tak wartościowym coachem.
14 lipca 2016 Marzena - specjalista ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Karolina pomogła mi, gdy stałam na życiowym zakręcie. Poprowadziła praktycznie od początku do końca. Wysłuchała, zrozumiała i doradziła tak, że o nic nie musiałam się bać. Dzięki niej mam wiedzę i wsparcie, którego tak potrzebowałam. Odbierała każdy mój telefon i ze spokojem tłumaczyła jaki ma być mój następny krok i czego mogę się spodziewać. Karola - jesteś świetną osobą - empatyczną i wyrozumiałą, a także wspaniałym coachem - rzeczowym i z ogromną wiedzą. Cieszę się, że trafiłam w życiu na taką osobę jak Ty. Z całego serca polecam! :)
2 lipca 2016 Marta - Spedytor w korporacji
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze Karolinę. Wiele podczas wspólnych spotkań zrozumiałam, odkryłam nowe możliwości i rozwiązania. Spotkania przyniosły konkretne rezultaty.Świetny partner do rozmowy. Bardzo rzeczowa osoba a jednocześnie "ludzka" :) Polecam również narzędzie MindSonar. Zdecydowanie polecam Karolinę !
21 czerwca 2016 Kaja - stanowisko kierownicze
Bardzo dobry coach
Bardzo wszechstronna jako coach i świadoma procesów zmiany swoich klientów - doświadczony profesjonalista i bardzo ciepła osoba. Kiedy trzeba jest empatycznym słuchaczem, kiedy indziej to skuteczny lider - takiego coacha właśnie potrzebują ludzie, żeby mogli osiągać swoje cele. W rozmowach to również świetny partner w sprawach zawodowych.
21 czerwca 2016 Tomasz Zawadzki - MindSonar
Bardzo dobry coach
Karolina to pełen profesjonalizm. Podróż z Karoliną podczas zmiany to prawdziwa przygoda zakończona sukcesem. Jako coach jest cudownym wsparciem ;-))) Świetne narzędzia i zaangażowanie. Serdecznie polecam.
21 czerwca 2016 Edyta - menedżer w firmie logistycznej
Bardzo dobry coach
Karolina jest świetnym coachem używającym nowoczesnych narzędzi takich jak MindSonar przez co mój zespół zaczął już po jednej sesji interpretacyjnej zaczął inaczej i lepiej współgrać! Polecam badanie MindSonar bo warto!
21 marca 2016 Halina - Szef zespołu sprzedaży branża techniczna
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna współpraca, dostosowana do potrzeb administracji publicznej. Dla mnie pozytywne zaskoczenie, którego skutkiem będzie dalsza współpraca. Polecam szczególnie tym organizacjom w których istnieje duże zagrożenie wypalenia zawodowego!
9 marca 2016 Tomasz - Naczelnik Wydziału
Bardzo dobry coach
Cały proces skrupulatnie i rzeczowo przeprowadzony. Konkretnie i profesjonalnie bez słodzenia i owijania w bawełnę. Cele osiągnięte. Kolejne wyznaczone wraz z mapą drogową realizacji. She is good at it.
25 luty 2016 Szymon - Export Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Świetny kontakt, konkretne podejście i wsparcie Karoliny pozwoliły mi rozwinąć firmę w takim tempie, że nawet nie marzyłem. Polecam współpracę w każdym zakresie! Osobiście liczę na wsparcie w przyszłości.
6 luty 2016 Tadeusz - właściciel/CEO
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, niezwykła lekkość oraz wiarygodność. Karolina jest doskonałym coachem. Uważnie słucha, zadaje trafne pytania. Praca z nią jest czystą przyjemnością i przede wszystkim przynosi konkretne rezultaty. Jeśli ktoś poszukuje odpowiedniej osoby, z którą można rozpocząć pracę nad sobą - serdecznie polecam Karolinę!
5 stycznia 2016 Aneta - Specjalista w korporacji
Bardzo dobry coach
Spotkania z Karoliną pozwoliły mi odnaleźć w sobie realne możliwości drzemiące w człowieku, czyli we mnie! Jej zaangażowanie i wsparcie jakie daje podczas procesu - są bezcenne. Sesje z Karoliną to odkrywanie siebie na nowo. Szczególnie jestem zadowolony z założonych nowych, realnych celów. Wszystko się da, jak się chce!
5 stycznia 2016 Marek - Developer IT
Bardzo dobry coach
Kto może potrzebować coacha? Kiedyś myślałam, że każdy poza mną. Całe szczęście trafiłam na Karolinę. Kobieta najlepiej zrozumie kobietę. Wrażliwa, autentyczna, empatyczna, wspaniały człowiek. Dużo z tych spotkań wyniosłam, wiele zmieniłam w swoim życiu. Polecam każdemu, kto stoi na życiowym zakręcie i szuka właściwej drogi. Mnie zdecydowanie pomogło!
24 grudnia 2015 Kasia - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj