Karolina Hudowicz

Popularność: 1346
Bardzo dobry coach (20)
Akredytowany coach ICF, psycholog biznesu, trener, korporacyjny manager HR. Dyrektor ICF Polska Oddział Śląsk. Członek ICF Polska oraz ICF Global. Profesjonalny konsultant badania MindSonar - bającego style myślenia oraz programy działania w konkretnych sytuacjach. Podkreśla, że w coachingu człowiek jest traktowany holistycznie i dlatego nie da się zupełnie oddzielić życia zawodowego od osobistego. Te dwie sfery zawsze będą się przenikać i w pewnym stopniu wpływać jedno na drugie. Zajmuje się głównie business coachingiem. Jednak ze względu na całościowe podejście do człowieka prowadzi także sesje personal coachingowe (coaching osobisty), zwłaszcza takie, jak wellness coaching czy health coaching (coaching zdrowia) na różnych płaszczyznach. Prowadzi coaching dla grup oraz coaching indywidualny. Specjalizacje: - Business Coaching - Corporate Coaching - Career Coaching - Team Coaching - Personal Coaching - Fit&Diet Coaching Przez wiele lat pracowała na stanowiskach średniego i wyższego szczebla zarządzania strukturami HR w dużych korporacjach zarówno polskich jak i międzynarodowych. Dzięki swojej szerokiej wiedzy na tematy związane z rozwojem osobistym i zawodowym, również w strukturach korporacji, jest w stanie lepiej zrozumieć i wspierać swoich klientów w definiowaniu celów i tworzeniu strategii ich osiągania. Zobacz jej wizytówkę na oficjalnej stronie ICF: http://icf.org.pl/pl,c1011,karolina-hudowicz.html Możliwe sesje i konsultacje w języku angielskim oraz w trybie zdalnym (skype, Viber etc.
)
Kontakt
Zadzwoń teraz i umów się na konsultację.

tel. 889 210 350

Specjalizacje
Miasta
Zabrze, Częstochowa, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Kielce, Gliwice, Bytom, Kraków, Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Opole, Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
HR Consulting
- Rekrutacja
- Zatrudnianie
- Zwalnianie
- Kadry, Dokumentacja, Procedury, regulaminy, KP
- Procesy HR – owe (systemowe, rozwojowe, optymalizacyjne)
Training
- On the job training
- Outdoor
- Games

Opinie

Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo profesjonalnym coachem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. Na spotkaniach dzięki jej zaangażowaniu oraz empatii potrafiła przekazać mi wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Dzięki zrozumieniu oraz zadanym pytaniom w punkt pokazała mi rozwiązania, które mogłam wykorzystać w rozwoju osobistym jak i kariery. Z przekonaniem mogę polecić Karolinę jako profesjonalnego coacha zarówno osobom poszukujących rozwiązań na swojej drodze kariery jak i firmom poszukujących doradcy i szkoleniowca dla swoich pracowników. Agnieszka Dubiel IT Project Manager
27 grudnia 2018 Agnieszka Dubiel -
Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo profesjonalnym coachem. Pomogła mi zrozumieć procesy, które zachodzą w głowie w różnych sytuacjach oraz jak wybrać właściwą reakcję. Świetnie łączy fakty. Pomaga ujrzeć wszystko z szerszej perspektywy oraz wyznaczyć sobie cele. Bardzo ciekawa podróż, którą każdemu serdecznie polecam :)
25 lipca 2018 Piotr - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Zajęcia coachingowe z Karoliną pozwoliły mi spojrzeć na moje sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie , swojego stylu myślenia i działania przez badanie Mindsonar. Karolina wyposażyła mnie w wiedzę i narzędzia, dzięki którym mogę teraz samodzielnie dalej pracować nad sobą i kształtować swoje życie zarówno zawodowe jak i osobiste. Karolina jest osobą bardzo empatyczną, ciepłą, godną zaufania, a jednocześnie bardzo profesjonalną i konkretną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Istotne jest również to, że jej zainteresowanie daną osobą nie kończy się po zamknięciu przysłowiowych „drzwi od gabinetu” - za co jestem nirzmiernie wdzięczna. Zdecydowanie polecam coaching i kontakt z Karoliną!
15 marca 2017 Iwona - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Miałam wątpliwości, czy coach jest mi potrzebny. Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, znam również dobrze metodykę. A jednak ! Karolina pomogła mi spojrzeć na moje myślenie i działania z boku i zauważyć wiele rzeczy. Ta wiedza pozwala działać skuteczniej. Konkretna i rzeczowa, bardzo profesjonalna. Polecam!!!
15 luty 2017 Maja - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Karolina to bardzo profesjonalny coach z ogromnym zapleczem merytorycznej wiedzy. Przekazane rozwiązania i zdobyta wiedza na spotkaniach dużo wniosła w moje decyzje o kierunku rozwoju i kariery. Jednocześnie współpraca jest prowadzona w bardzo miłej atmosferze oraz z poświęceniem czasu i cierpliwością co było dla mnie bardzo istotnym elementem współpracy. Z przekonaniem mogę polecić Karolinę oraz Human Growth zarówno osobom poszukujących rozwiązań na swojej drodze kariery jak i firmom poszukujących doradcy i szkoleniowca dla swoich pracowników.
25 stycznia 2017 Anna - Specjalista ds marketingu
Bardzo dobry coach
Karolina zobrazowała mi procesy zachodzące w umyśle, które dectdują o naszym postępowaniu oraz pokazała jak nimi sterować aby osiągnąć zamierzone efekty. W moim przypadku to osiągnięcie równowagi w życiu zawodowym i prywatnym oraz pokonanie wypalenia.
24 stycznia 2017 Dariusz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Moje poszukiwania coacha doprowadziły mnie do Karoliny. Przyznam iż nie byłem pewien czy coaching to jest to czego potrzebowałem aby zmienić siebie i firmę na leprze. Teraz jestem pewien - tak. Karolina po wywiadzie, zidentyfikowała obszar pracy, przeprowadziła i wskazała konkretne i kluczowe obszary, nad którymi pracowałem. Pozwoliło mi to prywatne osiągnąć poziom równowagi. Natomiast firma zyskała nowy oddech. Karolina dzieliła się wiedzą i umiejętnościami. Profesjonalnie i rzeczowo przeprowadzała mnie przez proces swoistej transformacji. Otworzyła oczy na to co teraz. Dała narzędzia do rozwoju tak osobistego jak i zawodowego. Kontakt z Karoliną to jedna z moich najlepszych decyzji. Karolina uchroniła mnie przed popełnieniem poważnych błędów biznesowych. Jednocześnie sesje zadziałały jak trampolina dla niektórych procesów wewnętrznych firmy. Polecam naprawdę warto.
27 października 2016 Marcin - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Podchodziłem z dużym dystansem do szkolenia, na które mnie skierowano. Na szczęście, prowadziła je Karolina. Nie będę powtarzał wszystkich zamieszczonych wcześniej pochlebnych opinii o Karolinie. Po prostu - szczerze polecam.
27 lipca 2016 Sławek - R&D
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna współpraca, dostosowana do potrzeb klienta. Dla mnie pozytywne zaskoczenie, którego skutkiem są wprowadzone zmiany w firmie. Polecam serdecznie współpracę z tak wartościowym coachem.
14 lipca 2016 Marzena - specjalista ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Karolina pomogła mi, gdy stałam na życiowym zakręcie. Poprowadziła praktycznie od początku do końca. Wysłuchała, zrozumiała i doradziła tak, że o nic nie musiałam się bać. Dzięki niej mam wiedzę i wsparcie, którego tak potrzebowałam. Odbierała każdy mój telefon i ze spokojem tłumaczyła jaki ma być mój następny krok i czego mogę się spodziewać. Karola - jesteś świetną osobą - empatyczną i wyrozumiałą, a także wspaniałym coachem - rzeczowym i z ogromną wiedzą. Cieszę się, że trafiłam w życiu na taką osobę jak Ty. Z całego serca polecam! :)
2 lipca 2016 Marta - Spedytor w korporacji
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze Karolinę. Wiele podczas wspólnych spotkań zrozumiałam, odkryłam nowe możliwości i rozwiązania. Spotkania przyniosły konkretne rezultaty.Świetny partner do rozmowy. Bardzo rzeczowa osoba a jednocześnie "ludzka" :) Polecam również narzędzie MindSonar. Zdecydowanie polecam Karolinę !
21 czerwca 2016 Kaja - stanowisko kierownicze
Bardzo dobry coach
Bardzo wszechstronna jako coach i świadoma procesów zmiany swoich klientów - doświadczony profesjonalista i bardzo ciepła osoba. Kiedy trzeba jest empatycznym słuchaczem, kiedy indziej to skuteczny lider - takiego coacha właśnie potrzebują ludzie, żeby mogli osiągać swoje cele. W rozmowach to również świetny partner w sprawach zawodowych.
21 czerwca 2016 Tomasz Zawadzki - MindSonar
Bardzo dobry coach
Karolina to pełen profesjonalizm. Podróż z Karoliną podczas zmiany to prawdziwa przygoda zakończona sukcesem. Jako coach jest cudownym wsparciem ;-))) Świetne narzędzia i zaangażowanie. Serdecznie polecam.
21 czerwca 2016 Edyta - menedżer w firmie logistycznej
Bardzo dobry coach
Karolina jest świetnym coachem używającym nowoczesnych narzędzi takich jak MindSonar przez co mój zespół zaczął już po jednej sesji interpretacyjnej zaczął inaczej i lepiej współgrać! Polecam badanie MindSonar bo warto!
21 marca 2016 Halina - Szef zespołu sprzedaży branża techniczna
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna współpraca, dostosowana do potrzeb administracji publicznej. Dla mnie pozytywne zaskoczenie, którego skutkiem będzie dalsza współpraca. Polecam szczególnie tym organizacjom w których istnieje duże zagrożenie wypalenia zawodowego!
9 marca 2016 Tomasz - Naczelnik Wydziału
Bardzo dobry coach
Cały proces skrupulatnie i rzeczowo przeprowadzony. Konkretnie i profesjonalnie bez słodzenia i owijania w bawełnę. Cele osiągnięte. Kolejne wyznaczone wraz z mapą drogową realizacji. She is good at it.
25 luty 2016 Szymon - Export Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Świetny kontakt, konkretne podejście i wsparcie Karoliny pozwoliły mi rozwinąć firmę w takim tempie, że nawet nie marzyłem. Polecam współpracę w każdym zakresie! Osobiście liczę na wsparcie w przyszłości.
6 luty 2016 Tadeusz - właściciel/CEO
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, niezwykła lekkość oraz wiarygodność. Karolina jest doskonałym coachem. Uważnie słucha, zadaje trafne pytania. Praca z nią jest czystą przyjemnością i przede wszystkim przynosi konkretne rezultaty. Jeśli ktoś poszukuje odpowiedniej osoby, z którą można rozpocząć pracę nad sobą - serdecznie polecam Karolinę!
5 stycznia 2016 Aneta - Specjalista w korporacji
Bardzo dobry coach
Spotkania z Karoliną pozwoliły mi odnaleźć w sobie realne możliwości drzemiące w człowieku, czyli we mnie! Jej zaangażowanie i wsparcie jakie daje podczas procesu - są bezcenne. Sesje z Karoliną to odkrywanie siebie na nowo. Szczególnie jestem zadowolony z założonych nowych, realnych celów. Wszystko się da, jak się chce!
5 stycznia 2016 Marek - Developer IT
Bardzo dobry coach
Kto może potrzebować coacha? Kiedyś myślałam, że każdy poza mną. Całe szczęście trafiłam na Karolinę. Kobieta najlepiej zrozumie kobietę. Wrażliwa, autentyczna, empatyczna, wspaniały człowiek. Dużo z tych spotkań wyniosłam, wiele zmieniłam w swoim życiu. Polecam każdemu, kto stoi na życiowym zakręcie i szuka właściwej drogi. Mnie zdecydowanie pomogło!
24 grudnia 2015 Kasia - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom