Karolina Korol

Popularność: 1799
Bardzo dobry coach (13)
Coaching – współpraca, wsparcie, kierunek, cel. Obszary coachingu, w których się specjalizuję: Life Coaching oraz Business Coaching. LIFE COACHING – COACHING INDYWIDUALNY Chcesz odkryć swój potencjał? Poznać swoje możliwości? Pragniesz cieszyć się życiem? Jeśli potrzebujesz skupić się na sobie – swoich celach, potrzebach, rozwoju, samoświadomości – Life Coaching jest dla Ciebie. Jest to typ coachingu, skoncentrowanego na osiąganiu celów osobistych, nakierowany na rozwój sfery wewnętrznej. Poruszamy tematy życia codziennego – budowanie relacji, rozwijanie inteligencji emocjonalnej, rozwój osobisty, wyznaczanie celu, praca na mocnych stronach, praca z przekonaniami, wizja w życiu, związki. BUSINESS COACHING Business Coaching to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców związanych z takimi obszarami jak: - doskonalenie umiejętności komunikacyjnych - odkrycie wewnętrznego potencjału - budowanie motywacji - nowe strategie myślenia - organizacja czasu zawodowego - budowanie relacji z zespołem - leadership - praca na mocnych stronach, wzmocnienie umiejętności - praca nad celami - umiejętność odpoczynku - Kaizen w biznesie Business coaching to ścieżka rozwoju idealna dla przedsiębiorców chcących rozwijać swoje umiejętności przywódcze, pokonać stres, podnieść swoje kompetencje, budować trwałe relacje z pracownikami i kontrahentami, tworzyć kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa. OBSZARY SESJI COACHINGOWEJ: - Zbudowanie relacji - Sprecyzowanie obszaru pracy - Określenie celu, nad którym będziemy pracować - Inspirujące pytania - Praca na mocnych stronach - Kreatywność, wyobraźnia - Innowacyjne techniki i ćwiczenia zmierzające do osiągnięcia celu - Zwiększenie motywacji http://life-design.pl/index.php/coaching ZAPRASZAM NA SESJE: - face-to-face (Białystok, Warszawa) - skype: KarolinaKorolCoach - telefon: 502 764 797 Zapraszam Cię na bezpłatną pierwszą sesję coachingową! e-mail: kk@life-design.pl www.life-design.pl http://pl.linkedin.com/pub/karolina-korol/7b/910/540 https://www.facebook.com/KarolinaKorolTrener https://www.linkedin.com/pub/karolina-korol/7b/910/540 https://www.facebook.com/LifeDesignPL
Kontakt
Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Białystok, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
LinkedIN
http://pl.linkedin.com/pub/karolina-korol/7b/910/540
Izba Coachingu
http://www.izbacoachingu.com/pl/members.html?memberid=291

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki Karolinie odkryłam w czym jestem dobra, jak mogę wykorzystać swoje mocne strony w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym. Dzięki sesjom z Karoliną miałam szansę odkryć siebie na nowo. Były łzy wzruszenia, była euforyczna radość... a Karolina była zawsze obok wspierająca i czynnie biorąca udział w mojej transformacji. Dziękuję i serdecznie polecam - sesje z Karoliną były kamieniem milowym w moim życiu.
3 listopada 2021 Martyna C. - prawnik
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam! coaching to ciężka praca ale z takim coachem to przyjemność. Spotkanie z Karoliną dało mi siłę do wprowadzenia zmian w moim życiu. Wreszczie wiem co chcę dla siebie!Dziękuję Karolino i do zobaczenia w marcu!
5 luty 2015 Barbara - Freelancer
Bardzo dobry coach
Karolina ma dar słuchania oraz szybkiej i wnikliwej analizy. Potrafi skierować uwagę na te cechy, które dobrze wzmocnić, by osiągnąć to, co się chce. Podsumowanie zawarte w kilku słowach, staje się moim mottem na ten rok, a może i cale życie. Dziękuję i polecam innym spotkania z Karoliną :)
25 stycznia 2015 Magdalena - promotorka sztuki
Bardzo dobry coach
Karolina zaraża swoją żywiołowością do tego stopnia, że po spotkaniu z nią wyszłam wstrząśnięta do tego stopnia, że już nie chcę obracać się za siebie tylko iść do przodu i pracować na swoich mocnych stronach. Polecam bardzo!
9 stycznia 2015 Kasia Znana - fotograf
Bardzo dobry coach
Niezwykle cenię sobie spotkania z takimi osobami, jak Karolina. Przede wszystkim dlatego, że Karolina jest osobą o szerokiej wiedzy, którą w naturalny sposób dzieli się i przekazuje; jest doskonałym i uważnym słuchaczem, który w odpowiednim momencie zadaje pytanie zmuszające do przemyśleń, zastanowienia i pracy nad sobą. Moje spotkanie z Karoliną zaliczam do niezwykłych w moim życiu, do tej pory często do niego wracam, żałując, że nie mam zapisu audio ;) Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza...a do tego Karolina jest po prostu bardzo miłą i fajną osobą. POLECAM!
4 stycznia 2015 Anna - Executive Assistant
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny coach, a w dodatku ciepły i przyjazny człowiek. Dzięki Karolinie już po jednej sesji umiałam spojrzeć na kilka spraw z innej perspektywy. Dodała mi wiary w siebie i utwierdziła w przekonaniu, że jeśli chcę to dzięki pracy nad samą sobą mogę wiele osiągnąć. Szczerze polecam Karolinę, jest świetna w tym co robi, ponieważ robi to co kocha, to widać ;)
30 grudnia 2014 Marta - marzycielka
Bardzo dobry coach
Przychodzi mi na myśl mem z pingwinem Kowalskim, który objaśnia jak zdobyć kobiece serce (wstrzymajcie się do końca opinii z wyszukaniem tego w guglach ;). Nie wymyśla on zawiłej drogi, tylko wybiera najprostszą - najskuteczniejszą. Karolina działa podobnie: dociera do serca sprawy sprawnym (na)cięciem. I naszym oczom ukazują się warstwy, kolejne i kolejne... Jej support w poznawaniu ich jest bezcenny. Całym swym odkrytym sercem polecam Karolinę na Life Coacha :)
29 grudnia 2014 Edyta - Architekt Krajobrazu
Bardzo dobry coach
Nie liczylem na wiele ale juz pierwsze spotkanie otworzylo mi oczy na kilka istotnych spraw, ktore ku mojemu zaskoczeniu okazaly sie kluczowe. Ta krotka rozmowa oszczedzila mi sporo czasu w dojrzeniu do istotnych wnioskow. Zdecydowanie zachecam do skorzystania z pomocy takiego coacha jakim jest Karolina
25 grudnia 2014 Pawel - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Sesja z Panią Karoliną była niezwykle twórcza i odkrywcza, nie przypuszczałam ,że można dojść do tak głębokich treści w ciągu zaledwie 1 godziny. Pani Karolina jest osobą ciepłą, radosną i wnikliwą. Jej doświadczenie pozwala na dobrą pracę. Polecm !
21 grudnia 2014 Joanna - muzyk
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Karolinę! Jest niezwykle sympatyczną, ciepłą i pozytywną osobą, a o wyjściu ze spotkania długo nie mogłam przestać o tym myśleć. Karolina pomogła mi otworzyć oczy na wiele spraw i nareszcie poczułam, że robię krok do przodu. Czułam się bardzo zmotywowana, zaczęłam zmienić swoje życie na lepsze i mam wielką nadzieję, że uda mi się spotkać z Karoliną jeszcze na jakimś spotkaniu lub warsztatach;-) Bardzo polecam wszystkim!;-)
21 grudnia 2014 Asia - studentka
Bardzo dobry coach
Karolina to fantastyczna osoba i świetny coach. Razem doszłyśmy do zaskakujących dla mnie wniosków, do których wcześniej nie potrafiłam sama dojść. Jest otwartą, przyjazną kobietą z którą można pogadać dosłownie o wszystkim ;) Serdecznie polecam!
20 grudnia 2014 Olga - studentka
Bardzo dobry coach
Z Karoliną spotkałem się już na trzech sesjach. To co cechuje Karolinę jako coacha to fakt, iż jest niezwykle uważna, stawia pytania trafione w punkt, a jej uśmiech powoduje, że zawsze wychodzę ze spotkań z nią z niesamowitą lekkością. Serdecznie polecam współpracę z Karoliną - to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, które pozwoliło mi odkryć nowe potencjały, odkryć w sobie siłę i motywację do działania. Polecam i już czekam na kolejną sesję.
5 października 2014 Tomek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Karolina to bardzo ciepła, otwarta, pełna optymizmu i poczucia humoru osoba a przede wszystkim doskonały i bardzo profesjonalny coach. Jej osoba doskonale ukazuje jak można robić to co się kocha, z powodzeniem realizować swoje marzenia i pasje, a wystarczą do tego szczere chęci, ciężka praca i dobra organizacja czasu :) już na pierwszym spotkaniu dostałam ogromnego motywacyjnego "kopniaka" i chcę dalej nad sobą pracować. Jestem jej wdzięczna za pomoc w ukazaniu mi tego, że problem czasami leży zupełnie gdzie indziej i trzeba się w siebie dokładnie wsłuchać, spojrzeć szerzej na daną sprawę. Jest bardzo dobrym i uważnym słuchaczem, przy tym jest niesamowicie życzliwa i zaangażowana. polecam serdecznie :)
4 października 2014 Paulina - studentka prawa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

W ogniu postanowień na nowy rok
31 grudnia 2014
http://life-design.blog.pl/w-ogniu-postanowien-na-nowy-rok/
Jak stres wpływa na Twoje ciało i zdrowie – PRZERAŻAJĄCE….!
7 listopada 2014
10 różnych sytuacji, które mogą zostać wywołane przez stres.... http://life-design.blog.pl/jak-stres-wplywa-na-twoje-cialo-i-zdrowie-przerazajace/
Przeklikanie... może wyjść na dobre? TAK!
2 listopada 2014
http://life-design.blog.pl/o-kure/