Katarzyna Czaplińska

Popularność: 623
Bardzo dobry coach (2)
Certyfikowany Coach (w trakcie akredytacji w ICF), Absolwentka The Art & Science of Coaching w Erickson College International. Trener NLP, Biznesu i Sprzedaży. Dyplomowany Hipnoterapeuta (państwowe uprawnienia do stosowania hipnoterapii w Polsce i całej Unii Europejskiej). Współzałożyciel pierwszego w Polsce Cechu Hipnotyzerów i Naturopatów.   Posiadam 18-letnie doświadczenie w branży logistycznej. W swojej praktyce zawodowej pomagam innym przejąć ster nad ich życiem, kreować własną rzeczywistość, uwierzyć w siebie i dokonywać zmian w sobie i w swoim podejściu do otoczenia. Ucze, jak świadomie wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji. Używam narzędzi z wielu dziedzin: NLP, hipnozy, psychologii, itp.   Wybrałam zawód coacha ponieważ jest to najszybsza droga do zmiany. Lubię inspirować ludzi do odkrywania tego co jest tak naprawdę dla nich ważne. Pomagam im trafnie określać swoje cele, analizować potrzeby. Jestem ich towarzyszem w drodze po sukces, wspieram w eliminowaniu barier, które napotykają w trakcie realizacji celu. Daję im swoją uwagę i zaangażowanie. Osoby po sesji coachingowej pokonują swoje ograniczenia, przeskakują przeszkody, likwidują blokady. Następuje wzrost świadomości ich wartości, umiejętności i potrzebnych zasobów. Odkrywają swój potencjał i zaczynają korzystać z niego we właściwy dla siebie sposób. Podczas sesji mogą spojrzeć na sprawę z kilku różnych stron. Podejmują decyzje, które niejednokrotnie mogą ich zaskoczyć. A przede wszystkim, wiedzą już do czego tak naprawdę dążą i znają odpowiedź na dręczące ich wcześniej pytania. Uczą się szukać rozwiązań w sobie i brać w swoje ręce ster życia. Dla moich klientów nie jestem doradcą, przyjacielem ani terapeutą. Jestem ich najwierniejszym kibicem i osobą która bezgranicznie wierzy w ich możliwości. Osobą, która z pełnym zaangażowaniem wspiera ich na każdym kroku do osiągnięcia sukcesu.
Kontakt
tel. 502862282
Specjalizacje
Miasta
Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Witam. Mam na imię Ania Orłowicz i udałam się do Pani Kasi szukając pomocy. Byłam bardzo zakompleksioną i skrytą dziewczyną. Zawsze nieśmiałą i cichutką szarą myszką. Pani Kasia to świetny coach ( ale też hipnoterapeuta! )! Wystarczyło parę rozmów i odnalazłam to w sobie. Z każdym dniem jestem pewniejsza siebie i silniejsza za co bardzo Pani Kasi dziękuję. Wszystko stało się teraz dużo łatwiejsze i chociaż zdaje sobie sprawę, że przede mną wiele trudnych wyzwań to teraz stawię im czoła z podniesioną głową! Dziękuję Pani Kasiu! Anka
12 marca 2013 Ania Orłowicz - Studentka
Bardzo dobry coach
Osoba przepełniona pozytywną energią, która sprawia, że rodzi się poczucie, że można sobie ze wszystkim poradzić i osiągnąć wyznaczony cel. Zaangażowanie i pasja, a także ogromny zasób wiedzy związanej z funkcjonowaniem ludzkiej osobowości, sprawił, że poczułam, że to, co się dzieje jest naprawdę profesjonalne.
3 marca 2013 Maria Nowak - etyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj