katarzyna jasińska

Popularność: 69
Bardzo dobry coach (5)
Coaching to nie czary, to metodyczna praca z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi, pozwalających na odkrycie Twojego potencjału. Jestem akredytowanym coachem największej międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów ICF (poziom ACC) i zaufanym doradcą kadry kierowniczej, przedsiębiorców, zespołów i organizacji. Moja wiedza i umiejętności, to ponad 16 lat różnorodnego doświadczenia coachingowego, trenerskiego, managerskiego i biznesowego. Maurice de Talleyrand napisał: “Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz.” Jako coach wspieram swoich Klientów w wyborze ważnych dla nich celów oraz towarzyszę im w drodze do ich realizacji, a robię to, ponieważ wierzę, że każdy może osiągnąć swój cel, bez względu na to, czy jest to cel sfery osobistej, czy zawodowej. Za moim doświadczeniem stoją takie firmy jak: Credit Agricole, Alior Bank, Upc, Nationale-Nederlanden, PZU Życie gdzie wspierałam kadrę kierowniczą i zespoły w ich wyzwaniach.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.
+48 500 073 572
Specjalizacje
Miasta
Tychy, Katowice, Jaworzno, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Będzin, Czeladź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli to czytasz to znaczy, że się zastanawiasz czy pracować z Kasią. Postaram się napisać Tobie dlaczego warto. 1.Kasia to chodzący profesjonalizm -ważne bo dzisiaj jest masę pseudospecjalistów. Kasia ma dokumenty potwierdzające, ze jej wiedza wynika z nauki. 2. Kasia to człowiek z doświadczeniem - pracuje od lat w tym fachu, ale nie tylko w tym. Praktykę ma z wielu branż dzięki czemu umie spojrzeć kompleksowo na klienta. 3. Kasia jest empatyczna, z nią jest po ludzku, jest miło, nawet jak drąży tam gdzie boli. 4. Coaching to metoda gdzie sam wypracowujesz rozwiązanie - Kasia nie zrobi tego za Ciebie, i tym lepiej, bo tutaj własne rozwiązanie jest najlepsze. Jeśli szukasz Coacha - to właśnie znalazłeś najlepszego. POLECAM!
26 września 2023 Kasia Spodzieja - Dyrektor Obszaru Sprzedaży PZU Życie SA
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Kilka spotkań spowodowało całkowitą zmianę podejścia i wypracowanie konkretnych pomysłów. Dla mnie mega plusem jest elastyczność w komunikacji i bardzo szybkie poczucie, że rozmawiam z osobą z podobnym vibem :)
27 stycznia 2023 Marcin - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność pracować z Katarzyną Jasińską podczas moich sesji coachingowych. Była w stanie szybko zidentyfikować moje bariery i deficyty oraz zapewnić mi narzędzia i zasoby potrzebne do ich przezwyciężenia. Z jej pomocą udało mi się osiągnąć swoje cele i lepiej zrozumieć siebie i swoje mocne strony. Jest doskonałym coachem, którego gorąco polecam każdemu, kto chce ruszyć do przodui przełamać bariery.
27 stycznia 2023 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna Jasińska to bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek. Dzięki niej mogłam spojrzeć na problemy z innej perspektywy i wypracować ciekawe rozwiązania. Bardzo dobrze oceniam przebieg sesji i całego procesu.
26 stycznia 2023 Aga - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Swietna kompetentna specjalistka. Rzeczowe podejscie do zagadnien i plan rozwiazania zagadnien. Empatia i konkretne rozwiazanie podniesionych kwestii. Goraco polecam konsultacje jak i regularny proces.
26 stycznia 2023 Miroslawa - Category Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj