Katarzyna Kubit

Popularność: 5110
Bardzo dobry coach (22)
Specjalizuję się w coachingu zmiany zawodowej: • tematyka satysfakcji z pracy powiązanej z zadowoleniem z życia osobistego • wyjście z kryzysu wypalenia zawodowego oraz przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu i życiowemu • dostosowanie stylu pracy do oczekiwanego stylu życia w obszarze prowadzenia własnego biznesu • temat zmiany oraz rozwoju obecnej ścieżki zawodowej Moimi klientami są: 1) Kierownicy i menadżerowie, którym sukces zawodowy nie przyniósł spełnienia i/lub doprowadził do wypalenia: • potrzebują wyjść z kryzysu, zidentyfikować obszar zmian i znaleźć własną drogę do ich wdrożenia. 2) Osoby, które wiele osiągnęły, jednak czują, że utknęły, a to, co robią, nie daje im poczucia spełnienia: • potrzebują wyjść z impasu i zweryfikować, czego dla siebie teraz chcą: w pracy i w życiu. 3) Osoby, które na ścieżce kariery stanęły wobec konieczności nieuchronnych zmian: • potrzebują określić ich kierunek i wypracować najlepszy dla siebie sposób ich przeprowadzenia Kwalifikacje: • Akredytacja międzynarodowa APC (Accredited Practitioner Coach) przez IIC&M (International Institute of Coaching & Mentoring) • Certyfikat PCD (Practitioner Coach Diploma) najstarszej szkoły coachingu w Europie: Noble Manhattan Coaching • Studia podyplomowe na kierunku "Coaching - jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania" przy Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. • Certyfikacja Coacha Kryzysowego oraz Coacha Kryzysowego w Biznesie przez PTCK (Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego) Jestem członkiem organizacji coachingowych: • IIC&M (International Institute of Coaching & Mentoring) • PTCK (Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego)
Kontakt
tel. +48 692095295
Specjalizacje
Miasta
Coaching Kryzysowy
Coach wypalenia zawodowego // Coach kryzysowy w biznesie

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Kasią i przejście przez cały proces coachingowy był dla mnie wspaniałym życiowym doświadczeniem. Dzięki Kasi zrozumiałam i zobaczyłam jak ważne jest zaufanie do siebie, jak wiele jestem w stanie osiągnąć i nie bać się tylko iść do przodu, iść drogą prawdy, zaufania i miłości. Rozmowy z Kasią pomogły mi odkryć siebie, poznań swoje wartości, znaleźć rozwiązania na drodze zawodowej, zmienić nawyki, stać się osobą konsekwentną i wytrwałą. Kasiu dziękuję Ci za te wszystkie wartościowe książki które mi poleciłaś, za inspiracje, impulsy dzięki którym działałam i nadal działam, za te chwile milczenia, które były wspaniałym momentem zadumy nad sobą. Dziękuję za to że rozmowy z Tobą przybliżyły mnie do głębszego odkrywania wiary oraz poprawienia relacji z bliskimi.
7 czerwca 2021 Beata - Manager
Bardzo dobry coach
Bywa, że coach też czasem potrzebuje coacha. Długo szukałam, aż w końcu trafiłam do Kasi w poszukiwaniu sprawczości i podniesienia efektywności moich działań biznesowych. 10 sesji, które się odbyły, dały mi o wiele więcej. Okazało się, że brak sprawczości to jedynie objaw tego, co znajduje się pod powierzchnią. Chciałam dostać receptę na to, co mnie boli, byłoby to wygodne i nawet przyjemne, jednak nie podniosłoby mojej efektywności i sprawczości na długo. Zajrzenie pod powierzchnię i szukanie prawdziwej przyczyny nie było łatwe, jednak dzięki empatii i łagodności Kasi postanowiłam zmierzyć się z tym, co było źródłem mojej frustracji i braku zamierzonych efektów. Temat okazał się bardzo trudny, jednocześnie dzięki poczuciu bezpieczeństwa, którego przy Kasi doświadczyłam, zdecydowałam się jej zaufać, co okazało się niesamowitym doświadczeniem. Podjęłam wyzwanie zmierzenia się z prawdziwą przyczyną mojego zagubienia, co sprawiło, że na nowo odnalazłam siebie. Ujęła mnie jej dojrzałość i pełne zaangażowanie w proces. Jest kobietą konkretną, jasno konfrontującą z rzeczywistością, jednocześnie pozostawiającą klientowi pełną swobodę. Kasia bez wątpienia kocha ludzi, a to, co robi i mówi wypływa wprost z jej przepełnionego ciepłem serca. Proces z Kasią to niesamowita przygoda w głąb siebie, by odkryć to, co najważniejsze. Dziękuję.
8 marca 2020 Natalia - coach, trener, wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na couching, ponieważ chciałam zmienić pracę. Wiedziałam, że chcę ją zmienić jednak nie wiedziałam na jaką. Brak jasno określonej kolejnej pracy nie dawał mi spokoju, powodował wewnętrzne szarpanie i ogólne zdenerwowanie. Sama nie potrafiłam sobie z tym poradzić, dlatego zdecydowałam się na couching. Z Kasią kontaktowałyśmy się telefonicznie - taka forma była dla mnie najlepsza; mogłam się skoncentrować na tym, co słyszę, a jednocześnie chodzić, siedzieć, a nawet leżeć :-) Ja mówiłam, Kasia słuchała, natomiast gdy Kasia mówiła, to było to "coś", co zapadało w głowę i wierciło, wierciło dopóki nie zamieniło się w myśl "o kurcze to tu jest pies pogrzebany, trzeba się nad tym zastanowić". Czasami było to jakieś zdanie, a czasami jedno słowo, które powodowało, że patrzyłam na "problem" z zupełnie innej perspektywy. Kasia nigdy nie przerywała nagle pracy, bo minęła umówiona godzina. Wręcz przeciwnie, temat musiał zostać zakończony. W efekcie naszych sesji zrozumiałam, że nie jest ważne, co dokładnie powinnam robić w nowej pracy. Ważna jest droga do celu i totalne odpuszczenie. Powinnam skoncentrować się na tu i teraz, a cel i tak osiągnę. Dzięki pracy z Kasią osiągnęłam spokój, nie szarpię się, nie wkurzam, że cały czas nie wiem, co chcę robić. Zapanował błogi spokój. Wiem, że idę w dobrym kierunku. Poza tym Katarzyna jest fantastyczną kobietą :-)
12 stycznia 2020 Angelika - specjalista w korporacji
Bardzo dobry coach
W moim życiu doszłam do momentu,kiedy w obliczu moich problemów zdrowotnych,praca stała się ogromnym ciężarem..w perspektywie mojego już niemłodego wieku nie widziałam żadnego rozwiązania..Zwróciłam się do Kasi o pomoc.Z powodu takich atrybutów u Kasi jak -ogromna uważność,naturalna życzliwość, niesamowita empatia,wysoka kultura interpersonalna,profesjonalizm zawodowy bardzo łatwo mi było otworzyć się na naszą współpracę coachingową. W czasie sesji,czułam się swobodnie,jakbym Kasię znała od lat ,jakby Była moim dobrym starym przyjacielem...Kasia bez narzucania własnych ocen potrafiła wejść w odpowiednim momencie w tok moich niekończących się dywagacji i zadać celne pytania,które w efekcie porządkowały chaos moich problemów i priorytetów życiowych.Dzięki sesjom coachingowym z Kasią podniosła się moja ocena pod kątem mojej wartości zawodowej i odważyłam się na krok zmieniający w sposób oczekiwany moje warunki pracy.Dziękuję Kasiu za Twój profesjonalizm,skuteczność Twoich starań i ogromne zaangażowanie w naszą współpracę :) Nie zapomnę nigdy Twojego ciepłego i życzliwego głosu :)
27 października 2019 Maria - specjalista d/s finansowych
Bardzo dobry coach
Przeszłam z Kasią proces składający się z 10 sesji. Pracowałyśmy nad trudnymi dla mnie relacjami w pracy i mieszanką kotłujących się we mnie emocji. To, co przerabiałyśmy w trakcie naszych spotkań wraca do mnie w różnych momentach. W szczególności utkwił mi w głowie wniosek, że to nasze myśli podtrzymują emocje. Kiedy przeżywam dużo trudnych emocji i ciężko mi nad tym zapanować, staram się przeanalizować swoje myśli i racjonalnie do nich podejść. Korzystam wtedy z narzędzi, jakie poznałam podczas naszej wspólnej pracy. Bardzo cenne były dla mnie informacje zwrotne, podsumowania. To, co błąkało się w mojej głowie w postaci mieszanki niestrawnych emocji i poczucia winy zostało ubrane w słowa, nazwane i uporządkowane. Dzięki temu mogłam się z tym skonfrontować. W czasie naszych spotkań mogłam mówić otwarcie o ważnej przestrzeni, jaką jest dla mnie Bóg i wiara. Dzięki temu nasze spotkanie jest też dla mnie świadectwem obecności Jezusa w drodze. Przemierzamy nasze życiowe szlaki, spotykamy różnych ludzi - jak uczniowie w drodze do Emaus, Jezus idzie obok. Czy Go rozpoznamy ? Kasiu, jestem wdzięczna za to, co coachingowo przepracowałyśmy i za doświadczenie spotkania z Tobą w obecności i przestrzeni Boga.
11 września 2019 Anna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Trafiłam na coaching do Kasi dzięki jednym zajęciom warsztatowym organizowanym przez nią pt. “PuzzLife - poukładaj swoje życie”. Byłam w momencie życia, w którym wiedziałam, że czeka mnie wiele zmian, a do tamtego momentu wiele rzeczy zawsze układało się samo. Kasia pomogła mi postawić wiele małych kroczków na drodze do realizacji moich celów (głównie do zbudowania własnego biznesu) Ten proces coachingowy był dla mnie drogą, którą przeszłam mając u boku towarzyszkę, która stawiała odpowiednie pytania, która wspierała, której obecność też motywowała do działania. Patrząc z perspektywy czasu widzę, że Kasia jako dobry coach pozwoliła mi zobaczyć co było/jest dla mnie przeszkodą w działaniu, czasem dostrzec, że pewnych przeszkód nie ma, a są jedynie w mojej głowie. Coaching pozwolił mi też spojrzeć na swoje życie z perspektywy moich pragnień, a te napędzają do pracy nad ich realizacją. Polecam coaching u Kasi każdej osobie, która ma przed sobą jakiś cel, a nie potrafi zabrać się za jego realizację, która może nie wie od czego zacząć, której się wydaje, że to ją przerasta. Może jest też tu ktoś, kto czuje, że powinien coś innego robić w życiu, ale przecież tak się już poukładało w życiu i po prostu nie ma co narzekać… Polecam też coaching u Kasi każdemu, u którego w życiu zagościła odrobina smutku, któremu w życiu czegoś brakuje.
7 marca 2019 Anna - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na coaching, ponieważ czułam, że tkwię w martwym punkcie. Jednocześnie czułam potrzebę zmiany w swoim życiu i podjęcia decyzji, które umożliwiłyby mi wprowadzenie tej zmiany w czyn. Proces coachingowy z Kasią był dla mnie zarówno przygodą jak i wyzwaniem. Mimo częstego mętliku lub pustki w głowie – każda sesja okazywała się krokiem w stronę postawionego na początku celu (który nieco ewoluował w trakcie kolejnych sesji). Przyjrzenie się istotnym dla mnie wartościom oraz praca nad niektórymi negatywnymi przekonaniami były jednym z cenniejszych i bardziej odkrywczych momentów w całym procesie. Dzięki spojrzeniu z zewnątrz jakie wniosła Kasia, rozmowom i ćwiczeniom zyskałam świadomość mechanizmów i przekonań, dzięki czemu mam poczucie przerwania błędnego koła myśli. Coaching z Kasią był procesem budowania świadomości siebie, moich potrzeb, celów oraz stworzył bezpieczną przestrzeń do ich zweryfikowania. W trakcie sesji mogłam postawić sobie podstawowe i ważne pytania oraz podjąć próbę autentycznej na nie odpowiedzi, w rezultacie zaczęłam otwarcie i szczerze formułować własne opinie i cele. Zbudowałam większą pewność siebie i zyskałam jasność w podejmowaniu decyzji. Polecam Kasię każdemu, kto chce zrobić krok naprzód mając wsparcie uważnego i empatycznego coacha.
16 grudnia 2018 Natalia - Artystka / Freelancer
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Kasią odzyskałam równowagę wewnętrzną, zdolność jaśniejszej oceny sytuacji, spokój i zdrową kontrolę. Uporządkowałam sprawy, z którymi miałam spore problemy. Wyszłam z sytuacji wewnętrznego chaosu, w której nic nie wiedziałam, do sytuacji w której wiem. Wcześniej nie umiałam racjonalnie ocenić możliwości, opcji, korzyści, strat, przed samą sobą przyznać się i zobaczyć, co jest naprawdę dla mnie ważne bez ślepego miotania się wśród fałszywych przekonań, czy spełniania oczekiwań innych ludzi. Po procesie jestem w stanie trzeźwiej spojrzeć na sytuacje, mam większą świadomość siebie, wiem, jak sobie radzić z zewnętrznymi problemami. Wiem, co jest dla mnie ważne w życiu. Dostałam narzędzia i sposoby jak pracować nad sobą, aby zdobywać wiedzę i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Potrafię sobie radzić z przeszkodami, które wcześniej hamowały mnie w realizacji zamierzeń czy obniżały zwyczajnie jakość życia. Kasia jest osoba kompetentną, posiadającą pewien mocny dar – odczytywania, co siedzi w środku w człowieku, co go naprawdę gryzie, przy jednoczesnym podawaniu skutecznego leku na te przypadłości. A to wszystko w atmosferze dobrego humoru, inteligencji, chrześcijańskich wartości. Pełen konkret, profesjonalizm, wsparcie. Dobry coach i dobry człowiek. Dlatego warto z nią pracować. Niezależnie od tego, czy poszukujesz odpowiedzi, czy już je znasz - Kasia nie szkodzi, Kasia tylko pomaga. Ma talent, charyzmę, dar, umiejętności, kompetencje i dobra dusze. Pełen profesjonalizm budowany na skale.
24 maja 2018 Emilia - Opiekun osob starszych
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na couching nie do końca wiedząc, co się za tym magicznym słowem kryje. Po prostu szukałam wsparcia w trudnym dla mnie momencie zmiany zawodowej. Do Kasi trafiłam przeglądając profile w internecie. Zwrócił moją uwagę opis - konkretny, profesjonalny, nakierowany na określone problemy, bez zbędnego puszczania oka do czytelnika. Pomyślałam, że tego mi właśnie trzeba - specjalisty, który metodycznie ‘dobierze’ się do mojej sytuacji i rach-ciach wyprowadzi mnie na prostą. Było inaczej. Po drugiej stronie spotkałam przede wszystkim uważną i empatyczną słuchaczkę, która równocześnie nauczyła mnie jak uważnie wsłuchiwać się w siebie. Za Kasią stoi nie tylko doświadczenie, ale też wiara w drugiego człowieka, w jego wyjątkowość i moc sprawczą. Nam samym, w obliczu presji i rozmaitych lęków czasem ciężko te cechy w sobie zobaczyć. Kasi towarzyszenie mi w drodze zawodowych zmagań działało jak katalizator spiętrzonych wątpliwości, niepokoi i przekonań. W ich miejsce stopniowo powracały istotne dla mnie wartości i ufność w dokonywane samodzielnie wybory. Niezwykle cenne doświadczenie.
7 października 2017 Anna - freelancer
Bardzo dobry coach
Do Kasi zgłosiłem się gdy w obszarze zawodowym utknąłem w miejscu. Kilka miesięcy intensywnej pracy doprowadziły mnie do momentu, w którym moja motywacja zaczęła spadać a wraz z nią wydajność i efektywność. Rozpoczynając naszą współprace chciałem uzyskać pomoc w realizacji jednego celu: Zmotywować się znów do pracy na 200%. Zestaw pytań zaserwowanych przez Kasię uświadomił mi, iż nie tędy droga. Szybko wyznaczyliśmy nowy cel, znacznie atrakcyjniejszy. Pozytywne efekty współpracy dały się zauważyć już po kilku sesjach, a po 3 miesiącach pracy, m.in. zmieniłem podejście do delegowania zadań, wypracowałem swój sposób komunikacji z pracownikami, zbudowałem dobrze współpracujący i zaangażowany zespół. Dzięki temu poprawiły się wskaźniki produkcyjne, a ja przestałem „gasić pożary” i zyskałem czas na zadania kierownicze. Do tej pory jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim Kasia podchodzi do klienta, podczas każdej sesji czułem jej szczere zaangażowanie, pomagała mi uporać się z napotkanymi problemami, motywowała do ciągłej pracy. Osobiście jestem osobą bardzo wymagającą, rozpoczynając współpracę miałem bardzo duże oczekiwania co do wyników. Dziś śmiało mogę powiedzieć, iż wyniki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Mam nieporównywalny komfort pracy, uwolniłem się od stresu, odzyskałem energię i satysfakcję, również z życia osobistego. To była najlepsza decyzja, żeby przejść coaching z Kasią.
31 stycznia 2017 Marek - Kierownik produkcji
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy z Kasią to inspirujący czas. Od „stania nad przepaścią” poprzez zakręt do „wyzwalającej” prostej. Od frustracji zawodowej i braku wiary w siebie do spokoju ducha i umiejętności słuchania swojego wewnętrznego ‘ja’. Nawet bolesne i trudne odcinki mojej drogi podczas sesji z Kasią/dzięki Kasi, pokazały mi na co mnie stać, w czym jestem dobra i dlaczego warto się nie bać. Trzeba mieć w sobie ogromne pokłady empatii, uważności i wiedzy, żeby w tak krótkim czasie dotrzeć do ograniczających nas zakamarków podświadomości i przekształcić je w siłę, wartość i nowy kierunek – tego właśnie doświadczyłam podczas sesji z Kasią i za to jej dziękuję.
15 stycznia 2017 Marta - Kierownik działu/R&D
Bardzo dobry coach
Sesje z Kasią dały mi wsparcie które procentuje do dziś oraz były impulsem by pójść głębiej drogą własnego rozwoju. Konkretnie: (a) po dłuższym okresie przerwy w pracy, sesje z Kasią pozwoliły mi na uporządkowanie wspomnień zawodowych, głównie tych negatywnych, oraz na takie ich przeformułowanie, ze czerpię z tego siłę i pewność do dziś; (b) w procesie spotkań Kasia „zajęła się” bardzo skutecznie jednym z moich głęboko zakorzenionych przekonań życiowo – zawodowych, które od lat nie pozwalało mi w pełni cieszyć się życiem prywatnym, jestem je mocno wdzięczna za ten proces „uwolnienia”; (c) Podczas sesji moje zawodowe oczekiwania, plany przestały być w sferze „mglistych marzeń” – za to zyskały konkret i wyrazistość; są dla mnie obecnie bardzo ważnym punktem odniesienia. Ponadto mogę dodać, iż atmosfera pracy podczas sesji z Kasią oraz poza sesją mobilizowała mnie do pracy nad sobą, do odpowiedzi na niełatwe pytania, ale jednocześnie odbywało się to w atmosferze dużego zaufania i szacunku.
9 grudnia 2016 Edyta - dawniej dyr. w nacznych firmach, obecnie mama 3-ki
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Kasi, kiedy w obszarze zawodowym utknęłam w miejscu. Coaching miał mi pomóc zdecydować co dalej i zmobilizować do działania. To nie był łatwy proces. Wręcz przeciwnie, kosztował mnie wiele wysiłku. Przeszłam długą drogę. Było dużo emocji, dużo poznawania siebie, wyciągania wielkich strachów, odpowiadania na trudne pytania, przełamywania się. Po pierwszych sesjach nie byłam nawet pewna, czy to ma jakiś sens. Jednak po szóstej czy siódmej sesji nastąpił przełom. Po prostu stało się. Poczułam jak dotychczasowe przeszkody, które miałam w głowie i powstrzymywały mnie przed działaniem, przestają mieć znaczenie, a wszystkie elementy układanki trafiły na swoje miejsce. Zmieniłam nastawienie, określiłam co jest dla mnie w życiu ważne, zdecydowałam czym chcę się zająć. Poczułam gotowość i siłę. Przygotowałam plan działania i ruszyłam z miejsca. Nie osiągnęłabym tego sama. Kasia uważnie słuchała, zadawała właściwe pytania, drążyła, prowadziła. Właściwie to nie wiem jak to zrobiła, ale udało się. Efekt pracy jest dla mnie nieustannie zadziwiający. Będzie mi brakowało tych upierdliwych pytań :-)
29 sierpnia 2016 Joanna - administracja publiczna
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę że trafiłam na coaching do Kasi. Dzięki jej uważności i intuicji dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie. Celne pytania, dające bardzo do myślenia... polecam wszystkim, którzy mają chęć i odwagę zajrzeć wgłąb siebie.
8 marca 2016 Ania - .....
Bardzo dobry coach
Kasia bardzo mi pomogła w określeniu celu oraz sposobów jego osiągnięcia. Podczas sesji dawała mi dużą swobodę, czułam się zrelaksowana i wysłuchana. Kasia zadaje bardzo dobre pytania, wyłapywała malutkie niuanse, których ja nie widziałam, a które blokowały mnie przed zrobieniem kroku naprzód. Bardzo polecam, mega pozytywne sesje! Dużo się o sobie nauczyłam i dużo zmieniłam w sobie, a przede wszystkim zaczęłam działać, a nie tylko myśleć o działaniu.
5 marca 2016 Anna Magdalena - shapeofheart.com
Bardzo dobry coach
Kasia posiada umiejętność uważnego, cierpliwego słuchania, co bardzo pomaga mi w samodzielnym konstruowaniu wniosków dotyczących zmian życiowych i zawodowych. Czuję jej zaaangażowanie, spokój, brak narzucania swojej opinii, raczej życzliwość w formuowaniu ocen. Kasia posiada także zdolność trafnego podsumowywania, a przez to ukazywania stanu rzeczy, z którego czasem nie do końca zdaję sobie sprawę. Spokój i jasność umysłu - te dwa stany odczuwam po zakończonej z nią rozmowie.
18 maja 2015 Maja - Artystka
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Kasię jako trenera osobistego. Patrząc z perspektywy czasu, dzięki kilkunastu sesjom odkryłem w sobie potencjał który teraz realizuję. Kasia bardzo się angażuje w sesje, stosuje wiele metod treningu, nawet jeśli wyjeżdżasz możesz porozmawiać na skypie. Towarzyszy trenowanemu krok w krok jak partner w odkrywaniu siebie a decyzje zawsze pozostawia Tobie.
27 marca 2015 Marcin - Project Development
Bardzo dobry coach
Z Kasią spędziłam wiele godzin na wartościowych i inspirujących rozmowach. Z mojego potoku słów, potrafiła wyłowić najważniejsze problemy, a dzięki trafnym pytaniom pomagała znaleźć całą masę twórczych rozwiązań. Każde nasze spotkanie napełniało mnie pozytywną energią i siłą do działania. Kasia to profesjonalistka ale jednocześnie bardzo ciepła i cierpliwa osoba. Zawsze miałam poczucie, że jest szczerze wsłuchana w moje słowa i daje z siebie 100%. Dziękuję Kasiu!
3 marca 2015 Malwina - freelancer
Bardzo dobry coach
Kasia ma niezwykłą umiejętność trzymania w ramach sesji i klienta. Dzięki temu proces coachingowy był jasny, spójny, dla mnie bardzo owocny. Kasia przeprowadziła mnie ciekawymi ćwiczeniami i mocnymi pytaniami przez szukanie swojej drogi i skuteczniejsze radzenie sobie w codzienności. Potrafi słuchać i jest bardzo uważna na klienta - forma skype'owa nie przeszkodziła w zbudowaniu dobrej relacji coachingowej. Szczerze polecam Kasię!
20 luty 2015 Monika - freelancerka
Bardzo dobry coach
Przeszłam z Kasią wspaniałą drogę, która pomogła mi uwierzyć, że zmiany są możliwe, jeśli zaczniemy ich dokonywać i uwierzymy w swoje możliwości. Fantastycznie przeprowadziła mnie przez obawy w stylu: "że się nie uda", "że ja nie dam rady" itp. Dzięki niej wyznaczałam sobie cele z terminem i udało się. W momencie zwątpienia - wiem do kogo uderzyć :)
19 luty 2015 Kasia - freelancerka
Bardzo dobry coach
Jestem z Kasia w procesie coachingowym I bardzo go sobie chwale. :) Zaczelysmy pracowac nad jednym tematem, ale, jak to bywa, co innego okazalo sie pilniejsze. Lubie poczucie, ze jestem sluchana naprawde uwaznie I uwazam, ze Kasia posiada ten dar dyskretnego naprowadzania, inspirowania do wlasnych rozwiazan. Lubie to ;)
18 luty 2015 Agnieszka - Mediatorka
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy, prowadzony przez p. Katarzynę, składał się z sześciu spotkań. Dotyczył planowanej przeze mnie zmiany zawodu, która budziła u mnie wiele obaw i wątpliwości. Pani Katarzyna jest dociekliwa i bardzo cierpliwa, słucha uważnie i słyszy więcej, niż zostało powiedziane wprost, zadaje właściwe pytania we właściwy sposób i we właściwym momencie. Przez cały czas trwania procesu czułam, że jest mimo zachowania profesjonalnego dystansu jest bardzo zaangażowana. Dzięki niej sporo się o sobie dowiedziałam; nabrałam większej odwagi do wprowadzania zmian w swoim życiu, podjęłam też ważną decyzję i dostaję już pierwsze sygnały, że była to słuszna decyzja. Jesli znajdę się znowu na jakimś zakręcie i będę potrzebowała wsparcia, wiem do kogo zadzwonię :)
18 luty 2015 Joanna - anglista/artysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj