Katarzyna Miciuła

Popularność: 589
Bardzo dobry coach (3)
Pomagam zmniejszać stres i uwalniać się od nadmiernej presji, aby zyskać więcej zdrowia i więcej czasu na to, co naprawdę ważne. Prowadzę indywidualne sesje coachingu lub sesje mieszane, w których dobieram różne metody najwłaściwsze dla danej osoby. Łączę metody m.in. Miltona Ericksona, Brandon Bays (The Journey - Podróż), Josego Silvy, Colina Tippinga, Louise Hay, Gilberta Renaud, Bruce'a Liptona oraz wiele innych. Uczyłam się od wspaniałych trenerów, m.in. w Erickson College International, w Polskim Instytucie Neurotransgresji, w szkole Radius, w Instytucie Mindfulness. Posiadam uprawnienia coacha, doradcy personalnego, coacha NLP. Mam też uprawnienia zawodowe z zakresu kilku komplementarnych metod terapii. Korzystam także z doświadczeń zdobytych w czasie kursów Silva UltraMind, Recall healing, oraz Redukcji stresu metodą mindfullness i innych. Działam w Olsztynie jako coach zdrowia, a także jako członek Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów / oraz jako członek Zespołu ds. Ochrony Zdrowia przy Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego. Pomagam osobom zestresowanym / przepracowanym / które stres odreagowują np. poprzez podjadanie, palenie papierosów, narzekanie na pracę, system i wszystkich wokół... , ale które chcą to zmienić i móc patrzeć na świat i siebie w jaśniejszych barwach.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Olsztyn,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Główna specjalizacja
Coaching zdrowia, w tym redukcja stresu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna pomogła mi osiągnąć wewnętrzny spokój. Dzięki Pani Katarzynie, nauczyłem się optymizmu i wdzięczności. Zacząłem również świadomie dbać o swoje zdrowie, a także z radością przekraczać granice swoich dotychczasowych możliwości. Dziękuję.
10 września 2017 Bartłomiej - sportowiec
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Panią Kasią wiele dobrego wniosły do mojego życia. Jej profesjonalne podejście, otwartość i wypracowane wnioski przyczyniły się do pięknych zmian w moim życiu. Dziękuję bardzo :)
25 marca 2017 Jadzia - kadrowa
Bardzo dobry coach
Pani Kasia wnikliwie podchodzi do klienta i jego problemów czy oczekiwań. Wstępny formularz wypełniony przez klienta daje jej pewien obraz osoby, przy czym p. Kasia dopytuje o te szczegóły, które są istotne dla celu spotkań. Jest bardzo intuicyjna, co sprawia, że jest się przekonanym, że ona wie, czego szuka i czego chce, bardziej niż klient. Jest to bardzo dobre podejście, bo odkrywa przed klientem prawdę, którą przeoczył lub sobie nie uświadamiał. Podoba mi się bardzo bezpośredniość i szczerość p. Kasi, jej otwartość, a przy tym delikatność w zadawaniu pytań, drążeniu tematu, co prowadzi do tego, że klient sam odkrywa, co jest jego pasją. W czasie spotkań czułam się bezpiecznie, a pozytywna energia, życzliwość, poczucie humoru prowadzącej rozbudzały we mnie to, co najlepsze.
18 listopada 2015 Małgosia - nauczycielka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

ODCHUDZANIE W TWOJEJ GŁOWIE
7 września 2016
- Czy wiesz, że możesz mieć jakieś korzyści z nadwagi? - Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie siebie szczupłą / szczupłym?
Program REDUKCJI STRESU- indywidualny
11 maja 2016
Nauka redukcji stresu i ograniczanie źródeł stresu w życiu
ZANIM ZAJMIESZ SIĘ STRESEM
24 września 2015
Ze stresem wcale nie musisz walczyć. Są inne sposoby, bez agresji. Jednak zanim wybierzesz dogodny dla Ciebie sposób, MAŁE ZASKOCZENIE.
NIE MUSISZ WALCZYĆ ZE STRESEM
24 września 2015
Zwalczanie stresu, walka ze stresem, działania antystresowe, jak pokonać stres… Czy to absolutnie konieczne?
TAJEMNICE ZDROWIA – warsztaty zdrowotne na Mazurach
28 października 2013
Nauczysz się jak zarządzać własnym zdrowiem, zrozumieć choroby i wprowadzić nową lepszą jakość swojego zdrowia.
Coaching zdrowia dla osób zestresowanych lub odchudzających się
26 czerwca 2013
Dla osób, które odczuwają za dużo stresu, za mało sił i/lub za dużo zbędnych kilogramów - zapraszam na indywidualne sesje coachingu zdrowia