Katarzyna Zielant

Popularność: 320
Bardzo dobry coach (1)
Witam Ciebie gorąco na moim profilu! Coaching wykorzystuje na co dzień w pracy. Jestem tutaj, ponieważ chciałabym podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem. Ofertę kieruję do manegerów i leaderów pragnących dokonać pozytywnej zmiany i chcących: * budować i wzmacniać swoje kompetencje w zakresie budowania silnego i efektywnego zespołu * uporać się z sytuacją konfliktową w pracy * znaleźć rozwiązanie na wyjście z negatywnych sytuacji doświadczanych w miejscu pracy * poprawić komunikację z innymi osobami * awansować lub zmienić pracę * żyć zgodnie z ustalonym przez siebie work life balance * po prostu porozmawiać, gdy jest Ci źle, wspólnie poszukamy źródła tego samopoczucia. Na co możesz liczyć pracując ze mną? * zrozumienie i otwartość na Twoja sytuację * podzielę się swoja wiedzą i razem przećwiczymy różne scenariusze * zgłębisz wiedze na temat swoich predyspozycji i podniesiesz swoje kompetencje zawodowe * pomogę Ci zrozumieć źródło powstawania sytuacji niekorzystnych dla Ciebie * będziesz mieć zaplanowane konkretne kroki do zrobienia dobrej zmiany * zwiększy się Twoja motywacja oraz możliwości działania Coaching jest podrożą wgłąb siebie, zapraszam Ciebie do wspólnej wędrówki :)
Kontakt
zapraszam do kontaktu poprzez email

also available in English
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Praga, Barcelona, Amsterdam, London, Berlin, Białystok, Zielona Góra, Koszalin, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Poznań, Szczecin, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moja praca wymaga ode mnie pełnego skupienia przez cały dzień, a czasem do późnych godzin nocnych. Zajmuje się bezpieczeństwem w branży kolejowej na stanowisku menadżerskim. Brak skupienia może mieć tragiczne skutki dla osób i mienia. Ciągłe napięcie i skupienie się tylko na pracy powodowało, że zarówno w życiu prywanym jak zawodowym pojawiły się elementy wypalenia oraz momenty kiedy nie byłem w stanie prawidłowo realizować zadań. Po kilku próbach i spotkaniach z różnymi coachami, złapałem kontakt z Panią Katarzyną. Pierwsze spotkanie było inne niż sie spodziewałem. Mówiąc krótko, zrobiła na mnie profejonalne i pozytywne wrażenie nie drenując schematycznie tego z czym przyszedłem. Miałem wrażenie, że umiejętnie szukała właściwej przyczyny mojego stanu rzeczy. Po kilku spotkaniach, z czego każde było profejonalnie przygtowane, zauważyłem że poziom napięcia emocjonalnego oraz ogólnie pojętego stresu znacznie się obniżył. Rodzina i współpracownicy zauważyli że znacznie lepiej reaguję na sytuacje stresowe i elementy krytycyzmu. Jakość wsparcia dla moich pracowników również się poprawiła (taki otrzymałem feedback) oraz ilość zaległych tematów również znaczaco się zmniejszyła. Podsumowując, otwartość, bezpośrednie podejście, projesjonalne przygotwanie i doświadczenie którym dzieli się Pani Katarzyna faktycznie mi pomogły w komunikacji z otoczeniem oraz pomogła mi w zbudowaniu solidnego fundamentu pod work life balance, który następnie wypracwałem samodzielnie na podstawie jej zalecen. Pani Katarzyna po prostu wie na czym warto się skoncentrować i posiada znakomite kometencje do realizacji misji coacha na poziomie eksperckim.
19 listopada 2020 Mateusz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj