Katarzyna Zielant

Popularność: 270
Bardzo dobry coach (1)
Witam Ciebie gorąco na moim profilu! Coaching wykorzystuje na co dzień w pracy oraz przy okazji uczestniczenia w programach studenckich. Jestem tutaj, ponieważ chciałabym podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem. Ofertę kieruję do osób pragnących dokonać pozytywnej zmiany i chcących: * budować i wzmacniać swoje kompetencje w zakresie budowania silnego i efektywnego zespołu * uporać się z sytuacją konfliktową w pracy * znaleźć rozwiązanie na wyjście z negatywnych sytuacji doświadczanych w miejscu pracy * poprawić komunikację z innymi osobami * awansować lub zmienić pracę * żyć zgodnie z ustalonym przez siebie work life balance * po prostu porozmawiać, gdy jest Ci źle, wspólnie poszukamy źródła tego samopoczucia. Na co możesz liczyć pracując ze mną? * zrozumienie i otwartość na Twoja sytuację * podzielę się swoja wiedzą i razem przećwiczymy różne scenariusze * zgłębisz wiedze na temat swoich predyspozycji i podniesiesz swoje kompetencje zawodowe * pomogę Ci zrozumieć źródło powstawania sytuacji niekorzystnych dla Ciebie * będziesz mieć zaplanowane konkretne kroki do zrobienia dobrej zmiany * zwiększy się Twoja motywacja oraz możliwości działania Coaching jest podrożą wgłąb siebie, zapraszam Ciebie do wspólnej wędrówki. Cena za sesje nie jest wysoka, bo moim celem jest zwiększenie doświadczenia, ale jeżeli masz trudna sytuacje finansowa istnieje możliwość coachingu za książkę, do ustalenia na pierwszej rozmowie. Czekam na wiadomość od Ciebie :)
Kontakt
zapraszam do kontaktu poprzez email
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Praga, Barcelona, Amsterdam, London, Berlin, Białystok, Zielona Góra, Koszalin, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Poznań, Szczecin, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moja praca wymaga ode mnie pełnego skupienia przez cały dzień, a czasem do późnych godzin nocnych. Zajmuje się bezpieczeństwem w branży kolejowej na stanowisku menadżerskim. Brak skupienia może mieć tragiczne skutki dla osób i mienia. Ciągłe napięcie i skupienie się tylko na pracy powodowało, że zarówno w życiu prywanym jak zawodowym pojawiły się elementy wypalenia oraz momenty kiedy nie byłem w stanie prawidłowo realizować zadań. Po kilku próbach i spotkaniach z różnymi coachami, złapałem kontakt z Panią Katarzyną. Pierwsze spotkanie było inne niż sie spodziewałem. Mówiąc krótko, zrobiła na mnie profejonalne i pozytywne wrażenie nie drenując schematycznie tego z czym przyszedłem. Miałem wrażenie, że umiejętnie szukała właściwej przyczyny mojego stanu rzeczy. Po kilku spotkaniach, z czego każde było profejonalnie przygtowane, zauważyłem że poziom napięcia emocjonalnego oraz ogólnie pojętego stresu znacznie się obniżył. Rodzina i współpracownicy zauważyli że znacznie lepiej reaguję na sytuacje stresowe i elementy krytycyzmu. Jakość wsparcia dla moich pracowników również się poprawiła (taki otrzymałem feedback) oraz ilość zaległych tematów również znaczaco się zmniejszyła. Podsumowując, otwartość, bezpośrednie podejście, projesjonalne przygotwanie i doświadczenie którym dzieli się Pani Katarzyna faktycznie mi pomogły w komunikacji z otoczeniem oraz pomogła mi w zbudowaniu solidnego fundamentu pod work life balance, który następnie wypracwałem samodzielnie na podstawie jej zalecen. Pani Katarzyna po prostu wie na czym warto się skoncentrować i posiada znakomite kometencje do realizacji misji coacha na poziomie eksperckim.
19 listopada 2020 Mateusz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj