Katarzyna Zielik-Chołody

Popularność: 627
Bardzo dobry coach (27)
Katarzyna Zielik-Chołody - coach, mentor, manager, fotograf, informatyk, zafascynowana ludźmi, przyjaciółka zwierząt. Jestem certyfikowanym i dyplomowanym coachem. Mam również certyfikację z coachingu prowokatywnego. Właściciel w Reality Creating Dyrektor lubelskiego oddziału Izby Coachingu Coach Relacji w Heksagon PRO Coaching to moja pasja i droga życiowa. Pomagam ludziom w odkrywaniu swoich talentów, zasobów i możliwości. Specjalizuję się w coachingu relacji. Pracuję z parami, związkami (w rodzinie, w pracy, w szkole, w przyjaźni, miłości). Oraz zajmuję się coachingiem kariery. Pracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dojrzałymi, które stoją przed wybraniem kierunku rozwoju, przebranżowieniem się lub są wypalone zawodowo i szukają nowych wyzwań. Wierzę, że ludzie mają w sobie wszystko, czego im potrzeba, że każdy moment w życiu jest dobry na zmianę i na postawienie pierwszego kroku. Zawsze jest dobry czas na to, aby zatrzymać się, spojrzeć w głąb siebie i zastanowić, w którym kierunku podążać. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mi patrzeć na świat bez oceniania. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać różne doświadczenia. Prywatnie dzielę czas między rodzinę, coaching, fotografowanie, czytanie książek, przejażdżki na rowerze, medytacje i rozwój osobisty. Kocham przyrodę i staram się z nią jednoczyć. Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch psów i kota, które uwielbiam. Jeśli chcesz (lub chcecie) nad czymś popracować, masz cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.
Kontakt
+48 668 228 299
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Świdnik, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacja
Coaching relacji, coaching dla par

Opinie

Bardzo dobry coach
praca z coachem, to zawsze okazja aby zobaczyć siebie w lustrze. Sesje spędzone z Katarzyną to aktywnego odkrywania swojej dalszej drogi, samouświadamiania własnych mocnych stron i dostrzegania możliwości i wiary w swoje życie zawodowo-prywatne
20 maja 2022 Robert - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coaching z Kasią to jedno z największych inspirujących odkryć na drodze mego rozwoju osobistego i najlepszych decyzji EVER!. Otwarta, pełna uśmiechu, ciepła i empatii osoba, która z pełnym profesjonalizmem potrafi stworzyć atmosferę bezpieczeństwa, wsparcia i akceptacji bez lęku przed oceną. Zawsze postawi „kropkę nad i”. Sesje z Kasią to wymagająca praca bez chodzenia na skróty. Dzięki nim zapoczątkowałyśmy wiele istotnych dla mnie procesów zmian, zarówno w zakresie asertywności jak i budowania pewności siebie. Dzięki Kasi rozwinęłam również umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Kasia zawsze pracuje z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Wspiera całą sobą
17 maja 2022 Magda B. - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Kasia jest rzetelnym, szczerym i autentycznym coachem. Zadaje trafne pytania i tym samym zmusza do myślenia i zmiany. Pomaga w budowaniu relacji samemu ze sobą, w przepracowaniu przekonań. Polecam :)
12 kwietnia 2022 Katarzyna Skorupka -
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Kasią przepracowałam wiele trudnych i kotwiczących mnie w martwym punkcie tematów zarówno zawodowych jak i prywatnych. Kasia jest świetnym i empatycznym słuchaczem. Celnie trafia w punkt, zadaje dobre, zmuszające do myślenia pytania, ale też nie owija w bawełnę. Człowiek po takim coachingu czuje się jakby wreszcie dotarł do domu mogąc zdjąć z pleców ciężki plecak. W moim plecaku było poczucie winy, poczucie niewystarczalności, brak pewności siebie, niewspierające przekonania, trudne relacje rodzinne, ból po stracie Taty. Myśląc o Kasi zawsze będę czuć przede wszystkim ogromną wdzięczność, bo czuję się dziś zupełnie inaczej patrzącym na świat człowiekiem, który nic nie musi, ale może, jeśli chce. Polecam każdemu, kto chce być w końcu szczęśliwy.
12 kwietnia 2022 Małgorzata - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Kasia to dla przede wszystkim cudowny i dobry człowiek, czułam, że podczas spotkań dała mi całą swoją uwagę i serdeczność. Sesje coachingowe z nią były jedną z niewielu okazji, kiedy mogłam wsłuchać się w samą siebie, w bezpiecznym i wspierającym dla mnie środowisku. Kasia okazała się niezwykłym kompanem w podróży wgłąb siebie a zarazem przewodnikiem, który nie dawał gotowych rozwiązań, ale dał przestrzeń do namysłu, uważnie słuchał, a następnie zadawał pytania w punkt. To w Kasi podziwiam chyba najbardziej – milczy, dyskretnie obserwuje po czym zadaje pytanie, które w momencie wybija cię ze starych torów, otwierając przestrzeń na to co nowe...:) Spotkania z Kasią dały mi możliwość popatrzenia na swoje wyzwania z zupełnie innej perspektywy. Pomogły mi zdiagnozować utarte i niewspierające przekonania i schematy myślowe i otworzyły głowę na rozwiązania, których wcześniej nie zauważałam. Proces sprawił, że lepiej rozumiem siebie, mam do siebie więcej zaufania i akceptacji. Spotkania bardzo mnie wzmocniły, bo pomogły mi uświadomić swoje prawdziwe potrzeby, skutecznie wyznaczać granice i dbać o swój dobrostan. Bywało, że poruszana tematyka była dla mnie trudna, ale ostatecznie przy wsparciu Kasi poczułam lekkość i spokój, który towarzyszy mi do tej pory! Jestem bardzo wdzięczna za spotkania z Kasią, bo zmobilizowały mnie do wprowadzenia konkretnych zmian na lepsze w moim życiu! Z serca polecam Kasię jako coacha! Ta inwestycja zwróci Ci się z nawiązką!
11 kwietnia 2022 Katarzyna - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Spotkania z Kasią były transformujące. Wydobyły ze mnie to co dawno we mnie siedziało ale nie miało odwagi ujrzeć światła dziennego. Jestem ogromnie wdzięczna za tą podróż bo Kasia doprowadza do momentu w którym to nie ona jest mentorem ale swoje nauki i wiedzę podaje dalej ciesząc się wzrostem osoby z którą pracuje. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam, że prawdziwy mistrz wie w którym momencie puścić by uczeń też stał się mistrzem.
7 kwietnia 2022 ANNA - Doradca Rozwoju Osobistego i twórca Intuicyjnej Ps
Bardzo dobry coach
Przez minione parę dziesięcioleci byłem przekonany, że korzystanie z pomocy coacha jest przejawem szczególnej “ekscentryczności”. Seria konsekwentnie podejmowanych, z perspektywy czasu totalnie idiotycznych, decyzji spowodowała, że znalazłem się w bardzo, bardzo czarnej d … olinie. Dopiero gdy sobie, z szokującym zaskoczeniem uświadomiłem, że w tej czarnej d … olinie zaczynam się “urządzać” minimalizując oczekiwania i potrzeby to zacząłem szukać rozwiązań. Przyznaję, że z pewną rezerwą zacząłem sesje z Katarzyną Zielik-Chołody ale po każdym spotkaniu odkrywałem coraz mocniej, że poczucie braku szansy zamienia się na dominujące odczucie odpowiedzialnej sprawczości w kształtowaniu nadchodzących dni, tygodni, miesięcy i lat. Jeżeli chcesz wejść w proces totalnej, sprawczej przemiany to jest to najefektywniejszy adres a Tobie Kasiu z pokorą i wdzięcznością bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję
7 kwietnia 2022 Zbyszek - przedsiębiorca po przejściach
Bardzo dobry coach
W procesie coachingowym poukładałam sprawy zarówno zawodowe, jak i osobiste. Dzięki wzmocnieniu pewności siebie poprawiłam relacje z najbliższą rodziną i nauczyłam się stawiać granice. Zadbałam o siebie, przestalam odpuszczać w sytuacjach dla mnie trudnych, co poprawiło komfort mojego życia i pokazało, jak duży mam potencjał, który z pewnością wykorzystam. Dzięki temu jasno określiłam cele zawodowe i wiem, że je zrealizuję. Każda sesja była dla mnie przyjemnością mimo, że tematy, które poruszałyśmy były trudne. Dodatkowo dzięki pracy z Kasią wzmocniłam mój warsztat coachingowy. Dziękuję i polecam współpracę.
6 kwietnia 2022 Iwona - trener, coach
Bardzo dobry coach
Na pierwszej wizycie, Kasia powiedziała mi, że największą pracę będę wykonywał między sesjami. I przyznaję, że przekonałem się o tym, już po pierwszym spotkaniu. Dostałem na nim pytania, które nie dawały mi spokoju przez kolejne tygodnie. Jestem za to bardzo wdzięczny, bo dzięki tym pytaniom, niezwykłemu profesjonalizmowi Kasi i świetnej atmosferze podczas sesji, zajrzałem w głąb siebie i dziś żyję, realizując swoje marzenia. Czego wszystkim to czytającym gorąco życzę. Dlatego z całego serca gorąco zachęcam do skorzystania z coachingu Kasi.
5 kwietnia 2022 Rafał - Inwestor w nieruchomości
Bardzo dobry coach
Zagubienie w celach i dążeniach, brak satysfakcji z pracy, wyzwania finansowe, brak wizji dalszego życia - dla mnie to był MEGA KALIBER. Stałam w miejscu i dreptałam tak bardzo, że ziemia wokół mnie była udeptana jak klepisko. Dzięki pracy z Kasią dostałam takiego kopa, jakiego nie doświadczałam od chwili pełnego nadziei startu w dorosłe życie. Dzięki temu procesowi borę odpowiedzialność za samą siebie i niosę ją z radością i odwagą. Byłam słuchana tak uważnie, że usłyszałam samą siebie. Dzięki metodom prowokatywnym mogłam zauważyć i wyjść z ram i schematów, w których tkwiłam całe lata. Wszystko to w atmosferze akceptacji, zrozumienia, ze zgodą na łzy i... kupę śmiechu. Polecam pracę z Katarzyną, to pełna empatii, analityczna i odważna Kobieta. Takiej mi było trzeba, żebym i ja nabrała odwagi.
5 kwietnia 2022 Anna - Doradca
Bardzo dobry coach
Przyszliśmy do Kasi jakieś pół roku temu. Byliśmy współlokatorami we własnym domu. Nic nas już nie łączyło poza dziećmi i kredytem na dom. Na początku było trudno ale zobaczyliśmy to, jaki był nasz początek. Dlaczego tak naprawdę jesteśmy razem, co nas połączyło. Odnaleźliśmy siebie i na nowo pokochaliśmy się. Wiemy teraz, że o związek trzeba dbać. Nic nie jest dane raz na zawsze. Bardzo polecamy pracę z Kasią. Jest warta każdej złotówki.
4 kwietnia 2022 Darek i Małgorzata - para
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz być głaskana/y, to nie z Kasią taki numer. Z Nią się pracuje mocno nad Sobą. Tu liczy się efekt, który natychmiast zauważysz. Przestaniesz siebie oszukiwać a zaczniesz szanować. Nie kończy się na uczestnictwie w sesji, bo pozostawia Ona u Ciebie prawdę o Tobie. Trafia w punkt, który jest najbardziej Ci potrzebny, by ruszyć do przodu, zmienić stosunek do samego Siebie i zacząć szanować Siebie. Przestaniesz być ateistą- zaczniesz wreszcie wierzyć w Siebie. Stań się Orłem, a możesz nim się stać pracując na sesjach z Kasią. Życzę lotów wśród Orłów, bo tam Twoje miejsce. Mierz wysoko. Jednym słowem rekomendacja Kasi - POLECAM.
1 kwietnia 2022 Agata - Trener EFT
Bardzo dobry coach
Poza wzajemnym szacunkiem, nie ma czegoś takiego jak zasady. Nie ma konkretnej formuły spotkania - Ty decydujesz jak ma wyglądać terapia oraz decydujesz w jakim celu ma ona zmierzać. Kasia pokazuje Ci rzeczy, których nie widzisz. I kolejne, i kolejne, i kolejne… i w ten sposób rozwijasz się u Niej, pokazuje Ci wszystkie niezbędne cechy, które już masz. Ona otwiera Ci tylko oczy.
31 marca 2022 Przemek - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Kasia, jest bardzo empatyczną i pełną zrozumienia osobą, mimo często prowokacyjnego stylu pracy, który stosuje. Zadane pytania trafiają w punkt i zmuszają do myślenia oraz do pracy nad sobą. W trakcie sesji poruszałyśmy kwestie zawodowe. Jednak, jak zauważyła Kasia, "człowiek jest holistyczny" i nie da się strefy zawodowej oddzielić od prywatnej i ostatecznie okazało się, że to w tym obszarze jest u mnie najwięcej pracy do wykonania...
31 marca 2022 Magdalena - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Przyvhodząc do Kasi na sesje ,miałem sporo wyzwań,które leżały njczym wielkie kłody pod nogami. Sukcesywnie przepracowywane aspekty na coachingu pomogły mi ppdjąć właściwe decyzje. Kasia buduje świetne relacje i jest do dyspozycji w trudnych momentach. Wiele jej zawdzięczam. Bardzo mi pomogła. Gorąco polecam i zachecam do Coachingh z Kasią.
31 marca 2022 Adam - Klient
Bardzo dobry coach
Z pełną odpowiedzialnością polecam Kasię jako profesjonalnego coacha. Jest osobą która, potrafi słuchać, zadawać wnikliwe pytania, dopytywać. To nad czym pracowałam z Kasią, było dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale udało właśnie dzieki sesjom. Warsztat pracy Kasi oraz jej pozytywne i dopingujące nastawienie odegrało istotną rolę w moim życiu, za co jestem ogromnie wdzięczna.
30 marca 2022 Agnieszka - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Kasia jest niesamowitym coachem, pomaga uświadomić sobie skrywane w nas talenty. Jest skuteczna w tym co robi-a to najważniej. Dzięki niej wreszcie odważyłam się powiedzieć głośno czego tak naprawdę i chce i spełnić to. Bardzo jej za to dziękuję!
30 marca 2022 Dominika - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kasia jest osobą niezwykle relacyjną, serdeczną, empatyczną. Potrafi słuchać i zadać pytanie "w punkt", które otwiera myślenie i pozwala spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Jest niezwykle skuteczna i kompetentna. Polecam :)
29 marca 2022 Joanna - psycholog
Bardzo dobry coach
Kasia pojawiła się w moim życiu, kiedy byłam w dołku zawodowym - miałam kompetencje, ale bez efektów. Już podczas pierwszej sesji zadając prowokatywne i inspirujące pytania pokazała mi, że idę niekoniecznie dobrą drogą. W procesie z Kasią nauczyłam się: - dbać o sobie - planując i wpisując ten czas tak samo, jak spotkania sprzedażowe, - wprowadzić luz sprzedażowy podczas spotkań z klientami rozwijając jednocześnie mój motywator, jakim jest ciekawość, - innowacyjnie podchodzić do czasu pracy i efektywności, - patrzeć na swoje "dlaczego" z innej perspektywy, - zwiększać efektywność w zupełnie inny sposób, niż dotychczas (i jednocześnie skuteczny). Polecam proces z Kasią wszystkim, którzy chcą uzyskiwać w swoim życiu efekty w działaniu i jednocześnie balans w życiu.
28 marca 2022 Katarzyna - własna działalność
Bardzo dobry coach
Pani Kasia bardzo profesjonalnie i rzeczowo przeprowadziła nas przez coaching dla par. Byłem sceptycznie nastawiony do pomysłu mojej żony, ale okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na pewni będziemy polecać wszystkim Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, życzliwość i skuteczność
4 stycznia 2021 Adam - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nasze problemy w związku zaczęły się już bardzo dawno temu i narastały. Pani Kasia swoim podejściem i świetnym warsztatem umożliwiła nam rozwiązanie tych problemów. Weszliśmy w nową jakość związku i bardzo się z tego cieszymy. Bardzo polecamy Panią Kasię jako coacha, ponieważ świetnie się z nią pracuje.
4 stycznia 2021 Dorota i Marek - para
Bardzo dobry coach
Do Pani Kasi przyszliśmy z problemami w związku. Rozwód był tylko kwestią czasu. Próbowaliśmy terapii małżeńskiej, niestety nie wyszło. U Pani Kasi w gabinecie w końcu udało nam się nawzajem usłyszeć. Sprowadzić naszą komunikację do rozmowy a nie do wymiany informacji. Trochę na początku byliśmy zdziwieni metodami. Nie tylko mówiliśmy ale też pracowaliśmy ciałem. To była dla nas nowość. Pani Kasia jest osobą, która dużo widzi i mówi o tym bez ogródek ale w taki sposób, że czuje się empatię i troskę. Jeśli macie problemy w związku, to warto skorzystać
28 grudnia 2020 Weronika i Michał - Para
Bardzo dobry coach
Z Panią Kasią spotkałem się w trudnej sytuacji życiowej. Absolutnie nie wierzyłem, że może mi pomóc coaching. Przyszedłem na pierwszą sesję nastawiony na "nie", ale Pani Kasia nie próbowała mnie nawet przekonać, że powinienem być na "tak". Tak mnie zaciekawiła pierwszą sesją, że przyszedłem na drugą i zostałem na cały proces coachingu. Pani Kasia pomogła mi bardzo. Jeśli będę miał jeszcze jakieś problemy lub dylematy, to napewno się zgłoszę. Bardzo polecam!
28 grudnia 2020 Krzysztof - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem osobą niesłyszącą. Trudno mi było nawigować przy wyborze pracy i nawiązywać relacje z osobami słyszącymi, nauczyć się pokonywać bariery językowe. Pomogło to Pani Kasi. Spędziła dużo czasu na przystosowaniu się osoby niedosłyszącej do środowiska słyszenia. Bardzo wdzięczny za twoją szczerą pomoc. Pani Kasia jest profesjonalistką z dużymi literami!
6 sierpnia 2019 Олена - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Kasią. Pracowałyśmy nad moją karierą zawodową ale także wyprostowałam sobie podczas procesu wiele spraw osobistych. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest bardzo wspierająca i pomocna w odkrywaniu samego siebie. Mogę bardzo polecić tego coacha.
1 lipca 2018 Anna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kasia jako coach jest spokojna, życzliwa i bardzo skupiona na Kliencie, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Pobudza do kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań, których jeszcze się nie zauważa. W jej pracy podoba mi się także swoboda i poczucie humoru. Pracowaliśmy nad celem zawodowym, związanym z dalszym rozwojem kariery, a efekty coachingu pozytywnie mnie zaskoczyły. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!
5 czerwca 2018 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Pani Kasi z problemem wyboru dalszej kariery zawodowej. Jestem bardzo młodą osobą i chciałam sobie uporządkować własne wyobrażenia o dalszym życiu. Pani Kasia jął najbardziej pomogła mi w tym. Wydobyła ze mnie to, co najlepsze. Uważam że była przy tym bardzo profesjonalna. Z całego serca mogę ją polecić!!!
19 maja 2018 Ola - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj