Katarzyna Zielik-Chołody

Popularność: 179
Bardzo dobry coach (3)
Katarzyna Zielik-Chołody - coach, mentor, manager, fotograf, informatyk, zafascynowana ludźmi, przyjaciółka zwierząt. Coaching to moja pasja i droga życiowa. Pomagam ludziom w odkrywaniu swoich talentów, zasobów i możliwości. Wierzę, że ludzie mają w sobie wszystko, czego im potrzeba, że każdy moment w życiu jest dobry na zmianę i na postawienie pierwszego kroku. Zawsze jest dobry czas na to, aby zatrzymać się, spojrzeć w głąb siebie i zastanowić, w którym kierunku podążać. Ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu podyplomowe studia Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Izby Coachingu. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mi patrzeć na świat bez oceniania. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać różne doświadczenia. Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki praktycznie już dorosłych dzieci. Dzielę czas między rodzinę, coaching, fotografowanie, czytanie książek, przejażdżki na rowerze, medytacje i rozwój osobisty. Kocham przyrodę i staram się z nią jednoczyć. Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch psów i kota, które uwielbiam. Jeśli chcesz nad czymś popracować, masz cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.
Kontakt
+48 696 647 300
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Świdnik,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Kasią. Pracowałyśmy nad moją karierą zawodową ale także wyprostowałam sobie podczas procesu wiele spraw osobistych. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest bardzo wspierająca i pomocna w odkrywaniu samego siebie. Mogę bardzo polecić tego coacha.
1 lipca 2018 Anna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kasia jako coach jest spokojna, życzliwa i bardzo skupiona na Kliencie, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Pobudza do kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań, których jeszcze się nie zauważa. W jej pracy podoba mi się także swoboda i poczucie humoru. Pracowaliśmy nad celem zawodowym, związanym z dalszym rozwojem kariery, a efekty coachingu pozytywnie mnie zaskoczyły. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!
5 czerwca 2018 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Pani Kasi z problemem wyboru dalszej kariery zawodowej. Jestem bardzo młodą osobą i chciałam sobie uporządkować własne wyobrażenia o dalszym życiu. Pani Kasia jął najbardziej pomogła mi w tym. Wydobyła ze mnie to, co najlepsze. Uważam że była przy tym bardzo profesjonalna. Z całego serca mogę ją polecić!!!
19 maja 2018 Ola - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom