Katarzyna Zielik-Chołody

Popularność: 897
Bardzo dobry coach (47)
Katarzyna Zielik-Chołody - coach, mentor, manager, fotograf, informatyk, zafascynowana ludźmi, przyjaciółka zwierząt. Jestem certyfikowanym i dyplomowanym coachem. Mam również certyfikację z coachingu prowokatywnego. Właściciel w Reality Creating Dyrektor lubelskiego oddziału Izby Coachingu Coach Relacji w Heksagon PRO Coaching to moja pasja i droga życiowa. Pomagam ludziom w odkrywaniu swoich talentów, zasobów i możliwości. Specjalizuję się w coachingu relacji. Pracuję z parami, związkami (w rodzinie, w pracy, w szkole, w przyjaźni, miłości). Oraz zajmuję się coachingiem kariery. Pracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dojrzałymi, które stoją przed wybraniem kierunku rozwoju, przebranżowieniem się lub są wypalone zawodowo i szukają nowych wyzwań. Wierzę, że ludzie mają w sobie wszystko, czego im potrzeba, że każdy moment w życiu jest dobry na zmianę i na postawienie pierwszego kroku. Zawsze jest dobry czas na to, aby zatrzymać się, spojrzeć w głąb siebie i zastanowić, w którym kierunku podążać. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mi patrzeć na świat bez oceniania. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać różne doświadczenia. Prywatnie dzielę czas między rodzinę, coaching, fotografowanie, czytanie książek, przejażdżki na rowerze, medytacje i rozwój osobisty. Kocham przyrodę i staram się z nią jednoczyć. Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch psów i kota, które uwielbiam. Jeśli chcesz (lub chcecie) nad czymś popracować, masz cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.
Kontakt
+48 668 228 299
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Świdnik, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacja
Coaching relacji, coaching dla par

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Kasi trafiłem przez Heksagon, jako ostatni etap całego cyklu szkoleń z rozwoju osobistego. Kasia jest bezpośrednia i zadaje z pozoru proste, ale tak na prawdę trudne i nurtujące pytania. Niejednokrotnie musiałem głęboko zastanowić się nad sednem odpowiedzi, bo Kasia pyta do skutku i pomaga wydobyć to co siedzi w środku. Na koniec każdego spotkania miałem "pracę domową", np. zastanowić się i wypisać X rzeczy, dlaczego coś robię, albo dlaczego chciałbym, aby coś było. Czasami bywało tak, że na spotkanie szedłem z konkretną rzeczą, a przy okazji okazało się, że tak na prawdę spotkanie zeszło na inny, ważniejszy temat, który dopiero umożliwił dojście do mojej poprzedniej kwestii. Kasia zajmuje się wyzwaniami gruntownie. Przed pierwszym spotkaniem spisaliśmy "kontrakt", w którym ustaliliśmy zasady i cele. Po 6-spotkaniach w ramach Heksagonu otrzymałem zestaw narzędzi i sposobu postępowania "ze sobą", aby pracować nad moimi celami. Obecnie jak mam jakąś trudność to staram się postępować jak Kasia i zadaję sobie pytania, które padały w trakcie naszych spotkań, co niewątpliwie pomaga w wyzwaniach jakie przed sobą stawiam, albo jakie stawia przede mną życie. Jestem wdzięczny, że trafiłem akurat na Kasię, bo potrzebowałem kontaktu i coachingu w tym stylu. Wiem, że będę jeszcze w przyszłości korzystał z pomocy Kasi wtedy, kiedy będę potrzebował wsparcia w rozwiązaniu problemów i wyzwań nowego typu.
27 grudnia 2023 Paweł - Programista
Bardzo dobry coach
Do Kasi trafiłam przez Heksagon, miał to być jeden z etapów mojego rozwoju osobistego. Od jakiegoś czasu słyszałam o coachingu, ale nie wiedziałam na czym to tak naprawdę polega i czego tak do końca się spodziewać, a dzięki mojej doradczyni z Heksagonu postanowiłam spróbować i się przekonać. Początkowo byłam dość ostrożnie nastawiona myśląc, że coaching to chyba kwestia chwilowej mody, ale już po pierwszej sesji, ku mojemu zdziwieniu, zrozumiałam że nie i dostrzegłam ogromną wartość tych spotkań i ich wpływu na moje życie. Nie mam doświadczenia z innymi coachami, ale wiem, że Kasia to kobieta w pełni profesjonalna, empatyczna, ma łatwość nawiązywania dobrego kontaktu, która od pierwszej chwili tworzy atmosferę zrozumienia, zaufania, atmosferę sprzyjającą rozmowie. Z nią chcę się rozmawiać :) To osoba, która aktywnie słucha – słucha i słyszy. Osoba, która autentycznie interesuje się rozmówcą. Kasia jako coach to połączenie ciepła, wiary w drugiego człowieka i jego nieograniczone możliwości, ogromnego zaangażowania, szczerości, wsparcia, ale także cierpliwości – dla mnie to przepis na idealnego coacha. Wierzę, że włożyła 100% siebie w nasze rozmowy – w takiej atmosferze chce się rozmawiać, podejmować trudne tematy, pracować nad sobą i wierzyć, że się uda :) Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że sesje prowadzone przez Kasię mocno mną poruszyły, co ma znaczny wpływ na moje życie prywatne i zawodowe oraz na podejmowane działania i decyzje. To jedna z lepszych inwestycji jakich dokonałam w moim życiu. Gorąco polecam współpracę z Super Coachem Katarzyną Zielik-Chołody :) Kasiu DZIĘKUJĘ
23 grudnia 2023 Aneta - Specjalista ds. rachunkowości
Bardzo dobry coach
Jestem Kasi ogromnie wdzięczny za jej pomoc. W momencie kryzysu relacji, bardzo mi pomogła. Dzięki procesowi coachingowemu, dostrzegłem drugą stronę i otrzymałem ogromne wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Polecam proces coachingowy z Kasią i mam ogromną wdzięczność za to, co się wydarzyło :)
22 grudnia 2023 Piotr - Coach
Bardzo dobry coach
Chciałbym serdecznie podziękować za naszą owocną współpracę. Na początku, kiedy dopiero zaczęliśmy spotkania, podchodziłem do nich z pewnym dystansem, jak to często bywa w nowych sytuacjach. Jednak już podczas pierwszych sesji poczułem się wysłuchany i zrozumiany, a także miałem pewność, że jestem w dobrych rękach. Dzięki sesjom coachingowym moje podejście do życiowych wyzwań uległo znacznej zmianie. Pomogły mi lepiej zrozumieć siebie i spojrzeć na różne aspekty mojego życia z innej perspektywy. To doświadczenie pozwoliło mi nawet bardziej zaprzyjaźnić się z samym sobą. Bardzo dziękuję za możliwość współpracy i za Pani cenne wsparcie. Twoja praca jako coacha ma ogromne znaczenie, a ja jestem wdzięczny, że miałem okazję z Panią współpracować. Mam nadzieję, że nasza droga będzie kontynuowana w przyszłości.
21 września 2023 Dawid - własna działalność
Bardzo dobry coach
Bardzo rzeczowa, konkretna, spostrzegawcza. Wspaniale poprowadziła mnie w kierunku, którego pragnęłam dla siebie. Zadając niewygodne pytania niejednokrotnie spotkać się musiałam w prawdzie ze sobą a prawda o mnie trochę bolała. Po 6 spotkaniach jestem już pewną swoich przekonań osobą i z pewnością niemała jest to zasługa Kasi oraz ciągłej pracy nad sobą, do której coaching z nią mnie zachęcał. Z całego serca więc polecam.
6 września 2023 Karina - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo wdzięczna Piotrowi Sułczyńskiemu, że na drodze mojego rozwoju osobistego, polecił mi właśnie współpracę z Kasią. Na początku naszej współpracy miałam mieszane uczucia co do tego pomysłu. Pewnie dlatego, że Kasia była bardzo konkretna, wymagająca i bardzo bezpośrednia. Bezpośredniość Kasi była owita ogromną dyplomacją, przepiękną retoryką, przeogromną spostrzegawczością, uwagą i taktownością.Kasia pomogła mi odkryć siebie samą na nowo. Kasiu dziękuje za bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do sprawy. Polecam współpracę z Kasią. JEST WARTO!
9 maja 2023 Joanna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
PIerwsze spotkanie z Kasią wywołało we mnie przerażenie... Pierwsza myśl- "O ho! Co ja tutaj robię?!" Prawdopodobnie było to spowodowane faktem, że byłam nieco pogubiona i nie do końca przekonana do procesu. Póżniej jednak nastąpiła zmiana. Kasia była konkretna, zadawałą niewygodne pytania i chwytała za słówka, które miały zły wydźwięk w komtekście programowania myślenia na swój temat. Jej bezpośredniość i proste przekazy sprawiły, że zaczęłam szybciej i więcej rozumieć. Jeśli chcesz osiągnąć nowy stan umysły poprzez konkretne sprzątanie w Twojej głowie, to uderzaj do Kasi :)
12 kwietnia 2023 Zuza - Analityk danych produkcyjnych
Bardzo dobry coach
Kasia jest niesamowitą osobą. Jest rzeczowa, konkretna, ale też ma w sobie mnóstwo empatii i zrozumienia. Sesje z nią dają poczucie bezpieczeństwa. Podczas procesu zadziało się wiele rzeczy, a Kasia tak mnie poprowadziła, że sama doszłam do tego, jak to powinno wyglądać :) Z ogromną wdzięcznością i pewnością tego co piszę, polecam Kasię - jest najlepsza w tym co robi :)
30 marca 2023 Karolina - Doradca rozwoju osobistego
Bardzo dobry coach
Kasię poznałam wtedy, gdy tego najbardziej potrzebowałam. Mnóstwo nagromadzonych emocji, ponad pięć miesięcy zwolnienia widząc nagromadzone problemy zdrowotne postanowiłam o siebie zadbać wykupując pakiet szkoleń i Coaching z Kasią Zielnik- Chołody. Okazało się że to dobra inwestycja w zadbanie o swoje zdrowie psychiczne a co za tym idzie także fizyczne. Na początku byłam sceptyczna bo czego nowego może nauczyć mnie taki Coach, wiedziałam z czym mam problem i sama sobie jakoś poradzę ale trudno jest poradzić sobie samemu gdy nie znasz narzędzi. Kasia w łatwy sposób potrafi znaleźć rozwiązanie, po każdej sesji dostawałam zadania do pracy nad sobą, dzięki którym poznawałam siebie. Kasia potrafiła dać kopniaka, gdy wymaga tego sytuacja, często łapała mnie za "słówka" i wytykała je, co nie było miłe ale dawało do myślenia. Dzięki tym sesjom zaczęłam stawiać granice i pracować nad asertywnością. Zdecydowanie polecam!
5 marca 2023 Agnieszka - pracownik w firmie medycznej
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Kasi w trakcie rozwodu i zmiany pracy. Byłam w rozsypce. Nie znałam siebie ani swoich potrzeb. Kasia pomogła mi zrozumieć kim jestem i kim chcę być w przyszłości. Dzięki ciepłej atmosferze łatwo jest się otworzyć przed Nią, co prowadzi do nieoczekiwanych rezultatów. Cieszę się, że mogłam ją spotkać na swojej drodze życiowej. Polecam z całego serca.
8 luty 2023 Beata - Specjalista ds kadr i płac
Bardzo dobry coach
Myślisz sobie wszystko mam już poukładane, ciekawe co na takim coachingu no nic zawsze to jakieś nowe doświadczenia. Pierwsza godzina mija i mózg na ścianie, patrzysz na siebie jak na inną osobę. Od tego momentu dostrzegasz rzeczy na które nie zwracałeś uwagi, rzeczy w Tobie. I przed każdą sesją, myślisz ok to sobie poukładałem, uważaj co mówisz, żadnego "muszę", "postaram się" czy "problem". Tymczasem ... bum pytanie na które przez rok bym nie wpadł, wywraca myślenie ponownie i zmusza do kolejnych wewnętrznych dyskusji. Tak, bardzo polecam sesję z Kasią, prawdziwy game changer!
3 luty 2023 Mirek - IT / samozatrudnienie
Bardzo dobry coach
Moje pierwsze spotkanie z Kasią było jak opadnięcie mgły. Pokazała mi jak naprawdę wyglada moje życie. Albo inaczej, pokazała, że można stanąć w prawdzie przed sobą, przestać się oszukiwać. Dziękuję jej za każde spotkanie, gdzie nie było łatwo ale było efektywnie. Kasia jest życzliwą i ciepłą osobą, która wkłada dużo serca w pracę z ludźmi. Z całego serca mogę polecić
19 stycznia 2023 Marek - Lekarz chirurg
Bardzo dobry coach
Pierwsze spotkanie z Kasią dało mi wiele do myślenia. Kolejne to był proces uświadamiania sobie tego co we mnie nieświadome. A uświadomienie sobie pewnych cyklicznych schematów zachodzacy w moim życiu doprowadzało do uzdrawiania mojego Ja. To był i jest nadal piękny proces w tworzeniu nowej jakości mojego życia. Zrozumiałam jak ważne jest poczucie swojej wartości. Jak ważne jest pozwalanie sobie na emocje i jak radzenie sobie z nimi. Dziękuję Kasiu za każdą sesje dzięki której odkrywałam samą siebie, kawałek po kawałku. Spotkania z tobą były dla mnie ważną częścią w procesie mojego rozwoju osobistego. Polecam...
19 stycznia 2023 Iwona - Dyrektor d/s administracyjnych
Bardzo dobry coach
Kasia prowadzi rozmowy w czasie, których otwierają się kolejne drzwi do wnętrza człowieka. Potrafi pobudzić do szukania rozwiązań, odpowiedzi lub sposobów działania. Wyłapuje te sprawy, które dla nas są nieistotne a jednak okazują się kluczowe. Twórcze, ciekawe, wartościowe sesje. Pomocna, motywująca, mądra. Godna polecenia!
9 listopada 2022 Agata - lekarz
Bardzo dobry coach
Praca z Panią Katarzyną jest prosta, chociaż czasami niełatwo mi było :) W prostocie jest siła i tak dotarła również do mnie, pomogła zobaczyć i wybrać nową jakość życia. Wysoko oceniam zaangażowanie, konkret i też wrażliwość w prowadzeniu. Dziękuję :)
26 września 2022 Monika - Mama w żałobie, ktora odnalazła drogę do radości w
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna w kliku spotkaniach sprowokowała mnie do uporządkowania spraw w obrębie moje działalności. Sprowokowała mnie także do podjęcia kluczowych decyzji odnośnie delegowania obowiązków firmowych. Wsparła w zrozumieniu gdzie leży granica mojej odpowiedzialności w relacji z moimi klientami. Bardzo dziękuję Pani Katarzyno :-) Zaczyna się robić "czyściej" a przecieki energetyczne są stopniowo eliminowane. Życzę zdrowia, sukcesów i wszystkiego co dla Pani jest najlepsze! Zostajemy w kontakcie!
1 września 2022 Dobrosława - trener języka angielskiego i francuskiego
Dobry coach
Bardzo polecam proces z Kasią. Profesjonalistka w każdym calu. Podchodzi z pełnym zaangażowaniem i życzliwością do człowieka. Nie wiedzialem, że tak szybko można uzyskać tak spektakularne efekty. Po pierwszej sesji stwierdziłem, że więcej do niej nie przyjdę. Tak bardzo zabolała mnie prawda, którą Kasia po prostu mi pokazała. Ale poszedłem. I to okazało się zbawienne. Profesjonalizm i szybkość to chyba najlepsze określenia procesu. Będę wracał.
9 sierpnia 2022 Mateusz - Prezes firmy
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Kasią zrozumiałam że jeśli chce być traktowana jak dorosła muszę wyrażać swoje zdanie i emocje a nie pozwalać by to inni mówili mi jak mam żyć i postępować. Praca nad sobą jest dopiero początkiem po przez spotkania dowiedziałam się jakie mam możliwości i narzędzia by wkroczyć na drogę do zmiany. Cieszę się że pojawiła się na moje drodze i każdej osobie która ma problemy z nadmiernym myśleniem i wyrzutami z całego serca polecam.
2 sierpnia 2022 Paulina - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Kasią. Dostałam więcej niż się spodziewałam, oprócz trafnych pytań dzięki którym uświadomiłam sobie wiele rzeczy, przez cały czas towarzyszył jej pełen profesjonalizm i poczucie humoru. Wszystko idealnie w punkt! Dziękuję za wspólny czas i za wszystko co pomogłaś mi poukładać.
1 lipca 2022 Kasia Grieger - Doradca
Bardzo dobry coach
Do pierwszego spotkania z Kasią podeszłam z ostrożnością, jednak zaraz po jego zakończeniu poczułam że ta Kobieta ma w sobie niesamowitą moc, pomocy drugiemu człowiekowi. Po kilku spotkania moje życie nabrało zupełnie nowego charakteru, a ja inaczej patrzę na moją przyszłość. Dzięki Kasiu uporałam się z rozpamiętywaniem, a planowaniem tego co przede mną. Dwoma rękoma się podpisuję że Kasia to osoba godna polecenia.
28 czerwca 2022 Paulina - Klient
Bardzo dobry coach
praca z coachem, to zawsze okazja aby zobaczyć siebie w lustrze. Sesje spędzone z Katarzyną to aktywnego odkrywania swojej dalszej drogi, samouświadamiania własnych mocnych stron i dostrzegania możliwości i wiary w swoje życie zawodowo-prywatne
20 maja 2022 Robert - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coaching z Kasią to jedno z największych inspirujących odkryć na drodze mego rozwoju osobistego i najlepszych decyzji EVER!. Otwarta, pełna uśmiechu, ciepła i empatii osoba, która z pełnym profesjonalizmem potrafi stworzyć atmosferę bezpieczeństwa, wsparcia i akceptacji bez lęku przed oceną. Zawsze postawi „kropkę nad i”. Sesje z Kasią to wymagająca praca bez chodzenia na skróty. Dzięki nim zapoczątkowałyśmy wiele istotnych dla mnie procesów zmian, zarówno w zakresie asertywności jak i budowania pewności siebie. Dzięki Kasi rozwinęłam również umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Kasia zawsze pracuje z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Wspiera całą sobą
17 maja 2022 Magda B. - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Kasia jest rzetelnym, szczerym i autentycznym coachem. Zadaje trafne pytania i tym samym zmusza do myślenia i zmiany. Pomaga w budowaniu relacji samemu ze sobą, w przepracowaniu przekonań. Polecam :)
12 kwietnia 2022 Katarzyna Skorupka -
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Kasią przepracowałam wiele trudnych i kotwiczących mnie w martwym punkcie tematów zarówno zawodowych jak i prywatnych. Kasia jest świetnym i empatycznym słuchaczem. Celnie trafia w punkt, zadaje dobre, zmuszające do myślenia pytania, ale też nie owija w bawełnę. Człowiek po takim coachingu czuje się jakby wreszcie dotarł do domu mogąc zdjąć z pleców ciężki plecak. W moim plecaku było poczucie winy, poczucie niewystarczalności, brak pewności siebie, niewspierające przekonania, trudne relacje rodzinne, ból po stracie Taty. Myśląc o Kasi zawsze będę czuć przede wszystkim ogromną wdzięczność, bo czuję się dziś zupełnie inaczej patrzącym na świat człowiekiem, który nic nie musi, ale może, jeśli chce. Polecam każdemu, kto chce być w końcu szczęśliwy.
12 kwietnia 2022 Małgorzata - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Kasia to dla przede wszystkim cudowny i dobry człowiek, czułam, że podczas spotkań dała mi całą swoją uwagę i serdeczność. Sesje coachingowe z nią były jedną z niewielu okazji, kiedy mogłam wsłuchać się w samą siebie, w bezpiecznym i wspierającym dla mnie środowisku. Kasia okazała się niezwykłym kompanem w podróży wgłąb siebie a zarazem przewodnikiem, który nie dawał gotowych rozwiązań, ale dał przestrzeń do namysłu, uważnie słuchał, a następnie zadawał pytania w punkt. To w Kasi podziwiam chyba najbardziej – milczy, dyskretnie obserwuje po czym zadaje pytanie, które w momencie wybija cię ze starych torów, otwierając przestrzeń na to co nowe...:) Spotkania z Kasią dały mi możliwość popatrzenia na swoje wyzwania z zupełnie innej perspektywy. Pomogły mi zdiagnozować utarte i niewspierające przekonania i schematy myślowe i otworzyły głowę na rozwiązania, których wcześniej nie zauważałam. Proces sprawił, że lepiej rozumiem siebie, mam do siebie więcej zaufania i akceptacji. Spotkania bardzo mnie wzmocniły, bo pomogły mi uświadomić swoje prawdziwe potrzeby, skutecznie wyznaczać granice i dbać o swój dobrostan. Bywało, że poruszana tematyka była dla mnie trudna, ale ostatecznie przy wsparciu Kasi poczułam lekkość i spokój, który towarzyszy mi do tej pory! Jestem bardzo wdzięczna za spotkania z Kasią, bo zmobilizowały mnie do wprowadzenia konkretnych zmian na lepsze w moim życiu! Z serca polecam Kasię jako coacha! Ta inwestycja zwróci Ci się z nawiązką!
11 kwietnia 2022 Katarzyna - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Spotkania z Kasią były transformujące. Wydobyły ze mnie to co dawno we mnie siedziało ale nie miało odwagi ujrzeć światła dziennego. Jestem ogromnie wdzięczna za tą podróż bo Kasia doprowadza do momentu w którym to nie ona jest mentorem ale swoje nauki i wiedzę podaje dalej ciesząc się wzrostem osoby z którą pracuje. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam, że prawdziwy mistrz wie w którym momencie puścić by uczeń też stał się mistrzem.
7 kwietnia 2022 ANNA - Doradca Rozwoju Osobistego i twórca Intuicyjnej Ps
Bardzo dobry coach
Przez minione parę dziesięcioleci byłem przekonany, że korzystanie z pomocy coacha jest przejawem szczególnej “ekscentryczności”. Seria konsekwentnie podejmowanych, z perspektywy czasu totalnie idiotycznych, decyzji spowodowała, że znalazłem się w bardzo, bardzo czarnej d … olinie. Dopiero gdy sobie, z szokującym zaskoczeniem uświadomiłem, że w tej czarnej d … olinie zaczynam się “urządzać” minimalizując oczekiwania i potrzeby to zacząłem szukać rozwiązań. Przyznaję, że z pewną rezerwą zacząłem sesje z Katarzyną Zielik-Chołody ale po każdym spotkaniu odkrywałem coraz mocniej, że poczucie braku szansy zamienia się na dominujące odczucie odpowiedzialnej sprawczości w kształtowaniu nadchodzących dni, tygodni, miesięcy i lat. Jeżeli chcesz wejść w proces totalnej, sprawczej przemiany to jest to najefektywniejszy adres a Tobie Kasiu z pokorą i wdzięcznością bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję
7 kwietnia 2022 Zbyszek - przedsiębiorca po przejściach
Bardzo dobry coach
W procesie coachingowym poukładałam sprawy zarówno zawodowe, jak i osobiste. Dzięki wzmocnieniu pewności siebie poprawiłam relacje z najbliższą rodziną i nauczyłam się stawiać granice. Zadbałam o siebie, przestalam odpuszczać w sytuacjach dla mnie trudnych, co poprawiło komfort mojego życia i pokazało, jak duży mam potencjał, który z pewnością wykorzystam. Dzięki temu jasno określiłam cele zawodowe i wiem, że je zrealizuję. Każda sesja była dla mnie przyjemnością mimo, że tematy, które poruszałyśmy były trudne. Dodatkowo dzięki pracy z Kasią wzmocniłam mój warsztat coachingowy. Dziękuję i polecam współpracę.
6 kwietnia 2022 Iwona - trener, coach
Bardzo dobry coach
Na pierwszej wizycie, Kasia powiedziała mi, że największą pracę będę wykonywał między sesjami. I przyznaję, że przekonałem się o tym, już po pierwszym spotkaniu. Dostałem na nim pytania, które nie dawały mi spokoju przez kolejne tygodnie. Jestem za to bardzo wdzięczny, bo dzięki tym pytaniom, niezwykłemu profesjonalizmowi Kasi i świetnej atmosferze podczas sesji, zajrzałem w głąb siebie i dziś żyję, realizując swoje marzenia. Czego wszystkim to czytającym gorąco życzę. Dlatego z całego serca gorąco zachęcam do skorzystania z coachingu Kasi.
5 kwietnia 2022 Rafał - Inwestor w nieruchomości
Bardzo dobry coach
Zagubienie w celach i dążeniach, brak satysfakcji z pracy, wyzwania finansowe, brak wizji dalszego życia - dla mnie to był MEGA KALIBER. Stałam w miejscu i dreptałam tak bardzo, że ziemia wokół mnie była udeptana jak klepisko. Dzięki pracy z Kasią dostałam takiego kopa, jakiego nie doświadczałam od chwili pełnego nadziei startu w dorosłe życie. Dzięki temu procesowi borę odpowiedzialność za samą siebie i niosę ją z radością i odwagą. Byłam słuchana tak uważnie, że usłyszałam samą siebie. Dzięki metodom prowokatywnym mogłam zauważyć i wyjść z ram i schematów, w których tkwiłam całe lata. Wszystko to w atmosferze akceptacji, zrozumienia, ze zgodą na łzy i... kupę śmiechu. Polecam pracę z Katarzyną, to pełna empatii, analityczna i odważna Kobieta. Takiej mi było trzeba, żebym i ja nabrała odwagi.
5 kwietnia 2022 Anna - Doradca
Bardzo dobry coach
Przyszliśmy do Kasi jakieś pół roku temu. Byliśmy współlokatorami we własnym domu. Nic nas już nie łączyło poza dziećmi i kredytem na dom. Na początku było trudno ale zobaczyliśmy to, jaki był nasz początek. Dlaczego tak naprawdę jesteśmy razem, co nas połączyło. Odnaleźliśmy siebie i na nowo pokochaliśmy się. Wiemy teraz, że o związek trzeba dbać. Nic nie jest dane raz na zawsze. Bardzo polecamy pracę z Kasią. Jest warta każdej złotówki.
4 kwietnia 2022 Darek i Małgorzata - para
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz być głaskana/y, to nie z Kasią taki numer. Z Nią się pracuje mocno nad Sobą. Tu liczy się efekt, który natychmiast zauważysz. Przestaniesz siebie oszukiwać a zaczniesz szanować. Nie kończy się na uczestnictwie w sesji, bo pozostawia Ona u Ciebie prawdę o Tobie. Trafia w punkt, który jest najbardziej Ci potrzebny, by ruszyć do przodu, zmienić stosunek do samego Siebie i zacząć szanować Siebie. Przestaniesz być ateistą- zaczniesz wreszcie wierzyć w Siebie. Stań się Orłem, a możesz nim się stać pracując na sesjach z Kasią. Życzę lotów wśród Orłów, bo tam Twoje miejsce. Mierz wysoko. Jednym słowem rekomendacja Kasi - POLECAM.
1 kwietnia 2022 Agata - Trener EFT
Bardzo dobry coach
Poza wzajemnym szacunkiem, nie ma czegoś takiego jak zasady. Nie ma konkretnej formuły spotkania - Ty decydujesz jak ma wyglądać terapia oraz decydujesz w jakim celu ma ona zmierzać. Kasia pokazuje Ci rzeczy, których nie widzisz. I kolejne, i kolejne, i kolejne… i w ten sposób rozwijasz się u Niej, pokazuje Ci wszystkie niezbędne cechy, które już masz. Ona otwiera Ci tylko oczy.
31 marca 2022 Przemek - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Kasia, jest bardzo empatyczną i pełną zrozumienia osobą, mimo często prowokacyjnego stylu pracy, który stosuje. Zadane pytania trafiają w punkt i zmuszają do myślenia oraz do pracy nad sobą. W trakcie sesji poruszałyśmy kwestie zawodowe. Jednak, jak zauważyła Kasia, "człowiek jest holistyczny" i nie da się strefy zawodowej oddzielić od prywatnej i ostatecznie okazało się, że to w tym obszarze jest u mnie najwięcej pracy do wykonania...
31 marca 2022 Magdalena - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Przyvhodząc do Kasi na sesje ,miałem sporo wyzwań,które leżały njczym wielkie kłody pod nogami. Sukcesywnie przepracowywane aspekty na coachingu pomogły mi ppdjąć właściwe decyzje. Kasia buduje świetne relacje i jest do dyspozycji w trudnych momentach. Wiele jej zawdzięczam. Bardzo mi pomogła. Gorąco polecam i zachecam do Coachingh z Kasią.
31 marca 2022 Adam - Klient
Bardzo dobry coach
Z pełną odpowiedzialnością polecam Kasię jako profesjonalnego coacha. Jest osobą która, potrafi słuchać, zadawać wnikliwe pytania, dopytywać. To nad czym pracowałam z Kasią, było dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale udało właśnie dzieki sesjom. Warsztat pracy Kasi oraz jej pozytywne i dopingujące nastawienie odegrało istotną rolę w moim życiu, za co jestem ogromnie wdzięczna.
30 marca 2022 Agnieszka - Doradca Rozwoju Osobistego
Bardzo dobry coach
Kasia jest niesamowitym coachem, pomaga uświadomić sobie skrywane w nas talenty. Jest skuteczna w tym co robi-a to najważniej. Dzięki niej wreszcie odważyłam się powiedzieć głośno czego tak naprawdę i chce i spełnić to. Bardzo jej za to dziękuję!
30 marca 2022 Dominika - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kasia jest osobą niezwykle relacyjną, serdeczną, empatyczną. Potrafi słuchać i zadać pytanie "w punkt", które otwiera myślenie i pozwala spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Jest niezwykle skuteczna i kompetentna. Polecam :)
29 marca 2022 Joanna - psycholog
Bardzo dobry coach
Kasia pojawiła się w moim życiu, kiedy byłam w dołku zawodowym - miałam kompetencje, ale bez efektów. Już podczas pierwszej sesji zadając prowokatywne i inspirujące pytania pokazała mi, że idę niekoniecznie dobrą drogą. W procesie z Kasią nauczyłam się: - dbać o sobie - planując i wpisując ten czas tak samo, jak spotkania sprzedażowe, - wprowadzić luz sprzedażowy podczas spotkań z klientami rozwijając jednocześnie mój motywator, jakim jest ciekawość, - innowacyjnie podchodzić do czasu pracy i efektywności, - patrzeć na swoje "dlaczego" z innej perspektywy, - zwiększać efektywność w zupełnie inny sposób, niż dotychczas (i jednocześnie skuteczny). Polecam proces z Kasią wszystkim, którzy chcą uzyskiwać w swoim życiu efekty w działaniu i jednocześnie balans w życiu.
28 marca 2022 Katarzyna - własna działalność
Bardzo dobry coach
Pani Kasia bardzo profesjonalnie i rzeczowo przeprowadziła nas przez coaching dla par. Byłem sceptycznie nastawiony do pomysłu mojej żony, ale okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na pewni będziemy polecać wszystkim Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, życzliwość i skuteczność
4 stycznia 2021 Adam - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nasze problemy w związku zaczęły się już bardzo dawno temu i narastały. Pani Kasia swoim podejściem i świetnym warsztatem umożliwiła nam rozwiązanie tych problemów. Weszliśmy w nową jakość związku i bardzo się z tego cieszymy. Bardzo polecamy Panią Kasię jako coacha, ponieważ świetnie się z nią pracuje.
4 stycznia 2021 Dorota i Marek - para
Bardzo dobry coach
Do Pani Kasi przyszliśmy z problemami w związku. Rozwód był tylko kwestią czasu. Próbowaliśmy terapii małżeńskiej, niestety nie wyszło. U Pani Kasi w gabinecie w końcu udało nam się nawzajem usłyszeć. Sprowadzić naszą komunikację do rozmowy a nie do wymiany informacji. Trochę na początku byliśmy zdziwieni metodami. Nie tylko mówiliśmy ale też pracowaliśmy ciałem. To była dla nas nowość. Pani Kasia jest osobą, która dużo widzi i mówi o tym bez ogródek ale w taki sposób, że czuje się empatię i troskę. Jeśli macie problemy w związku, to warto skorzystać
28 grudnia 2020 Weronika i Michał - Para
Bardzo dobry coach
Z Panią Kasią spotkałem się w trudnej sytuacji życiowej. Absolutnie nie wierzyłem, że może mi pomóc coaching. Przyszedłem na pierwszą sesję nastawiony na "nie", ale Pani Kasia nie próbowała mnie nawet przekonać, że powinienem być na "tak". Tak mnie zaciekawiła pierwszą sesją, że przyszedłem na drugą i zostałem na cały proces coachingu. Pani Kasia pomogła mi bardzo. Jeśli będę miał jeszcze jakieś problemy lub dylematy, to napewno się zgłoszę. Bardzo polecam!
28 grudnia 2020 Krzysztof - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem osobą niesłyszącą. Trudno mi było nawigować przy wyborze pracy i nawiązywać relacje z osobami słyszącymi, nauczyć się pokonywać bariery językowe. Pomogło to Pani Kasi. Spędziła dużo czasu na przystosowaniu się osoby niedosłyszącej do środowiska słyszenia. Bardzo wdzięczny za twoją szczerą pomoc. Pani Kasia jest profesjonalistką z dużymi literami!
6 sierpnia 2019 Олена - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Kasią. Pracowałyśmy nad moją karierą zawodową ale także wyprostowałam sobie podczas procesu wiele spraw osobistych. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest bardzo wspierająca i pomocna w odkrywaniu samego siebie. Mogę bardzo polecić tego coacha.
1 lipca 2018 Anna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kasia jako coach jest spokojna, życzliwa i bardzo skupiona na Kliencie, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Pobudza do kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań, których jeszcze się nie zauważa. W jej pracy podoba mi się także swoboda i poczucie humoru. Pracowaliśmy nad celem zawodowym, związanym z dalszym rozwojem kariery, a efekty coachingu pozytywnie mnie zaskoczyły. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!
5 czerwca 2018 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Pani Kasi z problemem wyboru dalszej kariery zawodowej. Jestem bardzo młodą osobą i chciałam sobie uporządkować własne wyobrażenia o dalszym życiu. Pani Kasia jął najbardziej pomogła mi w tym. Wydobyła ze mnie to, co najlepsze. Uważam że była przy tym bardzo profesjonalna. Z całego serca mogę ją polecić!!!
19 maja 2018 Ola - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj