Katarzyna Zielik-Chołody

Popularność: 491
Bardzo dobry coach (8)
Katarzyna Zielik-Chołody - coach, mentor, manager, fotograf, informatyk, zafascynowana ludźmi, przyjaciółka zwierząt. Jestem certyfikowanym i dyplomowanym coachem. Mam również certyfikację z coachingu prowokatywnego. Właściciel w Reality Creating Vice-dyrektor lubelskiego oddziału Izby Coachingu Coach Relacji w Heksagon PRO Coaching to moja pasja i droga życiowa. Pomagam ludziom w odkrywaniu swoich talentów, zasobów i możliwości. Specjalizuję się w coachingu relacji. Pracuję z parami, związkami (w rodzinie, w pracy, w szkole, w przyjaźni, miłości). Oraz zajmuję się coachingiem kariery. Pracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dojrzałymi, które stoją przed wybraniem kierunku rozwoju, przebranżowieniem się lub są wypalone zawodowo i szukają nowych wyzwań. Wierzę, że ludzie mają w sobie wszystko, czego im potrzeba, że każdy moment w życiu jest dobry na zmianę i na postawienie pierwszego kroku. Zawsze jest dobry czas na to, aby zatrzymać się, spojrzeć w głąb siebie i zastanowić, w którym kierunku podążać. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mi patrzeć na świat bez oceniania. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać różne doświadczenia. Prywatnie dzielę czas między rodzinę, coaching, fotografowanie, czytanie książek, przejażdżki na rowerze, medytacje i rozwój osobisty. Kocham przyrodę i staram się z nią jednoczyć. Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch psów i kota, które uwielbiam. Jeśli chcesz (lub chcecie) nad czymś popracować, masz cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Świdnik,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacja
Coaching relacji, coaching dla par

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Kasia bardzo profesjonalnie i rzeczowo przeprowadziła nas przez coaching dla par. Byłem sceptycznie nastawiony do pomysłu mojej żony, ale okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na pewni będziemy polecać wszystkim Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, życzliwość i skuteczność
4 stycznia 2021 Adam - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nasze problemy w związku zaczęły się już bardzo dawno temu i narastały. Pani Kasia swoim podejściem i świetnym warsztatem umożliwiła nam rozwiązanie tych problemów. Weszliśmy w nową jakość związku i bardzo się z tego cieszymy. Bardzo polecamy Panią Kasię jako coacha, ponieważ świetnie się z nią pracuje.
4 stycznia 2021 Dorota i Marek - para
Bardzo dobry coach
Do Pani Kasi przyszliśmy z problemami w związku. Rozwód był tylko kwestią czasu. Próbowaliśmy terapii małżeńskiej, niestety nie wyszło. U Pani Kasi w gabinecie w końcu udało nam się nawzajem usłyszeć. Sprowadzić naszą komunikację do rozmowy a nie do wymiany informacji. Trochę na początku byliśmy zdziwieni metodami. Nie tylko mówiliśmy ale też pracowaliśmy ciałem. To była dla nas nowość. Pani Kasia jest osobą, która dużo widzi i mówi o tym bez ogródek ale w taki sposób, że czuje się empatię i troskę. Jeśli macie problemy w związku, to warto skorzystać
28 grudnia 2020 Weronika i Michał - Para
Bardzo dobry coach
Z Panią Kasią spotkałem się w trudnej sytuacji życiowej. Absolutnie nie wierzyłem, że może mi pomóc coaching. Przyszedłem na pierwszą sesję nastawiony na "nie", ale Pani Kasia nie próbowała mnie nawet przekonać, że powinienem być na "tak". Tak mnie zaciekawiła pierwszą sesją, że przyszedłem na drugą i zostałem na cały proces coachingu. Pani Kasia pomogła mi bardzo. Jeśli będę miał jeszcze jakieś problemy lub dylematy, to napewno się zgłoszę. Bardzo polecam!
28 grudnia 2020 Krzysztof - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem osobą niesłyszącą. Trudno mi było nawigować przy wyborze pracy i nawiązywać relacje z osobami słyszącymi, nauczyć się pokonywać bariery językowe. Pomogło to Pani Kasi. Spędziła dużo czasu na przystosowaniu się osoby niedosłyszącej do środowiska słyszenia. Bardzo wdzięczny za twoją szczerą pomoc. Pani Kasia jest profesjonalistką z dużymi literami!
6 sierpnia 2019 Олена - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Kasią. Pracowałyśmy nad moją karierą zawodową ale także wyprostowałam sobie podczas procesu wiele spraw osobistych. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest bardzo wspierająca i pomocna w odkrywaniu samego siebie. Mogę bardzo polecić tego coacha.
1 lipca 2018 Anna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kasia jako coach jest spokojna, życzliwa i bardzo skupiona na Kliencie, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Pobudza do kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań, których jeszcze się nie zauważa. W jej pracy podoba mi się także swoboda i poczucie humoru. Pracowaliśmy nad celem zawodowym, związanym z dalszym rozwojem kariery, a efekty coachingu pozytywnie mnie zaskoczyły. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!
5 czerwca 2018 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Pani Kasi z problemem wyboru dalszej kariery zawodowej. Jestem bardzo młodą osobą i chciałam sobie uporządkować własne wyobrażenia o dalszym życiu. Pani Kasia jął najbardziej pomogła mi w tym. Wydobyła ze mnie to, co najlepsze. Uważam że była przy tym bardzo profesjonalna. Z całego serca mogę ją polecić!!!
19 maja 2018 Ola - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj