Katarzyna Zielik-Chołody

Popularność: 308
Bardzo dobry coach (4)
Katarzyna Zielik-Chołody - coach, mentor, manager, fotograf, informatyk, zafascynowana ludźmi, przyjaciółka zwierząt. Vice-dyrektor lubelskiego oddziału Izby Coachingu. Coaching to moja pasja i droga życiowa. Pomagam ludziom w odkrywaniu swoich talentów, zasobów i możliwości. Wierzę, że ludzie mają w sobie wszystko, czego im potrzeba, że każdy moment w życiu jest dobry na zmianę i na postawienie pierwszego kroku. Zawsze jest dobry czas na to, aby zatrzymać się, spojrzeć w głąb siebie i zastanowić, w którym kierunku podążać. Ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu podyplomowe studia Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Izby Coachingu. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mi patrzeć na świat bez oceniania. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać różne doświadczenia. Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki praktycznie już dorosłych dzieci. Dzielę czas między rodzinę, coaching, fotografowanie, czytanie książek, przejażdżki na rowerze, medytacje i rozwój osobisty. Kocham przyrodę i staram się z nią jednoczyć. Jestem szczęśliwą właścicielką dwóch psów i kota, które uwielbiam. Jeśli chcesz nad czymś popracować, masz cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.
Kontakt
+48 696 647 300
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Świdnik,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem osobą niesłyszącą. Trudno mi było nawigować przy wyborze pracy i nawiązywać relacje z osobami słyszącymi, nauczyć się pokonywać bariery językowe. Pomogło to Pani Kasi. Spędziła dużo czasu na przystosowaniu się osoby niedosłyszącej do środowiska słyszenia. Bardzo wdzięczny za twoją szczerą pomoc. Pani Kasia jest profesjonalistką z dużymi literami!
6 sierpnia 2019 Олена - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Kasią. Pracowałyśmy nad moją karierą zawodową ale także wyprostowałam sobie podczas procesu wiele spraw osobistych. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest bardzo wspierająca i pomocna w odkrywaniu samego siebie. Mogę bardzo polecić tego coacha.
1 lipca 2018 Anna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kasia jako coach jest spokojna, życzliwa i bardzo skupiona na Kliencie, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Pobudza do kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań, których jeszcze się nie zauważa. W jej pracy podoba mi się także swoboda i poczucie humoru. Pracowaliśmy nad celem zawodowym, związanym z dalszym rozwojem kariery, a efekty coachingu pozytywnie mnie zaskoczyły. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!
5 czerwca 2018 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Pani Kasi z problemem wyboru dalszej kariery zawodowej. Jestem bardzo młodą osobą i chciałam sobie uporządkować własne wyobrażenia o dalszym życiu. Pani Kasia jął najbardziej pomogła mi w tym. Wydobyła ze mnie to, co najlepsze. Uważam że była przy tym bardzo profesjonalna. Z całego serca mogę ją polecić!!!
19 maja 2018 Ola - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom