Konrad Schroeder

Popularność: 253
Bardzo dobry coach (6)
Dzień dobry, mam tę przyjemność, aby zawodowo robić to co sprawia mi radość - wspieram, doradzam i szkolę. Dzięki temu spotykam ciekawe osobowości i doświadczam wciąż nowych relacji - one uczą mnie i pozwalają być lepszym człowiekiem, rodzicem, mężem i coachem. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź moją stronę, a wcześniej przeczytaj proszę poniższą informację o obszarach w jakich pracuję. Do zobaczenia... Zawodowo realizuję się jako... coach - w oparciu o kodeks ICF pokonuję z Klientem tą część drogi, w której mnie potrzebuje by osiągnąć swój cel. trener - szkolę komercyjnie metodami warsztatowymi organizacje, które chcą inwestować w swoje HR. Moje ulubione tematy to: motywowanie, przywództwo, efektywność osobista, komunikacja i autoprezentacja. konsultant - doradzam organizacjom w zakresie rozwoju ich potencjału. Prowadzę badania i diagnozy stanu faktycznego, aby móc tworzyć dedykowany pakiet rozwiązań. doradca zawodowy - wspieram w zakresie wyboru ścieżki kariery, a także przgotowania do efektywnego udziału w projektach rekrutacyjnych. menedżer - zarządzam różnorodnymi projektami: badawczymi, promocyjnymi, rozwojowymi - pełniłem także funkcję menadżera zespołu wokalnego.
Kontakt
509 112 438
697 575 551
Cena
160zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Dobry coach
DJeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi – patrz na nią.ziekuje za miło spędzony czas. Podczas naszego spotkania, dzięki panu udało mi się "wyłowić jak na razie kilka błędów w mojej postawie , będzie korekta .... PS. Myślę , że doszliśmy do tego samego wniosku "manipulator "
21 grudnia 2018 Albert - Przedstawiciel Handlowy
Bardzo dobry coach
Konrad jest osobą wyjątkowo profesjonalną, błyskotliwą i inspirującą. Podczas naszych spotkań wykazywał się zawsze dużą uważnością oraz empatią. Zawsze doskonale diagnozował problem i potrzeby. Gorąco polecam!
23 marca 2017 Kamila - Account Manager
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność współpracować z Konradem. Jest to człowiek, który od pierwszych chwil przykuwa uwagę swoją charyzma, uśmiechem i poczuciem humoru. Podczas szkoleń dba o jakość merytoryczna, pracuje ciekawymi narzędziami i swoją postawa potrafi zaangażować grupę do pracy. Jego działania zawsze prowadzą do zamierzonych efektów i satysfakcji klienta. O fantastycznej atmosferze, która pomaga uczestnikom przejść cały proces, a która tworzy Konrad już nie muszę wspominać. Szczerze polecam współpracę z tym trenerem.
23 marca 2017 Magda Marciniak -
Bardzo dobry coach
Konrad w każdej roli spełnia się w 100% jako coach trener, konsultant. Ma ogromną umiejętność w słuchania się w drugiego człowieka, zbudowania zaufania i poczucia troski. Przy tym jest konkretny i bezpośredni, ale też zabawny i ciepły. Szkolenia, które zorganizowałam z Konradem cieszyły się dużą popularnością, łączy on w sobie osobowość sceniczną z twardą wiedzą opakowaną w przystępne i zrozumiałe przykłady. Bardzo polecam
8 marca 2017 Magdalena - Prezes
Bardzo dobry coach
Niezwykle konkretny i rzeczowy, zmierza od razu do sedna. Bezkompromisowe, a zarazem pełne znawstwa podejście do tematu sprawiają, że czas spędzony z Konradem jest zawsze owocny. Nie można nie wspomnieć o dużym poczuciu humoru i dystansu do siebie, a także o dużej wiedzy z wielu różnych dziedzin. Gorąco polecam!
7 marca 2017 Piotr - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Błyskawiczna zmiana perspektywy postrzegania świata i oszałamiające efekty. Spotkania z Konradem są wielką dawką samopoznania i rozwoju. A do tego wszystko w niezwykle serdecznej i stymulującej atmosferze.
7 marca 2017 Monika - samozatrudniony
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Sprzedawać, kupować...
7 marca 2017
O tym w jaki sposób skutecznie budować sprzedaż...
Poszukiwanie historii
7 marca 2017
Jak rozpoznać poszukiwacza historii…? Opowieści towarzyszą nam na co dzień od naszych pierwszych dni. Słuchaliśmy ich jako dzieci wspierając na nich swe rozumienie świata, ucząc się i poznając otaczającą nas rzeczywistość. W kolejnych latach przybywało im funkcji – były baśniami z morałem, przypowieściami o wartościach, przykładami do naśladowania bądź skwapliwego unikania, by stać się także humoreskami i źródłem naszej rozrywki. Dziś doświadczamy ich w każdej z tych postaci w relacjach z dziećmi, reklamach, czy codziennej komunikacji. Niekiedy także sami chętnie je opowiadam