Krzysztof Matosek

Popularność: 16837
Bardzo dobry coach (54)
„Spraw..., aby Twoje życie, stało się Twoją pasją!” Specjalizuję się w coachingu kadry menedżerskiej wyższego i niższego szczebla (Executive Coaching) jak i szeroko rozumianym biznesie (Business Coaching), realizując programy rozwojowe w formie sesji indywidualnych i zespołowych (Team Coaching). Jako coach, konsultant, doradca zawodowy i trener wspieram menedżerów we wdrażaniu w organizacjach coachingowego stylu zarządzania. Specjalizuję się również w coachingu, consultingu i szkoleniach dla początkujących przedsiębiorców , samozatrudnionych, osób miepełnosprawnych przy aktywizacji zawodowej oraz rodzin i rad pedagogicznych. Pracuję z osobami, które poszukują własnej ścieżki w życiu zawodowym jak i w życiu osobistym. Wesprę Cię, jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć własny biznes! Równolegle z działalnością menadżerską od wielu lat kształciłem menadżerów małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadziłem liczne szkolenia otwarte i zamknięte z umiejętności miękkich oraz szkolenia dotyczące podnoszenia jakości i efektywności pracy głównie w zespołach o zróżnicowanym potencjale ludzkim. Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenia zawodowego w różnych organizacjach sektora publicznego i w międzynarodowych zespołach sektora prywatnego, gdzie pełniłem przez ok 19 lat funkcje menadżerskie. Równie skutecznie korzystam z coachingu w poprawie ogólnego stanu zdrowia, „wyjściu” z trudnych sytuacji życiowych, radzeniu sobie ze stresem i stanami depresyjnymi! Stosowane przeze mnie metody nazwałem coachingiem zdrowotnym, który może być skutecznym wsparciem medycyny tradycyjnej w ciężkich przypadkach chorobowych! Moją pasją jest wspieranie osób w przejściu od marzeń, poprzez cel i plan, aż do konkretnych rezultatów. Twoja wygoda jest dla mnie ważna, dlatego aby odległość nie miała znaczenia, oferuję również sesje prowadzone przez skype i telefon. Według mnie, rolą coacha jest uczestniczenie w procesie pracy z człowiekiem w taki sposób, aby odkrywał on pełnię swych możliwości, ale zawsze w zgodzie z samym sobą. Jeżeli chcesz od życia „czegoś więcej” i jesteś gotowy by podjąć działanie, skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować spotkanie(prowadzę coaching indywidualny lub grupowy)! PS. Chińskie przysłowie mówi: „Najlepszy moment na posadzenie drzewa był 20 lat temu. Drugi najlepszy jest dzisiaj.” Jeżeli chcesz zmienić swoje życie, nie odkładaj zmiany na później! Teraz jest najlepszy czas, aby postawić pierwszy krok w lepsze jutro.
Kontakt
E-mail: coach@krzysztofmatosek.pl
Skype: coach_KM
Tel: +48 516 42 80 70
www.krzysztofmatosek.pl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo cenię sobie pracę z Krzysztofem. Zawsze profesjonalne podejście; elastyczne, dopasowane do potrzeb danej chwili metody; brak schematów i ogromne doświadczenie zawodowe oraz życiowe powodują, że coaching naprawdę działa i przynosi wymierne oraz porządane przeze mnie efekty. Zdecydowanie polecam.
13 listopada 2022 Marcin - Specjalista IT
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście, pomoc w realizacji celów, pełne zaangażowanie, punktualność oraz efektywność sesji to tylko kilka z powodów dla których warto wybrać właśnie tą osobę do współpracy. Serdecznie polecam.
23 października 2022 Anna - Fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek człowiek przepełniony pasją i wkładający całe serce do tego co robi. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, bez założonego wcześniej schematu. Zaraża inne osoby pozytywną energią co przekłada się na działanie. Świetny Coach i Mentor, posiadający olbrzymią wiedzę z zakresu Coachingu. Polecam współpracę w obszarze samo rozwoju.
12 sierpnia 2022 Anna - Trener biznesu
Bardzo dobry coach
K. J. Matosek to bardzo doświadczony i utalentowany coach. Ma charyzmę, jest dobrym przewodnikiem w poszukiwaniu siebie. Prowadzi proces coachingowy bardzo profesjonalnie. Zadaje precyzyjne i trafne pytania prowadzące klienta do pełni rozwoju własnego potencjału i możliwości. Sesje z Krzysztofem są godne polecenie jako kierunkowskazy na drodze do zmian w wielu płaszczyznach życia.
23 lipca 2022 Dorota - Psycholog/ terapeuta
Bardzo dobry coach
Świetny coach, fantastyczny, miły, pogodnie nastawiony, który konsekwentnie, krok po kroku pomaga w odkrywaniu i poznawaniu własnego ja. Jego niezwykłe podejście, pełne wiary w człowieka pozwala na diagnozę samego siebie oraz sięganie po to co było daleko poza naszym zasięgiem. Bardzo duża dawka wzmocnienia, mnóstwo nowej wiedzy i emocji, które finalnie dają nadspodziewany efekt końcowy. Sesje z Krzysztofem ? Gorąco polecam.
24 luty 2022 Rafał - Menager
Bardzo dobry coach
Witam Cię Krzysztofie. Spotkałam Cię na smutnej mojej ścieżce życia wtedy, gdy potrzebowałam pomocy. Nie twierdzę, że wszystko nagle się zmieniło.. Jednakże spotkania z Tobą pokazały mi, jak mam realizować swoje pomysły na życie, aby poczuć się spełniona. Spotkania z Tobą dawały mi dużo radości, gdyż jesteś osobą bardzo pozytywną i zarażać tym innych. Lubiłam te spotkania także z tego powodu, że masz ogrom wiadomości, które mnie interesują. Jedyne co żałuję to tego, że było za mało spotkań. Kurs był zbyt krótko, abym mogła je wszystkie przyswoić. Dałeś mi ich tylko namiastkę, ale i tak jestem Ci wdzięczna. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i bedzie mi dane zgłębić i przyswoić jeszcze wiecej twojej wiedzy. Ps. Przepraszam, że zwracam się do Ciebie bezpośrednio, ale rzadko spotyka się takie pozytywne osoby i pisząc to miałam wrażenie, że jestem na twoim kursie. Pozdrawiam Cię serdecznie. Halszka Opfer .
4 kwietnia 2021 Halszka - Pisarka
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek Jest pełnym pasji w swojej dziedzinie coachem, Który podchodzi indywidualnie do każdego człowieka, swoim pozytywnym nastawieniem i rozmową potrafi dotrzeć do odbiorcy w taki sposób aby, wyciągnął on wnioski ze swojego dotychczasowego życia i zaczął działać tak aby odmienić je na wartościowy cel, pomaga budować pewność siebie poprzez zadawanie pytań, Polecam Krzysztofa Każdemu kto chciałby odmienić swoje życie na lepsze.
22 października 2020 Mariusz.P - Student
Bardzo dobry coach
Na Krzysztofa Matoska trafiłem podczas brania udziału w projekcie Unijnym aktywizującym osoby niepełnosprawne. Sesje z nim były czymś szczególnym i wyjątkowym ponieważ to on zmienił moje podejście do świata, nauczył mnie samoanalizy oraz zaraził swoim optymizmem. Krzysztof jest świetnym coachem pełnym pasji. Gorąco polecam sesje z nim.
5 stycznia 2020 Paweł - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Na mojej nędznej drodze do przyszłości trafiłam na Pana Krzysztofa który dosłownie moje życie.To co kiedyś było dla mnie nieosiągalne, nierealne i niewiarygodnie trudne do pokonania teraz jest dla mnie motorem do osiągania coraz wyższych celów. W trudnych chwilach przypominam sobie słowa Pana Krzysztofa pojawia się nagle uśmiech na twarzy i od razu łatwiej sobie poradzić z realizacją celów życiowych Polecam baaardzo serdecznie :)
23 września 2018 Selena - Wizażysta
Bardzo dobry coach
Pan Krzysztof jest osobą bardzo sympatyczną, ciepłą w kontaktach z ludźmi. Jest profesjonalistą, ma ogromną wiedzę, a jego postawa wobec świata i ludzi i to w jaki sposób się wypowiada, jest wizytówką tego,co sam przekazuje podczas sesji. Jego sesje są ciekawe, aż naszpikowane informacjami i instrukcjami i licznymi konfrontacjami ze samym sobą. Sesje spełniły moje oczekiwania. Polecam.
7 czerwca 2018 Alicja - weterynarz
Bardzo dobry coach
Krzysztof jest osobą zaangażowaną, pełną pasji, która z łatwością potrafi zbudować szczerą relację podczas swoich sesji. Przebyte sesje pozwoliły mi spojrzeć szerzej na własną karierę zawodową, wyznaczyć cel oraz sposoby jego realizacji oraz wzmocnić swoje kompetencje miękkie. Cieszę się, że miałem okazję poznać tak wyjątkową osobę w swoim życiu, która pomogła mi odnaleźć życiową drogę. Szczerze polecam zajęcia z Krzysztofem :)
31 grudnia 2017 Maciej - specjalista sprzedaży
Bardzo dobry coach
Szukałem dobrego coacha, zależało mi żeby był z Gdańska, ze względu na dostępność. Zadzwoniłem i umówiłem się na sesję. Po pierwszej sesji umówiłem się na kolejną. Byłem w sytuacji w której rzuciłem pracę w korporacji bo czułem się wypalony i miałem zwyczajnie dość. Zależało mi też na tym aby samemu prowadzić działalność. Zmagałem się z poczuciem winy i tym że zbyt pochopnie postąpiłem. Podczas sesji zwiększyła się moja świadomość, odkryłem swoje słabe i mocne strony. Skonfrontowałem się z samym sobą, zwiększyła się moja pewność siebie, odnalazłem kierunek w którym mam podążać, co „dziwne” dla mnie był inny niż do tej pory podążałem, ale był spójny ze mną. Krzysztof jest człowiekiem o dużej empatii, doświadczonym w branży coachingowej. Jest też człowiekiem dojrzałym, ustabilizowanym rodzinnie i posiada doświadczenie menedżerskie, przez co coaching dla młodego człowieka jest niezwykle wartościowy. Szczerze polecam pracę z Krzysztofem.
28 grudnia 2017 Damian - Manager
Bardzo dobry coach
Spotykałam się z Krzysztofem przez pewien czas, miałam sesje regularnie co tydzień. Znalazła się w sytuacji w której zbliżałam się do przejścia na emeryturę, z czy nie mogłam sobie poradzić. Dzięki rozmowom i pracą z P. Krzysztofem okazało się, że to może być dla mnie najpiękniejszy okres mojego życia. Dzięki Panu Krzysztofowi zaczęłam realizować swoje marzenia, które do tej pory uważałam za niemożliwe. Przez te wszystkie lata pełniąc funkcje menadżerskie aż do dziś, nikt nie uświadomił mnie że jest możliwe budowanie własnego szczęścia we własnym życiu. Serdecznie polecam prace z coachem , mogę zapewnić, ze jest to człowiek o dużej empatii i pełnego zrozumienia. Naprawdę człowiek z klasą. POLECAM !!!!!!! :)
20 stycznia 2017 Monika - dyrektor finansowy
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i człowiek. Praca na poziomie przekraczającym oczekiwania oraz duża elastyczność. Dopasowanie do odbiorcy i aktualnych jego potrzeb. Pan Krzysztof otwiera oczy na elementy niewidoczne dla zabieganego korpo:). Zakończyłam jeden blok współpracy i już planuję kolejny. Polecam!
19 września 2016 Ania - manager
Bardzo dobry coach
Obecnie kontynuje swoja zawodowa karier w krajach Afryki na poziomie menadzerskim. Podjalem decyzje powrotu do sesji z panem Krzysztofem po dwoch latach przerwy aby zasiegnac jego profesjalnej opini na temat rozwiazywania i analizowania multikulturowych konfliktow wewnatrz korporacyjnego srodowiska. Ostatnie sesje zakonczylem w tym miesiacu i chcialbym podziekowac panu Krzysztofowi za profesjonalne i owocne przeprowadzenie sesji . Polacam jego uslugi i dziekuje za bezproblemowe ustalania godzin jak i dni sesji nawet jezeli czasami godziny sie nie pokrywaly -UTC/GMT +2 Janusz .
22 kwietnia 2016 Janusz - PTP Team Lead
Bardzo dobry coach
Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zweryfikować własne wyobrażenie o sobie. Spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, nabrać pewnego dystansu i odzyskać pewność siebie. Warto było. Współpraca z Krzysztofem była przyjemnością.
31 marca 2016 Grzegorz - Członek Zarządu
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Krzysztofem. Moim zdaniem jest on Coachem Profesjonalnym, posiadający wybitne cechy. Praca z Krzysztofem jest czymś wyjątkowym w wyjątkowej atmosferze. Otworzyłam oczy na różne aspekty mojego życia zawodowego, jak i prywatnego za co dziękuję. Polecam !!!
13 marca 2016 Anna - Dyrektor ds produkcji
Bardzo dobry coach
Cieszę się że trafiłam na pana Krzysztofa . Po z każdej sesji jestem pewniejsza siebie i mam więcej siły na zmiany . Wiadomo że nie wszystko przychodzi od razu ale warto dać sobie szansę i zacząć pracę nad sobą właśnie u pana Krzysztofa .Polecam .
22 luty 2016 Pati - menadżer
Bardzo dobry coach
Przyszedłem do Krzysztofa, ponieważ miałem niemałe problemy ze studiami. Brakowało mi motywacji. Rozmowy z Krzysztofem skutecznie mnie podbudowały i zawdzięczam mu znaczny postęp w rozwoju osobistym. Serdecznie polecam!
19 luty 2016 Patryk - student Budownictwa
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Krzysztofa jako osobistego motywatora. Niesamowicie odkrywa w człowieku istotę problemu, która staje się banalna i prosta do przeskoczenia. Zwraca uwagę na rzeczy, które zazwyczaj umykają uwadze, a są bardzo istotne. Krzysztof jest wspaniałą osobą, która przede wszystkim słucha, a jednocześnie ukierunkowuje w odkrywaniu rozwiązania, czyli zrozumieniu samego siebie. Dzięki jego wsparciu podjąłem życiowe decyzje i wiem, że to są moje najlepsze decyzje. Byłem sceptyczny, ale efekty przekonały mnie do współpracy. Polecam sesje z Krzysztofem!
18 stycznia 2016 Marcin - Lotnictwo
Bardzo dobry coach
Los na mojej drodze postawił Krzysztofa..i całe szczęście! Jego życzliwość i ogromna empatia pozwoliły mi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jego wieloletnie doświadczenie odkryły we mnie nowe możliwości i obudziły zapał do nowych działań.Polecam go każdemu z czystym sumieniem. Dopiero gdy go pozna zrozumie słowa BARDZO DOBRY COACH Zyczę każdemu wspaniałej podróży w lepszą przyszłość z Krzysztofem !
21 października 2015 Joanna - przesiębiorca
Bardzo dobry coach
Spotykałem się z Krzysztofem regularnie przez kilka miesięcy i mogę go zdecydowanie polecić. Zaimponował mi wiedzą (praktyczną !) na temat zasad funkcjonowania umysłu i pokazał, jak niezwykle duży wpływ można mieć na własne życie. Nauczył mnie zarówno, jak zmienić swoje ogólne podejście na bardziej aktywne, jak i kliku konkretnych technik na radzenie sobie z trudnymi lub skomplikowanymi sytuacjami. Jestem przekonany, że dzięki coachingowi z Krzysztofem dużo sprawniej rozpocząłem własną działalność gospodarczą. Krzysztof jest również niezwykle miłą osobą, dzięki czemu praca nad rozwojem osobistym staje się nie tylko pożyteczna, ale i bardzo przyjemna. Pozdrawiam serdecznie.
10 września 2015 Piotr - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek ,poza tym ,że jest profesjonalistą i solidnym coachem ,jest również dobrym i wspaniałym człowiekiem. Krzysztofa cechuje duża kultura osobista i wspaniała osobowość. Potrafi dopasować się do klienta i zbudować bardzo dobrą relację opierającą się na zaufaniu. Ma wieloletnie doświadczenie,którym potrafi się dzielić.Praca z Krzysztofem rozwija i inspiruje do działania.Krzysztof jest wszechstronny i odpowiednio dobiera metody pracy do sytuacji. Jest wyrozumiały i niesamowicie optymistyczny.Dzięki Krzysztofowi poznałam zasady działania własnych myśli i jaki ma to wpływ na moje życie. Pomógł mi wyjść z trudnej sytuacji życiowej i udzielił mi dużego wsparcia w poszukiwaniu własnej ścieżki życiowej. Praca z Krzysztofem jest bardzo efektywna,jest dobrą inwestycją w siebie.Polecam z całego serca.
7 czerwca 2015 Iwona - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Krzysztof - bardzo dobry coach. Bardzo szybko odnalazł przyczyny mojego problemu Udało się nam szybko wprowadzić zmiany. Sesje bardzo ciekawe, podczas których odmieniało się moje podejście do różnych tematów. Krzysztof jest człowiekiem przesympatycznym i cechuje go wysoka kultura. POLECAM
7 marca 2015 Jarek - Kierownik Operacyjny
Bardzo dobry coach
Jestem pod wielkim wrażeniem sesji coachingowych. Profesjonalne indywidualne podejście, duża empatia. Krzysztof szybko orientuje się w temacie i natychmiastowo diagnozuje w czym tkwi problem. Coaching bardzo mocny, czuć i widać, że na najwyższym poziomię. Coach przez duże C. GORĄCO POLECAM!
18 luty 2015 Michał - Manager Regionalny
Bardzo dobry coach
Krzysztof jest profesjonalistą oraz ekspertem i jednocześnie albo przede wszystkim jest partnerem w rozwoju. Dzięki swojej wspaniałej osobowości i dopasowaniu się do klienta potrafi szybko zbudować dobrą relacje i zaufanie. Ma ogromne doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Każda sesja z nim to kolejny krok w odkrywaniu swojego potencjału. Dzięki współpracy z Krzysztofem przewartościowałem swoje obecne życie oraz uchwyciłem balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Polecam współpracę w 100%. Zarówno osobiście jak i zdalnie via skype.
13 listopada 2014 Bogdan - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Praca z Krzysztofem była bardzo owocna, indywidualna a szczegulnie pomocne były przykłady praktyczne. Bardzo profesionalne podejscie do zajęć. Gorąco polecam!
25 października 2014 Michal - Manager regionalny
Bardzo dobry coach
Sesje z Krzysztofem pozwoliły mi się mocno zmienić w kierunku który sam na początku nie znałem ale odkryłem że jest to moja droga rozwoju. Program sesji był dopasowywany do moich osobistych potrzeb. Praca z Krzysztofem jest szalenie inspirująca i mocno rozwijająca. Bardzo polecam!!!!
23 października 2014 Tomasz - Dyrektor Techniczny
Bardzo dobry coach
Najtrudniej w życiu, kiedy zaczyna dziać się źle, jest wg mnie spojrzeć na nie z boku tzn. z innej perspektywy niż dotychczas stosowana. Praca z Krzysztofem ułatwiła mi to, przez co łatwiej dostrzec mi, że pojawiające się przeszkody są jak wyzwania, a wyzwania to nic innego jak szanse. Polecam współpracę z nim!
22 lipca 2014 Darek - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Praca z Krzysztofem jest ważnym elementem w moim rozwoju. Sesje ukazały mi nową perspektywę mojego życia i osoby. Krzysztof jest rzetelny i profesjonalny, starannie dobiera metody pacy w zależności od tematu, który chcemy poruszyć. Jest przy tym osobą ciepłą, wyrozumiałą i optymistycznie nastawioną do świata i ludzi. Z sesji na sesję widziałam swoje coraz większe postępy w każdej sferze życiowej, które trwają do dziś. Polecam :)
25 czerwca 2014 Anna - Studentka
Bardzo dobry coach
Spotkania z Krzysztofem spełniły moje oczekiwania. Pozwoliły spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Uświadomiłem sobie, które obszary są moimi zasobami a co mogę zmienić aby osiągnąć cele. Praca z Krzysztofem była ciekawym doświadczeniem.
19 czerwca 2014 Andrzej - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Krzysztofem- pozwoliły mi w nowy sposób spojrzeć na moje życie i otworzyć się na przyszłość jaka jest przede mną, a nie wciąż rozdrapywać rany przeszłości. Spokój, serdeczność, otwartość i dobroć powodują, że tworzy On atmosferę pracy pełną zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Polecam każdemu, kto stoi w martwym punkcie swojego życia ;-)
6 maja 2014 Anetta - Informatyk
Bardzo dobry coach
Praca z Krzysztofem to czysta przyjemność. Jego wiedza, doświadczenie oraz umiejętności w doborze metody pracy pozwalają trafnie dotrzeć do sedna problemu i pomóc w jego rozwiązaniu. To niesamowite jak parę umiejętnych pytań z Jego strony potrafi rzucić nowe światło na sprawę i zmienić zupełnie podejście. Podczas sesji odkryłem pewne aspekty własnego JA na nowo i przynosi to coraz to większe efekty w codziennym funkcjonowaniu. Sesje warte polecenia!
30 kwietnia 2014 Marcin - Student
Bardzo dobry coach
W konfrontacji z wyzwaniami liczy się pewność obranej drogi i narzędzi realizacji celów. Bywa, że nasza własna perspektywa nie wystarcza. Praca z Krzysztofem pozwala widzieć szerzej, analizować i diagnozować trafniej. Niezależnie jednak od roli, którą wyznacza nam tu i teraz liczy się nasz system wartości. Takie podejście Krzysztofa do życia sprawia, że wyniki pracy nie odnoszą się wyłącznie do konkretnych sytuacji, wyniki pracy odnoszą się do nas samych, a przez to są ponadczasowe i długoterminowe. Krzysztof sprawia, że opada kurz emocji i pozorów, a my nie tracąc czasu bardziej świadomi optymistycznie stawiamy kolejne kroki. Z podziękowaniami, Halina
1 kwietnia 2014 Halina - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach !. Pan Krzysztof jest osobą z dużym doświadczeniem co widać i słychać w czasie sesji. Jest profesjonalistą i solidnym coachem, który rzetelnie i z należytą starannością oraz etyką przeprowadza sesje. Wszystko zależy od nas - uczestników czy idziemy na sesje z oczekiwaniami czy bez oczekiwań. Coach nie spełnia oczekiwań tylko pomaga w wyznaczeniu dróg i kierunków. Gorąco polecam
23 marca 2014 Joasia - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Sesje z Krzysztofem pozwoliły mi rozwiązać kilka problemów życiowych. W czasie sesji pomógł mi spojrzeć z innej strony na pewne aspekty życia, co spowodowało przewartościowanie mojego postępowania dotychczas i zmianę w sposobie myślenia. Dzięki temu łatwiej i szybciej podejmuję decyzje po wcześniejszej analizie, jestem bardziej otwarta w stosunku do innych.
13 marca 2014 Bożena - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Krzysztof jest coachem przez duże C. Sesje z nim przebiegają profesjonalnie. Dba nie tylko o szczegóły merytoryczne, ale również potrafi stworzyć atmosferę sprzyjającą pracy nad sobą. W subtelny sposób zachęca do szczerości wobec siebie, a przez to do podjęcia działań prowadzących do realizacji celu. Osobowość Krzysztofa, znajomość dzieła przyczyniły się do poszerzenia mojego pola świadomości. Sesje z Krzysztofem to dobra inwestycja. Polecam Jego osobę jeżeli szukasz coacha, który patrzy na człowieka holistycznie.
4 marca 2014 Ewa - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam, praca z Panem Krzysztofem jest bardzo odkrywcza. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie :) Pan Krzysztof jest bardzo otwarty i daje poczucie bezpieczeństwa. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 luty 2014 Edyta - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Braliśmy udział w coachingu dla rodziców u Pana Krzysztofa. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Krzysztof pomógł nam zrozumieć przyczyny problemów w relacji z naszym dzieckiem, ukierunkował nas na działania, które uzdrowiły zarówno nasze wzajemne relacje, jak i relacje z dzieckiem. Jesteśmy teraz bardziej świadomymi a przede wszystkim bardziej szczęśliwymi rodzicami. I mamy nadzieję - nasze dziecko jest również szczęśliwszym dzieckiem:-) Bardzo dziękujemy!
14 grudnia 2013 Marta - księgowa
Bardzo dobry coach
Dzięki niemu dowiedziałem się dużo o relacjach z innymi ludźmi, głównie, dlaczego z jednymi prawie wszystko samo wychodzi, a z innymi za Chiny prawie nic. To było ważne w kontaktach zawodowych i rodzinnych. Dziękuje i licze na więcej :) Serdecznie Polecam!
15 listopada 2013 Oskar - Manager regionu
Bardzo dobry coach
Polecam Krzysztofa jako coacha. Sesje efektywne, konkretne, niesamowite jak to działa! Krzysztof jest osobą otwartą, kompetentną, prowokującą do zmiany zachowań i nawyków. Praca moich menadżerów nabrała zaskakujących rezultatów. Jeszcze raz polecam!
11 października 2013 Radosław - Dyrektor ds Handlowych
Bardzo dobry coach
Do poprzedniego wpisu, pomyliłem zaznaczenie , BARDZO DOBRY COACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam Panie Krzysztofie.!!!! Z wielką przyjemnością polecam Krzysztofa jako coacha każdemu, kto chce osiągnąć swoje cele w życiu osobistym jak i zawodowym.Polecam!!!!!!
24 września 2013 Szymek - student
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach!! Praca z Krzysztofem to wyzwanie z pozytywnymi efektami. Po kilku sesjach odniosłem sukces - to czego oczekiwałem! Krzysztof jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wspaniały człowiek, z ogromną wiedzą fachową i nie tylko. Polecam w 100%!!!! Dziękuję za wszystko!!! Szymon - student
24 września 2013 Szymon - student
Bardzo dobry coach
Krzysztof is not your average life coach. I would call it heart-centered, business-minded, intuitive, and growth inducing coaching. He has a remarkable gift. He creates a safe, open, and warm environment to share whatever came up. A lot came up around my relationships, some childhood events, my profession, and my dreams. He helped weave these seemingly separate parts of my life into a whole which wasn't clear to me at first. This is how life is, and he illuminates it so well. After the sessions with Krzysztof I started to understand that you must be ready for changes in your life ! If you wanna change your life change yourself!
26 sierpnia 2013 Janusz - Accountant
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Panem Krzysztofem przez 3 miesiące i nasze spotkania okazały się bardzo owocne i pomogły mi w ciężkich chwilach. Dzięki niemu odzyskałem wiarę w siebie, a moje cele życiowe stały się realne i osiągalne. Pan Krzysztof pokazał mi drogę do efektywnego realizowania swoich założeń. Polecam!
26 maja 2013 Sławek - student
Bardzo dobry coach
Profesjonalny coach,posiadający wybitne cechy osobowościowe.Praca z Krzysztofem jest czymś nie do opisania,ale z czym pragnę się podzielić. Podczas sesji odkryłam w sobie takie rzeczy,które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć siebie.Otworzyłam oczy na różne aspekty mojego życia zawodowego,jak i prywatnego.Rozwój świadomości i praca nad sobą podniosły jakość mojego życia. Polecam pracę z Krzysztofem wszystkim,którzy uważają,ze nic nie da się zrobić,ponieważ świat już taki jest.
19 kwietnia 2013 Agnieszka - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Do skorzystania z pomocy trenera namowili mnie przyjaciele. Z poczatku bylam bardzo sceptyczna wobec sesji na odleglosc (przez Skype), ale pozytywne podejscie Pana Krzysztofa, energia i profesjonalizm szybko przekonaly mnie, ze moje obawy byly bezpodstawne. Okazal sie bardzo pomocny, metodyczny, wyrozumialy i cierpliwy. Rzetelny w swojej pracy, zaangazowany oraz bardzo komunikatywny z wysoka kultura osobista. Juz po kilku sesjach, w ktorych zdefiniowalismy cele i zaczelismy na nimi pracowac poczulam sie lepiej ze swoim zyciem. Pomagam mi odnalezc pewnosc siebie w chwilach gdy sama spisalam sie na straty. Tacy ludzie jak Pan Krzysztof sa potrzebni. Polecam wszystkim! Najlepszy trener pod sloncem :)
25 marca 2013 Kamila - student
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek jest ekspertem w swojej dziedzinie, o ogromnym doświadczeniu w zakresie coachingu. Jest osobą empatyczną, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty interpersonalne, a także świetnie dostosowującą się do potrzeb i wymagań Klienta. Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę czego miałem zaszczyt doświadczyć podczas indywidualnych sesji z Krzysztofem. POLECAM!!!
29 stycznia 2013 Grzegorz - Technik elektronik
Bardzo dobry coach
Bardzo wysoko oceniam kompetencje Pana Krzysztofa i jego poziom zaangażowania. Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, dzięki czemu podczas sesji czułam się bardzo dobrze i rozumiana.Dzięki tym umiejętnościom i wiedzy w istotny sposób pomógł mi w skonkretyzowaniu planów życiowych, a także w wytworzeniu pozytywnego nastawienia do działania :) W 100 %-ach polecam!! Dziękuję za wszystko!!!!!
17 stycznia 2013 Janeczka - księgowa
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek reprezentuje swoją osobą pełen profesjonalizm, wysoki poziom kompetencji. Na szczególne moje uznanie zasługuje tworzenie miłej, przyjaznej atmosfery. Jestem przekonany, że każdy będzie usatysfakcjonowany zarówno umiejętnościami zawodowymi jak i efektami prowadzonego coachingu.
3 stycznia 2013 Zbyszek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek, poza tym że jest wspaniałym człowiekiem, jest również świetnie przygotowanym merytorycznie i praktycznie profesjonalistą, o czym przekonuję się na każdym spotkaniu. Poza tym jest punktualny, cierpliwy i zaangażowanym w soją pracę, która de facto jest zarazem jego pasją. Z czystym sumieniem polecam :-)
4 grudnia 2012 Krzysztof - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Krzysztof Matosek jest pełnym pasji i zaangażowania optymistą. Jest profesjonalistą i solidnym coachem, który rzetelnie i z należytą starannością oraz etyką przeprowadza sesje. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Z wielką przyjemnością polecam Krzysztofa jako coacha każdemu, kto chce osiągnąć swoje cele w życiu osobistym jak i zawodowym.
26 listopada 2012 Agnieszka - Informatyk
Bardzo dobry coach
Do Krzysztofa Matoska na regularne sesje chodzę już 3 miesiące i muszę przyznać, że są one bardzo owocne. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy i bardzo konkretny. Krzysztof w jasny sposób, bez zbędnego komplikowania przekazuje wiedzę i doświadczenie, które pomaga mi w życiu codziennym i w pracy zawodowej. Dzięki niemu poznałem tajniki technik negocjacji, mowy ciała, zasad oddziaływania na siebie samego i na otoczenie oraz wielu innych ciekawych i pożytecznych zagadnień. Krzysztof jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, punktualny, uczciwy i rzetelny. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować zajęcia z nim każdemu, komu zależy na osobistym rozwoju.
19 listopada 2012 Łukasz - administrator biurowy
Bardzo dobry coach
Krzysztof jest bardzo dobrym coachem, słucha i pyta. Dostosowuje metody pracy zarówno do poruszanego problemu jak i do oczekiwań jakie stawiałam przed sobą. Sesje z Krzysztofem są mocne, spełniły moje oczekiwania, a co najważniejsze zainspirowały mnie do trafnych decyzji. To, do czego doszłam podczas sesji wszystko zrealizowałam. Zaplanowaliśmy 8 sesji a zakończyliśmy na piątej:-) Gorąco polecam!
15 listopada 2012 Anna - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj