Krzysztof Tokarski

Popularność: 2126
Bardzo dobry coach (2)
Specjalizuję się w coachingu managerskim i coachingu kariery. Co zyskasz w kontakcie ze mną? - doświadczenie HR managera, psychologa i kreatora kariery - przygotowanie do zmiany pracy - przygotowanie do polepszenia warunków pracy - wspólna analiza trudności, jakie spotykają Cię w pracy - zbudowanie obszarów działań i scenariuszy w oparciu o Twoje kompetencje: te o których wiesz i ukryte. Jako psycholog, dysponuję dużą ilością skutecznych narzędzi, którymi potrafię pomóc. Dbam o Twoje relacje z otoczeniem i poczucie satysfakcji z przebytych spotkań. Proponuję skuteczne i opłacalne rozwiązania w następujących dziedzinach: - stres, mobbing, wykorzystywanie w pracy - oszczędny i wydajny system motywacyjny - HR i zarządzanie zasobami ludzkimi - trafna i skuteczna rekrutacja i selekcja - praca nad charyzmatycznym wizerunkiem klienta - trening trenerów - trening coachingu - zarządzanie strategiczne w Twoim przedsiębiorstwie - doradztwo zawodowe i personalne - techniki sprzedaży - w szczególności cross-selling i up-selling - manipulacja i antymanipulacja w biznesie - asertywność - budowanie długotrwałych relacji z klientem - wykorzystanie social media w marketingu Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszam na moją stronę. Stawka godzinowa jest uzależniona od miejsca spotkania.
Kontakt
telefonicznie: 505 056 269
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Po kilku miesiącach wspoplracy powiem jedno: Dzięki Krzysztofowi znalazłem nową pracę, zarabiam dwukrotnie więcej a nowa praca nie wypala i nie niszczy jak poprzednia. Uwierzyłem po prostu w siebie, a z Krzysztofem wspólnie opracowalismy plan działań, abym mógł coś zmienić na plus. Pomogł też innym moim znajomym!
14 października 2014 Supernadzorca - project manager
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm w tym co robi , elastyczność i umiejętność słuchania drugiego człowieka , chętnie niesie pomoc i czerpie z tego satysfakcję , radosny i skuteczny w działaniach które mają przełożenie na sukces ...
21 sierpnia 2012 Krzysztof - handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj