Lidia Kućmierz

Popularność: 704
Bardzo dobry coach (10)
Czy myślałeś kiedyś jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś miał/a osobistego trenera szczęścia? Pewno nie myślałeś/ nie myślałaś, bo nie wiedziałaś/wiedziałeś, że taki ktoś istnieje. Ja też kiedyś nie wiedziałam. Nie wiedziałam, że aż tak bardzo mogę zmienić moje życie. Od kilkunastu lat pomagam też innym zmienić życie na lepsze, sensowniejsze, przyjemniejsze, szczęśliwsze. Pomagam ludziom przeżyć życie na ich warunkach, w ich tempie (zawrotnym lub spokojnym). Wszystko opiera się o wyniki badań psychologii pozytywnej. Profesor Martin Seligman rozpoczął przyglądanie się temu co wpływa na naszą szczęśliwość i dlaczego w ograniczonym stopniu są to pieniądze i zdrowie. Badania psychologii pozytywnej wskazują na konkretne postawy i działania, które sprawiają, że każdy może podnieść swój poziom szczęśliwości. Każdy może, nie każdy to zrobi, bo nie jest to proste. I tak jak każdy może nauczyć się dobrze pływać, to oczywiście z trenerem nauczy się szybciej i bardziej efektywnie, tak właśnie mój kurs sprawi, że zaczniesz dostrzegasz w swoim życiu wszystkie możliwości i cieszyć się z życia. Moja definicja szczęścia: Delektować się życiem zgodnym ze swoimi wartościami. Poniżej możesz przeczytać opinię niektórych kursantów, którzy chcieli być szczęśliwi i trenowali ze mną. Jestem dumna, że zmienili tak wiele i patrzą na siebie, swoje życie i to co się wydarza innymi oczami. Jeśli nie masz przekonania do coachów, to świetnie Cię rozumiem. Nie jest łatwo zaufać, że spotkania z coachem (ja jestem bardziej trenerką ;)) przyniosą efekty. Jestem praktykiem i przekazuję to, co sama przetestowałam na sobie, bo choć każdy jest inny, to nasz zasady dotyczące naszego umysłu, uczuć, są bardzo podobne. Wciąż trenuje szczęście w swoim życiu zawodowym i prywatnym i zapewniam Cię, że kurs ze mną sprawi, że osiągniesz wyższe poczucie szczęścia. Indywidualny kurs, dopasowany do Twoich potrzeb jest możliwy telefonicznie lub przez inne komunikatory (np. messenger). Treningi odbywają się raz w tygodniu w dogodnym dla Ciebie i mnie terminie. Od kilku lat prowadzę również kursy grupowe (kameralne grupy), które zawsze cechują się 90% praktyką przy 10% teorii. Kursanci magą też korzystać z materiałów, które zamieszczam dla nich na specjalnej kursowej stronie. Wspieram pedagogów, terapeutów, psychologów, coachów.
Kontakt
Jeśli chciałabyś/ chciałbyś sprawdzić "ile szczęścia jesteś w stanie znieść" to zapraszam do kontaktu mailowego lub smsowego. mail: lidiakucmierz@gmail.com tel.+48507189933
Cena
210zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
konkretne umiejętności
trenerka nawyków szczęścia, terapeutka akceptacji i zaangażowania (ACT), specjalistka od pracy z przekonaniami
Certyfikaty
1. Kurs psychologii pozytywnej (The University of North Carolina at Chapel Hill, prowadzony przez prof. Barbara Fredrickson)
2. Positive Psychiatry and Mental Health (The University of Sydney)
3. Acceptance and Commitement Therapy Course (Elmira Strange) 4. Terapia ACT (Studia podyplomowe na Wyższa Szkoła Humanitas) 5. Kurs komunikacji metodą Gordona (Violetta Kruczkowska) 6. Warsztaty skutecznej komunikacji (Mateusz Borowiec)

Opinie

Bardzo dobry coach
Lidia to bardzo zaangażowana terapeutka i coach. Cieszę się, że do niej trafiłam. Dzięki naszym spotkaniom nauczyłam się lepiej odpoczywać, mniej martwić o to na co nie mam wpływu, poczuć się szczęśliwa taka jaka jestem. Lidia potrafi słuchać i wczuć się w Twoje problemy, a równocześnie obiektywnie o nich mówić jak niewielu trenerów .
6 października 2023 Ania - Właścicielka Firmy
Bardzo dobry coach
Spotkania z Lidią trwające kilka miesięcy umocniły moje dobre cechy i pozwoliły popracować nad słabszymi. Stosowała różne metody, czasem było miło, czasem trochę trudniej, ale to wszytko prowadziło do poprawy jakości mojego życia. Nie byłam nieszczęśliwa gdy do niej przyszłam! Ale wyszłam.... dużo bardziej uważna na szczęście, które mnie otacza. Często po tych rozmowach czułam się wręcz uskrzydlona! Co więcej, czułam potrzebę mówienia ludziom, że spotykam się z coachem i że to był mój najlepszy pomysł.
27 luty 2023 Anna - nauczyciel - marzyciel
Bardzo dobry coach
Seria spotkań w ramach treningów indywidualnych pomogła dobrze usystematyzować swoje życie, przede wszystkim pod kątem celów, które sobie wyznaczyłem. Spotkania zmotywowały mnie też do pracy nad codziennymi nawykami, w tym praktyki wdzięczności i medytacji. Nasze zajęcia uświadomiły mi, jak bardzo jesteśmy w mocy kontrolować nasze życie.
6 maja 2022 Paweł - Prawnik
Bardzo dobry coach
Po zakończeniu kursu z Psychologii pozytywnej mogę stwierdzić, że warto wejść w relację z Lidią! Poznanie technik psychologii pozytywnej, to okazja na wpuszczenie szczęścia do codzienności. Lidia ma niesamowitą umiejętność odkrywania fragmentami małych szczęśliwości, żebyśmy w pewnym momencie otworzyli szeroko oczy na to, co mamy dookoła siebie.
19 stycznia 2022 Malwina - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w kursie psychologii pozytywnej dla psychologów i terapeutów prowadzonym przez Panią Lidię. Jeden z nielicznych moich kursów w pełni praktycznych. Już się nie mogę doczekać drugiego poziomu na wiosnę. Polecam każdemu który chce zmienić swoje nastawienie do siebie, świata i ludzi..
28 grudnia 2021 Paweł - Psychoterapauta
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej na temat medytacji, poznać różne techniki medytacji, nauczyć się medytacji i wprowadzić ją w swoje życie to z całego serca rekomenduję Lidię. Dzięki pracy z Lidią medytacja stała się dla mnie łatwa, prosta, przyjemna a co najważniejsze efektywna :)
17 października 2017 Urszula - Trener sprzedaży
Bardzo dobry coach
Lidia jest moim coachem od wielu lat. Spotykamy sie przede wszystkim dzieki komunikatorom internetowym, a to ze wzgledu na blisko 800 kilometrow odleglosci miedzy nami. Lidia slucha z uwaga i zadaje pytania. Zawsze JEST w tej wlasnie rozmowie i w tej jedynej chwili. Kieruje sie wiara w zasoby i mozliwosci, ktore sa we mnie.Otwiera oczy na to, co jest TERAZ i jest rzeczywiste, a nie wymyslone lub zinterpretowane. Lidia czasem prowokuje i stawia mnie przed lustrem. Nie zawsze sie zgadzamy. Za to zawsze wiem, ze wierzy we mnie i wspiera moje kroki. Akademia Szczescia tetni jej szczesciem, bo Lidia jest szczesliwa kobieta i chce sie tym dzielic z innymi. Ufam jej, bo praktykuje to, co przekazuje.
14 sierpnia 2017 Ela - kieruje Fundacja
Bardzo dobry coach
Praca nad szczęściem pod okiem Lidii to czas, który zaowocował dużymi zmianami w moim życiu: umiejętnością doceniania najdrobniejszych powodów do wdzięczności, regularną praktyką dziękowania, medytacją, świadomością jak dużo z tego co nazywamy 'problemami' to tylko myśli, nad którymi możemy pracować i które możemy podważyć. Gorąco polecam jeżeli ktoś chce zaryzykować bycie szczęśliwszym :-)
8 sierpnia 2017 Grażyna - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Zajęcia z Akademii Szczęścia zmieniły moje spojrzenie na świat i codzienność. Zaczęłam dostrzegać pozytywne strony KAŻDEJ sytuacji (co wydawało mi się niemożliwe). Coraz częściej również doceniam to co mam, prawie wypleniłam porównywanie z innymi. Prowadząca zajęcia Lidia indywidualnie traktuje każdego, zawsze słucha i stara się zrozumieć człowieka. Akademię Szczęścia polecam każdemu człowiekowi na tym globie!
4 sierpnia 2017 Anna - Muzyk
Bardzo dobry coach
Spotkania z Lidią bardzo mi pomogły. Dzięki regularnej pracy, która trwa ok.1,5 roku moje nastawienie do życia zmieniło się na lepsze. Stany depresyjne pojawiają się dużo rzadziej, a nawet jak są to trwają dużo krócej i mniej intensywnie. Pamiętam o pewnych (mogłabym rzec) nawykach. Widzę ogromną zmianę i wiem, że to nie koniec poprawy.
3 sierpnia 2017 Karolina - Muzyk instrumentalista- altowiolistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Co innego jest znać drogę, a co innego iść nią
2 maja 2017
Dobrze wiadomo, że nawyki są tym co tworzy nasze życie. Ale wiedzieć to jedno, a realizować to drugie. Dobrze jest poznać jakie nawyki nam służą, ale ważniejsze jest wyrobienie nawyku. Jak to zrobić?