Łukasz Banach

Popularność: 64
Bardzo dobry coach (5)
Na drogę rozwoju osobistego wszedłem ponad dwadzieścia lat temu kiedy sam potrzebowałem wsparcia. Dzisiaj wiem, że był to czas rewolucyjny, zapoczątkował bowiem drogę ciągłego rozwoju, na której pragnienie poznawania świata, siebie i drugiego człowieka są czynnikami dominującymi. Studia o specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowie Psychiczne ukończyłem w Walii, UK na Swansea University i otrzymałem tytuł Master of Science in Clinical Psychology. Kolejnym etapem mojej edukacyjnej podróży był Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie gdzie otrzymałem dyplom Coacha. Od kilku lat pracuje z ludźmi wspierając ich w drodze do osiągnięcia życiowego lub zawodowego sukcesu. W tej pracy odkryłem swoją życiową misję, przez realizowanie której spełniam swoje marzenia. Pracuję zarówno z klientem indywidualnym jak i grupami. W centrum mojej pracy jest terapia psychologiczna oraz coaching, którego zakres rozciąga się od life coachingu po coaching kariery. Jestem w trakcie certyfikacji terapeutycznej w nurcie SFT - Solution Focused Therapy. Każdy klient jest dla mnie zawodowym wyzwaniem pełnym uważności i inspiracji. Zapraszam do zmiany!
Kontakt
Zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.
tel. 882 859 990
email: lukasz@beu.edu.pl
Cena
180zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Radom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
MSc in Clinical Psychology and Mental Health - mgr Psychologi Klinicznej i Zdrowia Psychicznego
Coaching po angielsku
Prowadzę sesje również w j. angielskim

Opinie

Bardzo dobry coach
Mogę powiedzieć, że proces coachingowy z Łukaszem to była dobra inwestycja. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać sfery życia zawodowego, zdobyć większa świadomość oraz dał mi narzędzia, dzięki którym mogę dalej kształtować swoje życie. Łukasz dał się poznać jako osoba empatyczna, ciepła i godna zaufania, a przy tym bardzo profesjonalna. Zdecydowanie polecam Łukasza jako coacha!
1 sierpnia 2022 Kasia - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Łukasz jest osobą, która dba o to, by klient czuł się komfortowo podczas sesji z nim. W bardzo usystematyzowany i spokojny sposób podchodzi do wszelkich problemów i pomaga znaleźć ich rozwiązanie, co sprawia, że praca z nim idzie gładko. Serdecznie polecam!
29 lipca 2022 Amelia - studentka
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Łukaszem to możliwość lepszego poznania siebie, wglądu we własne potrzeby i wartości. Łukasz daje sporo przestrzeni, podąża za klientem jego tempem, nie przyspiesza, nie wywiera presji. Empatia, współtowarzyszenie, akceptacja i niesamowita uważność to kompetencje wyróżniające tego coacha na rynku. Sesje z Łukaszem pomogły mi zrozumieć co jest dla mnie naprawdę ważne i jakie wartości chcę szczególnie pielęgnować. Polecam każdemu z czystym sumieniem :)
29 lipca 2022 Karolina - HR Business Partner
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś się zastanawia, to serdecznie polecam sesje z Łukaszem. Widać ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i pasje w tym co robi. Zawsze potrafi wesprzeć i przekazać mnóstwo pozytywnej energii. Polecam!!
29 lipca 2022 Ania - Student
Bardzo dobry coach
Mialam okazję uczestniczyć w sesjach z Łukaszem, które bardzo cenię. Empatia, wrażliwość, ciepło, a do tego profesjonalny warsztat, przy którym czulam się zaopiekowana i bezpieczna. Łukasz jest żywym przykładem tego, do czego inspiruje. Człowiek pełen dobrej energii, optymista z ogromną wiarą w życie i ludzi, czym dosłownie zaraża, nawet jak bywa trudno. I nie chodzi tu o postawę w stylu pozytywne myślenie, tylko dobra energię, którą emanuje i którą wnosi do sesji. Polecam
29 lipca 2022 Anna - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj