Magdalena Gackowska

Popularność: 38
Bardzo dobry coach (5)
Jestem certyfikowanym coachem pewności siebie! Pracuję z osobami, które mają problem z komunikowaniem swoich potrzeb, podejmowaniem decyzji i stawianiem granic. Działają w chaosie i odkładają siebie na później. Jak przebiega nasza praca? Przyglądamy się Twojej obecnej sytuacji, temu co wiesz o sobie i temu, co pozostaje nieuświadomione. Jakie emocje kierują Twoimi decyzjami i działaniem. Co Cię wspiera, a co blokuje zaspokajanie Twoich potrzeb. Wydobywamy Twój potencjał i wzmacniamy Twoje talenty i umiejętności. Zajmujemy się Twoimi przekonaniami, nawykami i schematami, byś potrafił(a) zarządzać sobą w różnych sytuacjach. Wzmacniamy Twoją pewność siebie, asertywność, umiejętność wyznaczania granic i komunikowania własnych potrzeb. Pracujemy w atmosferze poufności, pełnego zaufania, nieograniczonej szczerości i otwartości, dobrze się przy tym bawiąc. Coaching to droga do zmiany. Zmiany to proces, podczas którego wspieram Cię i motywuję w budowaniu pewności siebie i drodze do samospełnienia. Pewny siebie człowiek jest wolny od strachu i ciągłej presji udowadniania sobie i innym, ile jest wart.
Kontakt
Zadzwoń :) kontakt telefoniczny: 502 390 562
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
studia podyplomowe
Akademia Menedżera; Akademia zaawansowanych kompetencji menedżerskich
Wykształcenie
Magister psychologii w zarządzaniu
KOMPETENCJE
Competent leader, competent speaker, mentoring, feedback, coaching
Doświadczenie zawodowe
25 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami i przedsiębiorstwem.
Certyfikacja
The AoEC Practitioner Diploma in Executive Coaching

Opinie

Bardzo dobry coach
Rozmowa z Panią Magdą pomogła mi zrobić krok w przód. Polecam każdemu, kto ma jakieś wewnętrzne blokady i brak wiary w siebie. To co wyniosłam z sesji, zostało ze mną i na co dzień czerpię z tych mądrości. Empatia, serdeczność, profesjonalizm i niezwykła pasja do tego co robi, to wyróżnia Coach Magdę :)
19 września 2022 Monika - Twórca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam, Magda potrafi słuchać, rzucić nowe światło na różne sprawy, sprawia że człowiek chce się otworzyć, budzi zaufanie, udało jej się wydobyć ze mnie to z czym borykałam się od dzieciństwa i stawić temu czoła, przede wszystkim powiedzieć o tym głośno. Bardzo się cieszę że spotkałam ją na swojej drodze. I na pewno nie raz jeszcze skorzystam
19 września 2022 Kasia - Pedagog
Bardzo dobry coach
Polecam Magdę z całego serca! Jeśli chcesz spojrzeć na swoje życie z dystansem, z nowej perspektywy lub po prostu poukładać parę rzeczy w głowie to nie znam nikogo lepszego! Magda przeprowadziła mnie przez proces bardzo profesjonalnie, elastycznie i z pełną akceptacją. Otworzyła mnie na zmiany i dodała odwagi do działania – dmuchała w skrzydła. Dzięki jej dociekliwym pytaniom oraz trafnym podsumowaniom dostrzegłam jak duży potencjał mam w sobie. Dziękuję Magda za cierpliwość i ciepło okazane mi podczas spotkań - czułam się bezpieczna, zaopiekowana i rozumiana.
17 września 2022 Dorota - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Polecam! Byłam, doświadczyłam, odkryłam… dziękuję jeszcze raz Magdalena za otwartość, celne pytania, pełną akceptację. To była przyjemność w każdym aspekcie, w dodatku z wnioskami i planem działania.
15 września 2022 Anna - Doradca
Bardzo dobry coach
Bardzo sie cieszę, że trafiłem na Panią Magdę. Merytoryka i rzetelność przygotowania do pracy jest naprawdę imponująca a dodatkowo wsparcie w pracy nad samym sobą oraz kontrola progresu jest godna zaufania. Profesjonalistka z bardzo odpowiednim podejściem.
13 września 2022 Mikołaj - Artysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj