Magdalena Gackowska

Popularność: 148
Bardzo dobry coach (8)
Pomagam kobietom zbudować poczucie własnej wartości. Zapraszam Cię na spotkanie ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami. Ten coaching jest dla Ciebie, jeśli:  zadowalasz innych, a siebie odkładasz na później  musisz stale udowadniać, ile jesteś warta  non stop za czymś gonisz: miłością, karierą, akceptacją  masz problem ze stawianiem granic i asertywnością  nie potrafisz określić swoich potrzeb  brakuje Ci równowagi w życiu  utknęłaś w związku, relacji, pracy lub po prostu, w jakimś momencie swojego życia  rozwiodłaś się lub rozstałaś z partnerem, partnerką  straciłaś pracę  czujesz, że czas zmiany i jesteś na nie gotowa  chcesz być szczęśliwa i spełniona Jestem:
Kontakt
Pierwsza sesja darmowa
Pakiet 4 sesji 850zł

kontakt: 502 390 562
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
studia podyplomowe
Akademia Menedżera * Akademia zaawansowanych kompetencji menedżerskich
Doświadczenie zawodowe
25 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami i przedsiębiorstwem jako przedsiębiorczyni, menedżerka i liderka zespołów.
KOMPETENCJE
Coaching * Mentoring *Superwizja * Feedback * Competent leader * Competent speaker
Certyfikacja
The AoEC Practitioner Diploma in Executive Coaching * Needs Based Coaching
Wykształcenie
Magister psychologii w zarządzaniu

Opinie

Bardzo dobry coach
"Nie można tak poprostu obudzić się jako motyl. Rozwój to proces " Rupi Kaur Co Mi daje praca z Magdą? Daje Mi światło na to, co ukryte gdzieś głęboko : Moje emocje skrywane przez lata, bo trzeba było sobie radzić Moje schematy, które się powtarzają i dlaczego, Moje przekonania,które Mnie blokują przed zrobieniem czegoś na co mam ochotę, Moje dziecięce marzenia, które ktoś kiedyś zagasił, Moje słabości, których nie mogłam pokazać, Moje mocne strony, z których nie mogłam być dumna... Daje Mi zrozumienie dlaczego tak jest i pozwala to odczarować... To wszystko w pełnej akceptacji, poczuciu bezpieczeństwa, wiary we Mnie, dodawaniu odwagi i ciągłemu trenowaniu wychodzenia ze strefy komfortu... Rozwój to ciężka praca ale to Ty wybierasz z kim chcesz pracować.. Ja wybieram Magdę
14 stycznia 2023 Lucyna - Odkrywca
Bardzo dobry coach
Dziękuję za proces, w trakcie nastąpiło u mnie wiele zmian (praca z kartami była dla mnie dużym odkryciem), oraz nasza ostatnia sesja gdzie całkowicie zmienił się mój punkt widzenia i dobrze mi z tym! U Magdy mogłem sobie pozwolić na pełną otwartość, czułem się bezpiecznie. Dziękuję za podejście, obecność, profesjonalizm i poczucie humoru! Polecam!
17 października 2022 Dawid - Coach
Bardzo dobry coach
Magda to wspaniała osoba i profesjonalistka. Współpraca z nią otworzyła mnie na nowe możliwości, których dotychczas nie byłam nawet w stanie sobie wyobrazić. Pokazała mi stare mechanizmy i błędne wyobrażenia, które sprawiały, że od dawna stałam w miejscu. Gorąco polecam wszystkim, którzy wiedzą, że czegoś poszukują/potrzebują, ale nie wiedzą czego.
9 października 2022 Ewa - prawniczka
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Panią Magdą pomogła mi zrobić krok w przód. Polecam każdemu, kto ma jakieś wewnętrzne blokady i brak wiary w siebie. To co wyniosłam z sesji, zostało ze mną i na co dzień czerpię z tych mądrości. Empatia, serdeczność, profesjonalizm i niezwykła pasja do tego co robi, to wyróżnia Coach Magdę :)
19 września 2022 Monika - Twórca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam, Magda potrafi słuchać, rzucić nowe światło na różne sprawy, sprawia że człowiek chce się otworzyć, budzi zaufanie, udało jej się wydobyć ze mnie to z czym borykałam się od dzieciństwa i stawić temu czoła, przede wszystkim powiedzieć o tym głośno. Bardzo się cieszę że spotkałam ją na swojej drodze. I na pewno nie raz jeszcze skorzystam
19 września 2022 Kasia - Pedagog
Bardzo dobry coach
Polecam Magdę z całego serca! Jeśli chcesz spojrzeć na swoje życie z dystansem, z nowej perspektywy lub po prostu poukładać parę rzeczy w głowie to nie znam nikogo lepszego! Magda przeprowadziła mnie przez proces bardzo profesjonalnie, elastycznie i z pełną akceptacją. Otworzyła mnie na zmiany i dodała odwagi do działania – dmuchała w skrzydła. Dzięki jej dociekliwym pytaniom oraz trafnym podsumowaniom dostrzegłam jak duży potencjał mam w sobie. Dziękuję Magda za cierpliwość i ciepło okazane mi podczas spotkań - czułam się bezpieczna, zaopiekowana i rozumiana.
17 września 2022 Dorota - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Polecam! Byłam, doświadczyłam, odkryłam… dziękuję jeszcze raz Magdalena za otwartość, celne pytania, pełną akceptację. To była przyjemność w każdym aspekcie, w dodatku z wnioskami i planem działania.
15 września 2022 Anna - Doradca
Bardzo dobry coach
Bardzo sie cieszę, że trafiłem na Panią Magdę. Merytoryka i rzetelność przygotowania do pracy jest naprawdę imponująca a dodatkowo wsparcie w pracy nad samym sobą oraz kontrola progresu jest godna zaufania. Profesjonalistka z bardzo odpowiednim podejściem.
13 września 2022 Mikołaj - Artysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj