Magdalena Wolfart-Samselska

Popularność: 949
Bardzo dobry coach (3)
Jestem certyfikowanym Coachem. Ukończyłam roczny trening Zen Coachingu oraz CoachWise Essentials™ w Warszawie. Z wyboru i z wykształcenia jestem również pedagogiem specjalnym, doradcą zawodowym i trenerką umiejętności miękkich ( komunikacja, współpraca, autoprezentacja, zarządzanie sobą w stresie). Posiadam jedenastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50 roku życia. Doświadczenie zdobyłam m.in. w projektach unijnych: „Reaktywacja 45+” , „Moje Życie- Mój Projekt” , „Przedsiębiorcza Uczelnia”, „Nowe umiejętności – nowe możliwości”, „Otwarci na Jutro” . Dotychczas przeprowadziłam ponad 1,5 tysiąca godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Obecnie współpracuję z Sensi Institute,Firmą Cognitus, Akademią Leona Koźmińskiego. Cały czas dbam o swój rozwój osobisty i zawodowy korzystając z licznych warsztatów, szkoleń i superwizji. Ukończyłam również dwuletnią psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, dzięki której uświadomiłam sobie, że najlepszą rzeczą jaka nam się w życiu przydarza to możliwość ciągłego rozwoju i pogłębiania własnej świadomości. Praca z ludźmi jest dla mnie jak odkrywanie nowych lądów. W każdym dostrzegam ukryty diament. Moich klientów wspieram w odkrywaniu ich własnego potencjału i odwagi do wyrażania siebie w pełni . Lubię ich słuchać i towarzyszyć w ich życiowej i zawodowej podróży . Klienci, z którymi pracuję to nie nazwy firm, ale Ludzie, którzy poszukują swojej drogi do celu w oparciu o autentyczność, prawdę, lekkość i miłość. Największą nagrodą jest dla mnie błysk w oku drugiego człowieka, gdy znajduje odpowiedź na swoje pytania i zaczyna odczuwać odwagę do życia w zgodzie ze sobą.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu drogą mailową: m.wolfartsamselska@wp.pl , telefoniczną: 792 140 140 lub poprzez skype: magda.wolfart
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zen Coaching
Zen Coaching to unikatowe podejście do coachingu stworzone przez Kåre Landfald. Łączy w sobie wiele nowoczesnych podejść coachingowych, a jednocześnie wplata je wiecznie aktualną mądrość życia w łatwości, w przepływie oraz w pokoju - pełne bycie tu i teraz.
Coaching to sztuka wpierania ludzi w odkrywaniu przez nich samych ich wewnętrznych zasobów i odnajdywaniu odpowiedzi na ich własne, ważne pytania. Proces ten realizowany jest głównie poprzez uważne, pełne szacunku słuchanie oraz zadawanie poruszających, odważnych, pełnych wyzwań pytań skłaniających do zatrzymania, refleksji czy odnalezienia kluczowej odpowiedzi.
Zen to umiejętność życia w pełnej obecności, świadomości, uważności, gotowości i relaksie jednocześnie, w zgodzie z naturą i samym sobą. Poznanie esencji życia i zdolność do przeżywania codzienności, chwili po chwili w połączeniu głębokimi jakościami naszego życia. Zen coaching łączy w sobie te dwa podejścia tworząc skuteczną i głęboką płaszczyznę do wewnętrznego rozwoju i pracy nad własnymi celami w życiu.
CoachWise Essentials™
CoachWise Essentials™ jest częścią programu akredytowanego w International Coach Federation na poziomie ACTP (Accredited Coach Training Program). ACTP oznacza, że program spełnia najostrzejsze reżimy kształcenia zawodowego dla coachów, a egzamin praktyczny kończący pełen program jest uznawany przez International Coach Federation. CoachWise™ to zaprojektowana na potrzeby biznesu metodyka, wspierająca osiąganie celów poprzez zrównoważone odkrywanie i wykorzystywanie zasobów osobistych i organizacyjnych. Obejmuje wiedzę dotyczącą prowadzenia indywidualnych i grupowych programów coachingowych oraz systemowego wdrażania coachingu w organizacjach poprzez integrowanie go z procesami biznesowymi.

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Magdę. Wyróżnia się otwartością serca, umiejętnością prawdziwego słuchania i towarzyszenia w odkrywaniu tego co dla mnie ważne. Jakość obecności jest nie do przecenienia. Dziękuję.
5 marca 2014 Agnieszka - lingwistka
Bardzo dobry coach
Miałam szczęście spotkać Magdę w szczególnych dla mnie momentach...dzięki warsztatom mocniej poczułam i upewniłam się w przekonaniu, wreszcie nazwałam to i wiem "za czym tęskni moje serce"...co więcej...pozwoliłam sobie i memu sercu odważniej niż kiedykolwiek wcześniej zabić, zaistnieć. Usłyszałam siebie...
21 września 2013 Monika - Psycholog/ Trener
Bardzo dobry coach
fantastyczna, uważna słuchaczka o otwartym sercu. zawsze w uważności. swoją osadzoną obecnością pomaga mi zatopić się w sobie. oczy pełne empatii i radości przeszywają na wskroś, zapraszając do wewnętrznego dialogu
17 września 2013 Patrycja - Psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Z wizytą u siebie
23 maja 2013
Ważne wystąpienie, prezentacja, wykonanie ważnego telefonu... Bolące gardło, ściśnięcie w klatce piersiowej, ucisk w żołądku...Znasz to? Co wtedy robisz?
Moc płynąca z TERAZ
23 maja 2013
Jedyną rzeczywistością jest to co jest tu i teraz. Przyszłość istnieje teraz jako myśl, a przeszłość jako wspomnienie.
Zen Coaching - Bezwysiłkowa Transformacja
23 maja 2013
Wyobraź sobie stan, w którym wszystko czego potrzebujesz jest już w Tobie.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom