Małgorzata Stanberg

Popularność: 817
Bardzo dobry coach (5)
Małgorzata Stanberg - dyplomowany coach i trener rozwoju osobistego. Ukończyła Studia podyplomowe Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Kwalifikacyjny Kurs Pedagogiczny dla nauczycieli oraz Studia Podyplomowe z Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Posiada 19-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi na stanowisku kierowniczym. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym oraz coachingu zespołowym. Prowadzi mentoring i coaching dla osób mających potrzebę zmiany w obszarach: - coaching relacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi, - konstruktywna komunikacja, - zarządzanie emocjami, - zarządzanie czasem, - wyznaczanie celów. Podczas szkoleń coachingowych łączy racjonalne podejście zachodniej szkoły dowodowej z intuicyjnym podejściem filozofii wschodniej. Podczas indywidualnego coachingu z klientem używa talentu analitycznego myślenia oraz wybitnego zmysłu obserwacji do tego, aby klient mógł zobaczyć swój problem w innej perspektywie. Korzystając z profesjonalnych narzędzi coachingowych skutecznie motywuje klienta do działania i efektywnie wspiera w procesie zmiany. Poprawa jakości życia po serii coachingu jest osobistym sukcesem klienta. Misja: Profesjonalna pomoc dla ludzi, którzy chcą pokonywać ograniczenia i czerpać radość z życia w realnym świecie. Ulubiony cytat za Anthonym Robbinsem - "Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć".
Kontakt

Tel. kom. 606 263 002
Specjalizacje
Miasta
Jawor, Złotoryja, Lubin, Wrocław, Legnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Konkretna i profesjonalna osoba, a zarazem życzliwa. Polecam tym, którzy tak jak ja rzeczowo podchodzą do życia. Po spotkaniach coachingowych moje życie nabrało tempa. Jestem odważniejsza i mam większą siłę do działania.
24 maja 2016 Alicja - prywatny przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zorganizowaliśmy spotkanie, które przeprowadziła Pani Małgorzata. Ludzie na zajęciach chętnie słuchali i aktywnie w nim uczestniczyli. Również w kwestiach organizacyjnych nie mieliśmy żadnych problemów. Coach punktualny i profesjonalny. Polecamy Zespół GoForYourself
19 maja 2016 Krystian - Kierownik projektu Go For Yourself
Bardzo dobry coach
Life coaching u Małgorzaty Stanberg pomógł mi odpowiedzieć sobie na najistotniejsze pytania: w jakim miejscu jestem, dokąd chcę iść,jak się zmotywować do osiągnięcia celu. Uporządkował moje życie, pomógł podjąć trudne decyzje, pomógł unieść ich ciężar. Polecam, Pani Małgorzata to profesjinalistka, posiada nieprzeciętny dar zrozumienia.
3 marca 2013 Anna - manager sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowym, które miałam z Małgorzatą Stanberg, dokonałam kilku istotnych zmian w moim życiu. Skorzystałam z life coachingu. Polecam! Jej entuzjazm i pozytywne nastawienie do ludzi, wiara w niemożliwe, jest zaraźliwa!
1 marca 2013 Iwona - Asystentka
Bardzo dobry coach
Skorzystałem z usługi life coaching. Dzięki temu udało mi się uporządkować wiele dosyć istotnych spraw w moim życiu osobistym, dzięki czemu mogłem zrobić kolejny krok na ścieżce mojej kariery zawodowej. Polecam Coacha Małgorzatę Stanberg, ze względu na profesjonalne podejście do tematu, wsparcie i dokładną analizę problemu.
1 marca 2013 Wojciech - Software Developer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kto pyta, nie błądzi.
15 maja 2017
Podpowiedź Ensteina
Zmiana perspektywy
9 maja 2017
„Żeby widzieć jasno, wystarczy zmienić perspektywę” – Antoine de Sainte-Exupery.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom