Małgorzata Stanberg

Popularność: 901
Bardzo dobry coach (5)
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Studia Magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Kwalifikacyjny Kurs Pedagogiczny dla Nauczycieli oraz wiele innych form kształcenia zawodowego i podyplomowego, które wzbogaciły moją wiedzę wszechstronnie. Nieustannie doskonalę się słuchając szkoleń doktora Mateusza Grzesiaka oraz wielu wybitnych osobistości konferencji naukowych TED. Posiadam 22-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi na stanowisku kierowniczym, co w praktyce przekłada się na umiejętność słuchania i rozwiązywania konfliktów oraz efektywnego działania. Specjalizuję się w coachingu zdrowia, coachingu życiowym i zawodowym. Prowadzę również mentoring dla osób w obszarach: - zarządzanie zasobami ludzkimi, - konstruktywna komunikacja, - zarządzanie emocjami, - zarządzanie czasem, - wyznaczanie celów. Podczas szkoleń coachingowych łączę racjonalne podejście zachodniej szkoły dowodowej z intuicyjnym podejściem filozofii wschodniej, szczególnie są mi bliskie praktyki relaksacyjne wyciszające gonitwę myśli i zwiększające koncentrację. Podczas coachingu z klientem używam (jak sądzę o sobie) talentu analitycznego myślenia oraz wnikliwego zmysłu obserwacji, aby zobaczyć problem w różnych perspektywach, co jest bazą do dalszej pracy rozwojowej klienta. Jestem empatyczna, przez co współodczuwam i mam duże zrozumienie dla sprawy klienta. Stosuję metody coachingu tradycyjnego i prowokatywnego, skutecznie motywuję klienta do działania i efektywnie wspieram w procesie zmiany. Poprawa jakości życia po coachingu jest osobistym sukcesem klienta, a dla mnie satysfakcją zawodową. Moją misją jest profesjonalna pomoc ludziom, zarówno kobietom i mężczyznom, którzy chcą pokonywać ograniczenia i czerpać radość z życia w realnej rzeczywistości. Tezą, który lubię i z którą polemizuję, są słowa Anthonego Robbinsa - "Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć". Trudno w to uwierzyć, ale zdarza się, że gdy pokonamy ograniczające przekonania na swój własny temat, to życie staje przed nami otworem.
Kontakt
Studio Coachingu
59-220 Legnica, ul. Reymonta 7
Tel. kom. 606 263 002
Specjalizacje
Miasta
Jawor, Złotoryja, Lubin, Wrocław, Legnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Konkretna i profesjonalna osoba, a zarazem życzliwa. Polecam tym, którzy tak jak ja rzeczowo podchodzą do życia. Po spotkaniach coachingowych moje życie nabrało tempa. Jestem odważniejsza i mam większą siłę do działania.
24 maja 2016 Alicja - prywatny przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zorganizowaliśmy spotkanie, które przeprowadziła Pani Małgorzata. Ludzie na zajęciach chętnie słuchali i aktywnie w nim uczestniczyli. Również w kwestiach organizacyjnych nie mieliśmy żadnych problemów. Coach punktualny i profesjonalny. Polecamy Zespół GoForYourself
19 maja 2016 Krystian - Kierownik projektu Go For Yourself
Bardzo dobry coach
Life coaching u Małgorzaty Stanberg pomógł mi odpowiedzieć sobie na najistotniejsze pytania: w jakim miejscu jestem, dokąd chcę iść,jak się zmotywować do osiągnięcia celu. Uporządkował moje życie, pomógł podjąć trudne decyzje, pomógł unieść ich ciężar. Polecam, Pani Małgorzata to profesjinalistka, posiada nieprzeciętny dar zrozumienia.
3 marca 2013 Anna - manager sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowym, które miałam z Małgorzatą Stanberg, dokonałam kilku istotnych zmian w moim życiu. Skorzystałam z life coachingu. Polecam! Jej entuzjazm i pozytywne nastawienie do ludzi, wiara w niemożliwe, jest zaraźliwa!
1 marca 2013 Iwona - Asystentka
Bardzo dobry coach
Skorzystałem z usługi life coaching. Dzięki temu udało mi się uporządkować wiele dosyć istotnych spraw w moim życiu osobistym, dzięki czemu mogłem zrobić kolejny krok na ścieżce mojej kariery zawodowej. Polecam Coacha Małgorzatę Stanberg, ze względu na profesjonalne podejście do tematu, wsparcie i dokładną analizę problemu.
1 marca 2013 Wojciech - Software Developer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kto pyta, nie błądzi.
15 maja 2017
Podpowiedź Ensteina
Zmiana perspektywy
9 maja 2017
„Żeby widzieć jasno, wystarczy zmienić perspektywę” – Antoine de Sainte-Exupery.