Marcin Kozic

Popularność: 2757
Bardzo dobry coach (6)
Jeżeli chcesz: - Wznieść swoje życie na wyższy poziom - Dokonać skutecznych zmian - Polepszyć relacje osobiste bądź biznesowe - W pełni wykorzystywać swój potencjał - Odkryć własne blokady, przełamać je i ruszyć do przodu - Uporać się z męczącą sytuacja - Poznać i wzmocnić siebie - Rozpocząć biznes i stoisz na rozdrożu - Kończysz studia i nie wiesz co dalej - Chcesz założyć własną firmę Zapraszam więc do wspólnej pracy. Przeprowadziłem ponad 250 godzin coachingu indywidualnego, przeszło 300 godzin spotkań szkoleniowo- warsztatowych. Wszystko to pokazało mi, ze każdy w nas ma moc do przekuwania swoich marzeń w cele i realizowanie ich. "Życie to proces stawania się sobą, na miarę, jaką sobie wyznaczasz" - Mierz wysoko Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy
Kontakt
E-mail: marcinkozic.mk@gmail.com
Tel:+48 727 916 201
Skype: marcin.kozic
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Panem Marcinem pozwoliły mi spojrzeć na moje życie zawodowe z innej perspektywy, której do tej pory nie zauważałam. Nasze rozmowy i rozwiązywanie problemów na sposób Pana Marcina dało mi nie tylko nowe narzędzia do pracy ale i pozytywną przemianę siebie. Nie wiem jak to się stało, ale po sesjach couchingowych nagle jestem otwarta na ludzi, przebojowa, niczego się nie boję i czuję, że teraz mogę naprawde wszystko i to jest właśnie ten moment żeby zrobić to co chcę zrobić i co więcej- wiem, że mogę zrobić co tylko zechcę i nic mnie nie ogranicza. Myślę, że dobrze zrobiłam otwierając się przed Panem Marcinem, wszystko dzięki zaufaniu i ciężkiej pracy włożonej przez nas oboje. Z czystym sercem mogę polecić powierzenie swojej głowy temu Panu, jestem mu bardzo wdzięczna za utorowanie mojego myślenia o sobie i wszystkim.
6 luty 2017 Magdalena - Wizażystka
Bardzo dobry coach
Początkowo do współpracy z Marcinem podchodziłam bardzo nieufnie. Mam za sobą wiele wizyt u różnych specjalistów i żaden z nich nie był w stanie pomóc mi uporać się z wszelkimi demonami, które rosły w mojej głowie przez lata. Marcin jako pierwszy przebił się przez moje jeżowe kolce i wybrał się ze mną w podróż do mojej głowy. Problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić... na sesjach z Marcinem stają się wręcz 'namacalne': mogę je obejść dookoła, popatrzeć z daleka i z bliska, wejść do nich, a także wyjść, jeśli sytuacja chwilowo mnie przerośnie. Wspólnie docieramy do narzędzi, które są w moim zasięgu i pozwalają mi poradzić sobie z problemami. Dodatkowo wspólnie sprzątamy bałagan, który od lat zalega w mojej głowie :) Marcin jest coachem z prawdziwego powołania. Jest bardzo profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy, podąża za myślami, nie pospiesza i uważnie słucha. Dzięki sesjom widzę postępy w moim podejściu do życia prywatnego i zawodowego, moja kariera nabiera tempa, samoocena rośnie, a relacje z bliskimi z dnia na dzień stają się coraz lepsze. Serdecznie polecam i dziękuję - w moim przypadku Marcin pomaga mi dosłownie uratować moje życie.
17 listopada 2016 Ela - Fotograf
Bardzo dobry coach
Podczas sesji z Panem Marcinem po raz pierwszy faktycznie się otworzyłam na taki rodzaj rozwiązywania problemów oraz na siebie samą. Dzięki wspólnej pracy udało mi się zapanować nad przebiegiem mojej kariery zawodowej oraz życiem osobistym co zaowocowało kolejnymi sukcesami. Moje horyzonty poszerzyły się a wraz z nimi jakość mojego życia. Wspaniała postawa coach’a zainspirowała mnie do ciągłej pracy nad sobą na każdym polu działania. Czuję że moje życie weszło na właściwy tor za co jestem ogromnie wdzięczna. Polecam serdecznie.
17 października 2016 Anna - Grafik
Bardzo dobry coach
Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem w którą stronę podążam. A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki, którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Marcin dał się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam jako coacha!
4 października 2016 Emilia - Studentka
Bardzo dobry coach
Sesje coachingu na wysokim poziomie, z coachem razem planujemy i panujemy nad procesem. Wprowadza pozytywną atmosferę. Dzięki niej mogę się skupić na zagłębianiu siebie samego i budowę potężnego fundamentu pod budowę mnie, mojej kariery oraz mojego biznesu. Dzięki niemu nawet głębsze poziomy problemów stają się prostymi wyzwaniami. Praca jest sprawna. Wyniki są zauważalne po jednym spotkaniu. Dzięki systematycznej pracy i prostej analizie samego siebie
30 maja 2016 Marcin - Zastępca Przewodniczącego
Bardzo dobry coach
Coaching na wysokim poziomie, coach panuje nad procesem, wprowadza pozytywną atmosferę, która pozwala zagłębiać się w głębsze poziomy problemów. Praca jest sprawna. Wyniki są zauważalne po jednym spotkaniu.
9 marca 2016 Paweł - Project Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj