Marta Czepukojć

Popularność: 767
Prowadzę ludzi w procesie odzyskiwania siebie i tego, co jest dla nich ważne, aby w pełni realizowali swój potencjał oraz działali w sposób autentyczny i skuteczny. Najczęściej pracuję z ludźmi, którzy realizowali się zawodowo kosztem zdrowia i życia osobistego. Z osobami, które są przeciążone i sfrustrowane. Które mają wrażenie, że coś ważnego omija ich w życiu. Których ciała mówią im: „stop”. Pracując jako life-coach, pomagam im odzyskać siebie, aby to, co naprawdę jest dla nich ważne, w sposób naturalny zaistniało w ich życiu. Współpracuję z osobami z Polski i z zagranicy w formule coachingu on-line oraz coachingu personalnego. BĄDŹ SOBĄ – DZIAŁAJ
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Bio
Jestem zwolenniczką podejścia, że życiowe zakręty i kryzysy mają potencjał pozytywnej osobistej i duchowej transformacji.
Posiadam 14-letnie doświadczenie w pracy z osobami indywidualnymi oraz grupami.
Zaproponowane przeze mnie narzędzia coachingu on-line oraz metody coachingu personalnego działają – zostały potwierdzone badaniami naukowymi oraz moim doświadczeniem przejścia przez dwa kryzysy osobiste.
W pracy coacha osobistego bazuję na tym, kim jestem, i koncentruję się na efektywnych działaniach.
Od 2009 roku mam kontakt z praktyką medytacji. Uczestniczę systematycznie w tzw. retritach (odosobnieniach medytacyjnych). Jestem bodyworkerką japońskiej sztuki masażu shiatsu. Pasjonuję się pracą z ciałem, której celami są zbalansowanie przepływu energii życiowej, regeneracja oraz odzyskanie sił witalnych.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching dla Polaków i Polek poza granicami kraju?
19 luty 2013
„Coaching jest partnerską współpracą z klientem w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału”. Na podstawie Kodeksu Etycznego ICF (International Coach Federation)
Podaj dalej! ale świadomie...
19 luty 2013
Dość często mamy świadomość , że nie warto „reagować emocjonalnie”, w szczególności, w sytuacjach tzw. „małego kalibru”. Czy mimo to, nie zdarza się Tobie reagować nieadekwatnie do sytuacji, która cię spotyka? W jaki sposób możemy ŚWIADOMIE reagować w sytuacjach stresujących, tak aby z czasem stały się dla nas po prostu SYTUACJAMI? Pod koniec artykułu znajdziesz ćwiczenie rozwijające odporność na stres.
Wyrażanie uznania - czy przeznaczeniem perły jest ujrzeć światło słońca?
19 luty 2013
Co możemy zyskać wyrażając uznanie dla osób bliskich, znajomych, współpracowników, podwładnych? Czy nasze spełnienie życiowe oraz sukces osobisty i zawodowy zależy od budowania na tym, co w nas wyjątkowe, czy też na ciągłej pracy nad tym, co warto ulepszyć? W poniższym artykule, poszukujemy odpowiedzi na te jak i na inne fascynujące pytania. Pod koniec artykułu znajdziesz rozwojowe ćwiczenie.