Martina Zawadzka

Popularność: 466
Bardzo dobry coach (8)
Mam na imię Martina, jestem Mentorką Marzycieli. Jestem autorką książki "Dziewięć marzeń" o mojej podróż dookoła świata w pojedynkę oraz bloga lovelajf.pl. Od lat żyję swoimi marzeniami i inspiruję, pomagam innym spełniać swoje. Wspieram osoby, którym praca nie daje poczucia sensu, są zmęczeni swoją dotychczasowym zajęciem. Pomagam im znaleźć swoją Życiową Misję. Zmienić pracę na taką, która jest zgodna z ich super mocami (naturalnymi talentami, pasjami, mocnymi stronami…) Wierzę, że każdy z nas urodził się po coś. Ma swoje naturalne talenty i misję, którą ma tu na Ziemi. Pomogę Ci ją odkryć i zbudować życie zgodne ze swoim powołaniem, zgodne z Tobą.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu poprzez email bądź telefonicznie. Zwykle odpowiadam w ciągu 24h
Specjalizacje
Miasta
Olsztyn, Toruń, Brodnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Martinę! Mimo, że podchodziłam z dużą ostrożnością do pierwszego spotkania to Martina pokazała mi, że prawdziwy coaching jest czymś ważnym, potrzebnym i pomocnym. Na każde kolejne spotkanie przychodziłam już z nadzieją, na to co nowego odkryję w sobie, w swoim życiu, i z nowymi pomysłami. To co cenne dla mnie w tych spotkaniach, że rola Martiny była tak subtelna, ze czułam jakbym była sama ze sobą, miała czas na wolność w moich przemyśleniach, ona "tylko" pomagała utrzymać ster :)
13 grudnia 2017 Marta - Muzyk
Bardzo dobry coach
Martina bardzo poważnie podchodzi do konsultacji, zadaje dużo pytań, stara się wydobyć to co leży pod spodem, prawdziwe cele, przyczyny i znaleźć rozwiązanie, metodę jak dojść do wyznaczonego sobie celu. Wspólnie analizuje aktualną sytuację i poprzez coraz bardziej szczegółowe pytania o cel, wypracowujemy razem plan konkretnego działania, aby cel został osiągnięty. Kroki zawsze są oparte o metodę SMART i są gotową receptą na realizację swoich postanowień. Zawsze podchodzi z humorem i pozytywnym nastawieniem. Polecam
18 listopada 2017 Michał - Informatyk
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na spotkania z Martiną, ponieważ w moim życiu zawodowym nadszedł czas zmian, czas w którym potrzebowałam dookreślić siebie i swoje potrzeby na tym gruncie. Sposób, w jaki Martina zadaje pytania, otwiera zupełnie nowe perspektywy, daje świeże spojrzenie na kwestie z pozoru jasne, fantastycznie. Martina potrafi słuchać, stwarza bardzo przyjazną atmosferę, nie daje gotowych rozwiązań a pytając potrafi otworzyć głowę na wiele spraw. Jestem bardzo zadowolona, po kilku spotkaniach czuję się spokojna. Polecam każdemu!
18 października 2017 Ewa - Szukająca drogi
Bardzo dobry coach
Bardzo lubię pracować z Martiną. Jest skupiona, uważna, a jednocześnie ciepła i otwarta, co stwarza dobry klimat do poszerzenia swojej świadomości. Osobiście cenię sobie u Martiny to, że szanuje czas; swój i klienta. Daje to dodatkowy komfort pracy! Polecam serdecznie!
4 lipca 2017 Edyta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wchodzę w wiek, gdzie priorytety powinny być już mocno nakreślone, budżet domowy dawać (w miarę możliwości) poczucie bezpieczeństwa a praca.. mieć więcej wspólnego z pasją niż tylko zarabianiem na rachunki. Potrzebowałam osoby, która pomogłaby mi pozbierać moje "myśli nieuczesane" w spójną całość i to się udało :) Martina to dobrze przygotowana, uśmiechnięta dziewczyna, która nie podaje rozwiązania na tacy.. ale wie jak do niego dojść. I to jest najlepsza część. Polecam - nie boli! :)
1 marca 2017 Karolina - Asystent Zarządu
Bardzo dobry coach
Początkowo podchodziłem do coachingu bardzo sceptycznie. Raczej jestem trudną osobą w zmianie podejścia do rożnych tematów ale sesja z Martiną udowodniła mi, że się myliłem. Muszę przyznać rację - warto. Jeśli chcesz rozpocząć coś nowego, nie wiesz jak się do tego zabrać to takie spotkanie z pewnością Ci się przyda. Bardzo profesjonalne podejście, zdecydowanie polecam!
1 marca 2017 Dominik - Koordynator projektu
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na coaching, ponieważ w moim pozornie uporządkowanym życiu ciagle mi czegoś brakowało, czułam że stoję w miejscu a jednocześnie nie potrafiłam określić czego potrzebuję i jaki jest mój główny problem. Sesje coachingowe pozwoliły mi odnaleźć właściwy kierunek, zmieniła się moja świadomość oraz określiłam priorytety w moim życiu. W trakcie wspólnych zajęć osiągnęłam założony cel a przy okazji udało mi się rozwiązać kilka innych problemów, które w między czasie wyszły na światło dziennie a z których nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Martina dala się poznać jako profesjonalny i bardzo motywujący coach oraz doskonały obserwator.
28 luty 2017 Aleksandra - specjalista ds.projektów
Bardzo dobry coach
Doskonały słuchacz, rozmówca, wzbudza zaufanie. Umiejętnie prowadzi rozmowę i pomaga znaleźć rozwiązanie. Martina to ciepła, przyjazna i bardzo kontaktowa osoba. Podczas coachingu godzina mija jak 5 minut :) Polecam
28 luty 2017 Eli - Komunikacja marketingowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Chcesz osiągnąć sukces? Uparcie rób to co kochasz!
28 luty 2017
Wierzę, że każdy z nas ma swoje powołanie, czyli unikalny talent do wykonywania danej czynności. Wykonywanie tej czynności sprawia człowiekowi największą radość i często pomaga osiągnąć sukces. Niektórzy z nas czują się jak ryby w wodzie realizując wyzwania w korporacji, inni preferują robótki ręczne, a jeszcze inni oddają się pracy na rzecz innych. Problem jest, gdy nie czujemy się dobrze w miejscu, w którym jesteśmy. W działaniach, które wykonujmy