Monika K. Ray

Popularność: 38
Bardzo dobry coach (2)
Czujesz, że stoisz w miejscu? Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć? Brakuje Ci motywacji do działania? Jestem tutaj, aby pomóc Ci spojrzeć na siebie z perspektywy i przyjrzeć się temu, co Cię hamuje. Z moim wsparciem, odkryjesz swoje unikalne zasoby, zdolności i talenty, i zaczniesz budować na swoich silnych stronach, pozostawiając za sobą ograniczające przekonania, które powstrzymują Cię przed osiągnieciem pełnego, życiowego potencjału. Skupimy się na tym co tu i teraz, i na Twojej przyszłości. Jestem certyfikowanym coachem rozwoju osobistego i kariery, należę do Międzynarodowej Federacji Coachingu (USA, Belgia). W swojej praktyce stosuję coaching oparty na modelach GROW i pozytywnej inteligencji. Wspieram rozwój i zmianę u swoich klientów metodami neurolingwistycznego programowania. Posiadam 25-letnie doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze publicznym i w biznesie, w tym 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Podchodzę do swoich klientów z wielką otwartością i empatią, jednocześnie stawiając przed nimi wyzwania.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Bruksela,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
LinkedIN
https://www.linkedin.com/in/monikaray-lifecoach/
FB
https://www.facebook.com/MonikaRay.LifeCoach.Bruksela/

Opinie

Bardzo dobry coach
Mam ogromną przyjemność pracować z Moniką od dłuższego czasu. Sama jestem coachem, tym bardziej cenię sobie zaangażowanie, wiedzę i indywidualne podejście do każdego tematu. Za każdym razem mam poczucie bycia zaopiekowaną i wiem, że mogę w 200% powierzyć każdy temat Monice. Dociekliwość oraz umiejętne prowadzenie sesji przez Monikę, niejednokrotnie prowadziło mnie do cudownych odkryć i refleksji. Cóż mogę rzec, pełen profesjonalizm!!!
4 stycznia 2023 Małgorzata - coach
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Moniką jako przez dłuższy okres czasu. Na każdej sesji czułam się zaopiekowana. Monika zadawała mi mnóstwo trafnych pytań i dzięki temu udało mi się dojść do rozwiązania. Zdecydowanie polecam!
31 grudnia 2022 Natalia - właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Rok 2023 kamieniem milowym w Twojej karierze?
29 grudnia 2022
Wyobraź sobie, że rok 2023 będzie kamieniem milowym w Twojej karierze. Co musiał(a)byś zrobić, aby tego dokonać?