Monika Kurdej

Popularność: 1401
Bardzo dobry coach (2)
Jeśli czujesz, że potrzebujesz - zapraszam do współpracy :D Specjalizuję się w obszarach związanych z dzieleniem się miłością: z samą sobą i z innymi: 1. Pomagam parom i rodzinom się zrozumieć i porozumieć. 2. Pomagam zapracowanym i zmęczonym kobietom odbudować siły witalne i energię po kryzysie wypalenia i przepracowania (osobistego i zawodowego). 3. Jeśli zmagasz się z samotnością w swoim życiu, a może nawet z wykluczeniem, chętnie pomogę Ci przezwyciężyć bezsilność. 4. Lubię pracować z rodzicami młodzieży, którzy pragną zatroszczyć się o emocjonalne zdrowie swoich dzieci, a w szczególności swoich synów. Mam ważne doświadczenie pracy z młodzieżą i znam ich codzienne trudności związane z dostosowaniem się do warunków stworzonych przez dorosłych. Pomogę Ci odkryć proste rozwiązania dla dobrostanu Twojego dziecka i Twojej rodziny. 5. Jestem dobra w pracy z osobami, które chcą skończyć z obsesją na punkcie jedzenia, a zamiast tego jeść intuicyjnie, z troską o swoje zdrowie, energię i witalność. UWAGA!! Nie przygotowuję diet i jadłospisów. Najlepsza dieta to ta, która Ci służy, która przy tym wypływa z miłości, radości i lekkości :D Przyjdź po 20-minutową konsultację - wtedy będziesz wiedzieć, czy to, co umiem i robię, Ci odpowiada. Mam 15-letnie doświadczenie w pracy z osobami, które potrzebują mojego wsparcia. Ukończyła niezbędne studia i kursy, aby wspierać Cię w przechodzeniu Twoich/Waszych trudności. Lubię pracować symbolem i przestrzenią. W trakcie sesji zachęcam Cię do wizualizacji, a w przerwach między konsultacjami do terapeutycznego pisania lub terapeutycznego czytania lub/i oglądania. Słucham aktywnie i z empatią, dzięki czemu otrzymujesz ode mnie pełne wsparcie i akceptację, które pomogą Ci we wszystkim, co zamierzasz. Jedyne czego nie robię, to nie kłamię: moja praca polega na mówieniu prawdy, więc spodziewaj się jej, nawet - a szczególnie wtedy - gdy będzie niewygodna.
Kontakt
E: monika.kurdej@zasmakujwzyciu.pl
M: 606789681
Cena
260zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Erickson Professional Coach
Wszechnica UJ oraz Erickson College
Terapeuta par
Instytut Psychologii Zdrowia Psychicznego
Psychodietetyka
Uniwersytet SWPS
Liczne kursy zawodowe
m.in.: Szkoła Psychoterapii Dialog oraz Instytut Psychologii Zdrowia Psychicznego; bardzo cenię sobie superwizje w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza - staram się "zażywać" je regularnie;

Opinie

Bardzo dobry coach
Widziałem i poczułem zaangażowanie Moniki, jest bardzo dobrym coachem, który potrafi wspierająco towarzyszyć w poszukiwaniu rozwiązania. Zyskałem zapał i wizję do rozwiązania problemu, dzięki czemu nie stanowi on już dla mnie zapory.
27 października 2016 Krzysztof - Informatyk
Bardzo dobry coach
Monika jest całkiem wyjątkowa. Zaskoczyła mnie zupełnie w czasie sesji. Ma takie świeże, nowatorskie podejście. Szczerze polecam. Jeżeli chodzi o sfery związane z odżywianiem jest praktykiem i bardzo uważnym słuchaczem. Warto wyruszyć z Nią w podróż w nowe :)
30 grudnia 2012 Elżbieta - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak pielęgnować intuicję?
27 grudnia 2022
Co robić, aby szybko odkryć potencjał swojej intuicji?
Każdy chce kochać i być kochany
12 grudnia 2022
4 rzeczy, o których nie wiesz o związku
Czy wiesz, że tyjesz od gratisów
21 sierpnia 2016
O tym, że tani marketing jest dobry tylko dla handlowców. Gdy chcesz zmienić wizerunek - przełącz się w tryb myślenia.