Monika Kurdej

Popularność: 1373
Bardzo dobry coach (2)
Chcesz być zdrowa i pięknie wyglądać? Jak bardzo możesz (i chcesz) zaangażować się w działania, których rezultatem będzie to, o czym marzysz? A może myślisz, że "w twoim wieku", to już się nie da nic zmienić? Jesteś gotowa zrobić coś inaczej niż do tej pory, a w nagrodę mieć trwały rezultat? Czy też wolisz żyć od diety do diety? Moje klientki decydują się na współpracę w trzech sytuacjach: - gdy mają dość "tych pierdzielonych diet, które nie działają" i chcą nareszcie dowiedzieć się, co robić, co działa, co nie działa i mieć swój wymarzony rezultat; - gdy osiągnęły już wiele w swoim życiu, są z tego, co zrobiły zadowolone i kochają swoją pracę, ale od zawsze kwestia grubego ciała przeszkadzała im cieszyć się swoimi wynikami; są gotowe się tym tematem zająć, żeby czuć satysfakcję w życiu; - gdy odradzam im odchudzanie, bo ze wstępnej diagnozy wynika, że są zapracowane i zmęczone i nie udźwigną tematu. Proponuję im wtedy program ENERGIA, I W DZIEŃ, I W NOCY, w którym uczę je, jak odbudować siły witalne, aby mogły osiągać swoje cele, także te sylwetkowe. Czego możesz się spodziewać we współpracy ze mną: - uważności i empatii - ode mnie dla Ciebie, - inspiracji, - lekcji oddechu oraz lekcji uważności, żebyś mogła samodzielnie pracować między naszymi spotkaniami, - mnóstwa praktycznej wiedzy oraz strategii gotowych do zastosowania, - szansy na zmianę kluczowych nawyków: żywieniowych oraz tych związanych z myśleniem. Zwykle zapraszam do 12-otygodniowych programów. Dobieram je dla Ciebie na podstawie uważnej konsultacji. Jeśli czujesz, że możesz ze mną dać radę, ale nie masz pewności - zdecyduj się na rozmowę ze mną. Ona nic nie kosztuje, a da Ci wiele pewności, co do możliwości osiągnięcia Twoich wymarzonych rezultatów ze mną, w moim programie. I jak Ci się to podoba?
Kontakt
E: monika.kurdej@zasmakujwzyciu.pl
M: 606789681
Cena
240zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Widziałem i poczułem zaangażowanie Moniki, jest bardzo dobrym coachem, który potrafi wspierająco towarzyszyć w poszukiwaniu rozwiązania. Zyskałem zapał i wizję do rozwiązania problemu, dzięki czemu nie stanowi on już dla mnie zapory.
27 października 2016 Krzysztof - Informatyk
Bardzo dobry coach
Monika jest całkiem wyjątkowa. Zaskoczyła mnie zupełnie w czasie sesji. Ma takie świeże, nowatorskie podejście. Szczerze polecam. Jeżeli chodzi o sfery związane z odżywianiem jest praktykiem i bardzo uważnym słuchaczem. Warto wyruszyć z Nią w podróż w nowe :)
30 grudnia 2012 Elżbieta - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy wiesz, że tyjesz od gratisów
21 sierpnia 2016
O tym, że tani marketing jest dobry tylko dla handlowców. Gdy chcesz zmienić wizerunek - przełącz się w tryb myślenia.