Monika Szwałek-Kowalczyk

Popularność: 209
Bardzo dobry coach (4)
BĄDŹ DOBREJ MYŚLI DZIELNA KOBIETO :) "Dzielna kobieta - trudno o taką - jej wartość przewyższa perły. Dziarskość i dostojność jest jej strojem, z uśmiechem na twarzy patrzy w przyszłość" Prz. 31;10,25 Moim pragnieniem jest pomagać Kobietom, które znalazły się w przełomowym momencie Swojego życia i poszukują wąskiej drogi dla Siebie. Drogi, która prowadzi do spełnienia, do odkrycia prawdy o Sobie, na której to, co nie służy, stale blokuje, jest ciężarem i po prostu coraz bardziej uwiera, będziesz mogła zmienić na to, co będzie Cię budowało, wspierało, dodawało odwagi i sił. Pomogę Ci odkryć Siebie na nowo, tak abyś pomimo burz, rosnącej niepewności, mogła czerpać pokój oparty na Swojej sprawczości w obszarach, na które masz realny wpływ. Chcę Cię zaprosić do fascynującej, wspólnej podróży z wieloma atrakcjami po drodze :) Jestem dzielną kobietą w drodze. Na pewnym etapie mojego życia, gdy poszukiwałam swojego celu życiowego podjęłam decyzję, by zostać coachem i w następstwie ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu studia podyplomowe Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. To tam po raz pierwszy doświadczyłam mocy coachingu, że jest on żywy, twórczy i mobilizuje do działania. A pełne zaangażowanie w parze z samodyscypliną przynoszą zdumiewające efekty. Dzięki współpracy ze mną możesz liczyć, że dostarczę Ci wzruszeń, poruszeń, a może nawet wstrząsów:) Wszystko jednak w poszanowaniu Twoich potrzeb i wartości. Może pamiętasz jeszcze ze szkoły zasadę 3Z: zakuć, zdać, zapomnieć;) Coaching daje mi możliwość pracy w ramach 4Z: zobaczyć, zrozumieć, zmienić, zastosować, w końcu „zrozumienie rodzi zmianę”. Moją misją jest Ciebie w tym wspierać, wykorzystując przy tym swą wrażliwość, autentyczną empatię, uważność i życzliwość. Ja ze swojej strony na sesje wnoszę otwartość, pełne zaangażowanie i skupienie na Tobie. Dbam o to, byś podczas naszych spotkań czuła się ważna, wyjątkowa, wysłuchana. Skupiam się na budowaniu bezpiecznej przestrzeni dla naszej relacji, ponieważ z doświadczenia wiem, że to fundament procesu. Intencją moich działań jest to, abyś nabrała śmiałości w odkrywaniu Siebie, otwarcie bez poczucia winy i wstydu mówiła o Sobie, miała zaufanie do Siebie i do własnych możliwości, a w konsekwencji swobodnie dążyła do realizacji celów, które są dla Ciebie ważne. Pomogę Ci odkryć życie na miarę dzielnej Kobiety! Czekam na Ciebie, by móc Ci towarzyszyć i wspierać na Twojej drodze do miejsca, za którym tęsknisz. W tym celu zapraszam Cię na darmową, około 40 minutową rozmowę, podczas której poznamy się i zdecydujemy, czy w tą podróż wybierzemy się razem. Podejmij decyzję już DZIŚ i porozmawiajmy tak od serca do serca :)
Kontakt
Zadzwoń 696478008
Lub napisz
Specjalizacje
Miasta
Biała Podlaska, Przemyśl, Radom, Zamość, Chełm, Rzeszów, Lublin, Kielce, Sandomierz, Cała Polska, Cały kraj,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Najlepszy couch. Podczas pracy z Moniką czułam się ważna, wyjątkowa. Moglam liczyć na życzliwość z Jej strony. To niezwykle wrażliwa osoba, pełna empatii i zaangażowania. Jest bardzo skuteczna. Efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy są na etapie decyzji wyboru coucha.
15 maja 2022 Lidia - ...
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach. Inteligentna, empatyczna rzetelna i profesjonalna. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki Monice odnalazłam drogę którą chce podążać. Wiem jaka jestem i jaki niosę ze sobą potencjał. Wierzyła we mnie na każdym etapie. Po tych spotkaniach jestem świadoma samej siebie. Gdyby nie Monika, dalej świat by nie miał konkretnego celu. Jest to osoba, która motywuje do działania i pracowania nad sobą i swoimi celami. Był to bardzo produktywnie spędzony czas, który przywrócił życiu odpowiedni tor. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
25 czerwca 2021 Joanna - Studentka
Bardzo dobry coach
Powiem tak: TO NAJLEPSZY COACH jakiego spotkałam w swoim życiu. Potrafi wydobyć z KAŻDEGO, to co najlepsze, najpiękniejsze, najmocniejsze. Podczas pracy z nią osiągnełam cele, w które były tak odległe, trudne (sama do końca w nie nie wierzyłam). A ona tego dokonała zaledwie w kilka miesiecy!!! A ja poszłam nawet o krok dalej !!! Praca z nią spowodowała, że spoglądam na świat innymi oczami, pełnymi wiary, otwartości i wiary we własne możliwości. Niemożliwe staje się możliwe, realne, jak na wyciągnięcie dłoni. Praca z nią to ogromna przyjemność, wręcz wyróżnienie. Życzę każdej kobiecie, aby choć raz w swoim życiu, miała możliwość pracy, z tak wspaniałą kobietą, coachem jakim jest Monika. Polecam z całego serca!!!
8 czerwca 2021 Kasia - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Z całego serducha polecam!!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Wykrzesała ze mnie więcej niż się spodziewałam. Po zakończonym coachingu zaczęły się spełniać moje skryte marzenia - oczywiście nie spadły z nieba :) dzięki Monice znalazłam w sobie odwagę, dzięki czemu robię teraz to, na co nigdy nie było mnie stać. Mega empatyczna, prawdziwie słuchająca i potrafiąca zadać trafne pytania! Życzę Ci takiego Dobrego coacha I takiej Dobrej przemiany!!!
18 września 2020 Karolina Nigborowicz -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj