Monika Szwałek-Kowalczyk

Popularność: 277
Bardzo dobry coach (6)
Wspieram Kobiety, które w obliczu osobistych i zawodowych zmian, są gotowe stanąć po swojej stronie, powiedzieć sobie TAK i zrobić świadomy krok naprzód w kierunku życia, jakiego pragną. Pomagam Kobietom przygotować się do zmiany, ruszyć z miejsca, oswoić stres, pokonać wszelkie obawy i wątpliwości, tak by rozbudzając odwagę, a także wewnętrzny potencjał, mogły realizować zamierzone cele i czerpać satysfakcję ze swoich działań. Wiem, że w wirze obowiązków, powinności, żonglując stale czasem, trudno jest pogodzić wszystkie role, jakie pełnimy. Wiem, jak to jest być niewystarczającą, niekompletną i stanąć zdezorientowaną w obliczu kryzysu, w towarzystwie silnych emocji. Poprzez osobiste doświadczenia, którym towarzyszyło mnóstwo zmian, wiem, że ten sam koniec, może być trampoliną do lepszego, pełnego satysfakcji życia, budowanego w zgodzie z własnymi wartościami. "BĄDŹMY DOBREJ MYŚLI W DRODZE DO ZMIANY" Chcę Cię zaprosić do fascynującej, wspólnej podróży tam, gdzie pragniesz być, ale na ten moment jeszcze nie wiesz, jak tam dotrzeć. I ja jestem gotowa Ci w tym pomóc, ponieważ coaching daje mi możliwość pracy w ramach 4Z: zobaczyć, zrozumieć, zmienić, zastosować, w końcu „zrozumienie rodzi zmianę”. Co możesz zyskać dzięki współpracy ze mną? 1. Przestaniesz kręcić w kółko i ruszysz z miejsca. 2. Rozpoznasz i uwolnisz się od fałszywych przekonań na swój temat. 3. Wypracujesz nowe, skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami i stresem. 4. Spojrzysz na swoje życie z nowej perspektywy, dzięki temu odkryjesz nowe możliwości działania. 5. Poprawisz jakość swojego życia, będziesz lepiej sobie radzić z emocjami. 6. Zbudujesz zdrową samoocenę, wzmocnisz pewność siebie. 7. Odważnie będziesz podchodziła do wyzwań. 8. Zlokalizujesz swoje granice i będziesz wiedziała, jak ich bronić. 9. Opracujesz strategię, która pomoże Ci zachować równowagę w życiu, zapanować nad obowiązkami, wyznaczać priorytety, efektywnie działać, a jednocześnie rozwijać pasje. Na sesjach dbam o to, byś podczas naszych spotkań czuła się ważna, wyjątkowa, wysłuchana. Skupiam się na budowaniu bezpiecznej przestrzeni dla naszej relacji i stawianiu Tobie wyzwań, byś mogła odkryć, jakie bogactwo mocnych stron jest w Tobie, ile możesz osiągnąć, gdy masz obok siebie kogoś, kto Ci kibicuje i towarzyszy w zmianie. Intencją moich działań jest to, abyś nabrała śmiałości w odkrywaniu siebie, otwarcie bez poczucia winy i wstydu mówiła o sobie, miała zaufanie do siebie i do własnych możliwości, a w konsekwencji odważnie dążyła do realizacji celów, które są dla Ciebie ważne. Czekam na Ciebie, by ramię w ramię wyruszyć z Tobą w podróż do miejsca Twojego celu. Zapraszam Cię na darmową, około 30 minutową rozmowę, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, wyzwaniach i o tym, czego tak naprawdę chcesz. Już jeden krok masz za sobą, poszukiwania. Teraz pora na kolejny, skontaktuj się ze mną i sprawdź, jak wiele możesz osiągnąć! DAJ SOBIE SZANSĘ NA LEPSZE ŻYCIE!
Kontakt
Zadzwoń 696478008
Lub napisz
Specjalizacje
Miasta
Dęblin, Lubin, Legnica, Biłgoraj, Suwałki, Cały kraj, Cała Polska, Sandomierz, Kielce, Biała Podlaska, Przemyśl, Radom, Zamość, Chełm, Rzeszów, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
• Akredytowane przez IC Studia Podyplomowe "Coaching i Mentoring" na UMCS w Lublinie
• Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu - szkolenie "Certyfikowany Konsultant Kryzysowy"

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam BARDZO! Coaching grupowy z Moniką to niezwykła podróż w siebie. Trafne pytania zadane przez Monikę w odpowiednim momencie, empatia i wyczucie granic uczestniczek spotkania, stworzyły wspaniałą atmosferę pełną otwartości i wzajemnego zrozumienia. Dziękuję Monika za ten czas, było to nasze pierwsze spotkanie... a jakby "spotkanie po latach" :) Do zobaczenia w kobiecym kręgu! Tymczasem wiatr w żagle i do przodu :)
13 marca 2024 Joanna - kustosz MBP
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, uważna, podążająca za klientem specjalistka. Sesje odbywały się w przyjaznej i pełnej bezpieczeństwa atmosferze. Aneta to osoba, która motywuje do działania i pracy nad swoim rozwojem osobistym. Szczerze polecam :)
6 maja 2023 Krzysztof - Trener, Dyrektor Placówki Edukacyjnej
Bardzo dobry coach
Najlepszy couch. Podczas pracy z Moniką czułam się ważna, wyjątkowa. Moglam liczyć na życzliwość z Jej strony. To niezwykle wrażliwa osoba, pełna empatii i zaangażowania. Jest bardzo skuteczna. Efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy są na etapie decyzji wyboru coucha.
15 maja 2022 Lidia - ...
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach. Inteligentna, empatyczna rzetelna i profesjonalna. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki Monice odnalazłam drogę którą chce podążać. Wiem jaka jestem i jaki niosę ze sobą potencjał. Wierzyła we mnie na każdym etapie. Po tych spotkaniach jestem świadoma samej siebie. Gdyby nie Monika, dalej świat by nie miał konkretnego celu. Jest to osoba, która motywuje do działania i pracowania nad sobą i swoimi celami. Był to bardzo produktywnie spędzony czas, który przywrócił życiu odpowiedni tor. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
25 czerwca 2021 Joanna - Studentka
Bardzo dobry coach
Powiem tak: TO NAJLEPSZY COACH jakiego spotkałam w swoim życiu. Potrafi wydobyć z KAŻDEGO, to co najlepsze, najpiękniejsze, najmocniejsze. Podczas pracy z nią osiągnełam cele, w które były tak odległe, trudne (sama do końca w nie nie wierzyłam). A ona tego dokonała zaledwie w kilka miesiecy!!! A ja poszłam nawet o krok dalej !!! Praca z nią spowodowała, że spoglądam na świat innymi oczami, pełnymi wiary, otwartości i wiary we własne możliwości. Niemożliwe staje się możliwe, realne, jak na wyciągnięcie dłoni. Praca z nią to ogromna przyjemność, wręcz wyróżnienie. Życzę każdej kobiecie, aby choć raz w swoim życiu, miała możliwość pracy, z tak wspaniałą kobietą, coachem jakim jest Monika. Polecam z całego serca!!!
8 czerwca 2021 Kasia - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Z całego serducha polecam!!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Wykrzesała ze mnie więcej niż się spodziewałam. Po zakończonym coachingu zaczęły się spełniać moje skryte marzenia - oczywiście nie spadły z nieba :) dzięki Monice znalazłam w sobie odwagę, dzięki czemu robię teraz to, na co nigdy nie było mnie stać. Mega empatyczna, prawdziwie słuchająca i potrafiąca zadać trafne pytania! Życzę Ci takiego Dobrego coacha I takiej Dobrej przemiany!!!
18 września 2020 Karolina Nigborowicz -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj