Monika Szwałek-Kowalczyk

Popularność: 277
Bardzo dobry coach (5)
Wspieram Kobiety, szczególnie samotne, samodzielne Mamy, które w obliczu osobistych i zawodowych zmian, są gotowe powiedzieć Sobie TAK i zrobić świadomy krok naprzód w kierunku życia, jakiego pragną. Pomagam ruszyć z miejsca, oswoić stres, pokonać wszelkie obawy i wątpliwości, tak by rozbudzić odwagę, a także wewnętrzny potencjał i pokazać Sobie i światu, że ten sam koniec może być jednocześnie nowym początkiem, a kryzys trampoliną w drodze do dobrego życia. Wiem, że w wirze obowiązków, powinności, żonglując stale czasem, trudno jest pogodzić wszystkie role, jakie pełnimy. Wiem, jak to jest być niewystarczającą, niekompletną i stanąć zdezorientowaną w obliczu kryzysu, w towarzystwie silnych emocji. Byłam tam i przeszłam długą drogę, podczas której doświadczałam, zgłębiałam, eksplorowałam i poznawałam siebie, stając się dzielną kobietą. Po to, by teraz móc nieść swoje wsparcie osobom, które są na to gotowe. Tym samym "BĄDŹ DOBREJ MYŚLI" Chcę Cię zaprosić do fascynującej, wspólnej podróży tam, gdzie pragniesz być, ale na ten moment jeszcze nie wiesz, jak tam dotrzeć. I ja jestem gotowa Ci w tym pomóc, ponieważ coaching daje mi możliwość pracy w ramach 4Z: zobaczyć, zrozumieć, zmienić, zastosować, w końcu „zrozumienie rodzi zmianę”. Ja ze swojej strony na sesje wnoszę otwartość, pełne zaangażowanie i skupienie na Tobie. Dbam o to, byś podczas naszych spotkań czuła się ważna, wyjątkowa, wysłuchana. Skupiam się na budowaniu bezpiecznej przestrzeni dla naszej relacji, ponieważ z doświadczenia wiem, że to fundament procesu. Intencją moich działań jest to, abyś nabrała śmiałości w odkrywaniu Siebie, otwarcie bez poczucia winy i wstydu mówiła o Sobie, miała zaufanie do Siebie i do własnych możliwości, a w konsekwencji swobodnie dążyła do realizacji celów, które są dla Ciebie ważne. Pomogę Ci odkryć życie na miarę dzielnej Kobiety, stworzyć plan działania i towarzyszyć we wprowadzaniu zmian, które budują i wspierają. Czekam na Ciebie, by ramię w ramię wyruszyć z Tobą w podróż do miejsca Twojego celu. Zapraszam Cię na darmową, około 40 minutową rozmowę, podczas której poznamy się i zdecydujemy, czy w tą podróż wybierzemy się razem. Potrzebny jest ten jeden, jakże ważny krok: Podejmij decyzję już DZIŚ i porozmawiajmy.
Kontakt
Zadzwoń 696478008
Lub napisz
Specjalizacje
Miasta
Dęblin, Lubin, Legnica, Biłgoraj, Suwałki, Cały kraj, Cała Polska, Sandomierz, Kielce, Biała Podlaska, Przemyśl, Radom, Zamość, Chełm, Rzeszów, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
• Akredytowane przez IC Studia Podyplomowe "Coaching i Mentoring" na UMCS w Lublinie
• Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu - szkolenie "Certyfikowany Konsultant Kryzysowy"

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalna, uważna, podążająca za klientem specjalistka. Sesje odbywały się w przyjaznej i pełnej bezpieczeństwa atmosferze. Aneta to osoba, która motywuje do działania i pracy nad swoim rozwojem osobistym. Szczerze polecam :)
6 maja 2023 Krzysztof - Trener, Dyrektor Placówki Edukacyjnej
Bardzo dobry coach
Najlepszy couch. Podczas pracy z Moniką czułam się ważna, wyjątkowa. Moglam liczyć na życzliwość z Jej strony. To niezwykle wrażliwa osoba, pełna empatii i zaangażowania. Jest bardzo skuteczna. Efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy są na etapie decyzji wyboru coucha.
15 maja 2022 Lidia - ...
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach. Inteligentna, empatyczna rzetelna i profesjonalna. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki Monice odnalazłam drogę którą chce podążać. Wiem jaka jestem i jaki niosę ze sobą potencjał. Wierzyła we mnie na każdym etapie. Po tych spotkaniach jestem świadoma samej siebie. Gdyby nie Monika, dalej świat by nie miał konkretnego celu. Jest to osoba, która motywuje do działania i pracowania nad sobą i swoimi celami. Był to bardzo produktywnie spędzony czas, który przywrócił życiu odpowiedni tor. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
25 czerwca 2021 Joanna - Studentka
Bardzo dobry coach
Powiem tak: TO NAJLEPSZY COACH jakiego spotkałam w swoim życiu. Potrafi wydobyć z KAŻDEGO, to co najlepsze, najpiękniejsze, najmocniejsze. Podczas pracy z nią osiągnełam cele, w które były tak odległe, trudne (sama do końca w nie nie wierzyłam). A ona tego dokonała zaledwie w kilka miesiecy!!! A ja poszłam nawet o krok dalej !!! Praca z nią spowodowała, że spoglądam na świat innymi oczami, pełnymi wiary, otwartości i wiary we własne możliwości. Niemożliwe staje się możliwe, realne, jak na wyciągnięcie dłoni. Praca z nią to ogromna przyjemność, wręcz wyróżnienie. Życzę każdej kobiecie, aby choć raz w swoim życiu, miała możliwość pracy, z tak wspaniałą kobietą, coachem jakim jest Monika. Polecam z całego serca!!!
8 czerwca 2021 Kasia - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Z całego serducha polecam!!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Wykrzesała ze mnie więcej niż się spodziewałam. Po zakończonym coachingu zaczęły się spełniać moje skryte marzenia - oczywiście nie spadły z nieba :) dzięki Monice znalazłam w sobie odwagę, dzięki czemu robię teraz to, na co nigdy nie było mnie stać. Mega empatyczna, prawdziwie słuchająca i potrafiąca zadać trafne pytania! Życzę Ci takiego Dobrego coacha I takiej Dobrej przemiany!!!
18 września 2020 Karolina Nigborowicz -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj