Nina Wasilewska

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (4)
Jestem Nina i specjalizuję się w zwiększaniu efektywności oraz motywacji pracowników w korporacjach oraz średnich i małych przedsiębiorstwach. Moja metoda opiera się na budowaniu nawyków i motywacji, a także na wykorzystaniu skutecznych narzędzi zarządzania czasem. Moi klienci zazwyczaj zwracają się do mnie, gdy brak zawodowego postępu zaczyna zagrażać ich karierom, zdając sobie sprawę, że potrzebują zmiany, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku pracy. Dzięki współpracy ze mną budują silne poczucie własnej wartości, co przekłada się na skuteczniejsze podejmowanie wyzwań i osiąganie celów. Zapraszam do współpracy, aby podnieść Twoją wydajność oraz satysfakcję!
Kontakt
Ig: @spreadyourwingswithnina
Specjalizacje
Miasta
Lisbon, Portugalia, Dublin, Irlandia, Warszawa, Wroclaw , Częstochowa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Języki
Polski i angielski

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w sesjach coachingowych z Niną. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Czułam się zaopiekowana, a także poprowadzona w wielu tematach. Dodatkowo, Nina pokazała mi i uświadomiła jak na codzień pracować i podejmować decyzje właśnie od tej strony coachingu. Jestem zadowolona z sesji i polecam wszystkim gotowym na zmiany:)
16 lipca 2024 Ewa - freelancer
Bardzo dobry coach
Coaching z Niną to wyjątkowe doświadczenie. Jej połączenie ambicji, wrażliwości i inteligencji sprawia, że sesje są nie tylko głębokie, ale również niezwykle skuteczne. Nina potrafi zrozumieć i zidentyfikować najważniejsze potrzeby, prowadząc ku realizacji celów z wyjątkową empatią i profesjonalizmem. Dzięki jej wsparciu, można osiągnąć prawdziwe, trwałe zmiany w życiu. Gorąco polecam współpracę z Niną każdemu, kto szuka inspiracji i konkretnych rezultatów.
10 lipca 2024 Beata - Specjalista ds. personalnych
Bardzo dobry coach
Przez około 6 miesięcy byłam w procesie coachingowym z Niną. W tym okresie dokonałam ogromnych zmian życiowych, uporządkowałam swoje życie prywatne, zyskałam większą pewność siebie. Ważne było dla mnie ułożyć plan na dalsze życie prywatne i zawodowe zgodne z moimi potrzebami, zasadami i wartościami. Nina prowadzi coaching w towarzyskiej atmosferze, przy niej czułam się słyszana i zaopiekowania. Dla mnie również ważne jest poczucie bezpieczeństwa i we współpracy z Niną je miałam i czułam. Jestem ogromnie wdzięczna za cały proces i wspólny czas. Polecam każdemu kto jest w procesie samorozwoju i zmian życiowych.
10 lipca 2024 Tatiana - Terapeutka
Bardzo dobry coach
Nina dziękuję za naszą sesję coachingową. Miałam przyjemność rozmów z innymi coachami ale tylko przy Tobie poczułam, że mogę się otworzyć. Podczas rozmowy czułam się bezpiecznie. Przyszłam z zamiarem ułożenia sobie planu na przyszłość a Ty nie dość, że pomogłaś mi ułożyć to sobie w głowie i na papierze to dodatkowo nabrałam wiary i motywacji w to, że mogę osiągnąć co tylko chcę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony mi czas, zrozumienie i bezpieczną przestrzeń.
9 lipca 2024 Aleksandra - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj