Nina Westfal

Popularność: 26
Bardzo dobry coach (1)
Cześć ☀️ Jestem certyfikowanym coachem na poziomie ACC w trakcie akredytacji, w pracy z drugą osobą kieruję się empatią i uważnością. Do każdego klienta podchodzę holistycznie, łącząc sygnały z umysłu i ciała. Dzięki temu proces coachingowy jest bezpieczny i skuteczny. Pomogę Ci odnaleźć pewność siebie, zadbać o work-life balance, zbudować zdrowe poczucie własnej wartości, osiągnąć wybrany cel, znaleźć osobistą ścieżkę rozowju zawodowego i osobistego, znaleźć energię do pracy i siłę do spełniania marzeń. Wspieram ludzi w rozwoju i pomagam pokonywać im wewnętrzne bariery. Wspieram moich klientów w czerpaniu z doświadczeń z przeszłości i nakłaniam do bycia "tu i teraz" - bo właśnie na chwilę obecną mamy wpływ i możemy ją kształtować.
Kontakt
Proszę o wiadomość na maila:

kontakt@ninawestfal.coach

Lub o kontakt telefoniczny:

514 006 883
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Wykształcenie wyższe zdobyłam na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jestem w trakcie magisterskim studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Regularnie uczestniczę w certyfikowanych szkoleniach w renomowanych centrach psychologicznych. Ukończyłam certyfikowane szkolenie coachingowe w szkole Meritum. Oprócz sesji coachingowych prowadzę warsztaty samorozwojowe i medytacyjne.
Doświadczenie zawodowe
Z zawodu jestem grafikiem oraz specjalistką od marketingu, pracowałam w wielu firmach i korporacjach. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję w pracy z klientami biznesowymi, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach moim skromnym zdaniem. Pani Nina wysłuchała mnie, pomogła znaleźć mi siłę i pomysły do dalszego działania. Polecam bardzo w tematach relacji i pracy. Teraz jestem zmotywowany, żeby działać dalej!
28 września 2022 Piotr Badziński -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj