Patrycja Wróblewska

Popularność: 608
Bardzo dobry coach (4)
Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu studiów podyplomowych Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie, inżynierem zarządzania oraz instruktorką jogi. Prowadzę zajęcia z jogi połączone z medytacją, pozytywną afirmacją, ćwiczeniami oddechowymi, a także warsztaty z pozytywnego myślenia, rozwoju osobistego i duchowego. Wierzę, że jesteśmy tutaj po to, aby służyć sobie wzajemnie, że nasze talenty są dla świata a nie dla nas samych, a my jesteśmy tak stworzeni, aby się wzajemnie dopełniać. Wierzę, że możesz naprawdę kochać innych, kiedy w pełni pokochasz i zaakceptujesz samego siebie, że możesz być szczęśliwy bezwarunkowo oraz, że żyjesz tak długo jak widać efekty twojej pracy. Jako coach pomogę Ci uwolnić się od ograniczających przekonań, żyć na miarę swojego potencjału, być najlepszą i najzdrowszą wersją siebie oraz osiągnąć balans żyjąc w wielkim mieście :)
Kontakt
tel; 537 777 544
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Patrycją! Jej pozytywne nastawienie, energia i profesjonalne podejście. Odczułem pozytywne zmiany nad którymi wspólnie pracowaliśmy! Super kobieta polecam gorąco.:-) :-) :-) Przy niej zapomina się o wszystkim, zaraża pozytywną energią, kocham ją.
25 czerwca 2019 Cichy - Fan Patrycji
Dobry coach
Spotkania z Patrycją pomogły mi w zrozumieniu, że sabotuję rozwój mojej firmy i sama tworzę w głowie ograniczenia, które w rzeczywistości nie istnieją. Z każdego spotkania wychodziłam z refleksją i chęcią do przezwyciężania tych ograniczeń.
14 marca 2019 Luiza - właściciel firmy Lui - Luiza Zaporowska
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Patrycją! Jej pozytywna energia i profesjonalne podejście to wspaniała mieszanka. Poczułam pozytywne zmiany w zakresie, nad którym wspólnie pracowałyśmy! Bardzo polecam pracę z Patrycją!
12 marca 2019 Ania - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Po każdej sesji z Patrycją czułam się naładowana pozytywną energią i gotowa do podejmowania wyzwań. Dzięki coachingowi uświadomiłam sobie co jest tak naprawdę dla mnie ważne i odnalazłam sposób, aby o tym pamiętać na codzień przy każdej podejmowanej decyzji. Zdecydowanie polecam :)
11 kwietnia 2018 Klaudia - protetyk słuchu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj