Piotr Dubiński

Popularność: 1328
Bardzo dobry coach (2)
Piotr Dubiński – specjalista ds. marketingu i mediów, trener, instruktor, dyplomowany coach. Prowadzi sesje coachingu biznesowego (specjalizacja coaching wizerunku). Doradza firmom i osobom indywidualnym z zakresu marketingu i kreacji wizerunku. Projektuje strategie promocyjne i sprzedażowe. Prowadzi z pasją specjalistyczne szkolenia z autoprezentacji i przygotowuje adeptów wystąpień publicznych. Jest entuzjastą równoczesnego rozwoju fizycznego i umysłowego człowieka.
Kontakt
Telefon: 664 443 584
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Olsztyn, Białystok, Elbląg, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego
Obecnie kilka ambitnych osób rozpoczęło działania na rzecz unaukowienia Coachingu w Polsce. Jeśli pragniesz uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które skupi umysły obdarzone wiarą w nieograniczony rozwój wejdź na: www.coachingnaukowy.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Otworzył "okno" a wydawało mi się że to nie możliwe!!!! A jednak jemu się udało , jest osobą bardzo profesjonalną, i to w jaki sposób podchodzi do człowieka jest nie samowite.Spotkania czy szkolenia są prowadzone na wysokim poziomie. A ludzie uczestniczący w szkoleniach wychodzą odmienieni ja jestem tego przykładem. Chcę zmian i widzę możliwość otwarcia każdego "okna" . Dziękuję i polecam wszystkim udział w szkoleniach prowadzonych przez p. Piotra.
8 luty 2015 Betii - kierownik
Bardzo dobry coach
Miałam możliwość przejścia procesu 6 spotkań z Piotrem. Sesje dotykały niezwykle poważnych spraw w moim życiu i dziś wiem, że to był bardzo ważny czas a zarazem początek… Okazuje się, że to człowiek, który rzeczywiście zna się na tym, co robi. Słowa, które opisują Go wg. mnie najlepiej to profesjonalizm i kompetencja. Już od pierwszego spotkania wyczuwalna jest siła i swoista charyzma przy równoczesnym poczuciu bezpieczeństwa. Moi drodzy, naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Piotra.
4 stycznia 2014 Anka - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego
11 października 2013
13-14 maja 2014 roku w Olsztynie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie mające na celu unaukowienie Coachingu.