Przemysław Śliwiński

Popularność: 569
Bardzo dobry coach (9)
Jestem Certyfikowanym Coachem ICF - absolwentem Mukoid Institute’s Professional Coach Training. W pracy z klientem zarówno podczas sesji indywidualnych jestem nowatorski i w intuicyjny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnych elementów coachingu prowokatywnego towarzyszę "Klientowi" w osiągnięciu CELU. Specjalizacje: Life Coaching, Coaching Zawodowy, Gry Miejskie Całkowita NOWOŚĆ NA POLSKI RYNKU: NOWATORSKA FORMA ROZWOJU 4 DNI DO CELU 4 DNI PIESZEJ PRZYGODY (100km) DROGA JEST CELEM?? CEL JEST DROGĄ?? szczegóły: 667 251 818
Kontakt
tel. 667 251 818
przemo_jelenia@wp.pl
Skype: przemo_wroc_jg
Facebook: Przemek Śliwiński - Coach, Trener mentalny
YouTube: "Plecak Życia"
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Świdnica, Jelenia Góra, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. to osobisty przyjaciel, opiekun, przewodnik, nauczyciel, mentor, odkrywca, doradca, konsultant, inspirator w jednym. I taki jest Przemek. Pokazuje drogę, buduje drogowskazy i zmusza do wędrówki w której siłą jest jego wiara w nasze niezmierzone możliwości.
16 października 2020 Beata - księgowa
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność przejść pieszo z tym Panem 900 km w 30 dni. Gdy dowiedziałem się że po tej pielgrzymce wracamy pociągiem do Lublina, chciałem jednak wrócić z Nim pieszo. Nie stety było to nie możliwe a wiem że naprawdę byłoby warto. Słowa nie oddadzą tego co się przeżyło trzeba po prostu to przeżyć
21 luty 2019 Kamil - Mechanik pojazdów samochodowych
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam kazdej osobie, ktora chwilowo zatracila motywacje i boksuje sie z zyciem. Po spotkaniach z Przemkiem odzyskalam energie zyciową i wrocilam do zycia na wlasnych zasadach:-) Przemek to nie tylko profesjonalista ale rowniez osoba, ktora pracuje z wielka pasja i zaangazowaniem. Kazde nasz spotkanie bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem a efekty przyszy bardzo szybko.
21 luty 2019 Edyta - Pochlaniaczka zycia :-)
Dziękuje Bardzo Edyta. Chłoń Życie:))
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Przemka poznalam przez przypadek na szkoleniu.Od pierwszego spotkania wywarl ma mnie bardzo pozytywne odczucia. Po jakims czasie pomogl mi odnalesc moje szczescie sesje z Przemkiem zmusily mnie do tego abym zajrzala w glab siebie i zrozumiala co to znaczy tak naprawde byc szczesliwym. Jezeli ktokolwiek z Was boryka sie z jakim kolwiek problem nie zastanawiajcie sie i dzwoncie do Przemka a napewno Wam pomoze. Aga
7 stycznia 2017 Agnieszka - Sprzedawca
Dziękuje Bardzo:)) Serdecznie pozdrawiam
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Podczas kursu na przedstawiciela handlowego trafiłam na coacha Przemysława Śliwińskiego jak się potem okazało po pierwszym spotkaniu wiedziałam ze trafił mi się najlepszy coach,to dzięki niemu poznałam swoje drugie oblicze dzięki Przemkowi nauczyłam się być bardziej pewna siebie otwarta asertywna,pokazał mi że warto walczyć o swoje że nie wolno mi się poddawać ze stać mnie na coś więcej że jestem warta tego co najlepsze.Dzięki Przemkowi osiągnełam coś co kiedyś wydawało mi się że nie dam rady że nie podołam wyzwaniu a jednak to jego rady wsparcie i ta jego niesamowita pozytywna energia bardzo mi pomogła,dziś jestem inna bardziej pewna siebie,otwarta i wiem ze osiągne swój zamierzony cel że nie ma takiej siły która by odwiodła mnie od zamierzonego celu nigdy się nie poddam,jeśli miałabym możliwość jeszcze kiedykolwiek uczestniczyć w jakimś kursie to z największą przyjemnością tylko chciałabym żeby moim coachem był Przemek Śliwiński. Naprawdę bardzo szczerze polecam właśnie tego coacha nie ma lepszego przynajmniej takie jest moje zdanie:)
22 grudnia 2016 Marzena - opieka nad dzieckiem
Dziękuje. Miło patrzeć na "Twoje nieustające postępy w byciu szczęśliwą".
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Nie da się opisać słowami tego co potrafi zrobić. Miałem tą przyjemność wyruszyć z Nim w wędrówkę pieszą która trwała 30 dni i liczyła 900 km i było zajebiście. Przebywałem w zakładzie karnym i po opuszczeniu go potrzebowałem przemyśleć wiele spraw. Bardzo też chciałem nabrać pewności siebie i dzięki Przemkowi to naprawdę się udało. Nie wiem jak on to robi ale potrafi zmotywować człowieka. Gdybym mógł to chciałbym przeżyć jeszcze raz to samo. Z całego serca można Go polecać innym. Dzięki Przemek !!
27 czerwca 2016 Kamil - mech. samochodowy
"Droga z Tobą" to przyjemność :))
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Jak najbardziej polecam skorzystać z pomocy Przemka - podczas pracy z nim poczyniłem większe postępy w ciągu dwóch tygodni niż w ciągu ostatniego pół roku. Dzięki niemu uświadomiłem sobie gdzie popełniałem błędy i szybko to skorygowałem, a to wszystko podczas zaledwie jednej sesji.
13 luty 2016 Filip - Sprzedawca
Dziękuje. Szybkość dotarcia do Celu to TWOJA ZASŁUGA.
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Sesje z Przemkiem wniosły nowe spojrzenie na sprawy, które wielokrotnie omawiałam ze znajomymi. Pozwoliło mi to na odkrycie nowych możliwości, więcej dowiedziałam się o sobie. Przemek bardzo dba o dobrą atmosferę, dzięki temu można szczerze porozmawiać o każdym problemie. Jego zaangażowanie daje ogromny komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Z pełnym przekonaniem polecam Przemka jako sprawdzonego coacha, który zaraża energią i motywuje do realizacji życiowych planów.
1 grudnia 2015 Tomek - branża fitness
Dzięki :))
Przemysław Śliwiński
Bardzo dobry coach
Miałam szczęście mieć styczność z coachem Przemkiem Śliwińskim - szczęście, ponieważ pomógł mi zrozumieć życie z drugiej strony. Patrzeć, żeby widzieć i wiedzieć, że można i da się! Umawialiśmy się na rozmowę 3-4 dni wcześniej. P. Śliwiński dążył do zrealizowania podjętego tematu i jego dokładnego omówienia. Starał się, pokazać mi, że warto stawiać na marzenia i dążyć do ich spełnienia, na przekór wszystkiemu - bo ważniejsze jest, aby zrealizować swoje cele, małe i duże. Pomógł mi stworzyć indywidualny plan coachingowy. Otworzył mi oczy na moje dobre cechy, dowartościowując mnie. Uważam, że jest uczciwym człowiekiem, a zarazem profesjonalistą w swoim fachu, gdyż swoje opinie wyraża wprost i potrafi wesprzeć, kiedy otoczenie jest innego zdania; jest otwarty pozytywnie na nie zawsze dobre emocje. Ma umiejętność akceptowania i podziwiania już osiągniętych zamierzeń i dużo, dużo wiary w człowieka.
29 listopada 2015 Zosia - politolog na stanowisku pomoc przedszkolna
Dziękuje Zosiu :))
Przemysław Śliwiński
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj