Radosław Pustelnik

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (4)
Jak wspieram jako Life coach? W życiu czasem czujemy się zagubieni lub zablokowani. Jako twój life coach, mogę Ci pomóc odkryć Twoje cele, zidentyfikować przeszkody stojące na Twojej drodze i opracować plan działania, który pozwoli Ci przezwyciężyć te przeszkody. Wspólnie możemy pracować nad budowaniem motywacji, rozwijaniem umiejętności i budowaniem pewności siebie, abyś mógł odnosić sukcesy i prowadzić życie zgodne z Twoimi wartościami i marzeniami. Jak wspieram jako Business coach? Moje podejście koncentruje się na wykorzystaniu neutralnego języka oraz bezstronnych pytań, aby umożliwić klientom eksplorację swoich myśli, przekonań i celów biznesowych w sposób klarowny i autentyczny. Wspieram klientów w identyfikowaniu ich wartości oraz zdefiniowaniu celów biznesowych, jednocześnie zachęcając do zrozumienia potencjalnych barier i ograniczeń. Pracujemy razem, aby opracować strategie, które nie tylko wspierają rozwój biznesu, ale także są zgodne z wartościami klienta i respektują środowisko oraz społeczeństwo. Wspólnie dążymy do osiągnięcia sukcesu biznesowego, który harmonizuje z etycznymi i ekologicznymi wartościami. Coaching to moja pasja i marzenie, które spełniam. Przede wszystkim kocham to co robię. Uwielbiam, gdy masz efekty, dokonujesz zmian na lepsze, odkrywasz siebie i swoje zasoby - oraz zaczynasz z nich w pełni korzystać! Prywatnie jestem mężem 1 (słownie jednej) żony i ojcem dwójki dzieci - od który uczę się każdego dnia stawać się jeszcze lepszym, cierpliwszym i bardziej empatycznym człowiekiem.
Kontakt
Telefon: 792937321
adres email: Radek.pustelnik@gmail.com
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Oświęcim, Wrocław, Poznań, Warszawa, Mikołów, Gliwice, Kraków, Chorzów, Katowice, Tychy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dla mnie najważniejsze było doświadczenie obecności coacha w trakcie samego procesu. Przedstawił mi proces zmian i mi to pomogło ułożyć różne wyzwanie „w głowie”. Bardzo doceniam i szczerze nie sądziłem że coaching ma taką moc. Polecam Radka !
23 luty 2024 Rob - Lekarz
Bardzo dobry coach
Radek jest coachem, który wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą w swojej dziedzinie, ale także jest osobą niezwykle słowną, rzetelną i chętną do pomocy. Trudno znaleźć kogoś równie zaangażowanego i oddanego pomaganiu innym. Co więcej, Radek podchodzi do coachingu z wieloletnią pasją, co jest szczególnie godne podziwu. Choć na razie może nie być szeroko rozpoznawalny, jestem przekonany, że jego popularność niebawem znacząco wzrośnie, biorąc pod uwagę obserwowany przeze mnie progres i poziom zaangażowania. Osobiście jestem jego wielkim fanem i z całego serca polecam współpracę z nim każdemu, kto szuka wsparcia. Jestem pewien, że Radek zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc, co już wielokrotnie udowodnił swoim działaniem. Na temat coachingu krążą różne opinie, ale umówienie się z Radkiem pozwoli Ci zobaczyć na własne oczy, z czym to się naprawdę je. Jego indywidualne podejście i zaangażowanie w rozwój klienta to coś, co odróżnia go od innych i sprawia, że współpraca z nim to wyjątkowe doświadczenie.
19 luty 2024 Mateusz Dudek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Radkiem! Perspektywa osoby z zewnątrz w połączeniu z indywidualnym podejściem Radka pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania
13 luty 2024 Adam - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Polecam Radka z całego serca! Spotkania przeprowadzane w profesjonalny, a zarazem luźny sposób, tak, aby obie strony czuły się swobodnie. Człowiek z sercem na dłoni po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu !
7 luty 2024 Ola - Ksiegowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj