Renata Respondek

Popularność: 613
Bardzo dobry coach (9)
akredytowany coach ACC ICF, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP, trener biznesu i rozwoju osobistego Prowadzę coaching dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pracuję z klientami nad rozwojem osobistym i kompetencyjnym, zdolnościami interpersonalnymi i relacjami. Wspieram klientów w okresie zmian i podejmowania decyzji. Moją intencją jest, aby spotkania ze mną były dla Ciebie początkiem czegoś nowego, początkiem pozytywnej zmiany w kierunku pożądanego rozwoju. Aby stanowiły inspirację do rozpoczęcia nowej drogi - drogi do lepszego, pełniejszego życia z wykorzystaniem całego swojego potencjału. W czasie spotkań będę towarzyszyć Ci w osiągnięciu tego celu poprzez partnerską relację, atmosferę bezpieczeństwa i pełnej akceptacji. Będę służyć Ci swoją profesjonalną wiedzą i kompetencjami, aby poszerzać Twoją perspektywę i świadomość i pomóc Ci odnaleźć właściwe rozwiązania Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyłam studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej w zakresie Systemów Informacyjnych oraz Zarządzania Projektami. Ukończyłam akredytowany przez ICF kurs coachingu oraz zdałam egzamin i uzyskałam akredytację ICF na poziomie ACC. Pracuję zgodnie ze standardami i Kodeksem etycznym ICF. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys w Krakowie. Prowadzę szkolenia indywidualne, biznesowe oraz warsztaty rozwojowe. Stale szkolę się i rozwijam w psychologii, psychoterapii, terapii systemowej, terapii par, terapii krótkoterminowej TSR, hipnozie ericksonowskiej, terapii koherencji, terapii traumy EMDR, racjonalnej terapii zachowania RTZ, coachingu. Od wielu lat pracuję z ludźmi. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyłam pełniąc różne zawodowe role - jako członek zespołu - współpracując z innymi nad wspólnymi celami; jako menedżer - zarządzając ludźmi, wskazując kierunek i inspirując do działania; jako trener – szkoląc i pomagając innym rozwijać swoje kompetencje i podnosić kwalifikacje; jako psycholog i coach – pomagając innym pokonywać trudności i rozwiązywać problemy, a także odkrywać swoje talenty i ukryte zasoby i osiągać własne cele. W tych wszystkich rolach zawsze najważniejsi byli dla mnie ludzie. Cenię sobie szczególnie kontakt z innymi, rozmowy, wspólne dążenie do celu, pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie problemów. Wierzę w ludzi i ich ogromny potencjał, pomagam im rozwijać się, pokonać trudności i ograniczenia i osiągnąć pełnię własnych możliwości zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Kontakt
tel. 783 308 017
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
mgr psychologii
Certyfikaty
Certyfikat ACC ICF

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching u Renaty był dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem zawodowym. Dzięki niemu udało mi się min. zaobserwować i przeanalizować pewne aspekty mojego otoczenia zawodowego, tak aby następnie móc sobie z nimi lepiej radzić. Przyjrzałam się też sobie i temu, czy i jak jestem w stanie odpowiednio wykorzystać moje predyspozycje w pracy. Absolutnie polecam.
16 luty 2016 Agata - Menedzer ds Sprzedazy
Bardzo dobry coach
Coaching z Renatą wspominam bardzo miło. Jej otwartość i także przyjazna atmosfera jaką tworzyła pozwoliła mi się otworzyć i przemyśleć dokładnie ważne dla mnie sprawy.Na wiele spraw spojrzałam inaczej. zdecydowanie bardziej uwierzyłam we własne siły i przepracowałam to z czym do tej pory nie miałam odwago się zmierzyć.Polecam!!!!
25 czerwca 2014 Justyna - doradca klienta
Bardzo dobry coach
Coaching był bardzo starannie przygotowany, nastawiony do indywidualnych potrzeb i profesjonalnie prowadzony z wykorzystaniem różnych technik. Spotkania zmuszały do myślenia i pracy, ale jednocześnie były prowadzone w miłej i swobodnej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
24 września 2013 Marianna - Analityk systemowy
Bardzo dobry coach
Nie do końca, a właściwie, w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego na co się decyduję przed pierwszym spotkaniem. Obecnie muszę przyznać, że wspólna praca z Renatą wiele mi uzmysłowiła i utwierdziła w przekonaniu, że pracę nad sobą warto kontynuować. Każdemu serdecznie polecam!
22 września 2013 Magda - tłumaczka
Bardzo dobry coach
Spotkania z p. Renatą przeszły moje oczekiwania. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do coachingu i moje wątpliwości już po kilku spotkaniach zostały przez p. Renatę rozwiane. Spotkania dały mi także potężnego kopa energetycznego na kilka ciężkich miesięcy w pracy. Polecam zdecydowanie!
19 września 2013 Bartłomiej - audytor wewnętrzny
Bardzo dobry coach
Podejście p. Renaty do klienta cechuje się dużym profesjonalizmem i doświadczeniem. Spotkania i odpowiednio prowadzona rozmowa pozwalają spojrzeć na siebie jakby "z zewnątrz", obiektywnie ocenić silne strony oraz zdiagnozować obszary do pracy i poprawy. Zdecydowanie polecam.
18 września 2013 Łukasz - Area Sales Manager
Bardzo dobry coach
Coaching z Panią Renatą, to niezapomniane doświadczenie.Nie spodziewałam się, że można tak wspomóc drugą osobę w rozwijaniu jej talentów ( o które nawet ona sama się nie podejrzewa). Zdaję sobie sprawę z tego, że osiągnięcie przeze mnie celów, to moja praca - jednak jednocześnie wiem, że bez motywacyjnego działania coachingu z p. Renatą, jej trafnych pytań, których nigdy sama bym sobie nie zadała, moje cele nadal istniałyby tylko na papierze
18 września 2013 Barbara - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Trening z Panią Renatą, był bardzo interesującym doświadczeniem. Polecam, każdemu kto wątpi w swój potencjał, możliwości, poszukuje ścieżki samorozwoju. Spotkania były dla mnie dużą inspiracją, aby zmierzyć się i pokonać własne słabości. Sesje przeprowadzane były w bardzo komfortowej i przyjaznej atmosferze.
18 września 2013 Janina - Menadżer Działu Zakupów
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panią Renatą były bardzo profesjonalne, dające mi osobiście dużo przemyśleń. Pani Renata wykazała się dużą otwartością i elastycznością co dało mi dużo przestrzeni na własny rozwój i własną drogę. Efektem jest zmiana, której się obawiałam, a jak mówią nie taki diabeł straszny. Pani Renata towarzyszyła mi podczas zmian dzięki czemu mogłam czuć się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
18 września 2013 Magdalena - Dyrektor Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj